Jump to content

Επέτειος 1ου χρόνου


AntonisPsar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@angelina_22: Για δώρο στον 1ο χρόνο μια ιστοσελίδα στο internet;! Δεν είμαστε καλά...το βρίσκω πολύ ψυχρό...άλλο να πείτε για ένα φωτογραφικό άλμπουμ που θα βάζεις και τα σχολιάκια σου ανάμεσα στις φωτο με το δικό σου προσωπικό γραφικό χαρακτήρα...αυτό ναι...αλλά ιστοσελίδα βρε παιδιά;! Έλεος! Και μιλάω πάντα για τον 1ο χρόνο σχέσης...την ιστοσελίδα μπορείς να την φτιάξεις σε οποιαδήποτε άλλη στιγμή ή σε συνδυασμό με κάτι άλλο...απόψεις και γούστα βέβαια όλα αυτά, έτσι;

 

 

 

εχμ...έχεις ακούσει ποτέ πως το να πας σε κάποιον κολώνια (σε περιπτώσεις ζευγαριού μιλάω) υποδηλώνει χωρισμό;! :blink: :O Άρα μάλλον θα είναι λάθος κίνηση...

 

καλά και η μαύρη γάτα λένε πως είναι γρουσουζια αν δεις, δε νομίζω το να κάνεις δώρο άρωμα δηλώνει χωρισμό πότε βγήκε αυτό ρε παιδιά

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 267
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ο τίτλος του θέματος δεν πρέπει να γίνει "Επέτειος 1ου χρόνου" αντί για "Επέτειος 1ος χρόνου";
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλά και η μαύρη γάτα λένε πως είναι γρουσουζια αν δεις, δε νομίζω το να κάνεις δώρο άρωμα δηλώνει χωρισμό πότε βγήκε αυτό ρε παιδιά

 

το συγκεκριμένο δεν είναι θέμα γρουσουζιας νομιζω...απλά έχω ακουσει πως η κολονια υποδηλωνει χωρισμό...γενικα δεν συνηθιζεται και δεν πιστευω πως ειναι και ωραιο δωρο για την επετειο του 1ου χρονου...να μην πω οποιαδηποτε επετειο :)

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλως σας βρηκα στο forum.....Και εγω το ιδιο <<προβλημα>> εχω.. Τελικα ο σταυρος ειναι το πιο must δωρο (κι'αν ναι τι)?? Πειτε μου γιατι ζαλιστηκα και στο τελος θα της παρω καμια χρυση αλυσιδα αλλα Γιωργος Μαγκας!!!!!!!!!

 

Υπαρχει καποιο καλο(σε τιμες κ κομμάτια) online κοσμηματοπωλειο?? :p :p

Link to comment
Share on other sites

ριξε μια ματια στις προηγουμενες σελιδες..ολο και κατι 8α βρεις...

"στα πεταχτα" οριστε μερικες ιδεες¨σταυρος,πορτοφολι/τσαντακι,αρκουδακι,βραχιολι,σκουλαρικια,αρωμα(το κερμα μην ξεχασειιιιις),καποιο διακοσμητικο για το δωματιο της...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

επειδη η κοπελα ειναι ακομα σε αρκετα νεαρα ηλικια δεν θα προτεινα κατι το τοσο σοβαρο,θα προτεινα κατι πιο παιχνιδιαρικο,οπως κατι σε λουτρινο αρκουδο η κατι που να ειναι περισσοτερο προς την ηλικια της,εσυ ξερεις φυσικα πολυ καλυτερα το τι πραγματα της αρεσουν.

το αρωμα δηλωνει οντως χωρισμο,παντως αν της το παρεις πρεπει να σου δωσει αυτη ενα κερμα.σπαει και καλα την καταρα του χωρισμου που ερχεται μετα το δωρο.μπορει και να ειναι και βλακειες,εμενα παντως μου εχει συμβει,ασχετα οτι μετα τα ξαναβρηκαμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εσυ που ξερεις ποσο χρονων ειναι???:confused:

 

και τι θεωρεις σοβαρο δωρο?το πορτοφολι,το σταυρουδακι η το διακοσμητικο??

 

 

 

(ταξιδιωτη σημερα δεν ειναι η μερα μας,,,δε μπορουμε να συνενοη8ουμε!!!:D )

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

οντως freak,η κοπελα ειναι 17,απλα δεν ομιζω οτι λεει να της παρει πορτοφολι η καποιο αρωμα,πιστευω οτι θελει κατι πιο παιχνιδιαρικο που θα της δωσει χαρα και ξερω οτι οι περισσοτερες κοπελες της ηλικιας της εχουν τρελα με τα λουτρινα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Στον ενα χρονο που ειστε μαζι ολο και καποια πραγματα θα της εχουν αρεσει ή θα ξερεις οτι τα εχει αναγκη οποτε μπορεις να αγορασεις κατι απο αυτα.

Μια ωραια ιδεα αν εχεις χωρο δικο σου ειναι

α) ενα ωραιο δειπνο και β) μια δημιουργεια απο 365 ρεσω στην κρεβατοκαμαρα ..! Οπου της δινεις και το δωρο..πιστεψε με οσα χρονια κι αν περασουν θα το θυμαται..** αρκει να μην παρετε φωτια**:p

Εξαρταται παντα ποσο ρομαντικος εισαι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

πριν αρκετο καιρο ειχα κανει κατι πολυ ωραιο σε μια κοπελα.

ειχα κλεισει δωματιο σε ξενοδοχειο στυλ σουιτας και ειχα παει απο το μεσημερι με λουλουδια κερια και διαφορα διακοσμητικα και το διακοσμησα,ειχα παρει και καλα ποτηρια σαμπανιας,ειχα παραγγειλει και 1 τουρτα με την φωτογραφια μας και φυσικα ειχα παρει και διαφορα δωρακια που ηξερασ πως της αρεσαν,το δωματιο ηταν απλα φανταστικο και υπεροχο,η κοπελα το βραδυ που την πηγα εκει εμεινε πραγματικα αφωνη.

δεν το θεωρησα κακο το να την παω σε ξενοδοχειο γιατι πολυ απλα αυτο δεν μπορουσα τοτε να το κανω στο σπιτι μου και το αποτελεσμα ηταν κατι παραπανω απο τελειο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πριν αρκετο καιρο ειχα κανει κατι πολυ ωραιο σε μια κοπελα.

ειχα κλεισει δωματιο σε ξενοδοχειο στυλ σουιτας και ειχα παει απο το μεσημερι με λουλουδια κερια και διαφορα διακοσμητικα και το διακοσμησα,ειχα παρει και καλα ποτηρια σαμπανιας,ειχα παραγγειλει και 1 τουρτα με την φωτογραφια μας και φυσικα ειχα παρει και διαφορα δωρακια που ηξερασ πως της αρεσαν,το δωματιο ηταν απλα φανταστικο και υπεροχο,η κοπελα το βραδυ που την πηγα εκει εμεινε πραγματικα αφωνη.

δεν το θεωρησα κακο το να την παω σε ξενοδοχειο γιατι πολυ απλα αυτο δεν μπορουσα τοτε να το κανω στο σπιτι μου και το αποτελεσμα ηταν κατι παραπανω απο τελειο.

 

φανταζομαι την αντιδραση της :w00t: :love: :w00t:

 

πολυ καλο παντως ...! bravooo

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

αυτα αξιζουν για λιγες κοπελες..(στην ηλικια μου):O

Θα συνφωνισω μαζι σου,ειναι ελαχιστες...

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα υπαρχουν και αυτες ποθ ειναι και υπερβολικες
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

ευχομαι στα επομενα χρονια να βρειτε αυτο που θελετε!!Μην απογοητευεστε..

Δεν το λεω ειρωνικα ..Παντως το θεματακι αφορα προτασεις για επετειο κι οχι κριτικης..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

και β) μια δημιουργεια απο 365 ρεσω στην κρεβατοκαμαρα ..! Οπου της δινεις και το δωρο..πιστεψε με οσα χρονια κι αν περασουν θα το θυμαται..** αρκει να μην παρετε φωτια**:p

Εξαρταται παντα ποσο ρομαντικος εισαι.

 

Μέχρι να φτάσεις να ανάψεις το 365ο ρεσώ θα έχουν σβήσει τα πρώτα :p

Ωραία επιλογή αυτή αλλά με σαφώς λιγότερα και πιο καλά να ξεκινούν απο την εξώπορτα και να καταλήγουν στην κρεβατοκάμαρα ;) (επ..λες γι'αυτό να χρειάζονται τα 365; :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να φτάσεις να ανάψεις το 365ο ρεσώ θα έχουν σβήσει τα πρώτα :p

Ωραία επιλογή αυτή αλλά με σαφώς λιγότερα και πιο καλά να ξεκινούν απο την εξώπορτα και να καταλήγουν στην κρεβατοκάμαρα ;) (επ..λες γι'αυτό να χρειάζονται τα 365; :lol: )

 

:p :p εεε κατι ξερω για να το λεω!!:p :X

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...