Jump to content

[App Store] Μουσική, βίντεο, φωτογραφία


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ψαχνω ενα προγραμμα για κατεβασμα βιντεο απο youtube.Μπορει καποιος να προτεινει καποιο???

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καινουριος κατοχος iphone εδω...

 

Επειδη προερχομαι απο Android κινητο, μηπως υπαρχει καποια εφαρμογη για να βαλω τραγουδια απο τον υπολογιστη μου στο iphone απλα με drag n drop? Με το iTunes δεν την παλευω καθολου εκτος κι αν ειναι απλη διαδικασια και εγω ειμαι τοοοοοοοοσοοοοοοοοο ασχετος.

Samsung Galaxy Nexus

AOKP Jelly Bean - Franco.kernel

Link to comment
Share on other sites

Καινουριος κατοχος iphone εδω...

 

Επειδη προερχομαι απο Android κινητο, μηπως υπαρχει καποια εφαρμογη για να βαλω τραγουδια απο τον υπολογιστη μου στο iphone απλα με drag n drop? Με το iTunes δεν την παλευω καθολου εκτος κι αν ειναι απλη διαδικασια και εγω ειμαι τοοοοοοοοσοοοοοοοοο ασχετος.

 

Δεν υπάρχει άλλος τρόπος. Το iTunes είναι λίγο μπελάς μέχρι να το συνηθήσεις, αλλά αξιοποίειται πλήρως αν βάλεις καμιά εφαρμογή που κάνει αυτόματο tagging των τραγουδιών.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μπορείς να φτιάξεις μια λίστα στο iTunes με όνομα πχ iPhone music και να βάλεις το iPhone να συγχρονίζεται μόνο με αυτή τη λίστα (μέσω iTunes). Έτσι από τον υπολογιστή (iTunes) θα κάνεις drag and drop τραγούδια στη λίστα (ή θα τα διαγράφεις από τη λίστα) και το iTunes θα φροντίζει αυτόματα αυτό να συμβαίνει/ενημερώνεται και στο τηλέφωνό σου.
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Θα ηθελα μια εφαρμογη για να ρετουσαρω τις φωτο μου. Ουσιαστικα θελω να σβηνω σπυρακια, ελιες κλπ. Υπαρχει καποια καλη?
:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Υπάρχει κάποια δωρεάν εφαρμογή, player για ταινίες που να υποστηρίζει dual subtitle να φαινονται 2 υπότιτλοι ταυτόχρονα;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια δωρεάν εφαρμογή, player για ταινίες που να υποστηρίζει dual subtitle να φαινονται 2 υπότιτλοι ταυτόχρονα;

 

Απ' ότι βλέπω μόνο σε paid σε free δεν βρίσκω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δεν μπορώ να βρω μια εφαρμογη σαν το bsplayer. Εχει κανεις να προτεινει κατι;

Το AVplayerHD δεν υπαρχει στο app store....

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να βρω μια εφαρμογη σαν το bsplayer. Εχει κανεις να προτεινει κατι;

Το AVplayerHD δεν υπαρχει στο app store....

 

Θα Βγει σε λίγο καιρό γιατί είχε πολλά προβλήματα. Εγώ με το good player είμαι υπερευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να δούμε την ημερομηνία που τραβήχτηκε μια φωτογραφία

 

Σίγουρα αν είναι περασμένη σε υπολογιστή, αλλά πολύ πιθανόν να γίνεται κ μέσα από κάποια εφαρμογή.

Αν γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω ας ενημερώσει.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να δούμε την ημερομηνία που τραβήχτηκε μια φωτογραφία

 

Για δες το Timestamp It http://itunes.apple.com/us/app/timestamp-it!-**lite**-make/id327756085?mt=8

Υπάρχουν και άλλες βέβαια αλλα πρέπει να είσαι jb

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορούμε να δούμε την ημερομηνία που τραβήχτηκε μια φωτογραφία

Αυτό που θες μπορεί να το κάνει το iPhoto. Επίσης η εφαρμογή PowerCam (είναι δωρεάν) μπορεί να τοποθετήσει ημερομηνία και ώρα στις φωτογραφίες σου, http://itunes.apple.com/us/app/powercam/id453180850?mt=8

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Παιδια θελω μια εφαρμογη να αγορασω, για την ληψη φωτο-βιντεο.Να αντικαταστησω την μαμισια..Με ενδιαφερει πολυ η ευκρινια,καθαροτητα της ληψης και οι δυνατοτητες σαν προγραμμα.Εψαξα και βρηκα αυτες: ProCam, Pro HDR, PowerCam™....

Tις εχει δουλεψει κανεις απο εσας να μου πει ποια ειναι η καλυτερη;Εκτος και ξερετε και προτεινετε καποια αλλη.Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω μια εφαρμογη να αγορασω, για την ληψη φωτο-βιντεο.Να αντικαταστησω την μαμισια..Με ενδιαφερει πολυ η ευκρινια,καθαροτητα της ληψης και οι δυνατοτητες σαν προγραμμα.Εψαξα και βρηκα αυτες: ProCam, Pro HDR, PowerCam™....

Tις εχει δουλεψει κανεις απο εσας να μου πει ποια ειναι η καλυτερη;Εκτος και ξερετε και προτεινετε καποια αλλη.Ευχαριστω.

 

Φιλέ μου εχω δουλεψεί το Powercam και ακομά το δουλέυω και εχω να σού οτι δεν συγκρινέτε καθολου με την κανονική εφαρμογη του iOS...Δοκιμασέ το και δεν θα χασείς....;);)

iPhone 4s - Jailbroken 6.1.2

Xperia Mini Pro//Rooted//xRecovery//Android 4.1//Overclocked 1,4GHZ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...