Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5530 XpressMusic


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

AΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Η WIND.

Το 5530 της κοπελας μου αγορασμενο απο Wind (ειναι Wind το κινητο δυστυχως)... ακομα δεν μπορω να το αναβαθμισω. Μου βγαζει ως πιο προσφατη την εκδοση 11!!!! Μιλαμε τωρα για firmware του Ιουλιου 2009.

 

Ακομα και τα vodafone κινητα της Νοκια μετα απο λιγο καιρο εχουν διαθεσιμες τις τελευταιες αναβαθμισεις (5800 ΧΜ).

 

Με τη Wind τι γινεται ρε παιδια?? Μαλλον δεν δινει ΔΕΚΑΡΑ. ΑΙΣΧΟΣ

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ξεφτιλα ρε φιλαρακι!

 

Και τι να τους πεις? Ποιος να σε ακουσει? Στα καταστηματα οι κοπελιτσες και οι καγκουρες οι ασχετοι?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ξεφτιλα ρε φιλαρακι!

 

Και τι να τους πεις? Ποιος να σε ακουσει? Στα καταστηματα οι κοπελιτσες και οι καγκουρες οι ασχετοι?

 

οι ανθρωποι απλα κανουν την δουλεια τους... δεν τους τιποτα... αλλα κυριολεκτικα ! δεν ξαναπας σε αυτη την εταιρια... :lol:

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

οι ανθρωποι απλα κανουν την δουλεια τους... δεν τους τιποτα... αλλα κυριολεκτικα ! δεν ξαναπας σε αυτη την εταιρια... :lol:

 

Haha:lol:

Branded κινητο? Εγω? Εννοειται πως οχι. Αλλη η κοπελα μου δεν ηξερε...

Κριμα.... Μονο που σκεφτομαι ποσες βελτιωσεις θα εχει η νεα firmware...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Haha:lol:

Branded κινητο? Εγω? Εννοειται πως οχι. Αλλη η κοπελα μου δεν ηξερε...

Κριμα.... Μονο που σκεφτομαι ποσες βελτιωσεις θα εχει η νεα firmware...

 

και εγω που "ηξερα" απο eshop το πηρα ...παραεισαγωγη.... :(:(:(:(

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

To θεμα ειναι πως το κινητο που σου λεω δεν πρεπει να ειναι παρα-εισαγωγη...

ειναι RM-504 οποτε νομιζω ειναι ελληνικο!

 

Η WIND απλα γα*****

 

Το δικο σου παντως νομιζω αναβαθμιζεται, αλλα με την απωλεια της ελληνικης γλωσσας , σωστα?

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

και εγω που "ηξερα" απο eshop το πηρα ...παραεισαγωγη.... :(:(:(:(

 

δεν ξερω τι γινεται με τα αλλα κινητα της nokia αλλα με αυτο εχει γινει ο χαμος με τις παραεισαγωγες...

 

στο μελλον απο ολο αυτο θα χασει παραπολλα η nokia ...

 

ρωτηση δεν τους εχουν κραξει ακομα? ( επισημα ομως )

 

δεν ξερω αν λεω βλακειες αλλα μαλλον πρεπει να απευθυνθούμε στη νοκια κατευθειαν.

γιατι φανταζομαι δεν πρεπει να ειναι μονο στην ελλαδα ολος αυτος ο χαμος ( ή μονο εδω ειναι? ) ε να κανει ενα update στο προγραμμα για τις αναβαθμισεις και να μας ρωταει πακετο με γλωσσες ! (να κοιταζει απο μονο του το prodact code για να καταλαβει ποιο κινητο-μαρκα ειναι, και απο εκει και περα να βαλουν ενα παραθυρακι π.χ. να επιλεγουμε γλωσσα χειροκινητα ή να βαζουν codes για ελλαδα !) δεν νομιζω να ειναι τοσο τραγικο κατι τετοιο...

 

δεν ξερω πειτε και εσεις...

Edited by gianpithio
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

αν το παω σε νοκια σοπ θα μου βαλουν την επισημη αναβαθμιση?

 

Φυσικά αλλά γιατί δεν το κάνεις εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Όντας η πρώτη φορά που γράφω στο φορουμ χαιρετίζω την μεγάλη παρέα του myphone. Είμαι και εγώ ένας ευτυχής κάτοχος του 5530 και δράττομαι της ευκαιρίας να στο πρώτο post μου να σας μιλήσω για ασήμαντο σχετικά πρόβλημα που αφορά τις εφαρμογές που χρειάζονται τον python για να τρέξουν. Απο την μέρα που είχα κάνει reset την συσκευή λόγω ενός προβλήματος που είχα προκαλέσει μόνος μου βλακωδώς, ενώ εγκαθίστανται ο python κανονικότατα και χωρίς πρόβλημα, οι εφαρμογές που τον απαιτούν όταν πάνε να εγκατασταθουν δεν τον εντοπίζουν και εν συνεχεία όταν πατάω να συνεχιστεί κανονικά η εγκατάσταση αυτή συνεχίζεται και οι εφαρμογές εγκαθίστανται κανονικά. Όταν όμως έρχεται η ώρα να τις ανοίξω αυτές εκεί που φαίνεται οτι πάνε ανοίξουν τελικά δεν ανοίγουν , ενώ πρίν το reset λειτουργούσαν κανονικά όταν τις είχα εγκατεστημένες (πρόκειται περί του mobilex και του εορτολογίου του χρήστη πορφύρα). Σημειώστε οτι το κινητό είναι παραεισαγωγής αλλά του έχει γίνει επιτυχώς debrand και είναι χακαρισμένο με το hellox. Τι πιστεύετε οτι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

γιατι μου βγαζει την 11 που εχει ηδη πανω

 

ε και;τί πρόβλημα υπάρχει;

εγώ έχω την 11.0.054 και σε λίγη ωρίτσα θα περάσω την 20.0.080 που είδα στο site οτι είναι η τελευταία έκδοση..

Link to comment
Share on other sites

ε και;τί πρόβλημα υπάρχει;

εγώ έχω την 11.0.054 και σε λίγη ωρίτσα θα περάσω την 20.0.080 που είδα στο site οτι είναι η τελευταία έκδοση..

 

Διαβασε τα προηγουμενα posts και θα καταλαβεις

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε τα προηγουμενα posts και θα καταλαβεις

 

για να καταλάβω...

εγω παραδειγμα που κοιταξα στο site μου βγαζει ως τελευταια διαθεσιμη εκδοση την 20.08.080

 

του φίλου παραπάνω , του εμφανίζει ως τελευταία την 11 ; είναι δυνατόν;

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω κι εγω τον πονο μου...Εχω περιπου 4 μηνες το κινητο...ολα ωραια και ολα καλα μεχρι που χρειαστηκε να το δωσω στην WIND (εταιρικο κινητο) για service, ειχε σπασει το πλαινο κουμπι κλειδωματος...Το κινητο το πηρα πισω μισοφορμαρισμενο, δεν ειχα καταλαβει τι ακριβως ειχαν κανει...απο τοτε, η μπαταρια του κινητου επεσε στην μια, αντε μιαμιση μερα, με ελαχιστη ως καθολου χρηση (μονο τηλεφωνο, δεν συζηταμε για wifi, radio κτλ)...αφου δεν μου αλλαζαν την μπαταρια, ειπα να δωσω 25 ευρα και να παρω μια μονος μου...σημειωτεον οτι κανω ευλαβικες φορτισεις-αποφορτισεις...σημερα, περιπου 3 βδομαδες με την νεα μπαταρια, εχω φτασει αισιως στις 2 μερες...ειμαι στα ορια μου...ψηνομαι να ξαναπερασω την τελευταια εκδοση λογισμικου...προτεινει κανεις κατι αλλο?
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω κι εγω τον πονο μου...Εχω περιπου 4 μηνες το κινητο...ολα ωραια και ολα καλα μεχρι που χρειαστηκε να το δωσω στην WIND (εταιρικο κινητο) για service, ειχε σπασει το πλαινο κουμπι κλειδωματος...Το κινητο το πηρα πισω μισοφορμαρισμενο, δεν ειχα καταλαβει τι ακριβως ειχαν κανει...απο τοτε, η μπαταρια του κινητου επεσε στην μια, αντε μιαμιση μερα, με ελαχιστη ως καθολου χρηση (μονο τηλεφωνο, δεν συζηταμε για wifi, radio κτλ)...αφου δεν μου αλλαζαν την μπαταρια, ειπα να δωσω 25 ευρα και να παρω μια μονος μου...σημειωτεον οτι κανω ευλαβικες φορτισεις-αποφορτισεις...σημερα, περιπου 3 βδομαδες με την νεα μπαταρια, εχω φτασει αισιως στις 2 μερες...ειμαι στα ορια μου...ψηνομαι να ξαναπερασω την τελευταια εκδοση λογισμικου...προτεινει κανεις κατι αλλο?

 

και να την περασεις την 11 θα σου βγαλει σαν τελευταια.και εγω απο wind το εχω

Link to comment
Share on other sites

Απλα αν πιστευει κανεις οτι παιζει να μου λυσει το προβλημα τις μπαταριας...το κινητο βεβαια εχει και αλλα θεματα, οπως οτι με δειχνει ασχετες στιγμες οτι ειμαι συνδεδεμενος στο δικτυο του σπιτιου μου, ακομα και αν ειμαι στο εξωτερικο...τελοσπαντων, ευτυχως που δεν το αγορασα...
Link to comment
Share on other sites

πηγαινε σε νοκια σοπ να στο κανουν αναβαθμιση.λογικα θα λυθει το προβλημα

 

Εχω την τελευταια εκδοση...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως απενεργοποιω την δονηση καθε φορα που ακουμπαω την οθονη ? πριν το παω για επισκευη και αναβαθμιση το ειχα κανει αλλα τωρα δεν μπορω να το βρω με τιποτα..ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...