Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε γμτ, σε 2 διαφορετικους υπολογιστες δεν μου συγχρονιζει το Satio μου επαφες, μηνυματα, ημερολογια κτλ. Μονο τους σελιδοσεικτες του internet. Εχω outlook και 2007 & 2010 και παλι τα ιδια. Εχω προσπαθησει τα παντα και δεν ξερω γιατι το κανει αυτο. :( Καμια βοηθεια?

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε γμτ, σε 2 διαφορετικους υπολογιστες δεν μου συγχρονιζει το Satio μου επαφες, μηνυματα, ημερολογια κτλ. Μονο τους σελιδοσεικτες του internet. Εχω outlook και 2007 & 2010 και παλι τα ιδια. Εχω προσπαθησει τα παντα και δεν ξερω γιατι το κανει αυτο. :( Καμια βοηθεια?

δοκιμασε το ''myphone explorer'', google it!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,ερωτηση..μερικες εφαρμογες πριν την εγκατασταση βγαζουν το μηνυμα οτι μπορει να βλαψουν το τηλεφωνο κτλ..τις περναω η οχι?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,ερωτηση..μερικες εφαρμογες πριν την εγκατασταση βγαζουν το μηνυμα οτι μπορει να βλαψουν το τηλεφωνο κτλ..τις περναω η οχι?

μην ανησυχεις....περνα οτι θες!!! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω στο Satio το Ndrive και το Sygic. Εδώ και λίγες μέρες δεν μπορεί να βρεί δορυφόρο. Οση ώρα και να το αφήσω γράφει αναμονή για σήμα GPS. Μήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς ?
Link to comment
Share on other sites

Εχω στο Satio το Ndrive και το Sygic. Εδώ και λίγες μέρες δεν μπορεί να βρεί δορυφόρο. Οση ώρα και να το αφήσω γράφει αναμονή για σήμα GPS. Μήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς ?

 

Πατας τα κουμπια με την πιο κατω σειρα.

Κοκκινο - Πρασινο - Κοκκινο - Κοκκινο - Πρασινο - Κοκκινο

Ετσι μπαινεις στο "κρυφο μενου". Πηγαινε στην επιλογη "Δοκιμες Συσκευης", Βρισκεις το GPS και κανεις Διαγραφη Δεδομενων απο την επιλογη που εχει.

Περιμενεις να τεσταρει και να βρει ξανα δορυφορους.(να εισαι σε ανοιχτο χωρο)

Μετα θα κλειδωνει παλι γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω στο Satio το Ndrive και το Sygic. Εδώ και λίγες μέρες δεν μπορεί να βρεί δορυφόρο. Οση ώρα και να το αφήσω γράφει αναμονή για σήμα GPS. Μήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς ?

 

 

καλημερα, ακριβως το ιδιο προβλημα εχω και εγω!!! εδω και μια εβδομαδα τουλαχιστον, εγω χρησιμοποιω το sporty pal, εχθες εκανα update και σημερα μου βγαζει οτι το gps ειναι κλειδωμενο.

αν μπορει κανεις να βοηθησει.....

Link to comment
Share on other sites

Εχω στο Satio το Ndrive και το Sygic. Εδώ και λίγες μέρες δεν μπορεί να βρεί δορυφόρο. Οση ώρα και να το αφήσω γράφει αναμονή για σήμα GPS. Μήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς ?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3234526#post3234526 ;)

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εδω και μισο χρονο προσπαθω να κατεβασω εναν χαρτη για τo satio και ολα τα site που μπαινω ειναι φολες, τελευταια φορα κατεβασα το garmin μετα απο 50 διαφορετικους χαρτες δεν μου επερνε την επιλογη select στην γλωσσα.

υπαρχει καποια συγκεκριμενη εκδοση που θα την βρω χωρις να με πεδεψει?

Link to comment
Share on other sites

εδω και μισο χρονο προσπαθω να κατεβασω εναν χαρτη για τo satio και ολα τα site που μπαινω ειναι φολες, τελευταια φορα κατεβασα το garmin μετα απο 50 διαφορετικους χαρτες δεν μου επερνε την επιλογη select στην γλωσσα.

υπαρχει καποια συγκεκριμενη εκδοση που θα την βρω χωρις να με πεδεψει?

ας διαβαζες μερικα ποστ πιο πισω και θα ελυνες την απορια σου!!!αλλα τελος παντων.....πηγαινε στο http://www.se-satio.co.uk!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι είστε σεις ρε ? Τόσο τσακάλια ? Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια σας. Ήμουν έτοιμος να αρχίσω απεγκαταστάσεις,εγκαταστάσεις και λοιπά αλλά με σώσατε με τις άμεσες απαντήσεις σας.

Και πάλι ευχαριστώ !!!!

Link to comment
Share on other sites

ας διαβαζες μερικα ποστ πιο πισω και θα ελυνες την απορια σου!!!αλλα τελος παντων.....πηγαινε στο http://www.se-satio.co.uk!!!

 

διαβασα αρκετα ποστ και τωρα και παλιοτερα και οπως σου ειπα εκανα πολες δοκιμες μεσω αυτων των ποστ, ψαχνωντας για garmin. ndrive και sygic εκανα ποσες εγκαταστασεις και τιποτα οπως και να εχει παντως

ευχαρηστω για την αμεση απαντηση, να εισαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

διαβασα αρκετα ποστ και τωρα και παλιοτερα και οπως σου ειπα εκανα πολες δοκιμες μεσω αυτων των ποστ, ψαχνωντας για garmin. ndrive και sygic εκανα ποσες εγκαταστασεις και τιποτα οπως και να εχει παντως

ευχαρηστω για την αμεση απαντηση, να εισαι καλα!

 

εγω εβαλα το ndrive κ δουλευει ρολο'ι'!.ξαναδοκιμασε

Link to comment
Share on other sites

διαβασα αρκετα ποστ και τωρα και παλιοτερα και οπως σου ειπα εκανα πολες δοκιμες μεσω αυτων των ποστ, ψαχνωντας για garmin. ndrive και sygic εκανα ποσες εγκαταστασεις και τιποτα οπως και να εχει παντως

ευχαρηστω για την αμεση απαντηση, να εισαι καλα!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=243482 :D

Link to comment
Share on other sites

διαβασα αρκετα ποστ και τωρα και παλιοτερα και οπως σου ειπα εκανα πολες δοκιμες μεσω αυτων των ποστ, ψαχνωντας για garmin. ndrive και sygic εκανα ποσες εγκαταστασεις και τιποτα οπως και να εχει παντως

ευχαρηστω για την αμεση απαντηση, να εισαι καλα!

αρα θα ειδες και αυτο που σε εγραψα!!!δεν σε βοηθησε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.ξερετε αν εχει βγει κανενα προγραμμα ηχογραφησης συνομιλιας?

υπαρχουν αρκετα αλλα κανει δεν κανει για το satio!!! :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου του τηλεφωνου?εγω εχω την 1218-9500-R1ββ041 ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΚΔΟΣΗς 6-10-09.εχει βγει κατι καλυτερο?υπαρχουν βελτιωσεις καθολου?ευχαριστω εκ των προτερων....
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου του τηλεφωνου?εγω εχω την 1218-9500-R1ββ041 ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΚΔΟΣΗς 6-10-09.εχει βγει κατι καλυτερο?υπαρχουν βελτιωσεις καθολου?ευχαριστω εκ των προτερων....

δεν μπορω να καταλαβω ακριβως ποια εκδοση εχεισ αλλα πανε μια βολτα απο το SE UPTADE!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παντως η εκδοση στην εκδοση αυτη το βιντεο ειναι το ανωτερο vga

 

Τότε είσαι μια έκδοση πίσω. Όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω, πήγαινε μία από SE update service και θα βρεις την τελευταία. Όταν θα κάνεις το update όμως κοίτα να αφήσεις τις εφαρμογές σου ως έχουν...;)

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

το γκαρμιν εχω μονο και κατι θεματα.τι εννοεις?

 

Αναβαθμίζοντας το λογισμικό σου θα σε ρωτήσει αν θέλεις να αφήσεις τις εφαρμογές της συσκευής σου όπως είναι. Τα αρχεία της κάρτας μνήμης δεν επηρεάζονται. Και όταν έρθει η ώρα της αναβάθμισης κάνε και ένα backup τις επαφές και τα λοιπά..

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...