Jump to content

Επέτειος 1ου χρόνου


AntonisPsar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παρε της κατι για το λαιμο κατι που να εκφραζει την αγαπη σου για αυτην(οχι ακροτητες)παρτην να δειτε το ηλιοβασιλεμα καντης κανταδα(πανε αυτα στην εποχη μας...)κανε ενα δειπνο σπιτι σου με κερια και μετα βγειτε να τα σπασετε
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 267
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν μου έδινε ο Γιώργος δαχτυλίδι μάλλον θα παραξενευόμουν, ίσως και... χμ... να γελούσα λιγάκι όταν έφευγε:O :O

Ασχολίαστο...

 

Γεια σου βρε Bayern με την προίκα σου!:lol: Εγώ και λιμουζίνα περιμένω απο τον Bayern και όλα τα σχετικά. Αν δεν τα κάνει αυτός ποιος θα τα κανει? Προσωπικά αυτή την εντύπωση μου έχει δωσει, άσχετα με όσα "σκληρά" γράφει.:)

Link to comment
Share on other sites

 

Αν μου έδινε ο Γιώργος δαχτυλίδι μάλλον θα παραξενευόμουν, ίσως και... χμ... να γελούσα λιγάκι όταν έφευγε:O :O

ntrophhhhhhhhhhhhhh

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ntrophhhhhhhhhhhhhh

Τι ντροπή; Είναι υπερβολικό και αστείο για την ηλικία τους όλο το σκηνικό που περιγράφει ο kostakiss.

Καμιά βόλτα με το ποδήλατο και δαχτυλίδι από το lucky cup και πολύ είναι... :p

Link to comment
Share on other sites

Τι ντροπή; Είναι υπερβολικό και αστείο για την ηλικία τους όλο το σκηνικό που περιγράφει ο kostakiss.

Καμιά βόλτα με το ποδήλατο και δαχτυλίδι από το lucky cup και πολύ είναι... :p

Άντε και καμιά Lakta :lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

kostakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

εγω θα σου πω κατι αλλο,οταν με το καλο κλεισεις χρονο και η κοπελα σου σε θελει-αγαπα ακομα τοσο πολυ, ο,τι και να της κανεις οπου και να την πας ο,τι δωρο και να της δωσεις...αυτο που θα μεινει μεσα σας θα ειναι αυτο το ξεχωριστο συναισθημα του πρωτου χρονου,αυτο που θα σας κανει πιο ερωτευμενους και παρα τα οσα θα εχετε περασει θα ειστε μαζι!!

ενταξει εισαι λιγο μικρος ακομα για υπερβολικους ερωτες αλλα να ξερεις η αγαπη δεν ανταλασετε με κανενα δωρο!αυτο ειναι που θα σου μεινει και οχι τα δωρακια κτλ

παρολαυτα μπορεις να κανεις οτι θελεις!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ομως μην ξεχνατε οτι το συναισθημα χανεται στις μερες μας οταν απο κοπελες ακουμε χυδαιες εκφρασεις την ωρα που τα αγορια δεν λενε τοσα..ακουστε καμια φορα να μιλανε μεταξυ τους και θα καταλαβετε...
Link to comment
Share on other sites

ntrophhhhhhhhhhhhhh

 

Νομίζω, καταρχήν, πως καταλάβατε πώς το εννοούσα και τι εννοούσα...:blink: Πέσατε να με φάτε...

 

Τεσπα! Πάντως στα 18 μου δεν περιμένω δαχτυλίδι και μάλιστα swarovski... Όχι ότι είναι άσχημη κίνηση, η χειρονομία μετράει κτλ... Εγώ ας πούμε δε χρειαζόμουν καν δώρο για να καταλάβω πώς νιώθει για μένα και αντίστοιχα το ίδιο κι εκείνος...

 

Μια μπλουζίτσα, ένα αρωματάκι που ξέρει ότι μου αρέσει και ότι το φοράω χρόνια και μια αγκαλίτσα ήταν ό,τι καλύτερο για μένα, μαζί με την υπόσχεση ότι σύντομα θα έρθει να με δει...

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

kat arxhn to ntoph to eipa xaritologontas..apla den akougetai kai toso oraia na leei kapoios "8a gelousa molis efeyge"
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

H "ντροπηηηηηηηηηηηη" της Freak και η δική μου (σιωπηλή) αποδοκιμασία, δεν πηγαίνει ουτε στο δαχτυλίδι, ουτε στο επισημο του πράγματος που λεει κάποιος, ούτε σε ο,τιδήποτε άλλο, παρά στο ότι, όταν σου κάνουν ένα δώρο, ακόμα και μια τσίχλα, ευχαριστείς όχι μονο με το στόμα σου, αλλά και με την καρδιά σου. Και σε καμμία, μα σε καμμία περίπτωση, δεν γελάς, είτε μπροστά, είτε απο πισω απο αυτόν που σε τίμησε με το δώρο του.

 

Freakaki μαζί γράφουμε? Κοίτα τους χρονους των post μας!:D

Link to comment
Share on other sites

mhpos na pame na asxolh8oume me sunxronismenh kolumbhsh??:p

 

 

opos kai na exei paida,to doro einai entelos prospikh upo8esh...de mporo ego na sas proteino dora gia tous kalous /kales sas ka8os allo atomo ego allo eseis,kai allo oi agaphmenoi sas...

ostoso mia apopsh oloi thn exoume..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

kostakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

εγω θα σου πω κατι αλλο,οταν με το καλο κλεισεις χρονο και η κοπελα σου σε θελει-αγαπα ακομα τοσο πολυ, ο,τι και να της κανεις οπου και να την πας ο,τι δωρο και να της δωσεις...αυτο που θα μεινει μεσα σας θα ειναι αυτο το ξεχωριστο συναισθημα του πρωτου χρονου,αυτο που θα σας κανει πιο ερωτευμενους και παρα τα οσα θα εχετε περασει θα ειστε μαζι!!

ενταξει εισαι λιγο μικρος ακομα για υπερβολικους ερωτες αλλα να ξερεις η αγαπη δεν ανταλασετε με κανενα δωρο!αυτο ειναι που θα σου μεινει και οχι τα δωρακια κτλ

παρολαυτα μπορεις να κανεις οτι θελεις!

Ετσί.

Βέβαια όλα αυτά πάνε περίπατο και γίνονται καπνός όταν εμφανιστείς μπροστά της, στην επέτειο σας χωρίς ενα δωράκι ακριβό, έξυπνο, γλυκό, γουστόζικο (το 1ο ειναι και το σημαντικότερο) και τότε είσαι ο τσιγκούνης που χαραμίζεται με σένα και εσυ δεν έχεις την ευαισθησία ούτε ένα μικρό δωράκι να της κάνεις, ενω έχεις λεφτά για να αγοράζεις καθημερινά αθλητική εφημερίδα, να αγοράσεις το κινητο που σου αρέσει και τις ζάντες που σου γύαλισαν ξεφύλλιζοντας το τελευταίο τεύχος του ΕVO.:p

Link to comment
Share on other sites

δωρακι για το λαιμο της εχω παρει..μια καρδια..απο κοσμηματοπωλειο..εχει πανω ασιμι..αλλα τωρα περισσοτερα δεν ξερω να σας πω..παντως εκεινο το ειχα παρει στο μισο χρονο..γυρω στα 30 ευρω..τελικα λεω να της παρω αυτο το swarovsky..ρε παιδια,μην ακουτε swarovsky και βγαζετε συμπερασματα!!!ενταξει,ισως ειναι λιγο ακριβο..αλλα τα λευτα αυτα θα τα δοσω με την καρδια μου..δεν θα το μετανιωσω...αυτο με τις γαριδες το ειπα,επειδη πηγαν κατι φιλοι μου και μου ειπαν οτι ειναι πολυ νοστιμες...εχει απ ολα....
Link to comment
Share on other sites

ολα καλα τα ειπες! αλλα δεν λεω οτι δεν θα την κανεις δωρο!

εμενα η κοπελα μου ειμαστε 10 μερες μαζι και μου εκανε δωρο μια μπλουζα...για 10μερες!!! δηλαδη στον χρονο τι θα γινει? πυροτεχνηματα?? :p

περα απο την πλακα,τα δωρα ειναι δωρα και τα κανεις οταν σου βγαινει ασχετα απο το αν κλεινεις μηνα,3μηνο κτλ.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ενταξει..στην ηλικια μου,δεν εχω λευτα για πεταμα..ενα χαρτζιλικι εχω και απο τις γιαγιαδες.. :devil:
Link to comment
Share on other sites

Πανε αρκετα χρονια απο τοτε που κλεισαμε ενα χρονο με τον καλο μου!!!!

Για μενα μια ευκολη και πολυ ωραια λυση ειναι να της φτιαξεις μια ωραια ιστοσελιδα με φωτογραφιες σας το πρωτο σας φιλι την αρχη της σχεσης σας και αλλα τετοια ομορφα!Αν ειναι καποιος γνωστος σου που ξερει html Πολυ ευκολα μπορει να φτιαξει με ωραιο φοντο γραφικα και θα την εντυπωσιασει!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

ναι..αλλα θα μπορω να την βλεπω μονο εγω..διοτι απο ιντερνετ δεν τα παει καλα η δικια μου..αν και δεν νομιζω να της αρεσει πολυ η ιδεα..θα ντρεπετε..εδω κατι φωτογραφιες της που εχω(λιγο πονηρες βεβαια) στον υπολογιστη μου λεει να τις σβησω..δεν το εννοει,αλλα ντρεπεται στην σκεψη οτι την βλεπω..
Link to comment
Share on other sites

H "ντροπηηηηηηηηηηηη" της Freak και η δική μου (σιωπηλή) αποδοκιμασία, δεν πηγαίνει ουτε στο δαχτυλίδι, ουτε στο επισημο του πράγματος που λεει κάποιος, ούτε σε ο,τιδήποτε άλλο, παρά στο ότι, όταν σου κάνουν ένα δώρο, ακόμα και μια τσίχλα, ευχαριστείς όχι μονο με το στόμα σου, αλλά και με την καρδιά σου. Και σε καμμία, μα σε καμμία περίπτωση, δεν γελάς, είτε μπροστά, είτε απο πισω απο αυτόν που σε τίμησε με το δώρο του.

 

Freakaki μαζί γράφουμε? Κοίτα τους χρονους των post μας!:D

 

:what: μάλλον κάποιοι τα παίρνουν όλα κυριολεκτικά, δεν έχουν χιούμορ ή ο,τιδήποτε τεσπα! Τα bold ειδικά μου έκαναν σε αυστηρό κούνημα δακτύλου και strict ύφος... Τελικά πρέπει να προσέχει κανείς τι γράφει γιατί βγαίνει και αχάριστος, κακός, αγνώμονας, αναίσθητος...:help:

 

Τεσπα! Καληνύχτα παιδάκια:yawn: :zzz:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

:what: μάλλον κάποιοι τα παίρνουν όλα κυριολεκτικά, δεν έχουν χιούμορ ή ο,τιδήποτε τεσπα! Τα bold ειδικά μου έκαναν σε αυστηρό κούνημα δακτύλου και strict ύφος... Τελικά πρέπει να προσέχει κανείς τι γράφει γιατί βγαίνει και αχάριστος, κακός, αγνώμονας, αναίσθητος...:help:

 

Τεσπα! Καληνύχτα παιδάκια:yawn: :zzz:

Δύσκολα εκφράζεις μέσα από ένα φόρουμ με το κείμενο, αυτό που θέλεις να πεις, αν το έλεγες πρόσωπο με πρόσωπο (υπάρχουν τα smiles αλλά δεν "λειτουργούν" πάντα - δεν μπορούν να αποδώσουν τον τόνο της φωνής, την εικόνα του προσώπου κ.λ.π., για κάτι που θα μας έλεγε κάποιος αν ήταν μπροστά μας). Παρεξήγηση μου φαίνεται, ας μην χαλιόμαστε :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Πανε αρκετα χρονια απο τοτε που κλεισαμε ενα χρονο με τον καλο μου!!!!

Για μενα μια ευκολη και πολυ ωραια λυση ειναι να της φτιαξεις μια ωραια ιστοσελιδα με φωτογραφιες σας το πρωτο σας φιλι την αρχη της σχεσης σας και αλλα τετοια ομορφα!Αν ειναι καποιος γνωστος σου που ξερει html Πολυ ευκολα μπορει να φτιαξει με ωραιο φοντο γραφικα και θα την εντυπωσιασει!!!!

 

Αυτό μου το είχε κάνει και μένα, και ίσως στην επέτειο του πρώτου χρόνου. Πολύ πολύ καλό!!! Βέβαια έκανε αλλαγές συχνά!!!

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Θα μπω κατευθειαν στο θεμα...

Ειμαι 21 και ειναι 17 ( σε περιπτωση που ενδιαφερει αυτο...). Στις 24 του μηνα κλεινουμε εναν χρονο και θελω να την παρω καποιο δωρο αλλα δεν εχω αποφασισει ακομα τι...Εδω ερχεστε εσεις ;)

Θελω να ακουσω ΚΑΘΕ ειδους ιδεα...Απο το να της παρω μια τσιχλα ως και να την κανω προταση γαμου (δεν προκειτε να το κανω...αλλα απλα θελω να πω πως θελω να ακουσω οτιδηποτε θεωρειτε εσεις καλο!)

Θα προτιμουσα κατα προτιμηση να απαντησουν οσο το δυνατον περισσοτερες γυναικες αλλα εννοειτε θελω και αντρικες απαντησεις!

Οτιδηποτε αλλο θελετε να μαθετε ρωτηστε με...Δεν ειμαι πολλες ωρες ιντερνετ οποτε οποτε μπορεσω θα απαντησω...

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω μια γυναίκα θα θεωρήσει πολύ καλό δώρο ενα άρωμα έχουνε κάτι περισσότερο απο μανία με αυτά είναι καλή κίνηση νομίζω
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

@angelina_22: Για δώρο στον 1ο χρόνο μια ιστοσελίδα στο internet;! Δεν είμαστε καλά...το βρίσκω πολύ ψυχρό...άλλο να πείτε για ένα φωτογραφικό άλμπουμ που θα βάζεις και τα σχολιάκια σου ανάμεσα στις φωτο με το δικό σου προσωπικό γραφικό χαρακτήρα...αυτό ναι...αλλά ιστοσελίδα βρε παιδιά;! Έλεος! Και μιλάω πάντα για τον 1ο χρόνο σχέσης...την ιστοσελίδα μπορείς να την φτιάξεις σε οποιαδήποτε άλλη στιγμή ή σε συνδυασμό με κάτι άλλο...απόψεις και γούστα βέβαια όλα αυτά, έτσι;

 

πιστεύω μια γυναίκα θα θεωρήσει πολύ καλό δώρο ενα άρωμα έχουνε κάτι περισσότερο απο μανία με αυτά είναι καλή κίνηση νομίζω

 

εχμ...έχεις ακούσει ποτέ πως το να πας σε κάποιον κολώνια (σε περιπτώσεις ζευγαριού μιλάω) υποδηλώνει χωρισμό;! :blink: :O Άρα μάλλον θα είναι λάθος κίνηση...

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

1ος χρονος ε??

μισο να θυμιθω....α!!ναι!!εμενα μου ειχε παρει σκουλαρικια με σταυρο..

αν δε σου αρεσει ως ιδεα μπορεις να της παρεις κατι σε αρκουδικο,κατι για το δωματιο της,πορτοφολι,αρωμα(να σου δωσει ομως ενα κερμα),ενα κρεμαστο για τον λαιμο με αλυσιδιτσα(η καλυτερη λυση για μενα για την ηλικια και την περισταση),βραχιολακι,τσαντα(μπααα)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάτι σε αξεσουάρ θα έλεγα...

Επίσης καλό είναι να βγείτε εκεί που είχατε βγει την 1η φορά κι έγινε το κονέ;)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...