Jump to content

[GPS Navigation] iGO My Way για iPhone 3G και iPhone 3GS


andreas_ku990
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο τα 3 διαθεσιμα προγραμματα navigation, navigon, sygic, igo, ποιο ειναι καλυτερο/πληρεστερο/αξιοπιστο, κατα τη δικη σας αποψη? Μιλω για χρηση σε ελλαδα(αθηνα-επαρχια) και χωρες ευρωπης.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 106
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο τα 3 διαθεσιμα προγραμματα navigation, navigon, sygic, igo, ποιο ειναι καλυτερο/πληρεστερο/αξιοπιστο, κατα τη δικη σας αποψη? Μιλω για χρηση σε ελλαδα(αθηνα-επαρχια) και χωρες ευρωπης.

 

Δες το σχετικό poll εδώ και νομίζω πως θα λάβεις απάντηση :

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=247376

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Προκειται να ταξιδεψω εξωτερικο, χρεωνει internet ? η αρκει το προγραμμα ?
Κινητό Τηλέφωνο το Τερματικό του Μέλλοντος
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που πληρώνεις είναι το πρόγραμμα ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Λοιπόν ανοίγεις το Cydia και κατεβάζεις το AppSync. Αν δεν το βρίσκεις πρέπει να προσθέσεις στο Sources το http://Http://cydia.hackulo.us . Μετά την εγκατάσταση του AppSync πρέπει να κατεβάσεις και μια εφαρμογή δωρεάν από το App Store. Πηγαίνεις στον υπολογιστή και βάζεις στο url το link του Appulo (ψάξε στο google) και στο Appulo βρες την εφαρμογή που θες και κατέβασε την. Τώρα αν είναι σε .txt (έτσι ήταν και εμένα το iGO) πρέπει να το ανοίξεις και να πάρεις τα δύο link για το RapidShare και να τα κατεβάσεις. Όταν κατεβούν κάνεις extract και σου βγάζει ένα .ipa. Κάνεις διπλό κλικ πάνω του και το βάζει στο iTunes. Συγχρονίζεις το κινητό και αυτό ήταν! ;):):)

 

Ελπίζω να σε βοήθησα! :)

 

Και πως θα βαλω μια δωρεαν εφαρμογη απο το App Store μου ζηταει να κανω εγραφη με πιστωτικη καρτα και εγω δεν εχω καμια σχεση με καρτες και τραπεζες.

 

Και καπου διαβασα πως το hackulo πλεον ειναι off

 

 

 

 

Τελικα το εκανα εγκατασταση χωρις να βαλω καποια δωρεαν εφαρμογη απλα στο AppSync επρεπε να σβησω και να αναψω παλι το ιινητο για να δουλεψει.

Edited by nervous
Link removed. Συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Τροποποίηση !
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδια μια ερωτηση. Υπαρχει για iphone το iGO που υπαρχει και στα WM; Δηλαδη η αντιστοιχη εκδοση 8.3.2....... και οχι η 8.4..... (Amigo)

Το ρωταω γιατι αυτη η εκδοση των WM 8.3.2... ειναι πολυ καλυτερη απο την Amigo εκδοση που βλεπω στο iphone.

Ψαχνω αυτην την εκδοση

 

και ΟΧΙ αυτην

Ευχαριστω

Edited by katerini
Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδια μια ερωτηση. Υπαρχει για iphone το iGO που υπαρχει και στα WM; Δηλαδη η αντιστοιχη εκδοση 8.3.2....... και οχι η 8.4..... (Amigo)

Το ρωταω γιατι αυτη η εκδοση των WM 8.3.2... ειναι πολυ καλυτερη απο την Amigo εκδοση που βλεπω στο iphone.

Ψαχνω αυτην την εκδοση

 

και ΟΧΙ αυτην

Ευχαριστω

 

Δεν υπαρχει. και εμενα μου ειχε κανει εντυπωση πως ειναι δυνατον η μακραν καλυτερη εκδοση του igo να μην υπαρχει στο iphone ενω υπαρχει σε windows mobile 6.1, 6.5 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...