Jump to content

[Επίσημο] Nokia E52


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα,

Νομίζω πως εχεις λάθος.

Οσο πιο αργή φόρτιση τοσο πιο καλά.

Τουλαχιστον σε μενα αυτό συμβαίνει το εχω τσεκαρει.

Σιγουρα δεν θα θα του "χαλασει" την μπαταρία.

 

οι συγκεκριμενες μπαταριες θελουν φορτιστες με μεγαλη εξοδο.

Αν τις φορτισεις με απλους με τον καιρο δεν θα φορτιζουν πληρως.

Αν γινει η φορτιση απο τους απλους κραταει λιγοτερο η συσκευη στην χρηση της.

Εχουν αλλαξει τα δεδομενα τελευταια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδη το noise cancelation δεν εχει σταματησει να μου τη σπαει και σε συνδιασμο με το whats up και την κοσμοτε δεν ακουω καθολου καθαρα τον συνομιλητη μου,σκεφτομαι να το πουλησω..Ξερει κανεις αν στην υπολοιπη σειρα Ε της νοκια εχουν και αλλα μοντελα παρομοιο προβλημα με το noise cancelation?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν ακουω καθολου καθαρα τον συνομιλητη μου,σκεφτομαι να το πουλησω..

 

Μα αν δεν τον ακους εσύ τότε δν αντιμετωπίζεις πρόβλημε με το noise cancellation. Ή το ακουστικό την έπαθε ή η κοσμοτε.

Link to comment
Share on other sites

Αφου κανει διακοπες οταν μιλαω.Φταει το ακουστικο?καλα η κοσμοτε ξερω οτι ευθυνεται σε μεγαλο βαθμο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αφου κανει διακοπες οταν μιλαω.Φταει το ακουστικο?καλα η κοσμοτε ξερω οτι ευθυνεται σε μεγαλο βαθμο.

 

Βαλε καρτα αλλου δικτυου και δοκιμασε το ξανα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Λειτουργησε κ εκανα κ το update.:) Επισης επειδη θελω να αλλαξω καρτα μνημης, τι θα πρεπει να κρατησω απο την παλια?

 

 

Και ακομα κατι :). Σε τι file system θα πρεπει να κανω format την καινουρια μου microSD για καλυτερη αποδοση? Ευχαριστω κ παλι..

Edited by stendor
Συνεχομενα μηνυματα,χρησιμοποιησε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει περάσει τίποτα στην κάρτα δε χρειάζεται να κρατήσεις τίιποτα. Εγώ της έκανα format μέσω υπολογιστή και μετά την έβαλα
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη εβδομάδα πήγα να πάρω τηλ και δεν έπαιρνε.Απλα δεν έκανε τίποτα.Προσπάθησα 2-3 φορές ακόμα να καλέσω και πάλι τίποτα.Το έκλεισα για να του κάνω ένα restart και το κινητό δεν ξαναλειτούργησε από τότε.Ανοίγει και κολλάει στο λογότυπο nokia πριν καν προλάβω να βάλω το pin.Το πήγα γερμανό και μου είπαν ότι κόλλησε το λειτουργικό.Το έστειλαν στο service και περιμένω εξελίξεις.....

Χθες το παρέλαβα απο τον Γερμανό.Το κινητό λειτουργεί μια χαρά.Ξαναπέρασαν το λογισμικό και όλα κομπλέ.Του έκανα και αναβάθμιση στην καινούρια έκδοση και το κινητό πετάει....

Link to comment
Share on other sites

οι συγκεκριμενες μπαταριες θελουν φορτιστες με μεγαλη εξοδο.

Αν τις φορτισεις με απλους με τον καιρο δεν θα φορτιζουν πληρως.

Αν γινει η φορτιση απο τους απλους κραταει λιγοτερο η συσκευη στην χρηση της.

Εχουν αλλαξει τα δεδομενα τελευταια.

 

Δεν ξέρω αν έχεις δίκιο, αλλά φαντάζομαι κάτι θα έχεις υπόψιν σου για να επιμένεις. Τα δυσάρεστα νέα είναι ότι ο AC-10E δεν υπήρχε προς πώληση σε Πλαίσιο, Γερμανό και κατάστημα Wind που επισκέφθηκα σήμερα. Micro-USB είχαν μόνο τον AC-6E (που αγόρασα βιαστικά χθες), και τους "μαϊμού" Orbit του Γερμανού.

 

Όταν προσπάθησα να τους εξηγήσω την διαφορά μεταξύ output 550 mA και 1200 mA, φυσικά με κοιτούσαν αποσβολωμένοι, οι άσχετοι :confused:

 

Τα ευχάριστα νέα είναι ότι ο κάδος που είχα πετάξει τα σκουπίδια ΔΕΝ είχε αδειαστεί από τις υπηρεσίες καθαριότητας, οπότε με λίγο... σκουπιδο-digging έχω πλέον το φορτιστή μου πίσω :O :cool:

 

Θενξ για τις απαντήσεις, όπως και να 'χει :)

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την επεξεργασία ετικέτας στις επαφές που αναφέρθηκε σε προηγούμενο ποστ πως με την νέα έκδοση καταργήθηκε, έχει αυτό επιβεβαιωθεί και από άλλους που έχουν περάσει το νέο f/w ;;;:worry:
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

κάπου πήρε το μάτι μου νέα έκδοση πάλ,ι υπ'αριθμόν 032.001...το νου σας...:O

 

Κάθε βδομάδα και νέο update όχι και άσχημο από την άποψη ότι ασχολούνται με το κινητό, αλλά ανησυχητικό ότι όλο και κάτι βρίσκουν να φτιάξουν - καλυτερέψουν :lol:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

χχμμ..συνήθως δεν είναι ότι φτιάχνουν κάτι άλλο...απλά διορθώνουν κάτι που στράβωσε με την αμέσως προηγούμενη..:O
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την επεξεργασία ετικέτας στις επαφές που αναφέρθηκε σε προηγούμενο ποστ πως με την νέα έκδοση καταργήθηκε, έχει αυτό επιβεβαιωθεί και από άλλους που έχουν περάσει το νέο f/w ;;;:worry:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3081306#post3081306

Link to comment
Share on other sites

χχμμ..συνήθως δεν είναι ότι φτιάχνουν κάτι άλλο...απλά διορθώνουν κάτι που στράβωσε με την αμέσως προηγούμενη..:O

 

Το ότι το κινητό πάει μάλλον πιο αργά με την 031.012 είναι σχεδόν βέβαιο πάντως. Προσπαθώ να βγάλω τον εαυτό μου ψεύτη, αλλά... δεν. :lol:

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα έτσι μου φαίνεται. Κάναμε προχθες αναβάθμιση της αδερφής μου και από τότε γκρινιάζει. Πήγα να την βγάλω τρελή και αλλάξαμε κινητά για μια μέρα και διαπίστωσα πως μάλλον έχει δίκιο...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας,

εχω παρει και εγ στα χερια μου το nokia e52 αντιμετωπιζω ομως το εξης,

ενω εχω ρυθμισει το email να με ρωταει απο ποιο σημειο προσβασης θελω να συνδεθω,

το ακριβως αντιθετο γινετε οταν θελω να μπω στο διαδυκτιο δηλ μου δειχνει οτι κανει συνδεση μεσω cosmote internet. Πως μπορει να αλλαξει αυτο;

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις έκανα την αναβάθμιση και μου έβγαλε ένα μήνυμα ότι θα μου αποστέλλονται μηνύματα δωρεάν ωστόσο μου γράφει ότι αν δεν τα θέλω να πάω στο my nokia και να το απενεργοποιήσω, ξέρεις κανείς που βρίσκεται γιατί δεν το βρίσκω;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας,

εχω παρει και εγ στα χερια μου το nokia e52 αντιμετωπιζω ομως το εξης,

ενω εχω ρυθμισει το email να με ρωταει απο ποιο σημειο προσβασης θελω να συνδεθω,

το ακριβως αντιθετο γινετε οταν θελω να μπω στο διαδυκτιο δηλ μου δειχνει οτι κανει συνδεση μεσω cosmote internet. Πως μπορει να αλλαξει αυτο;

Ευχαριστω

 

κοίταξε το παρακάτω

 

Για να συνδέεται στο ιντερνετ μόνο απο wifi θα πας μενου - πίνακας ελέγχου - ρυθμίσεις - σύνδεση - προορισμοί - διαδίκτυο θα το ανοίξεις και εκεί βλέπεις τα σημεία πρόσβασης στο ιντερνετ αν θες μόνο το wifi θα βάζεις εκεί τα wifi σημεια που έχεις αποθηκεύεσει , αν θες και gprs τότε θα βάλεις και αυτά στη κατηγορία διαδίκτυο θα το ανοίξεις και κάτω κάτω λέει χρήση σημείου πρόσβασης και διαλέγεις με επιβεβαίωση ώστε κάθε φορά που θα θέλει να συνδεθεί να σε ρωτάει.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τη απαντηση εκανα την ρυθμιση αλλα παλι βαζει ως προταιρεοτητα το Cosmote Internet

 

Λυθηκε το προβλημα

ευχαριστω

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις έκανα την αναβάθμιση και μου έβγαλε ένα μήνυμα ότι θα μου αποστέλλονται μηνύματα δωρεάν ωστόσο μου γράφει ότι αν δεν τα θέλω να πάω στο my nokia και να το απενεργοποιήσω, ξέρεις κανείς που βρίσκεται γιατί δεν το βρίσκω;

Εννοεί το εικονίδιο στο μενού με λεζάντα My Nokia.

Ψάξε μέσα στους φακέλους του μενού, θα το βρεις.

Ως εικονίδιο έχει ένα κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εννοεί το εικονίδιο στο μενού με λεζάντα My Nokia.

Ψάξε μέσα στους φακέλους του μενού, θα το βρεις.

Ως εικονίδιο έχει ένα κινητό.

 

Και όμως σε εμένα δεν υπάρχει πουθενά μετά την ενημέρωση

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις έκανα την αναβάθμιση και μου έβγαλε ένα μήνυμα ότι θα μου αποστέλλονται μηνύματα δωρεάν ωστόσο μου γράφει ότι αν δεν τα θέλω να πάω στο my nokia και να το απενεργοποιήσω, ξέρεις κανείς που βρίσκεται γιατί δεν το βρίσκω;

 

Φιλε μου θα το βρεις μεσα στον πινακα ελεγχου επειτα πατας στο εικονιδιο τηλεφωνο και εκει τερμα κατω θα το δεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους σας...Μολις χθες το απεκτησα απο nokia shop και δε προλαβα να το βαλω μπροστα...το εβαλα για φορτιση και μολις το ανοιξα για να το σεταρω, εσβησε, και τελοςςςς...

Δε μιλαει δε λαλαει δε κουνιεται....

Δε κανει τιποτα..ουτε ανοιγει...ουτε τιποτα...ΣΟΚ....Hard reset δε κανει? τι εγινε βρε παιδια? ξερει κανεις να βοηθησει μεχρι να το παω τη τριτη πισω?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...