Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορώ να βρω πως γίνεται η αλλαγή απο 3G σε 2G και το αντίστροφο:confused:

 

Ρυθμισεις, ασυρματο και δικτυα (περισσοτερα), δικτυα κινητης τηλεφωνιας, προτιμωμενος τυπος δικτυου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά εγώ πήρα το 16άρι προχθές και όλα καλά. Γνωστός που πήρε το 8άρι απο skroutzoμαγαζο βρήκε προεγκατεστημένο το greek radios και ένα oxon flashlight νομίζω. Σφραγισμένο όμως το κουτί... Να υποθέσω οτι είχε ανοιχτεί...?
to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

Thanks! Νομίζω το πήρε απο special price η κάπως έτσι... Θα του πω να δει μήπως έχει γίνει και unlock...
to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση πρώτα κάνουμε wipe cache απ τα boot options και μετά factory reset απ τις ρυθμίσεις ή το αντίθετο; Έχει καμιά σημασία η σειρά που θα τα κάνω βασικα;
OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση πρώτα κάνουμε wipe cache απ τα boot options και μετά factory reset απ τις ρυθμίσεις ή το αντίθετο; Έχει καμιά σημασία η σειρά που θα τα κάνω βασικα;

Εγω εκανα πρωτα wipe data και μετα wipe cache partition! Δεν εχεις θεμα οπως και να το κανεις!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα πρωτα wipe data και μετα wipe cache partition! Δεν εχεις θεμα οπως και να το κανεις!

Ωραία σ' ευχαριστώ πολύ!

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο είχα στα χέρια μου τη παλιά μου αγάπη, το G με την 4.4.4

Παρατήρησα ότι έβγαζε πιο γρήγορα φώτο από την 4.4.2

Ήταν η ιδέα μου;

Για τσεκάρετε και πείτε μου.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο είχα στα χέρια μου τη παλιά μου αγάπη, το G με την 4.4.4

Παρατήρησα ότι έβγαζε πιο γρήγορα φώτο από την 4.4.2

Ήταν η ιδέα μου;

Για τσεκάρετε και πείτε μου.

Με στοκ εφαρμογη??

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο είχα στα χέρια μου τη παλιά μου αγάπη, το G με την 4.4.4

Παρατήρησα ότι έβγαζε πιο γρήγορα φώτο από την 4.4.2

Ήταν η ιδέα μου;

Για τσεκάρετε και πείτε μου.

Εγω βγάζω με snap camera αρα δεν έχει διαφορά. Η στοκ εφαρμογή δεν είναι τόσο καλή

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο είχα στα χέρια μου τη παλιά μου αγάπη, το G με την 4.4.4

Παρατήρησα ότι έβγαζε πιο γρήγορα φώτο από την 4.4.2

Ήταν η ιδέα μου;

Για τσεκάρετε και πείτε μου.

το παρατήρησα και γω. ισως να εχει γινει λιγο πιο γρήγορο το εφε που στελνει την τραβηγμένη φωτο δεξια.

 

μολις εγκατέστησα και το νεο play store το οποίο βαδίζει στα χναρια του android L απο αποψη σχεδιασμου. οποιος θελει οριστε

 

https://docs.google.com/file/d/0BxnEA1OTspCUQ2xTX0dpQ0Q0aUE/preview?pli=1

Edited by nasos_79
Link to comment
Share on other sites

Αφού έκανα την αναβάθμιση στο λογισμικό, θέλω να κάνω τώρα factory reset.

Κράτησα back up τα δεδομένα των εφαρμογών με το helium τα οποία θέλω να τα περάσω αφού το κάνω.

Μήπως όμως θα γεμίσει το κινητό πάλι σκουπίδια περνώντας το backup και πρέπει να περάσω μία-μία τις εφαρμογές απο την αρχή?

Link to comment
Share on other sites

Αφού έκανα την αναβάθμιση στο λογισμικό, θέλω να κάνω τώρα factory reset.

Κράτησα back up τα δεδομένα των εφαρμογών με το helium τα οποία θέλω να τα περάσω αφού το κάνω.

Μήπως όμως θα γεμίσει το κινητό πάλι σκουπίδια περνώντας το backup και πρέπει να περάσω μία-μία τις εφαρμογές απο την αρχή?

 

Αν έχεις ενεργοποιήσει το backup της μοτορόλα στο gmail σου θυμάται ποιες εφαρμογές είχες και τις κατεβάζει μόνο του μία μία μετά το factory reset! Έτσι έγινε σε μένα. Μόνο φωρογραφίες βίντεο μουσική χρειάζεται επιπλέον backup

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ενεργοποιήσει το backup της μοτορόλα στο gmail σου θυμάται ποιες εφαρμογές είχες και τις κατεβάζει μόνο του μία μία μετά το factory reset! Έτσι έγινε σε μένα. Μόνο φωρογραφίες βίντεο μουσική χρειάζεται επιπλέον backup

 

και πως το ενεργοποιώ αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ενεργοποιήσει το backup της μοτορόλα στο gmail σου θυμάται ποιες εφαρμογές είχες και τις κατεβάζει μόνο του μία μία μετά το factory reset! Έτσι έγινε σε μένα. Μόνο φωρογραφίες βίντεο μουσική χρειάζεται επιπλέον backup

Ακριβως εμενα ετσι μου εγιβε!

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ενεργοποιήσει το backup της μοτορόλα στο gmail σου θυμάται ποιες εφαρμογές είχες και τις κατεβάζει μόνο του μία μία μετά το factory reset!

 

Τις κατεβάζει, αλλά τις ρυθμίσεις που είχαν αυτές οι εφαρμογές, ή τα savegames τα κατεβάζει; Όχι, γι' αυτό χρειάζεται το backup.

Link to comment
Share on other sites

Τις κατεβάζει, αλλά τις ρυθμίσεις που είχαν αυτές οι εφαρμογές, ή τα savegames τα κατεβάζει; Όχι, γι' αυτό χρειάζεται το backup.

 

Όχι αυτά δεν τα σώζει!!!

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη να έρθει η αναβάθμιση. Με βλέπω να την περνάω χειροκίνητα.

 

ελλάδα φίλε . πάντα τελευταία

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...