Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να ρωτήσω ενημερωτικά, αν πάρω το 4g από Ευρώπη, θα έχω εγγύηση εδώ ή θα πρέπει να το στείλω έξω;

 

Αν θα εισαχθεί επίσημα στην Ελλάδα ναι, αλλιώς θα στο αρνηθούν.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ένα θεματάκι από τότε που έβαλα το exdialer : Το κινητό όταν δεν χρησιμοποιείται είναι πάντα κλειδωμένο (το λέω για να μην πει κανένας ότι το είχα ξεκλείδωτο και την πάτησα), ωστόσο στα καλά καθούμενα με παίρνουν άτομα από τις επαφές μου (2 φορές έγινε) και ισχυρίζονται ότι τους κάλεσα. Ωστόσο όταν βλέπω το ιστορικό κλήσεων στο ex dialer, βλέπω μόνο τις εισερχόμενες κλήσεις απο αυτούς και όχι τις υποτιθέμενες εξερχόμενες. Ωστόσο στον default dialer του Android είναι καταγεγραμμένη και η εξερχόμενη που έκανα εν αγνοία μου και η εισερχόμενη κλήση. Κουφό??

Τί να σου πω φίλε εγώ τον χρησιμοποιώ πολύ καιρό και δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ αντίστοιχο πρόβλημα νομίζω είναι πολύ πιο βολικός απ τον μανίσιο.

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Ένα θεματάκι από τότε που έβαλα το exdialer : Το κινητό όταν δεν χρησιμοποιείται είναι πάντα κλειδωμένο (το λέω για να μην πει κανένας ότι το είχα ξεκλείδωτο και την πάτησα), ωστόσο στα καλά καθούμενα με παίρνουν άτομα από τις επαφές μου (2 φορές έγινε) και ισχυρίζονται ότι τους κάλεσα. Ωστόσο όταν βλέπω το ιστορικό κλήσεων στο ex dialer, βλέπω μόνο τις εισερχόμενες κλήσεις απο αυτούς και όχι τις υποτιθέμενες εξερχόμενες. Ωστόσο στον default dialer του Android είναι καταγεγραμμένη και η εξερχόμενη που έκανα εν αγνοία μου και η εισερχόμενη κλήση. Κουφό??

 

Μηπως μπερδευτηκαν οι φίλοι σου; κι εγω αυτον χρησιμοποιώ και δεν εχω τύχει κατι παρομοιο περιεργο μ φαινεται

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Έχω θέμα. Έχει συμβεί τρεις φορές μέχρι τώρα. Με παίρνουν τηλέφωνο και ανοιγοκλείνει ο φωτεινός σηματοδοτης αλλά δεν φαίνεται ότι κάποιος τηλεφωνεί ούτε μπορείς να απαντήσεις. Έχει συναντήσει κανείς αυτό το πρόβλημα;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης έχω βρει αυτή τη θήκη http://healthiershop.gr/thiki-motorola-moto-g-portofoli-by-terrapin.html# . Αξίζει η άγορα της λέτε; κοπέλα είμαι, εξού κ τα λουλούδια :p

Link to comment
Share on other sites

ας πω και εγω τα προβληματα μου...

 

-εν ωρα κλησης σβυνει η οθονη και δεν αναβει παρα μονο αν κλεισει ο συνομιλητης μου το τηλεφωνο. επανερχετε σε μενα μονο αν πατησω κλειδωμα και ξεκλειδωμα...

 

-τα δεδομενα συνεχιζουν να απενεργοποιουνται μονα τους. καποιος εδω μου ειπε να βγαλω την εφαρμογη που χρησημοποιουσα. το εκανα και τωρα παλι τα ιδια.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες το εχουν ξανα αναφερει, ποιοι ειναι αυτοι;

Διοτι το "σκαλωμα" που αναφερεις και γενικα περι αυτονομιας, μονο απο εσενα το ακουω.

 

Το εχω αναφερει παλιοτερα. Ημουν απο τους πρωτους που το παρηγγειλε απο αμαζον αγγλιας.

Καποια κινητα εχουν battery drain for no apparent reason.

Lots of threads over on xda

Link to comment
Share on other sites

ας πω και εγω τα προβληματα μου...

 

-εν ωρα κλησης σβυνει η οθονη και δεν αναβει παρα μονο αν κλεισει ο συνομιλητης μου το τηλεφωνο. επανερχετε σε μενα μονο αν πατησω κλειδωμα και ξεκλειδωμα...

 

-τα δεδομενα συνεχιζουν να απενεργοποιουνται μονα τους. καποιος εδω μου ειπε να βγαλω την εφαρμογη που χρησημοποιουσα. το εκανα και τωρα παλι τα ιδια.

 

Και σε μένα συμβαίνει αυτό κάποιες φορές ****το..

Link to comment
Share on other sites

Το εχω αναφερει παλιοτερα. Ημουν απο τους πρωτους που το παρηγγειλε απο αμαζον αγγλιας.

 

Καποια κινητα εχουν battery drain for no apparent reason.

 

Lots of threads over on xda

 

 

Συμβαινει στις πρωτες παρτιδες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Το κινητό έκλεισε από μπαταρία, το έβαλα στην πρίζα να φορτίσει και προσπαθώ να το ανοίξω αλλά δεν ανοίγει!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

Το κινητό έκλεισε από μπαταρία, το έβαλα στην πρίζα να φορτίσει και προσπαθώ να το ανοίξω αλλά δεν ανοίγει!

 

Πρέπει να περάσουν μερικά λεπτά για να ανοίξει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. έχω ένα samsung galaxy core και σκέφτομαι να το αλλάξω και να πάρω ένα moto g 8 gb. Θα με καλύψει άμα κατεβάσω καμιά 5 παιχνιδάκια και καμιά 15αριά εφαρμογές απλές?? Το κινητό είναι γρήγορο? Απο μπαταρία πως τα πάει?

 

Ευχαριστώ και συγνώμη για το λίγο οφ τοπικ

Link to comment
Share on other sites

:p

Καλησπέρα. έχω ένα samsung galaxy core και σκέφτομαι να το αλλάξω και να πάρω ένα moto g 8 gb. Θα με καλύψει άμα κατεβάσω καμιά 5 παιχνιδάκια και καμιά 15αριά εφαρμογές απλές?? Το κινητό είναι γρήγορο? Απο μπαταρία πως τα πάει?

 

Ευχαριστώ και συγνώμη για το λίγο οφ τοπικ

Κι εγω το core ειχα πριν απ αυτο... Αξιζει 1000% η μεταβαση.. Ευχαριστημενος φουλ καμια σχέση τα δυο κινητά. Και σε ταχυτητα και σε σταθερότητα και σε μπαταρια και σε καμερα.. Γενικα αξιζει φουλ να το πάρεις

Link to comment
Share on other sites

Το 8αρι πόσα gb έχει διαθέσιμα;

5,50gb ή 4,90gb;

 

Γύρω στα 5 είναι φίλε.

Το κινητό πάντως πετάει. Καμιά σχέση με το Core.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις πόσα ακριβώς γιατί ακόμα και αυτά τα 600mb μετράνε.

 

Εδώ λέει για 5.01 http://www.expertreviews.co.uk/smartphones/1303792/motorola-moto-g/2

Αν θυμάμαι καλά ήταν 5.06, αλλά έχω διαβάσει και για 4.98

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Το 8αρι πόσα gb έχει διαθέσιμα;

5,50gb ή 4,90gb;

 

Το 8αρι 5.52gb απο τα 8 και τα υπολοιπα δεσμευμένα απο το συστημα!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σας ευχαριστώ πολύ! Μου ήρθε και άλλη μια ερώτηση. Το κινητό το έχω βρει πιο φθηνά στο σκρουτζ 163 ευρώ μαζί με τα έξοδα αποστολής. Μήπως υπάρχει και κάπου αλλού στα 150 ευρώ καινούργιο?( εξωτερικό ενοοώ)

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σας ευχαριστώ πολύ! Μου ήρθε και άλλη μια ερώτηση. Το κινητό το έχω βρει πιο φθηνά στο σκρουτζ 163 ευρώ μαζί με τα έξοδα αποστολής. Μήπως υπάρχει και κάπου αλλού στα 150 ευρώ καινούργιο?( εξωτερικό ενοοώ)

 

Ευχαριστώ.

 

Δύσκολο έως αδύνατο γιατί μπαίνουν και μεταφορικά. Μόνο απο ebay ίσως βρεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία σας ευχαριστώ πολύ! Μου ήρθε και άλλη μια ερώτηση. Το κινητό το έχω βρει πιο φθηνά στο σκρουτζ 163 ευρώ μαζί με τα έξοδα αποστολής. Μήπως υπάρχει και κάπου αλλού στα 150 ευρώ καινούργιο?( εξωτερικό ενοοώ)

 

Ευχαριστώ.

 

Το amazon.fr το έχει με τα έξοδα αποστολής 157 ευρώ. http://www.amazon.fr/gp/product/B00GSNTQ6W/

Link to comment
Share on other sites

Κανα νεο για το update?

Αφού αργεί είμαστε σε καλό δρόμο. Τα γρήγορα updates να φοβάσαι!

Link to comment
Share on other sites

:(:(:(:(:(;):(

Αφού αργεί είμαστε σε καλό δρόμο. Τα γρήγορα updates να φοβάσαι!

παντως γενικα φιλε left διαβασα οτι παιζουν καινουργια bugs με αυτην την αναβαθμιση βεβαια οχι σε ολους! αντε να δουμε θελω να ειμαι αισιοδοξος αλλιως...δυσκολα τα πραγματα :-(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα,

 

παρήγγειλα για την αδερφή μου το moto g 8gb γιατί απ'όσα έχω διαβάσει δεν παίζει κάτι καλύτερο

για έναν αρχάριο χρήστη (φώτο, μουσική, internet) στα χρήματά του (κάτω από 160€).

2 ρωτήσεις:

1) Έχει πάρει κανείς θήκη σαν αυτή: http://www.tech-in.gr/nillkin-fresh-book-case-black-motorola-moto-g.html ? Είναι σαν του G2? Αν σε καλούν εμφανίζεται το πρόσωπο του καλούντα στο

παράθυρο? Απαντάς στην κλήση χωρίς να ανοίξεις τη πρόσοψη της οθόνης?

2) Έχει πάρει κανείς tempered glass για την οθόνη? Εγώ φοράω στο δικό μου G2 και η αίσθηση είναι απίστευτη.

Αυτές που βρίσκω στο ebay είναι ελάχιστα πιο χοντρές από τη δικιά μου. Έχει κανείς εμπειρία από τέτοια προστασία οθόνης?

Ευχαριστώ!

Edited by deinosauraki
Ξέρω τι έκανες στο σεισμό του '99.....Έβλεπες Baywatch! :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...