Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και σε μενα το ιδιο.

 

Α δεν το έχω μόνο εγώ... :lol:

 

Πάλι καλά γιατί νόμιζα ότι είχα πάθει κάτι...

Τέλειο bug!

 

Αν κάποιος δοκιμάσει να κάνει και factory reset από recovery και να σβήσει όλα τα user data ας μας πει αν τα κατάφερε

Εγώ ήθελα μόνο cache. 3 προσπάθειες και τίποτα.

 

Παιδια το εκανα(μαλλον) ξαναδοκιμασα και πηρε κανα 4λεπτο και εκανε μονο του reboot μετα οποτε πρεπει να εγινε! Δοκιμαστε το!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά σκέφτομαι και γω να αγοράσω το moto g ήμουνα ανάμεσα σε s4μινι η lg g2mini αλλά βλέπω ότι το moto εχει καλές κριτικές τι λέτε;
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλό τηλέφωνο από τα vfm της αγοράς δεν θα το μετανιώσεις
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι και γω να αγοράσω το moto g ήμουνα ανάμεσα σε s4μινι η lg g2mini αλλά βλέπω ότι το moto εχει καλές κριτικές τι λέτε;

 

και εγώ φίλε σε αυτήν την σκέψη είμαι κ το ψάξιμο + τo Sony M2 από αυτά που ανέφερες για ένα φίλο που θέλει οικονομικό κ καλό τηλέφωνο...έχοντας N 5 και εμπειρία από μαμά android σε moto g καταλήγω.. χωρίς κολλήματα και με άμεσα update.......

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, help.

ήμουν με 4,4,2 ρουταρισμένο. το ρουτ έγινε με το moto tool. Πάτησα unroot στο superSU, έβαλα stock recovery με το moto tool και πάτησα να γίνει το update σε 4,4,4. η στοκ ρομ κατέβηκε στον αποθηκευτικό χώρο, το κινητό μπαίνει σε στοκ recovery αλλά και πάλι βγαίνει error. Επίσης συνέδεσα το κινητό με pc και το motorola device manager μου έβγαλε πως δεν υπάρχει νεότερο update.

καμια ιδέα γιατί δεν γίνεται το official update ενώ το κινητό έγινε πάλι στοκ?

ευχαριστώ εκ προοιμίου :confused:

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

To motorola device manager σου δείχνει κανονικά την έκδοση του κινητού ή λέει unknown; Αν λέει το δεύτερο χρειάζεται factory reset.
Link to comment
Share on other sites

To motorola device manager σου δείχνει κανονικά την έκδοση του κινητού ή λέει unknown; Αν λέει το δεύτερο χρειάζεται factory reset.

 

λέει τον αριθμό της έκδοσης κανονικά.

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, help.

ήμουν με 4,4,2 ρουταρισμένο. το ρουτ έγινε με το moto tool. Πάτησα unroot στο superSU, έβαλα stock recovery με το moto tool και πάτησα να γίνει το update σε 4,4,4. η στοκ ρομ κατέβηκε στον αποθηκευτικό χώρο, το κινητό μπαίνει σε στοκ recovery αλλά και πάλι βγαίνει error. Επίσης συνέδεσα το κινητό με pc και το motorola device manager μου έβγαλε πως δεν υπάρχει νεότερο update.

καμια ιδέα γιατί δεν γίνεται το official update ενώ το κινητό έγινε πάλι στοκ?

ευχαριστώ εκ προοιμίου :confused:

 

 

Εδώ είσαι [GUIDE] Moto G - Restore stock firmware

Link to comment
Share on other sites

 

σε ευχαριστώ πολύ και θα τα κάνω όλα αυτά. όμως μετά απο λίγο η κατάσταση επιδεινώθηκε και τώρα είμαι σε bootloop.

after all, σε stock κατάσταση είμαι και δεν θέλω να κάνω erase user data :-(

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, help.

ήμουν με 4,4,2 ρουταρισμένο. το ρουτ έγινε με το moto tool. Πάτησα unroot στο superSU, έβαλα stock recovery με το moto tool και πάτησα να γίνει το update σε 4,4,4. η στοκ ρομ κατέβηκε στον αποθηκευτικό χώρο, το κινητό μπαίνει σε στοκ recovery αλλά και πάλι βγαίνει error. Επίσης συνέδεσα το κινητό με pc και το motorola device manager μου έβγαλε πως δεν υπάρχει νεότερο update.

καμια ιδέα γιατί δεν γίνεται το official update ενώ το κινητό έγινε πάλι στοκ?

ευχαριστώ εκ προοιμίου :confused:

 

Δε χρειαζοταν να κανεις τιποτα τετοιο, εχω μια χαρα εκανα το update με root.

http://mowned.com/sig/epivitor.jpg
Link to comment
Share on other sites

Φιλε πανο σοβαρα μην την περιμενεις με τοση ανυπομονισια δεν υπαρχουν αλλαγες!μημ σου πω οτι θα βγαλεις κανα προβλημα που δεν ειχες! Οποτε χαλαρα απλα περιμενε!

 

Φιλικη συμβουλη μην παρεξηγηθω :D

Χαχαχα ναι κάτι είδα στα σχόλια ότι δεν έχει καμια σημαντική αλλαγή :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το εκανα(μαλλον) ξαναδοκιμασα και πηρε κανα 4λεπτο και εκανε μονο του reboot μετα οποτε πρεπει να εγινε! Δοκιμαστε το!

Σχετικά με το cache ούτε εμένα μου έγινε. Μάλιστα στο σημείο 6 βάσει των πληροφοριών εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2634361 δεν μου εμφανίζει τιςδιαφορετικες επιλογές μενού παρά μόνο ένα ανθρωπάκι που λέει κάτι του τύπου no command ή κάτι τέτοιο και αναγκάζομαι να κάνω επανεκίνηση από κει και πέρα

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το cache ούτε εμένα μου έγινε. Μάλιστα στο σημείο 6 βάσει των πληροφοριών εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2634361 δεν μου εμφανίζει τιςδιαφορετικες επιλογές μενού παρά μόνο ένα ανθρωπάκι που λέει κάτι του τύπου no command ή κάτι τέτοιο και αναγκάζομαι να κάνω επανεκίνηση από κει και πέρα

Δεν το κανεις.σωστα μαλλον φιλε! Προσπαθησε το ξανα και.μετα τα δευτερολεπτα θα σου βγει σιγουρα!!

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζοταν να κανεις τιποτα τετοιο, εχω μια χαρα εκανα το update με root.

 

πως γίνεται να κάνεις το official update ενώ είσαι root ??? Ρωτάω γιατί με το mototool έβαλα πάλι stock recovery και έτσι έφυγε το bootloop όμως το ρουτ είναι εύκολο

Edited by airtim

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι μπορείς να ακούσεις ράδιο FM από το ηχείο...

Δεν μιλάω για web radio μέσω κάποιου app σαν το tune in.

Edited by dimitris99
Link to comment
Share on other sites

πως γίνεται να κάνεις το official update ενώ είσαι root ??? Ρωτάω γιατί με το mototool έβαλα πάλι stock recovery και έτσι έφυγε το bootloop όμως το ρουτ είναι εύκολο

 

Δεν εκανα κατι το ιδιαιτερο, βασικα μου εμφανισε απο μονο του ειδοποιηση για Update.

http://mowned.com/sig/epivitor.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...