Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

... αυτά κάνουν;;

 

Εννοείται ότι κάνουν. Καταρχήν, το γράφει και στο λινκ που παρέθεσες ότι είναι συμβατά με το 505 (και, κατά συνέπεια, και με το 500).

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! Έχω το GT505 Black V10e & είμαι πολύ ευχαριστημένος από τα χαρακτηριστικά του, την αξιοπιστία & τις εφαρμογές του.

 

Να ρωτήσω & 3 πράγματα;

 

1. Τελικά υπάρχει τρόπος να απενεργοποιήσουμε τον ήχο της φωτογραφικής μηχανής, έστω & μέσω του κρυφού μενού 3845...κτλ; Δεν μπορώ με τπτ να το πετύχω αυτό, ακόμη & αν βάλω το κινητό στη σίγαση.

 

2. Χθες, ενώ έστειλα κάπου ένα SMS το οποίο παρελήφθη κανονικά, στα Εξερχόμενα μου το εμφανίζει ακόμη σε κατάσταση αποστολής, & ενώ με ρωτάει "Ακύρωση αποστολής; Ναι; Όχι;", εάν πατήσω "Ναι" δεν γίνεται τπτ, ενώ ακόμη & αν πατήσω "Διαγραφή", πάλι δε γίνεται τπτ (δε μπορώ καν να επισημάνω στοιχεία).

Πώς μπορώ να το σβήσω αυτό το παλιομήνυμα;

 

3. Υπάρχει νεότερη έκδοση λογισμικού, μετά από το V10e;

 

Ευχαριστώ!

Edited by falkon
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι καινούργιος στο σιτε.Διάβασα αρκετές σελίδες αλλά δεν μπορώ και όλες...Έχω βάλει στο μάτι το κινητάκι(LG GT 505) αλλά ακούω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ προβλήματα!!!

Με ενδιαφέρει η απάντηση σε ένα που είδα λίγο πιο πριν και δεν έχει απαντηθεί ακόμα.Όταν μπαίνω σε κάποιο wifi θα είμαι κανονικά στο ίντερνετ μέσω αυτού ή θα χρεώνομαι με το άλλο το 3G όπως νομίζω λέγεται;;Πώς ξέω αν είμαι στο ίντερνετ από το 3G ή από το wifi;;

Επίσης κάτι που άκουσα για αναβάθμιση.Μπορώ μόλις το αγοράσω να τους το πάω και να μου κάνουν δωρεάν αναβάθμιση;

Επίσης τελικά το λειτουργικό του σύστημα ποιο είναι ;;Μετά την αναβάθμιση δεν θα έχω κανένα πρόβλημα;;Κάτι τελευταίο,είναι ανοιχτό σε ότι εφαρμογές θέλω;;Ρε παιδιά όλοι εντυμωσιαστήκαμε αλλά δεν είναι σωστό...

Το κινητό τελικά αξίζει να το πάρουμε ή είναι καλύτερα να δώσουμε 10 ευρώ και να πάρουμε ένα χειρότερο κινητό το οποίο όμως δεν μας βγάζει προβλήματα;;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Edited by gtpakiac
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι καινούργιος στο σιτε.Διάβασα αρκετές σελίδες αλλά δεν μπορώ και όλες...Έχω βάλει στο μάτι το κινητάκι(LG GT 505) αλλά ακούω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ προβλήματα!!!

Με ενδιαφέρει η απάντηση σε ένα που είδα λίγο πιο πριν και δεν έχει απαντηθεί ακόμα.Όταν μπαίνω σε κάποιο wifi θα είμαι κανονικά στο ίντερνετ μέσω αυτού ή θα χρεώνομαι με το άλλο το 3G όπως νομίζω λέγεται;;Πώς ξέω αν είμαι στο ίντερνετ από το 3G ή από το wifi;;

Επίσης κάτι που άκουσα για αναβάθμιση.Μπορώ μόλις το αγοράσω να τους το πάω και να μου κάνουν δωρεάν αναβάθμιση;

Επίσης τελικά το λειτουργικό του σύστημα ποιο είναι ;;Μετά την αναβάθμιση δεν θα έχω κανένα πρόβλημα;;Κάτι τελευταίο,είναι ανοιχτό σε ότι εφαρμογές θέλω;;Ρε παιδιά όλοι εντυμωσιαστήκαμε αλλά δεν είναι σωστό...

Το κινητό τελικά αξίζει να το πάρουμε ή είναι καλύτερα να δώσουμε 10 ευρώ και να πάρουμε ένα χειρότερο κινητό το οποίο όμως δεν μας βγάζει προβλήματα;;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Γεια σου φίλε μου.

 

Το κινητό είναι ό,τι καλύτερο στην τιμή του & κάνει όσα υπόσχονται οι προδιαγραφές του. Προσωπικά, δεν έχω αντιμετωπίσει απολύτως κανένα πρόβλημα στους 8 μήνες που το έχω, & το χρησιμοποιώ πάρα πολύ, λόγω δουλειάς.

 

Εάν το πάρεις, ελπίζω να έχει εξαρχής την τελευταία έκδοση λογισμικού V10e (εμένα την είχε) & να μην είναι κάνα Vodafone Live κτλ, γιατί το μενού τότε αλλάζει & είναι κλειδωμένο σε μερικά πράγματα, νομίζω.

 

Όταν μπαίνεις μέσω WiFi στο ίντερνετ δε χρεώνεσαι. Και για να είσαι σίγουρος, μόλις το πάρεις απενεργοποιείς τη λειτουργία 3G & το αφήνεις μόνο σε GSM (δίπλα στην ένδειξη σήματος δε θα σου βγάζει 3G), για να αποκλείσεις ενδεχόμενες κρυφές χρεώσεις (μάλιστα, στο GSM μόνο θα έχεις & δυνατότερο σήμα & μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας, περίπου 3 μέρες με συχνή χρήση).

 

Η φωτογραφική του είναι αξιοπρεπέστατη & ιδανική για το 95% της χρήσεως που κάνεις (θα συνιστούσα ανεπιφύλακτα να βάλεις μια έξτρα μνήμη 8GB, 10€ κοστίζει), ενώ σχετικά με τις εφαρμογές μπορείς να έχεις & δωρεάν GPS δίχως καμμία χρέωση (WeTravel, θα το διαβάσεις αλλού εδώ μέσα, αρκεί να ρυθμίσεις το GPS στο αυτόνομο). Το εργοστασιακό Wisepilot απαιτεί χρέωση, δε στο συνιστώ.

 

Είναι ένα εξαιρετικό κινητό, τα κάνει σχεδόν όλα καλά, το θεωρώ πρακτικό & όμορφο (σε μαύρο), ενώ έχει & πολύ συμαζεμμένες διαστάσεις.

 

Ελπίζω να σε κάλυψα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε μου.

 

Το κινητό είναι ό,τι καλύτερο στην τιμή του & κάνει όσα υπόσχονται οι προδιαγραφές του. Προσωπικά, δεν έχω αντιμετωπίσει απολύτως κανένα πρόβλημα στους 8 μήνες που το έχω, & το χρησιμοποιώ πάρα πολύ, λόγω δουλειάς.

 

Εάν το πάρεις, ελπίζω να έχει εξαρχής την τελευταία έκδοση λογισμικού V10e (εμένα την είχε) & να μην είναι κάνα Vodafone Live κτλ, γιατί το μενού τότε αλλάζει & είναι κλειδωμένο σε μερικά πράγματα, νομίζω.

 

Όταν μπαίνεις μέσω WiFi στο ίντερνετ δε χρεώνεσαι. Και για να είσαι σίγουρος, μόλις το πάρεις απενεργοποιείς τη λειτουργία 3G & το αφήνεις μόνο σε GSM (δίπλα στην ένδειξη σήματος δε θα σου βγάζει 3G), για να αποκλείσεις ενδεχόμενες κρυφές χρεώσεις (μάλιστα, στο GSM μόνο θα έχεις & δυνατότερο σήμα & μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας, περίπου 3 μέρες με συχνή χρήση).

 

Η φωτογραφική του είναι αξιοπρεπέστατη & ιδανική για το 95% της χρήσεως που κάνεις (θα συνιστούσα ανεπιφύλακτα να βάλεις μια έξτρα μνήμη 8GB, 10€ κοστίζει), ενώ σχετικά με τις εφαρμογές μπορείς να έχεις & δωρεάν GPS δίχως καμμία χρέωση (WeTravel, θα το διαβάσεις αλλού εδώ μέσα, αρκεί να ρυθμίσεις το GPS στο αυτόνομο). Το εργοστασιακό Wisepilot απαιτεί χρέωση, δε στο συνιστώ.

 

Είναι ένα εξαιρετικό κινητό, τα κάνει σχεδόν όλα καλά, το θεωρώ πρακτικό & όμορφο (σε μαύρο), ενώ έχει & πολύ συμαζεμμένες διαστάσεις.

 

Ελπίζω να σε κάλυψα.

Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε!!Μόνο κάτι τελευταίο...

Μπορώ να κατεβάζω π.χ. από το http://www.getjar.com/ εφαρμογές και να τις εγκαθιστώ κανονικά;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...εχω διαβασει ολες τις σελιδες του φορουμ και κατα συνεπεια ολες τισ οδηγιες χρησης του weTravel...αν μπορει να με βοηθησει καποιος γιατι οταν εχω ολοκληρωσει τις διαδικασιες και το λειτουργω μου μηδενιζονται τα χιλιομετρα και κουνιετε το βελακι αλλα δεν υπαρχει χαρτης...ο φακελος map είναι γεματος και οχι κενος...τι να φταει??οποιος ξερει θα ηθελα μια απαντηση..επισης θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα gps για το gt505 και που μπορω να το βρω...

 

Υ.Γ:Καλα για το wisepilot δεν συζητω οτι δεν μπορω να βγαλω ακρη με τιποτα....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε!!Μόνο κάτι τελευταίο...

Μπορώ να κατεβάζω π.χ. από το http://www.getjar.com/ εφαρμογές και να τις εγκαθιστώ κανονικά;

 

Δεν το ξέρω αυτό, πάντως μπορείς να ψαχτείς αρκετά με εφαρμογές, δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πρώτον ένας φίλος μου έχει το κινητάκι και δεν του έχει βγάλει κανένα απολύτως πρόβλημα.

δεύτερον μια ερώτηση.αυτός μου είπε να μη βάλω το όπερα μίνι γιατί με αυτό και να είμαι σε wifi χρεώνομαι κανονικά.Έχει δίκιο ή μπορώ να χρησιμοποιώ κανονικά αυτό το browser και να μη χρεώνομαι;;

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια , το gt505 σε ασπρο , εχει την τελευταια εκδοση ενώ το gt505 σε μαυρο εχει την προτελευταια εκδοση (Που ειναι και καπως προβληματικη ) ....????

 

 

Και κατι αλλο , επειδη εγω τα κινητα μου τα κραταω περιπου 2-3 χρονια , αξιζει να παρω αυτο το κινητο ???...

 

Το βλεπω να το αγοραζω απο βδομαδα ....:confused:

Πωλειται lg gt505...Pm me....
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια , το gt505 σε ασπρο , εχει την τελευταια εκδοση ενώ το gt505 σε μαυρο εχει την προτελευταια εκδοση (Που ειναι και καπως προβληματικη ) ....????

 

 

Και κατι αλλο , επειδη εγω τα κινητα μου τα κραταω περιπου 2-3 χρονια , αξιζει να παρω αυτο το κινητο ???...

 

Το βλεπω να το αγοραζω απο βδομαδα ....:confused:

 

Εγώ το πήρα ΑΥΓΟΥΣΤΟ απο (kotsovolo) το gt505 σε μαύρο και είχε από την μαμά του την τελευταία (V10e) έκδοση..!!!

Απόκτησε το άφοβα..!!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχει κανεις το service manual η εστω κανα βιντεο για το πως να το ανοιξω?

 

τι θέλεις να ανοίξεις ???

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

τι θέλεις να ανοίξεις ???

Το κινητο, θελω να αλλαξω την οθονη!! Ξερω περιπου πως να το ανοιξω αλλα θα ηθελα και κανα βιντεακι για σιγουρια γιατι αυτα τα κινητα με οθονη αφης ειναι λιγο ευαισθητα.......

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πρώτον ένας φίλος μου έχει το κινητάκι και δεν του έχει βγάλει κανένα απολύτως πρόβλημα.

δεύτερον μια ερώτηση.αυτός μου είπε να μη βάλω το όπερα μίνι γιατί με αυτό και να είμαι σε wifi χρεώνομαι κανονικά.Έχει δίκιο ή μπορώ να χρησιμοποιώ κανονικά αυτό το browser και να μη χρεώνομαι;;

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε μου.

 

Το κινητό είναι ό,τι καλύτερο στην τιμή του & κάνει όσα υπόσχονται οι προδιαγραφές του. Προσωπικά, δεν έχω αντιμετωπίσει απολύτως κανένα πρόβλημα στους 8 μήνες που το έχω, & το χρησιμοποιώ πάρα πολύ, λόγω δουλειάς.

 

Εάν το πάρεις, ελπίζω να έχει εξαρχής την τελευταία έκδοση λογισμικού V10e (εμένα την είχε) & να μην είναι κάνα Vodafone Live κτλ, γιατί το μενού τότε αλλάζει & είναι κλειδωμένο σε μερικά πράγματα, νομίζω.

 

Όταν μπαίνεις μέσω WiFi στο ίντερνετ δε χρεώνεσαι. Και για να είσαι σίγουρος, μόλις το πάρεις απενεργοποιείς τη λειτουργία 3G & το αφήνεις μόνο σε GSM (δίπλα στην ένδειξη σήματος δε θα σου βγάζει 3G), για να αποκλείσεις ενδεχόμενες κρυφές χρεώσεις (μάλιστα, στο GSM μόνο θα έχεις & δυνατότερο σήμα & μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας, περίπου 3 μέρες με συχνή χρήση).

 

Η φωτογραφική του είναι αξιοπρεπέστατη & ιδανική για το 95% της χρήσεως που κάνεις (θα συνιστούσα ανεπιφύλακτα να βάλεις μια έξτρα μνήμη 8GB, 10€ κοστίζει), ενώ σχετικά με τις εφαρμογές μπορείς να έχεις & δωρεάν GPS δίχως καμμία χρέωση (WeTravel, θα το διαβάσεις αλλού εδώ μέσα, αρκεί να ρυθμίσεις το GPS στο αυτόνομο). Το εργοστασιακό Wisepilot απαιτεί χρέωση, δε στο συνιστώ.

 

Είναι ένα εξαιρετικό κινητό, τα κάνει σχεδόν όλα καλά, το θεωρώ πρακτικό & όμορφο (σε μαύρο), ενώ έχει & πολύ συμαζεμμένες διαστάσεις.

 

Ελπίζω να σε κάλυψα.

 

2 ερωτησεις θελω να κανω και αν μπορεις μου απαντας..πρωτον πως απενεργοποιω το 3G και να βαλω gprs....γιατι δεν το βρισκω πουθενα και 2ον..αν γνωριζεις πως εγκαθισταται και πως λειτουργει το wetravel..απαντησε γιατι αντιμετωπιζω καποια προβληματα που εχω γραψει και παραπανω...ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις θελω να κανω και αν μπορεις μου απαντας..πρωτον πως απενεργοποιω το 3G και να βαλω gprs....γιατι δεν το βρισκω πουθενα και 2ον..αν γνωριζεις πως εγκαθισταται και πως λειτουργει το wetravel..απαντησε γιατι αντιμετωπιζω καποια προβληματα που εχω γραψει και παραπανω...ευχαριστω!

 

 

Έχει οδηγίες μέσα που αν της κάνεις κατά γραμμα όλα θα είναι Ο.Κ.

 

WeTravel_BY_LAKIS_DJ.rar

http://rapidshare.com/files/328175515/WeTravel_BY_LAKIS_DJ.rar

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει οδηγίες μέσα που αν της κάνεις κατά γραμμα όλα θα είναι Ο.Κ.

 

WeTravel_BY_LAKIS_DJ.rar

http://rapidshare.com/files/328175515/WeTravel_BY_LAKIS_DJ.rar

 

βασικα ουτε με αυτο επιασε..εχω απελπιστει...παλι λεει αποτυχια ταυτοτητας και οταν ανοιγω to jar για εγκατασταση παω κανονικα και εκει στο set as root...μου κολλαει το κινητο...απελπισια..εβαλα και κοσμοτε καρτα αλλα και παλι δεν εγινε τπτ...υπαρχει τπτ αλλο?

Link to comment
Share on other sites

βασικα ουτε με αυτο επιασε..εχω απελπιστει...παλι λεει αποτυχια ταυτοτητας και οταν ανοιγω to jar για εγκατασταση παω κανονικα και εκει στο set as root...μου κολλαει το κινητο...απελπισια..εβαλα και κοσμοτε καρτα αλλα και παλι δεν εγινε τπτ...υπαρχει τπτ αλλο?

 

 

Οτι αρχεία έχουν αποθηκευτεί WeTravel διέγραψε (κάρτα η μνήμη τηλ.) , και καν το απο την αρχή. Σε μένα και σε πολλά παιδιά εδώ μέσα δουλεύει κανονικά. Περιττό να σου πω πως παιδευόμουν και εγώ 2-3 μέρες, το παράτησα για κανένα μήνα, έσβησα οτι αρχεία είχαν αποθηκευτεί από το WeTravel, άλλαξα ημερομηνία και έβαλα (1-06-09) στο τηλ. (αυτό με την ημερομηνία το έκανες???) και μου έκατσε με την πρώτη...!!!

 

Κατά τύχη βρήκα ότι μετά την αρχή του νέου έτους όταν πας να κάνεις εγκατάσταση του wetravel αποτυγχάνει, οπότε βάλτε τις ημερομηνίες σας στις 1-06-09 και μετά κάντε τα ακόλουθα. Όταν τελειώσετε τα πάντα ξαναγυρίστε την ημερομηνία στη φυσιολογική.

 

1.Κάντε εξαγωγή του αρχείου WeTravel LG_GT505.rar απο τον υπολογιστή σας.

 

2.Συνδέστε το κινητό σας χρησιμοποιώντας το καλώδιο USB με τον υπολογιστή σας.Απο το Κινητό επιλέξτε Μαζική Αποθήκευση.

 

3.Τοποθετήστε τον φάκελο We Travel στην κάρτα μνήμης της συσκευής σας.

 

4.Πατήστε “Έξοδος” στην οθόνη του κινητού σας.

 

5.Πηγαίνετε στον φάκελο We Travel που βρίσκεται στην κάρτα μνήμης (Μενού/Ψυχαγωγία/Αρχεία/Κάρτα Μνήμης... )

 

6.Ανοίξτε το αρχείο WeTravel.jad.Θα ξεκινήσει η διαδικασία εγκατάστασης του προγράμματος.Μετά την εγκατάσταση θα ζητηθει να κάνετε εκκίνηση η να συνεχίσετε την περιήγηση.Μην επιλέξετε εκκίνηση αλλα επιλέξτε να συνεχίσετε την περιήγηση.

 

7.Πηγαίνετε στις εφαρμογές (Μενού/Ψυχαγωγία/Αρχεία/Εφαρμογές) και επιλέξτε το εικονίδιο επιλογών (βρίσκετε πάνω αριστερά) και επιλέξτε “Ορισμός άδειας”.Έπειτα επιλέξτε να ορίσετε άδεια στο WeTravel Midlet Suite.

 

8.Στα ακόλουθα επιλέξτε “Να επιτρέπεται πάντα” :

- Τοπική Σύνδεση

- Ανάγνωση πρόσβασης δεδομένων χρήστη

- Καταγραφή πρόσβασης δεδομένων χρήστη

- Τοποθεσία

 

9.Ανοίξτε την εφαρμογή.Θα ζητήσει να γίνει Search root. Πατήστε Yes.10. Μόλις τελειώσει η αναζήτηση θα σας εμφανίσει: "Use this as wetravel root? (Others/Wetravel). Πατήστε Yes.

 

10.Μετά θα σας ζητηθεί να βάλετε την πόλη και τον δρόμο σας.Πληκτρολογήστε το αρχικό γράμμα της πόλης και του δρόμου σας.Εάν δεν τα βρίσκει αφηστέ κενό και πατήστε Ok.

 

11.Μόλις ξεκινήσει το πρόγραμμα θα εμφανιστεί μία μπέζ οθόνη με ένα πράσινο βέλος και την ένδειξη 64Klm/H με την ώρα.Σημαίνει πως ψάχνει Δορυφόρο.Πατήστε Menu/Setting/GPS επιλέξτε Internal GPS και πατήστε Save.

 

12.Πατήστε Menu/settings/Advanced και κατεβείτε κάτω.Θα βρείτε την επιλογή Touchscreen. Επιλέξτε το ώστε να τικαριστεί το κουτάκι, μετα πατήστε το Αριστερό κουμπί επιλογής, και επιλέξτε Save.

 

13.Πατήστε Menu/Screen και επιλέξτε Fullscreen και εάν το επιθυμείτε επιλέξτε 3D απεικόνιση.

 

14.Κάντε έξοδο απο το πρόγραμμα και επανεκκινήστε το.Πλέον οι ρυθμλισεις σας εχουν εφαρμοστεί.

 

15.Για να μπορείτε να βρίσκετε σήμα πρέπει να είστε σε ανοιχτό χώρο και να έχετε υπομονή καθώς θα χρειαστούν λίγα λεπτά.Όταν η ένδειξη 64klm/h γίνει 0klm/h σημαίνει πως έχετε βρεί δορυφόρο.Εάν ο φόντος γίνει καφέ σημαίνει πως βρίσκεστε σε περιοχή που δεν υπάρχει χαρτογράφηση.

 

 

 

ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΡΥΘΜΗΣΕΙΣ:

-Ορίσμός gps: Πηγαίνετε στο μενου-Settings-GPS- και επιλξτε Internal GPS. (εαν είναι ιδη επιλεγμενο παραβλεψτε αυτό το βημα) Επειτα, πατιστε το Αριστερό κουμπί επιλογης, και επιλεξτε Save.

-Για touchscreen: Πηγαίνετε Menu-settings-Advanced. Κατεβείτε κάτω και βρείτε την επιλογη

Touchscreen. Επιλεξτε το, μετα πατιστε το Αριστερό κουμπί επιλογης, και επιλεξτε Save.

-Για fullscreen με επιλογες αφης: Αφου διαλεξετε touchscreen, πηγαίνετε στο αρχικό μενου και πατιστε Screen. Εκεί επιλεξτε Fullscreen. Βγείτε απο το πρόγραμμα και μόλις το ξανα ανοίξετε

 

θα εχει επιλογες αφης στην επιφάνεια με το χαρτη.

 

 

-Μην βιάζεστε, αν δείχνει οτι "παγωνει" στις αρχικες ρυθμησεις απλά περιμενετε και μην πατάτε πολλες φορες τα κουμπιά.

-Για να καταλάβετε αν επιασε δορυφόρο, στην αρχικη σελίδα με το βελάκι, πάνω δεξιά πρεπει να λεει 0km/h. Αν λεει 64km/h απλά ψάχνει για σημα. Μόλις πιάσει σημα,

κα εμφανίσει το χάρτη. Εάν βρίσκεστε σε περιοχη που δεν υπάρχει χαρτογράφηση, κα εμφανίσει το βελάκι σε καφε φόντο και κα λεει 0km/h. Απλά κάντε zoom out με την επιλογη -.

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρει κανείς αν μπορώ να κάνω playlists για τα βίντεο ????

Γιατί κάθε φορά που τελειώνει το playback από ένα βιντεάκι που έχω τραβήξει με γυρνάει πάλι στο library. Δεν τα παίζει το ένα πίσω από το άλλο.

 

Έχει κανείς ιδέα

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πρώτον ένας φίλος μου έχει το κινητάκι και δεν του έχει βγάλει κανένα απολύτως πρόβλημα.

δεύτερον μια ερώτηση.αυτός μου είπε να μη βάλω το όπερα μίνι γιατί με αυτό και να είμαι σε wifi χρεώνομαι κανονικά.Έχει δίκιο ή μπορώ να χρησιμοποιώ κανονικά αυτό το browser και να μη χρεώνομαι;;

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πρώτον ένας φίλος μου έχει το κινητάκι και δεν του έχει βγάλει κανένα απολύτως πρόβλημα.

δεύτερον μια ερώτηση.αυτός μου είπε να μη βάλω το όπερα μίνι γιατί με αυτό και να είμαι σε wifi χρεώνομαι κανονικά.Έχει δίκιο ή μπορώ να χρησιμοποιώ κανονικά αυτό το browser και να μη χρεώνομαι;;

ευχαριστώ

 

μπορεις να χρησιμοποιησεις τον οπερα και μεσω wifi,αρα δε χρεωνεσαι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...