Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια διαβασα στο esato οτι ενας developer ειπε οτι η 2.1 εκδοση θα ειναι διαθεσιμη τελη Απριλη!!!!Αυτα ειναι οντως φοβερα νεα αν ισχυουν....Αν το ακουγα 2 μηνες πριν θα ελεγα οτι ειναι μπαρουφες...Αλλα μετα απο τις αναβαθμισεις που εχει κανει η sony ericsson στα satio και xperia x2 μου φαινεται πολυ πιθανο!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οχι δε νομιζω.. Αλλα θα το ψαξω παραπανω.

μέχρι τώρα τουλαχιστον έτσι είναι γιατί δουλεύω σε κατάστημα που στέλνει κινητά

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως η τιμή του sar είναι τόσο υψηλή, τότε κρίμα οι μήνες που περίμενα:(

 

ποσο είναι η τιμη που έχετε βρεί?

Edited by manolisv
Link to comment
Share on other sites

unboxing το κινητου αυο ισως ειναι ενα σημαδι οτι ερχεται αρκετα συντομα!!!!!

 

http://blogs.sonyericsson.com/products/2010/03/09/xperia-x10-unboxing/

 

 

παντως προτιμω το λευκο !!

Link to comment
Share on other sites

Την 1.6 αλλά έχει ανακοινωθεί επίσημα ότι θα μπορεί να αναβαθμιστεί στο μέλλον. ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η 2.0 ή 2.1-ανάλογα τα κέφια της εταιρίας-θα είναι έτοιμη τέλη Απρίλη-για testing απ'ότι κατάλαβα.
Link to comment
Share on other sites

Ας τό'χουν :p Με την επίσημη κυκλοφορία του θα φοράει την 1.6

 

Από κει και πέρα, βλέπουμε το πότε και αν θα φορέσει νεότερες εκδόσεις :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/specifications/xperiax10?lc=el&cc=gr#a

16,536 λεει στην επισημη ισοσελιδα...ευχομαι να ειναι εκατομηρια το 16...αν και δεν το βλεπω

ξερουμε ποσο θα ειναι το σαρ και η ραμ??

Παιδια στα περισσοτερα site που εχω επισκεφτει γραφουν για 65000 χρωματα αν και οι δοκιμες εχουν γινει με δειγματα που δεν ειναι 100% λειτουργικα και ενδεχεται να εχουν καποιες αλλαγες οταν ερθει το τελικο προιον. Οσον αφορα το φλας δεν ειναι xenon οπως σε αλλα κορυφαια SE αλλα την κανει την δουλεια του και το video μπορει να μην ειναι HD αλλα ειναι επαρκες για κοινοποιηση σε Youtube και απλες περιπτωσεις καταγραφης ενος γεγονοτος με αποδεκτη, εστω ποιοτητα. Το λειτουργικο παντως ειναι ταχυτατο, ο browser ειναι φοβερος και με υποστηριξη flash (τρεμε iPhone!), το UI ειναι ακομα καλυτερο απο του iPhone και σιγουρα αν ερθει σε τιμη κοντα στα 500 ευρω θα μιλαμε για best seller! Παντως στα περισσοτερα συγκριτικα με το iPhone κερδιζει στα σημεια και μιλαμε για δοκιμαστικες εκδοσεις. Την παρουσα στιγμη ειναι οτι καλυτερο απο smartphone κυκλοφορει στην αγορα. Υπομονη κανα μηνα και θα το εχουμε κι εμεις κοντα μας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εδω ειναι το καταλληλο μερος για να ρωτησω αλλα ξερουμε ποτε θα κυκλοφορησει το μινι το Χ10;κ τι τιμη θα παιζει κοντα μηπως;
Link to comment
Share on other sites

Καλούτσικη τιμή, αν αναλογιστεί κανείς ότι η τιμή smartphones όπως το Samsung Omnia HD( με μηδενική υποστήριξη από άποψης αναβάθμισης λογισμικού) και το Sony Ericsson Satio( με λιγότερες δυνατότητες- πλην κάμερας βέβαια- και χειρότερη οθόνη) κόστιζαν όταν πρωτοκυκλοφόρησαν 600 ευρώ.

 

Το μεν πρώτο, ακόμη αυτήν την τιμή έχει(610 για την ακρίβεια), το δε δεύτερο τώρα σημείωσε αρκετή πτώση τιμής στα 466.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αν περασω απο καποιο multirama τυχαια(λεμε τωρα!!) μπορει να πετυχω κανενα>>>????

 

με βλεπω για xperia x10 hunt αυριο..............χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Πώς και δεν περιμένεις το άσπρο; Κι εγώ μπαίνω στον πειρασμό έστω προπαραγγελίας αν δεν είναι άμεσα διαθέσιμο, αλλά θα περιμένω μάλλον το άσπρο :)

 

Υ.Γ.: Βρε μπας και κάνουν καμιά παραεισαγωγή; Εδώ δεν το έχουν καν στην ιστοσελίδα τους το Πλαίσιο και τό'χουν τα Μultirama? :confused: Προσοχή παιδιά σ'αυτό το θέμα! Μην κάνετε βεβιασμένες κινήσεις!

Link to comment
Share on other sites

και μενα μου κανει εντυπωση αυτο.......αλλα δεν ειναι λιγο κουτο απο μερους τους να φερουν παρεισαγωγης????τα Multirama πρεπει να εχουν καλη σχεση με τη sony ericsson.........υποψιαζομαι οτι το πλαισιο μεχρι δευτερα θα το εχει και αυτο στη σελιδα του.....παντως διαβαζα οτι ειναι θεμα διανομης το ποτε θα κυκλοφορησει το κινητο καθως εχουν βγει στο youtube αρκετα unboxing videos.............

 

λετε να περιμενω για το ασπρο???η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ πιο ωραιο αλλα θελω να αγορασω κινητο πριν το Πασχα...............

Link to comment
Share on other sites

Κουτό δεν είναι να το φέρουν παραεισαγωγής. Αλλά, αν ισχύει κάτι τέτοιο, είναι υποχρέωσή τους να το αναφέρουν στον πελάτη, διαφορετικά είναι ατιμία :rolleyes:

 

Τέλος πάντων, θα δείξει :)

Link to comment
Share on other sites

Οποιος το τσιμπησει να μας πει εντυπωσεις παιδιααααααααααα.................

 

γιατι εχουμε καιρο να δουμε τι εκαναν με την ελληνικη εκδοση!!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα εγω θα παω να το παρω και θα σας πω!! και εγω ασπρο το θελωωωωω :( Edited by blue_ice
:p
Link to comment
Share on other sites

σημερα εγω θα παω να το παρω και θα σας πω!! και εγω ασπρο το θελωωωωω :(

 

Απο που θα πας να το παρεις??????????? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...