Jump to content

Επέτειος 1ου χρόνου


AntonisPsar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

prin to rabteboudaki mas apantouse kathe mera apo tote pou egine to romantiko deipno mas exei grapsei kanonika!!!!!

 

re paidia lete na ksespase kamia benteta ekei stin kriti pou einai kai na kribete to paidi???

http://images.allposters.com/images/151/Reload2_a.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 267
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

O Αντώνης με ειδοποίησε ότι θέλει να μας ενημερώσει , οπότε το ανοίγω για να μας πει. :)
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με συνχωρείτε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ που δεν απάντησα πιο νωρίς αλλά η συνδεση μου κάνει βλακίες!!!!Βγαζει countdown 60 δευτερολέπτον και κάνει επανακκίνηση στο pc.Αυτό το μήνυμα το κάνω ctrl+c από τον κειμενογράφο!!!!!Λοιπόν,ώρα για τα καλά πράγματα!!!!!

 

Έχω και καλά και μερικά κακά όμως!!!!!!

 

1)Η γιαγιά μου με έβγαλε ΣΑΤΑΝΙΣΤΗ!!! :lol: :lol: XAXAXAXA

Έιχα φτιάξει ατμόσφερα στο δωμάτιο βαζοντας κεριά σαν διάδρομο και στο τέλος του διαδρόμου έβαλα ένα κυροπήγιο και κάτω από αυτό είχα τα δώρα!!!Και πηγαίνοντας να φέρω την κοπέλα από το σπίτι της μπήκε η γιαγιά μου στο σπίτι και είδε τα κεριά και άκουσε την μουσική που έπαιζε(enya,κ.τ.λ.,)και επείσης είχα βάλει μια καρτούλα στο κομοδίνο με δυο κεράκια από κάτω και όταν ανεβέναμε τις σκάλες έβγενε η γιαγιά από το σπίτι και αρχίζει!!!!!! "Αυτά είναι σατανιστικά!!!Τι κεριά ήταν αυτά?"και τετιές αηδίες!!!!και μου καταστρέφη την έκπληξη :mad: (περιττώ να πω ότι ακόμη δεν της καλομηλάω! :whistle: Πάντως είχε πολύ γέλιο!!! :lol: :lol:

 

2)Ήταν ότι δεν είχαμε πολύ χρόνο για εμάς και από την μια στιγμή της άλλης φεύγαμε από το ένα μέρος να πάμε σε άλλο!!!! :( :(

 

Ώρα όμως να πω τι ακριβός έγινε!!!!!!!!Ακούστε!!!!

Πρώτα πρώτα,το δώρο που της πήρα τελικά ήταν ένας λευκόχρυσος σταυρός!!!Ήταν σε μοντέρνο σχεδιάκι και είναι πολύ πρώτος!!!Δεν τον έβγαλα photo αλλά θα το κάνω σε μια από τις πρόσφατες μέρες!!!Τέλικα δεν πήρα το Μονόγραμμα του Οδυσέα γιατί χριαζόμουν περισσότερο χρόνο να το διαβάσω και να αποφασίσω αν τις το δωρίσω,όμως πήρα μια κολώνια μια μέρα πριν κλείσουμε χρόνο!!!(τελευταία στιγμή :) :D )

Εκείνη μου πήρε έναν χρυσό σταυρό ο οποίος είναι πάρα πολύ ωραίος όμως δεν μου πήγαινε η αλυσίδιτσα του και έτσι σήμερα την αλλάξαμε!!! :lol:

Τεσπα,ας μην τα πολυλογώ,ήρθαμε λοιπόν σπίτι μου και αφού έγινε η φασαρία με την γιαγιά μου μπήκαμε μεσα και κάτσαμε στο δωμάτιό μου και κάναμε μια ψιλοαναπόλιση του παρελθόντως!!!Μετά ανοίξαμε τα δώρα(τα λέω πολύ γενικά έτσι? :lol: :lol: )Και ήρθε η ώρα για την μάσα!!!Φρόντισα λοιπόν να μάθω λεπτομέριες και έκλεισα τραπέζι σε ένα κινέζικο εστιατόριο!!!!! :D :D ;) :) :D :p :cool: :) Ήταν πολύ ωραία τελικά!!!!!!!!!!Το προτείνω σε όλους!!!Και είχε και ωραία ατμόσφαιρα,απαλή μουσικούλα,ψιλοχαμιλό φως και συνεχίσαμε την συζήτηση εκεί!!!! :)))Μετά ξαναπήγαμε σπίτι μου και φάγαμε το δεύτερο δώρο της κοπέλας μου!!!Ήταν μια τούρτα σε σχήμα καρδιάς και έγραφε πάνω Αντώνης+Ειρήνη!!!!!!Ήταν υπέροχη αλλά η βλακεία ήταν ότι μετα που αρχίσαμε να τρώμε σκέφτηκα να την βγάζαμε photo αλλά είχε καταστραφεί!!! :whistle: :whistle: Μετά όπως είπα τελείωσε ο χρόνος και έπρεπε να επηστρέψη σπίτι του μωρό μου :( .Εκείνη η νύχτα δεν θα ήθελα να είχε τελειώσει ποτέ!!!! :( :(

 

Τεσπα,τώρα θα πω γιατί δεν έκαν πολλά πράγματα.

Όπως είπα και πριν δεν πήρα το Μονόγραμμα για τους λόγους που είπα,ακόμη όμως δεν στόλισα το δωμάτιο με λουλούδια για 2 λόγους.1)Γιατι δεν αποφάσισα τελικα τι να διαλέξω αλλά και οταν τελικά το αποφάσισα ήταν πολύ αργά και έτσι δεν το στόλιδα με λουλούδια.Πιστεύω οτι μπορεί να ήταν καλήτερα που δεν το έκανα γιατι μπορεί να ήταν το δωμάτιο με τα λουλούδια πολύ μπουκομένο και να είχε λάθος ατμόσφαιρα!!! :confused: Ένα άλλο που δεν έκανα ήταν το στόλισμα με τα μπαλόνια!!!Δεν το έκανα αυτό χάρις το forum.Κάποιοι είπαν οτι μπορεί να έμοιαζε με πάρτυ και σκεπτόμενος αυτό το μετάνιωσα τελικά.Τέλος,δεν το έκανα στο εξοχικό γιατί έγινε βλακία και δεν είχα κλειδί να μπω μέσα!!!!!!! :(

 

Τώρα ώρα για τα πράγματα που πρέπει να πω!!!!!!!!!

Ευχαριστώ όλους όσους με βοήθεισαν πάνω στο πρόβλημά μου γιατί ήταν πρόβλημα!!!Πραγματικά παιδιά με βοηθήσατε πάρα πολύ και μου δώσατε ιδέες είτε για να κάνω πράγματα αλλά και είτε να μην κάνω!!!!Οι πάντες με βοήθησαν σε αυτο το θέμα,ακόμη και αυτοί που δεν έδωσαν ουτε μια συμβούλη γιατί έκαναν παραπάνω εμφανίσεις και έμπεναν καινούρια άτομα να δώσουν συμβουλές!!!!!Σας ευχαριστώ όλους,και όσοι πρότειναν πράγματα αλλά δεν τα έκανα δεν σημένει ότι δεν μου άρεσαν αλλά οτι δεν θα με ευχαριστούσαν ουτε ε΄μενα ουτε την κοπέλα μου το ίδιο όσο αν έκανα άλλα όμως έχουμε και του χρόνου επέτειο και θα κάνουμε ακόμη πιο πολλά!!! :lol: :lol: Να περιμένετε του χρόνου θέμα με τίτλο 2ος χρόνος!!!!! :)

Εδώ κάππου το θέμα που είχε τόσα πολλά views κλείνει,βέβαια αν έχετε ερωτήσεις να κάνετε παρακαλώ να τις κάνετε όμως θα ζητήσω από τους διαχειριστές να μην κλειδώσουν το θέμα για να ανεβάσω την επόμενη εβδομάδα τις photo που έλεγα!!!!

Για άλλη μια φορά ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

 

ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ

Αντώνης Ψαρουλάκης!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον AntonisPsar

 

... όμως έχουμε και του χρόνου επέτειο και θα κάνουμε ακόμη πιο πολλά!!! :lol: :lol: Να περιμένετε του χρόνου θέμα με τίτλο 2ος χρόνος!!!!! :)

 

Συνεννοήσου πρώτα με την γιαγιά :whistle: , να μην έχουμε πρόβλημα πάλι :D

 

Άντε να δούμε και τις φωτογραφίες :happy:

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αχ Αντωνάκη....

Την είχα πατήσει κι έγω με τη γιαγιά μου...η οποία ανέβασε ξαφνικά υψηλή πίεση και είχαμε απρόοπτες επισκέψεις στο σπίτι...

Βρε τι μου θύμισες.......χεχεχε...Και μη χειρότερα...

*Ιmela*

Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε Αντωνη και του χρονου .... μονο να μας ενημερωσεις πιο νωρις μηπως καταφερουμε να ειμαστε και μεις εκει να σε βοηθήσουμε στην προετοιμασία γιατι σε βρισκω λιγο αναποφασιστο :) ;) :p :p :p :wacko: :p :alien: :worry: :rolleyes:
.
Link to comment
Share on other sites

Και κάποιοι να κρατήσουν και την ...γιαγιά μακριά!!! :p
Link to comment
Share on other sites

:) Σε λίγο καιρό θα εμφανίσω το φιλμ και θα ανεβάσω τις photo να μην ανχώνεστε!!!Α ναι,συγνώμη για την καθηστέρηση!!! :happy: :happy:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον AntonisPsar

 

Έχω σκεύτει κάποια πράγματα να κάνω αλλά θέλω την βοήθειά σας...

Αυτό που έχω σκευτεί είναι ένα ρομάντικο δείπνο στο σπίτι μου αλλά θέλω.....

Ευχαριστώ πολύ οποιονδίποτε βοηθήσει!!!

ΑntonisPsar!!!!

........

Τεσπα,για την βοήθεια που έλεγα υπάρχη τίποτα???

........

σκεύτηκα και εγώ αλλά μου φένεται ος την εύκολη λύση

........

Κάτι τέτιο σκεύτομαι και εγώ όμως από απαλή μουσική τι υπάρχη

........

Δεν είναι τέτιος τύπος...Και δεν ξέρω ρε γμτ αν πραγματικά επύθημει ένα δαχτύλιδι

........

ότι δεν χριάζετε απαρέτητα

........

ότι θα ταίριαζε ένα δύπνο η καλήτερα

........

Πάντος δεν νομίζω

 

 

Βασικά διάβασα την πρώτη σελίδα και δεν προχώρησα παρακάτω...

Δέν ξέρω τι τελικά της πήρες της κοπέλας σου αλλά ξέρω τι να σου πάρει αυτή...

:!: ΛΕΞΙΚΟ ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΥΤΡΑΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗ 2003 :!:

 

:D

Μην με παρεξηγήσεις φίλε μου :)

Κάνω οτι λέει το forum ->>>>> Chat and FUN :p :p

 

Φιλικά :) :)

Θοδωρής

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

@karaLRS

Κοίταξε, δεν έχεις άδικο μεν, αλλά όπως είχαμε πει και παλιότερα σε άλλο thread καλύτερα να γράφουμε ελληνικά έστω και με ορθογραφικά λάθη, παρά τα άθλια greeklish. Στην πορεία θα διορθωθεί σιγά σιγά και η ορθογραφία. ;)

Αυτό το λέω γιατί ήταν πολλοί που ως επιχείρημα τους για να γράφουν greeklish έφερναν το ότι ήταν ανορθόγραφοι. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον karaLRS

 

Βασικά διάβασα την πρώτη σελίδα και δεν προχώρησα παρακάτω...

Δέν ξέρω τι τελικά της πήρες της κοπέλας σου αλλά ξέρω τι να σου πάρει αυτή...

:!: ΛΕΞΙΚΟ ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΥΤΡΑΚΗΣ ΕΚΔΟΣΗ 2003 :!:

 

:D

Μην με παρεξηγήσεις φίλε μου :)

Κάνω οτι λέει το forum ->>>>> Chat and FUN :p :p

 

Φιλικά :) :)

Θοδωρής

 

 

Βασικά και εγώ αυτό είχα σαν επειρήρημα στο unwired όταν έγραφα greenglish όμως εδώ αποφάσισα να γράφω ελληνικά χωρίς να με ενδιαφέρη τι λέει ο καθένας.Πάντος φίλε μου σε ευχαριστώ που μου δείχνεις τα λάθοί μου όμως πρέπει και σε εσένα κάποιος να δείξει ότι πρέπει να κοιτάς τι γράφει ο άλλος και ΟΧΙ πως το γράφει!!!Μην χάνεις την ουσία.Εγώ τουλάχιστον προτείμω να ξέρω την ουσία και ας είμαι ανορθόγραφος.. :p

 

Φιλικά

AntonisPsar

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον AntonisPsar

 

Βασικά και εγώ αυτό είχα σαν επειρήρημα στο unwired όταν έγραφα greenglish όμως εδώ αποφάσισα να γράφω ελληνικά χωρίς να με ενδιαφέρη τι λέει ο καθένας.Πάντος φίλε μου σε ευχαριστώ που μου δείχνεις τα λάθοί μου όμως πρέπει και σε εσένα κάποιος να δείξει ότι πρέπει να κοιτάς τι γράφει ο άλλος και ΟΧΙ πως το γράφει!!!Μην χάνεις την ουσία.Εγώ τουλάχιστον προτείμω να ξέρω την ουσία και ας είμαι ανορθόγραφος.. :p

 

Φιλικά

AntonisPsar

 

 

:) Χαίρομαι πάρα πολύ που επιτέλους υπάρχουν πολλά άτομα που έχουν καταλάβει τι κακό κάνουν τα greekLish στην ωραία γλώσσα μας...

Συμφώνω με τις απόψεις και των 2 σας και είναι καλό να προσπαθήσουμε να πείσουμε και άλλα άτομα να γράφουν και αυτά στα ελληνικά έστω στην αρχή χωρίς τόνους και ορθογραφία...

 

Φίλε μου ΑntonisPsar λές οτι προτιμάς να ξέρεις την ουσία και να είσαι ανορθόγραφος.....

Γιατι δεν λες προτιμάω να ξέρω την ουσία ΚΑΙ να ξέρω και ορθογραφία;;

 

Τέλοσπάντων εννοείτε οτι δεν είναι δικό μου θέμα το πώς χειρίζεσαι την Ελληνική γλωσσά...

Πίστευω οτι πρέπει να μείνουμε στην αξιέπαινη προσπάθεια που κάνουν πολλά άτομα στο Ιnternet για να αποβάλλουμε τα GreekLish

 

Τέλος θα ηθέλα να σε ρωτήσω αν η ανορθογραφία που λες οτι έχεις οφείλεται στο οτι είχες συνηθίσει να γράφεις σε Greeklish (πχ Nisi--> νισι και οχι νησί ) ή οφείλεται στο οτι γενικά μερικές λέξεις έχεις συνηθίσει να τις γράφεις λάθος στα Ελληνικά;;;

 

Φιλικά

Θοδωρής :) :) :)

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

paidia simfono me ton antonipsar(arkei na pataei alt+shift prin arxisei na grfei!!!) i ousia einai na katalabaineis!!!

skasila mou i glossa!!!

 

kai file johny-b den ginese anorthografos geniese!!!!!

(kai dedomenou tou ekpaideftikou mas sistimatos stin ellada mporei kai na gineis!!!)

sorry pou feugo ektos thematos!!!

http://images.allposters.com/images/151/Reload2_a.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον StR

 

paidia simfono me ton antonipsar(arkei na pataei alt+shift prin arxisei na grfei!!!) i ousia einai na katalabaineis!!!

skasila mou i glossa!!!

 

 

 

Όταν λές οτι σκασίλα σου η γλώσσα ...δείχνεις οτι δεν καταλαβαίνεις την ουσία...

Τελοσπάντων δικαίωμα σου να κάνεις οτι θέλεις...

Ζήταω συγνωμή αν ο τόνος μου φαίνεται επιθετικός αλλα ειλικρινά δεν ειναι ... :) :)

 

Φιλικά

Θοδωρής

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν φίλε μου άκουσε με. :)

Φυσικά και θέλω να είμαι και στο θέμα αλλά και στην ορθογραφία εντάξη.Όμως για σκέψου ξαφνικά να αρχίσεις να γράφεις όπως έγραφες μόλις πήρες το πρώτο σου pc!!!!Εγώ από την αρχή έχω μάθει να γράφω greenglish και αυτά τα γράφω πάρα πολύ γρήγορα όμως ελληνικά δεν έγραφα ποτέ μου και όσο να'ναι σκέφτομαι να βγαίνει νόημα από αυτά που γράφω και όχι αν τα γράφω ορθογραφιμένα.

Όχι,στην κάνονική γράφη δεν κάνω τόσα ορθογραφικά λάθη όμως κάνω.Ας μην πιεζόμαστε λοιπόν γιατί δεν βγάζουμε κανένα νόημα!!! :) :) Χρυσό σταυρό μου πήρε τελικά!!!!!!!!! :p :) (επείδη δεν έμαθες!!!) :cool:

Link to comment
Share on other sites

AntonisPsar prepei na eisai poli romantikos typos!!!

alla prosexe giati emeis oi gynaikes eimaste poli pout@...es kai sas ekmetaleyomaste kamia fora!!!

eidika an exete xrima!!!!!

http://www.scuba-babes.com/forum/data/503/14fa_fcabwetsuit-thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον StR

 

kai file johny-b den ginese anorthografos geniese!!!!!

(kai dedomenou tou ekpaideftikou mas sistimatos stin ellada mporei kai na gineis!!!)

sorry pou feugo ektos thematos!!!

 

 

Καλα αυτο ειναι τελειως λαθος λογικη,αν στρωσεις τον κ*λο σου κατω θα μαθεις,κανεις δεν γεννιεται ουτε χαζος ουτε ανορθογραφος. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Θα σας παρακαλούσα να μείνετε μόνο στο θέμα για το οποίο έγινε όλη η συζήτηση έως τώρα.

 

Ευχαριστώ :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

nai perimenoume tis fotogrfies antonipsar!!(gia na eimaste entos thematos)

 

bashli prosexe kala ti les giati den ksereis me poion milas!!!

enoo den ksereis ti agones exo kanei gia tin orthografia alla an rotiseis kapoion pou kserei(epistimona) tha sou pei oti iparxoun anorthografoi!!!

(den bgika ektos thematos apantisa se kapoion allon pou eixe bgei ektos thematos!!!!)

http://images.allposters.com/images/151/Reload2_a.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lidia

 

AntonisPsar prepei na eisai poli romantikos typos!!!

alla prosexe giati emeis oi gynaikes eimaste poli pout@...es kai sas ekmetaleyomaste kamia fora!!!

eidika an exete xrima!!!!!

 

 

Μια γυναίκα τα είπε όλα, I rest my case...

Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον StR

 

nai perimenoume tis fotogrfies antonipsar!!(gia na eimaste entos thematos)

 

bashli prosexe kala ti les giati den ksereis me poion milas!!!

enoo den ksereis ti agones exo kanei gia tin orthografia alla an rotiseis kapoion pou kserei(epistimona) tha sou pei oti iparxoun anorthografoi!!!

(den bgika ektos thematos apantisa se kapoion allon pou eixe bgei ektos thematos!!!!)

 

 

Last off topic..

Συγνωμη αν φανηκε οτι απευθυνομουν σε σενα,δεν ειχα τετοια προθεση και γιατι να εχω αλλωστε,ουτε σε ξερω ουτε μπορω να σε βαλω σε αυτη την κατηγορια.Ενα σχολιο εκανα γι αυτο που ειπες και δεν ηταν προσωπικο. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...