Jump to content

Επέτειος 1ου χρόνου


AntonisPsar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nαι σωστά! δοκίμασε σε ένα συγκεκριμένο σου δάχτυλο ως που φτάνει έτσι θα ξέρεις το νούμερο που φοράει

πολύ καλή η παρατήρηση σου kostaV

I love honda jazz!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 267
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον `trapped

 

Σίγουρα! Το λευκόχρυσο είναι ότι πρέπει.. είδα κάπου ένα λευκόχρυσο με μαύρα διαμάντια και ήταν ολίγο τι ακριβούτσικο :p αλλα εντυπωσιάζει παρα πολύ δηλαδή τα έμεινα.. αν είχα και εγώ κοπέλα τότε θα τις το παιρνα ;)

 

ολιγο ακριβουτσικό; :blink:

προσωπικα τα βλεπω πεταμένα λεφτα οχι υπερβολές παιδιά :wacko:

I love honda jazz!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Kαλά :p μην μας δείρεις απλά πιστεύω για μια σοβαρή σχέση θα ταν πολύ εντυπωσιακό .. δεν ξέρω απ'αυτά όμως :p
It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον KostasV

 

Δε θελει να εντυπωσιαστει... Θελει να παρει αυτο που επιθυμει και να μπορει να εντυπωσιασει τισ φιλες της την αλλη μερα και να τις κανει να λιωσουνα πο ζηλια!!!! :p :rolleyes:

 

 

Σιγά εσυ πιά............. :mad: :confused: :p

 

*Ιmela*

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον imela

 

Σιγά εσυ πιά............. :mad: :confused: :p

 

*Ιmela*

 

 

Ελα τωρα Imela :p

 

Παραδεξου οτι μερικες φορεσ ζειτε για να κανετε τις φιλες σας να ζηλευουν :) :D :rolleyes:

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον KostasV

Ελα τωρα Imela :p

 

Παραδεξου οτι μερικες φορεσ ζειτε για να κανετε τις φιλες σας να ζηλευουν :) :D :rolleyes:

 

Μα που το είδες αυτό :p :p :p

 

Εγώ θα έλεγα ότι είναι μονίμως σε ανταγωνισμό μεταξύ τους...

Άλλα δεν το λέω για να μη βγώ off topic :wacko: :wacko: :wacko:

Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Αντωνάκη, ασε παιδί μου τα φαγητά κατα μέρος απο τη στγμή που δε πρόκειται να μαγειρέψεις εσύ. Προτεινέ της από νωρίς να βγείτε σε ένα σχετικά καλό μαγαζί για φαγητό (κινέζικο γιατί δεν είναι πολύ ακριβό αλλα το περιβάλλον το κάνει σικ, αν δε τρώτε τα κινέζικα, ενα καλό ιταλικό που σίγουρα θα έχει κάτι να τρώγεται...). Γιατί για σκέψου να κανονίζει κι αυτή να σου φτιάξει ατμόσφαιρα σπίτι της και να μη ξέρετε μετά σε ποιό να πάτε...! :p

Μετά το φαγητό, πάτε σπίτι σου που από πριν θα το έχεις μαζέψει, θα έχεις βάλει κεράκια (που θα ανάψεις μόλις γυρίσετε :!: ) και θα παίζει ερωτική χορευτική μουσική (εννοείτε πως θα τη χορέψεις), έτσι για να ανάβουν τα αιματα.... ;)

Τέλος για δώρο, νομίζω πώς δε πρέπει να σε απασχολεί τόσο πια το τι θα είναι. Άλλωστε ολα αυτά δηλώνουν πως ενδιαφέρεσαι...

Θα συμφωνούσα πάντως σε κάτι για το λαιμό.. Δικριτικό και απλό.

 

Αυτά....

 

Φιλικά.

*Imela*

Link to comment
Share on other sites

Aρχικό Μύνημα από τον ΚostasV

Ελα τωρα Imela

 

Παραδεξου οτι μερικες φορεσ ζειτε για να κανετε τις φιλες σας να ζηλευουν

 

 

Αρχικό Μήνυμα από τον valerio

 

Μα που το είδες αυτό :p :p :p

 

Εγώ θα έλεγα ότι είναι μονίμως σε ανταγωνισμό μεταξύ τους...

Άλλα δεν το λέω για να μη βγώ off topic :wacko: :wacko: :wacko:

 

 

"Eίναι αλήθεια το παραδέχομαι, ήταν το δεεεεευτερο εγώ μου..." :happy: :whistle:

 

χεχεχεχε ;)

 

*Imela*

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον imela

 

Λοιπόν Αντωνάκη, ασε παιδί μου τα φαγητά κατα μέρος απο τη στγμή που δε πρόκειται να μαγειρέψεις εσύ. Προτεινέ της από νωρίς να βγείτε σε ένα σχετικά καλό μαγαζί για φαγητό (κινέζικο γιατί δεν είναι πολύ ακριβό αλλα το περιβάλλον το κάνει σικ, αν δε τρώτε τα κινέζικα, ενα καλό ιταλικό που σίγουρα θα έχει κάτι να τρώγεται...). Γιατί για σκέψου να κανονίζει κι αυτή να σου φτιάξει ατμόσφαιρα σπίτι της και να μη ξέρετε μετά σε ποιό να πάτε...! :p

Μετά το φαγητό, πάτε σπίτι σου που από πριν θα το έχεις μαζέψει, θα έχεις βάλει κεράκια (που θα ανάψεις μόλις γυρίσετε :!: ) και θα παίζει ερωτική χορευτική μουσική (εννοείτε πως θα τη χορέψεις), έτσι για να ανάβουν τα αιματα.... ;)

Τέλος για δώρο, νομίζω πώς δε πρέπει να σε απασχολεί τόσο πια το τι θα είναι. Άλλωστε ολα αυτά δηλώνουν πως ενδιαφέρεσαι...

Θα συμφωνούσα πάντως σε κάτι για το λαιμό.. Δικριτικό και απλό.

 

Αυτά....

 

Φιλικά.

*Imela*

 

 

 

Έχει κανονιστή!!!!!Σπίτι μου θα κάνουμε ότι κάνουμε!!!!Δαχτύλιδια δεν φοράει οπότε είναι δύσκολο να βρώ το μέγεθος αλλά κάτι θα σκεφτώ!!!!! :) :)

Προβληματίζομαι πολύ για αυτήν την βραδιά και ας είναι σε έναν μήνα!!!!!Αύριο κλήνουμε 11 μήνες!!!!!Και σε λίγο θα βγούμε μιας και έχει πανσέληνο!!!!!!!ΑΑΑΑ και κάτι άλλο!!!!!!Οι γονείς της δεν γνωρίζουν για την σχέση μας,(ο πατέρας της μάλλον,αλλά σύγουρα θα το έχει καταλάβει!!!)τώρα καταστρέφω πολλές θεωρίες ε??? :) :)

Link to comment
Share on other sites

αφού δεν το ξέρει ο πατέρας της καλύτερα μη της πάρεις δαχτυλίδι, μη το δει και πάθει σοκ! μετά θα μπεις να ρωτήσεις τι βέρες να πάρεις!!!

(αστειεύομαι)

 

αλλά σε καταλαβαίνω κι εγώ πιο μικρή έτσι έκανα

I love honda jazz!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον thehobbit

αφού δεν το ξέρει ο πατέρας της καλύτερα μη της πάρεις δαχτυλίδι, μη το δει και πάθει σοκ! μετά θα μπεις να ρωτήσεις τι βέρες να πάρεις!!!

(αστειεύομαι)

 

Μπααα αν είναι κάτι απλό ούτε που θα το καταλάβει. Εμείς οι άντρες σε κάτι τέτοια είμαστε πολύ "αργοί"... Μάλλον η μητέρα της κάτι θα ψιλιαστεί...

Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

postarw meta apo kairo logw diakopwn kai legw...

file antoni...me tosa post edw exw xasei to mpousoula :wacko: :wacko:

an to diabaza prwth fora kai eixa epeteio thn epomenh hmera mallon tha ta mamaga!tha thn taiza kineziko meta italiko tha thn phgaina spiti tha piname sampania meta tha phgainame se taberna katw apo to feggari tha trwgame ellhniko tha thn ksanaphgaina spiti tha ebaza to pc na paizei asmata kai apalh mousikh tha piname krasaki(tha eixe ginei tourla apo to poto kai to phgaine ela)tha ths edina:daxylidi apo leykoxryso,platina,xryso meta ena stayroudaki me aspra diamantia kai meta ena me mayra kai tha ths elega koitwntas thn sta matia sagapw... :'( :wacko: :eek: :confused:

Loipon,erxetai akomh mia protash gia thn peristash sou...

1)oson afora to meros tha protimhsw spiti logw ths aneshs sthn omilia,sth symperifora,mporeis na ths feresai pio zesta otan eiste etsi,na thn glykofilas sunexws kai genika na briskestai se epafh(mh paei allou to myalo...tulaxiston oxi twra...

2)gia faghto tha protimhsw to italiko symfwnontas me mia prolalhsanta!genika to mesogeiako kai idiaitero to italiko me tis pikantikes geyseis sta kreatika anebazei h LIMPINTO kai se "ftiaxnei"!ena pragma...san na anabeis re paidi mou,mia eyxaristh aisthisi!kai afou tha protimhseis to italiko fysika tha synodeyesai apo ena krasaki...!kata protimhsh leykos oinos an kai polloi to synodeyoyn me erythro hmiglyko!egw protimw leyko kai pali leyko...!h sampania synithws erxetai monh ths kai epeita apo poly elafry geyma!

3)gia mousikh...mh ksexaseis kakomoirh mou Percy Sledge - When A Man Loves A Women(toxei mia apo aytes tis meres sth tv) kai Ben E King - Stand By Me...opws kai dhpote...

 

4)kai twra...to polysyzhthmeno...egw sthn prwhn prwhn kopela ithela na kanw ena dwro pou na thn ekane na lampei!e...to ekana...

Tha protimhseis kati se swarovski...the silver crystal!!egw dialeksa ena braxioli gemata apo swarovski ta opoia kathontan panw se leykoxryso!dhladh ena braxioli apo leykxryso gemato swarovski! :rolleyes: otan leme oti htan panemorfo,to forouse sto xeri kai elame o topos dike mou,pragmatika omorfo!kai phgaine kai se kathe peristash...akomh kai sth kouzina pou leei o logos...pantou!

File antoh elpizw na se dieykona oligwn kai...mh ksexaseis ta louloudia!afou kleinete 1 xrono tha baleis aspra kata protimhsh triantafylla!kai me toses etoimasies mh ksexaseis ena kairio paketaki me kranh... :p (just kidding)kalh epitixia file mou kai elpizw h kopela na meinei eyxartisthmenh,pou tha meinei ekomh kai ena brady sta braxakia na ths exeis etoiasei,me ena mpoukali krasi kai mia kouberta...arkei bebaia na eiste mazi... ;) :o

Link to comment
Share on other sites

προς iliasp

δεν νομίζω να τον μπερδέψαμε την γνώμη μας σαν κι εσένα είπαμε

α! λευκόχρυσο και πλατίνα είναι το ίδιο πράμα :Ρ

I love honda jazz!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν είνα πολύ όμορφο που σε απασχολεί τόσο το πως θα ευχαριστήσεις την κοπέλα σου.Πιστεύω πως εσύ ξέρεις καλύτερα τι της αρεσει οπότε πρέπει απλά να το κάνεις πραγματικότητα.Πάντως αν ανήκει στην πλειοψηφία των "κλασσικών,ρομαντικών"γυναικών,όλες οι παραπάνω ιδέες είναι ό,τι πρέπει :)

Χρόνια σας πολλά !

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Να με και εμένα!!!!Λοιπόν,φίλε iliasp αυτό που πήρες στην κοπέλα σου πόσο στοίχιζε;Τελικά τι προτείνετε,κινέζικο ή ιταλικό????
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την nelly

Ιταλικό!! Μεσογειακά πράγματα :)

 

Prosopika tha elega oti aresi stin kopela. Egw afto kanw. Episis na einai kati elafri ke pu na afini mesti gefsi sto stoma. An ke afto mporei na diorthothei me ena kalo krasi. Analoga tha protina ena santorinio lefko an prokite gia psari i kotopoulo i ena xantzimixali kokkino gia korifaia aisthisi an uparxei kreas. :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Α ναι,ξέχασα να το πω πριν!!!Πωπω,σήμερα παραλίγο να καρφωθώ!!!Είχε έρθει σπίτι μου το πρωί και θέλοντας να βρω κάποιον τρόπο να δω πόσο μέγεθος θα είναι το δαχτυλίδι έπεζα με τα δάχτυλά της και τα έβαζα δίπλα στα δίκα μου μπας γίνει καμμία σύγκριση αλλά τα άφησα γιατί ίσως με υποπτεβόταν!!!

 

Φίλε Alexkass πως όμως να καταλάβω τι της αρέση???Δεν θέλω να καταλάβει το παραμικρό!!!!!Είναι δύσκολο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον thehobbit

 

προς iliasp

δεν νομίζω να τον μπερδέψαμε την γνώμη μας σαν κι εσένα είπαμε

α! λευκόχρυσο και πλατίνα είναι το ίδιο πράμα :Ρ

 

good point... :p

den exw poly asxolithei mayta...

Link to comment
Share on other sites

Επ φιλε Alexkass δε διαβασες καλα :) Ειπα πως μονο εκεινος ξερει τι αρεσει στην κοπελα,εμεις απλα λεμε τη γνωμη μας. Πειραζει που εγω εχω συμπαθεια στην Ιταλια; :cool:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,τώρα σε αυτό που έχω κολήση είναι το δώρο!!!Τι προτείνετε τελικά?????? :wacko: :blink: :worry: Να κάνω μια δημοσκόπηση να δούμε τι θα βγεί??? :) :)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, αγαπητέ AntonisPsar εγώ θα σου πρότεινα για να βρεις δώρο, να κάνεις μια βόλτα μέχρι το κοντινότερο accessories stores της περιοχής σου. Νομίζω πως η καλύτερη λύση είναι να της αγοράσεις ένα set από αξεσουάρ τα οποία θα μπορεί να φοράει all day long. Άλλωστε τα accessories είναι πολύ trendy τον τελευταίο καιρό και αν αναλογηστούμε όλοι ότι προκειτε για μια κοπέλα μόλις 18 χρονών τότε δεν νομίζω πως θα οφελούσε σε τίποτα να της αγοράσεις κάποιο βαρύ κόσμημα. Όσο για το τι θα κάνετε ή τι θα φάτε εκείνη την ημέρα χμμμ είχα κάποια άλλη πρότσαη να σου κάνω όμως μιας και το έχεις αποφασήσει καλύτερα να μην σε προβληματίζουμε άλλο. Α!!! και να μην το ξεχάσω αφού έχεις αποφασήσει ότι θα της πάρεις κάτι σε κόσμημα ή αξεσουάρ θα σουπ΄ροτεινα να μην της το δώσεις αλλά αφού τελειώσετε το φαγητό ή το ποτό σας να της πεις να κλείσει τα μάτια της και να της το/τα φορέσεις εσύ. Ξέρω ξέρω είναι πολυφορεμένο κόλπο αυτό αλλά πιστέψτε με πιάνει πάντα στις γυναίκες ακόμη και όταν ξέρουν τι πρόκειτε να τους συμβεί!!!!

 

Αυτά απο μένα άντε και good luck.

 

ΥΓ σε περίπτωση που αλλάξεις γνώμη για το δώρο ένα σετ ακριβά εσώρουχα δεν θα ήταν καθόλου κακή πρόταση αρκεί βέβαια να έχετε τέτοιου είδους σχέση για να μπορείς να της κάνεις αυτό το δώρο αλλιώς θα ήταν κάτι σε υπονοούμενο!!

 

(ουτε η Dr Love να ήμουν η άτιμη!!) :p :P :p :P :) :0

.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bluesea

 

Νομίζω πως η καλύτερη λύση είναι να της αγοράσεις ένα set από αξεσουάρ τα οποία θα μπορεί να φοράει all day long.

 

Όντας άσχετος από τέτιου είδους πράγματα θα ήθελα μια βοήθεια για το περί τίνος πρόκειτε...

 

Αρχικό Μήνυμα από τον bluesea

 

Όσο για το τι θα κάνετε ή τι θα φάτε εκείνη την ημέρα χμμμ είχα κάποια άλλη πρότσαη να σου κάνω όμως μιας και το έχεις αποφασήσει καλύτερα να μην σε προβληματίζουμε άλλο.

 

Όχι όχι,προβλημάτισε με!!!!!Θέλω πολλές ιδέες!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον AntonisPsar

 

Παιδιά,τώρα σε αυτό που έχω κολήση είναι το δώρο!!!Τι προτείνετε τελικά?????? :wacko: :blink: :worry: Να κάνω μια δημοσκόπηση να δούμε τι θα βγεί??? :) :)

 

 

Τον γάμο μετά, online θα τον κάνετε; :p :)

 

Γνώμη μου είναι, να είσαι λίγο πιο χαλαρός. Αν η όλη διάθεση και η ατμόσφαιρα είναι πετυχημένη, δεν υπάρχει λόγος να ποντάρεις σε συγκεκριμένες καταστάσεις και στιγμές, για το πότε θα γίνει η "κίνηση" κ.λ.π., έχοντας από πριν ένα σχέδιο στο μυαλό σου. Τα βασικά τα έχεις σκεφτεί. Το δώρο, όποιο και να είναι από αυτά που προτείνουν οι κύριοι και οι κυρίες εδώ (υπάρχουν και εξαιρέσεις κάποιων προτάσεων βέβαια :) ), θα είναι κάτι που θα πρέπει να έχει σύμμαχο, την όλη προηγούμενη διαδικασία, για να "κάτσει" καλά την συγκεκριμένη στιγμή.

Με λίγα λόγια... No άγχος ;)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...