Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαλλον αυτο θα κανω τελικα και εγω ...

κανα προγραμμα battery life εχετε βρει ή να κατσω να ψαξω??

 

Ψάξε για το quickinfo. Ανάμεσα στα άλλα έχει και ένδειξη μπαταρίας

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψάξε για το quickinfo. Ανάμεσα στα άλλα έχει και ένδειξη μπαταρίας

εβρηκα!!!!

επισης βρηκα και ενα που σου προσφερει την δυνατοτητα να χρησιμοποιεις τηλεφωνο του παλιου καιρου για να καλεσεις(αυτα που επρεπε να κανεις μια περιστροφη με τον αριθμο που ηθελες)

ενα προγραμμα που ειδα και με ενδοιαφερει(αλλα δεν το βρηκα) ειναι ενα που κανει μαθηματικους αριθμους που γραφεις με το χερι(δηλαδη δεν πατας το 2 αλλα γραφεις το 2) οποιος το εχει ... πμ :)

Edited by ksipos
Link to comment
Share on other sites

εβρηκα!!!!

επισης βρηκα και ενα που σου προσφερει την δυνατοτητα να χρησιμοποιεις τηλεφωνο του παλιου καιρου για να καλεσεις(αυτα που επρεπε να κανεις μια περιστροφη με τον αριθμο που ηθελες)

ενα προγραμμα που ειδα και με ενδοιαφερει(αλλα δεν το βρηκα) ειναι ενα που κανει μαθηματικους αριθμους που γραφεις με το χερι(δηλαδη δεν πατας το 2 αλλα γραφεις το 2) οποιος το εχει ... πμ :)

 

Και αυτό το έχει εκεί. Handwriting calculator λέγεται. Ψάξε λίγο όμως εκεί. Θα βρεις πολλά ενδιαφέροντα προγράμματα...

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Και αυτό το έχει εκεί. Handwriting calculator λέγεται. Ψάξε λίγο όμως εκεί. Θα βρεις πολλά ενδιαφέροντα προγράμματα...

προτιμω να ποσταρω εδω και να μου λες εσυ οτι το εχει εκει :P

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει προγραμμα για ενεργοποιηση του flash (για να λειτουργει σαν φακος γιατι οταν τραβαει η καμερα λειτουργει στιγμιαια)???

 

δεν δουλευει στο σατιο κανενα.

Link to comment
Share on other sites

αν μπορει καποιος ας μου στειλει ενα λινκ σε pm ενα προγραμμα unsign για να δω αν θα πετυχω την εγχηρηση!!!!! ;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ. Είναι εξαιρετικό κινητό αλλά με προβληματίζει το θέμα των εφαρμογών καθώς δεν είναι βέβαιο ότι θα δουλέψει μια εφαρμογή s60 στο συγκεκριμένο κινητό. Παράδειγμα το best call recorder το οποίο αναφέρθηκε εδώ μέσα. Το έβαλα, μοιάζει να δουλεύει αλλά τελικά ηχογραφεί το... απόλυτο κενό. Προφανώς είναι ασύμβατο με το Satio. Φοβάμαι ότι έχουμε ένα εκπληκτικό κινητό αλλά χωρίς εφαρμογές, καθώς οι περισσότερες έχουν γραφτεί για Νokia...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους. κατέβασα από μια σελίδα που δινόταν από το forum τον X-plore, 142. μου γράφει όμως unregistered αλλά φαίνεται να λειτουργεί. έτσι πρέπει να είναι;, υπάρχει τρόπος για registered ή να τον κατεβάσω από αλλού έτοιμο;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή για το κινητό μας το call filter? Κατατοπίστε με λίγο αν γίνεται... :rolleyes:

Χρόνια πολλά!

Μη μου άπτου!
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την βοήθεία σας,να βρώ της ρυθμίσεις για να δημιουργήσω νέο προφίλ διακομιστή:ονομα διακομιστη,id διακομιστη κ.λπ..

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή για το κινητό μας το call filter? Κατατοπίστε με λίγο αν γίνεται... :rolleyes:

Χρόνια πολλά!

 

Τι κανει αυτο??

Link to comment
Share on other sites

προχτες πήρα και εγώ το κινητο και μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος.:)

 

Η πιο πρόσφατη είναι η R2AK006. Για την άλλη ερώτηση δεν ξέρω αν γίνεται με κάποιο κρυφό μενού ή τρικ.

 

εμένα η έκδοση του είναι η R1CA037 με ημερομηνια έκδοσης 29-11-09. το πήρα το Μ. Σάββατο από τη Vodafone. οταν πάω να κάνω ενημέρωση λογισμικού απο το πρόγραμμα της ericsson μου λέει ότι έχω το πιο πρόσφατο λογισμικό. Δεν μπορώ να καταλάβω. Μήπως επειδη το πήρα απο τη Vodafone το κινητό φοράει άλλη έκδοση λογισμικού από ότι φοράνε τα άλλα κινητα από τη μαμα ericsson

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Μήπως επειδη το πήρα απο τη Vodafone το κινητό φοράει άλλη έκδοση λογισμικού από ότι φοράνε τα άλλα κινητα από τη μαμα ericsson

 

Έτσι ακριβώς είναι.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς είναι.

 

ευχαριστώ πολύ φιλε. Αξίζει να βγάλω αν μπορώ βεβαια το λογισμικό της βοταφον και να έχω πάνω της ericsson?

Link to comment
Share on other sites

Με βάση τα όσα λένε και τα υπόλοιπα παιδιά είναι προτιμότερο.

 

θα το κοιτάξω αν και από όσο φαντάζομαι και από τη μικρή εμπειρία που έχω σε αυτά, κάτι τέτοιο απαγορεύεται και φυσικά γίνεται στα ericsson service. Ευχαριστώ και πάλι φίλε για την άμεση απάντηση σου.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, με το debrand χάνεις την εγγύησή σου. Να τονίσω όμως ότι δεν γίνεται σε κάποιο SE Service point.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σωστά, με το debrand χάνεις την εγγύησή σου. Να τονίσω όμως ότι δεν γίνεται σε κάποιο SE Service point.

 

Λογικό αφού και αυτά ελέγχονται απο τη μαμα ericsson. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είχα διαβάσει σε προηγούμενα post, ότι η διάρκεια της μπαταρίας πέφτει στη μία ημέρα με την τελευταία αναβάθμιση, ισχύει?

Να την κάνω ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα αργήσουν πολύ οι αναβαθμίσεις για τα branded στη vodafone τηλέφωνα;

Είναι λίγο εκνευριστικό να χάνεις τις βελτιώσεις μόνο και μόνο επειδή η συσκευή είναι...δεμένη σε κάποια εταιρεία....

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

κανενα προγραμμα επεξεργασιας βιντεο παιζει για το κινητο? το Ν95 ειχε ενα ενσωματωμενο προγραμμα επεξεργασιας βιντεο που εκανες τα βιντεο οτι ηθελες!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είχα διαβάσει σε προηγούμενα post, ότι η διάρκεια της μπαταρίας πέφτει στη μία ημέρα με την τελευταία αναβάθμιση, ισχύει?

Να την κάνω ή όχι?

ισχύει φίλε μου...:mad::down: αλλά είναι πιο γρήγορο, έχει βιντεο wvga,facebook app.

Edited by BMW116i
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είχα διαβάσει σε προηγούμενα post, ότι η διάρκεια της μπαταρίας πέφτει στη μία ημέρα με την τελευταία αναβάθμιση, ισχύει?

Να την κάνω ή όχι?

 

εμενα δεν μου φαινεται κατι τετοιο. τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...