Jump to content

Σκουλαρίκι σε ανδρικό αυτί: Απόψεις


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για το σκουλαρίκι σε άντρες;  

408 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για το σκουλαρίκι σε άντρες;

    • Φοράω και μου αρέσει!
      168
    • Έχω τρύπα αλλά το έχω μετανιώσει..
      18
    • Δεν θα έκανα τρύπα ποτε στη ζωή μου!
      98
    • Για αδερφές ψάχνεις;
      68
    • Θα με κρεμάσουν στο σπίτι..
      56


Recommended Posts

Τι γνώμη έχετε για το σκουλαρίκι στους άντρες; :confused:
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 289
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Είμαι κατά. Έφηβος έβαζα για βλακοφυγούρα, όπως και ενδεχωμένως οι περισσότεροι νέοι.

"Κάτω" η υποκριτική απάντηση... <<μ'αρέσει και το φοράω>>.

Link to comment
Share on other sites

egw exw ena sto panw meros tou autiou kai mou aresei,den 8a to forousa allwste an den mou arese.Epeidh kapioi to kanoun gia na poulisoun mourh (mourtzovlaxoi) den paei na pei pws osoi forane skoulariki to kanoun gia pozeria
Link to comment
Share on other sites

Και υπέρ και κατά :)

 

Υπέρ γιατί είναι δικαίωμα του καθενός να βάλει σκουλαρίκι (1 και 2 κ.λ.π.), εφόσον τον εκφράζει αυτό.

 

Κατά, γιατί δεν μου "κάθεται" καλά στο μάτι εμένα προσωπικά (είναι πολύ πιο όμορφο ένα σκουλαρίκι σε μια γυναίκα, παρά σε έναν άνδρα).

 

Μπέρδεμα είναι πάντως, γιατί από την μία δεν έχω κανένα πρόβλημα αν φοράει κάποιος γνωστός μου σκουλαρίκι, όμως δεν θα μπορούσα να το κάνω ποτέ εγώ - απόψεις - :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη η δική μου είναι οτι θέλω να το φορέσω, το θέλω πολύ, μου κάθεται καλά στο μάτι σε πολλούς που έχω δεί, επειδή όμως κάποιους δεν τους πάμε ή δεν μας αρέσουν τους παρεξηγούμε.Όπως επίσης παρεξηγούμε κάποιον όταν φοράει σκουλαρίκι λέγοντας τον αδερφή.. :confused:
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Kι εμένα μπορώ να πω ότι δεν με πολυενθουσιάζει!!

Εντάξει,δεν μ'ενοχλεί όταν έχουν οι φίλοι-γνωστοί μου αρκεί να μην το έχουν κάνει για μαγκιά!!

Βέβαια,υπάρχουν και μερικές αδερφές που φορώντας σκουλαρίκι γίνονται ακόμη περισσότερο αδερφές!Λολ!!http://www.langkawi.dk/r99.gif

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Είχα σκεφτεί να βάλω κι εγώ για ένα διάστημα αλλά τελικά δεν προχώρησε το πράγμα :p Πάντως δεν έχω εγκαταλείψει απόλυτα την ιδέα,και ίσως το κάνω στο μέλλον αν μου έρθει :p

Δεν έχω γενικά πρόβλημα με όσους φοράνε,αν και υπάρχουν κάποιοι που δεν τους πάει καθόλου και μάλλον το φοράνε μόνο και μόνο για μούρη...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ψηφίσει, μια και καμιά απάντηση δεν με εκφράζει...

 

Η γνώμη, είναι πως ενώ εγώ δεν θέλω να κάνω, (Γιατί ξέρω πως δε μου ταιριάζει) δεν έχω κανένα πρόβλημα να βλέπω άλλους με σκουλαρίκι(α)... Όποιος κι αν είναι ο λόγος που το έχουν κάνει...

 

Πάντως, θα προτιμούσα τατουάζ....:)

Link to comment
Share on other sites

Στο αυτί εκτος του οτι εχει παραγίνει δεν μου αρέσει ούτε σε γυναίκα (σε οποια θεση) αν ήθελα να κάνω θα εκανα σε καπιο αλλο σημείο σιγουρα γιατί θελω να ξεχωρίζω για τον ιδιο ομως λογο δεν κανω και καθόλου πιστεύω πως στις μέρες μας οι νεοι εχουμε χιλιάδες πραγματα να κανουμε για να ξεχωρίζουμε και μπορούμε να διαλέγουμε τα όμορφα.

Δεν έχω κανένα πρόβλημα με οποιον το φοράει ουτε παρεξηγώ...

Link to comment
Share on other sites

Διαμαρτύρομαι γιατί η δημοσκόπηση απευθύνεται μόνο σε άντρες :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly (12 Φεβ. 2004 , 15:29)

 

Διαμαρτύρομαι γιατί η δημοσκόπηση απευθύνεται μόνο σε άντρες :p

 

 

Εσάς τις γυναίκες δεν σας παρεξηγούν, δεν σας κοιτάνε με μισό μάτι, ενώ με εμάς είναι διαφορετικό.Εσένα ποια είναι η γνώμη σου για τους άντρες που φοράνε σκουλαρίκι;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

pantos ego den tha ithela na kano pote tripa alla auto den simenei oti ama exoun skoulariki oi filoi mou tha tous vlepo miso mati .Alloste ta xronia allaksan thimame palia oti opoios eixe skoulariki ton legan aderfara diafono .
http://www.thedeltaproject.eu/img/logo_detect.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με πειράζει και με απωθεί από το κάνω μια τρύπα (αν και προσωπικά θα διάλεγα ένα άλλο μέρος του προσώπου, παρά το αυτί) είναι η ηλ*θια νοοτροπία που έχουν ορισμένοι άνθρωποι με τα σκουλαρίκια στους άντρες (πχ συγγενέις, γνωστοί κτλ).

Προσωπικά με τους γονείς δεν έχω πρόβλημα, αλλά δεν βαζω γιατί όποτε θα θέλω να πάω στη γιαγιά-θείους θα με κοιτάνε με μισό μάτι και επίσης υπάρχει σοβαρός κίνδυνος μείωσης του χαρτζιλικίου¨ :p :p

Πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα με όποιον φοράει σκουλαρίκι... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiKe-Dee (12 Φεβ. 2004 , 15:43)

 

Εσάς τις γυναίκες δεν σας παρεξηγούν, δεν σας κοιτάνε με μισό μάτι, ενώ με εμάς είναι διαφορετικό.Εσένα ποια είναι η γνώμη σου για τους άντρες που φοράνε σκουλαρίκι;

 

 

Eννούσα πως δεν έχει επιλογή να απαντήσει και μια γυναίκα αν της αρέσει το σκουλαρίκι στον άντρα ή όχι :)

 

Γιατί να εχω κάποια ιδιαίτερη γνώμη για τους άντρες που φοράνε σκουλαρίκι; Μια χαρά είναι,αρκεί να του πάει :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eXecrable (12 Φεβ. 2004 , 15:55)

 

Αυτό που με πειράζει και με απωθεί από το κάνω μια τρύπα (αν και προσωπικά θα διάλεγα ένα άλλο μέρος του προσώπου, παρά το αυτί) είναι η ηλ*θια νοοτροπία που έχουν ορισμένοι άνθρωποι με τα σκουλαρίκια στους άντρες (πχ συγγενέις, γνωστοί κτλ).

Προσωπικά με τους γονείς δεν έχω πρόβλημα, αλλά δεν βαζω γιατί όποτε θα θέλω να πάω στη γιαγιά-θείους θα με κοιτάνε με μισό μάτι και επίσης υπάρχει σοβαρός κίνδυνος μείωσης του χαρτζιλικίου¨ :p :p

Πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα με όποιον φοράει σκουλαρίκι... :)

 

Από το στόμα μου,μου το πήρες m8!Όντως αυτό είναι ένα σοβαρό πρόβλημα και παράγοντας που πολλοί από εμάς δεν κάνουν τρύπα!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eXecrable (12 Φεβ. 2004 , 15:55)

 

Αυτό που με πειράζει και με απωθεί από το κάνω μια τρύπα (αν και προσωπικά θα διάλεγα ένα άλλο μέρος του προσώπου, παρά το αυτί) είναι η ηλ*θια νοοτροπία που έχουν ορισμένοι άνθρωποι με τα σκουλαρίκια στους άντρες (πχ συγγενέις, γνωστοί κτλ).

Προσωπικά με τους γονείς δεν έχω πρόβλημα, αλλά δεν βαζω γιατί όποτε θα θέλω να πάω στη γιαγιά-θείους θα με κοιτάνε με μισό μάτι και επίσης υπάρχει σοβαρός κίνδυνος μείωσης του χαρτζιλικίου¨ :p :p

Πάντως δεν έχω κανένα πρόβλημα με όποιον φοράει σκουλαρίκι... :)

 

 

Είναι το μόνο πράγμα αυτή τη στιγμή που με εμποδίζει να το κάνω! :mad:

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ φοράω σκουλαρίκι φυσικά μ'αρέσει.

Έλεγα στους γονείς μου ότι θα βάλω σκουλαρίκι και κλασσικά λέγανε τα δικά τους. Θα τα ξέρετε οι περισσότεροι.

Ως που μια μέρα γυρνάω σπίτι με το σκουλαρίκι στο αυτί. :p Η μάνα μου δυσανασχέτησε λίγο, στο τέλος είπε ότι της άρεσε αλλά από τον father τα ψιλοάκουσα. :cry:

Τώρα ούτε που το δίνουν σημασία και όλα ωραία και καλά. :)

Πάντως υπάρχουν πολλοί που δεν τους πάει καθόλου κι όμως το φοράνε για μούρη. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Φορουσα 2 στο ενα αυτι για παρα πολλα χρονια και ποτε δεν ειχα προβλημα.Εινα θεμα γουστου,αποψεων και στυλ.Τωρα οποιος το φοραει για μαγκια...κανενα σχολιο.και μην ακουω μ@λκιες του στυλ "ειναι αδερφη οποιος το φοραει"..αυτα ειναι γνωμες κομπλεξικων

Dust in the wind

 

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/snatch13/15577/183644/0/pao13.gif

Link to comment
Share on other sites

eixa 2 sto aristero, to ena to evgala epidi ime k kataramenos k paraligo na patho gagrena :p , tora skopeuo na balo sto deksi psila k sto fridi :D
Link to comment
Share on other sites

Το σκευτομαι σοβαρα να βαλω στο φρυδι αλλα ο father θα παθει κανενα σοκ...!

Θα δειξει....τρελα της στιγμης θα ειναι αν το κανω!

Link to comment
Share on other sites

Exw treis trypes sta autia!

Dyo sto aristero kai mia sto deksi!

Tis exw metaniwsei kai exw na valw skoulariki panw apo 5 xronia!

 

Epipoleothta pistevw tis ilikias htan!

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουνε.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...