Jump to content

Android - προτάσεις: Γενικές Εφαρμογές


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προσπαθησα να αλλαξω τον ηχο ειδοποιησησ για το μερολογιο αλλα δεν γινεται με αυτον το τροπο αν υπαρχει καποιοσ αλλοσ τροποσ θα με βοηθουσατε πολυ γιατι ετσι δεν ακουγεται καθολου ευχαριστω galaxy s
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωρίζετε καμιά εφαρμογή που σου υπολογίζει ανάλογα την διαδρομή που δίνεις πόσα χιλιόμετρα είναι αυτή η διαδρομή και πόση βενζίνη χρειάζεται στο περίπου; Είχα βρεί κάτι παρόμοιο πριν μήνες σε iphone και τώρα ψάχνω για android εφαρμογή.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε καμιά εφαρμογή που σου υπολογίζει ανάλογα την διαδρομή που δίνεις πόσα χιλιόμετρα είναι αυτή η διαδρομή και πόση βενζίνη χρειάζεται στο περίπου; Είχα βρεί κάτι παρόμοιο πριν μήνες σε iphone και τώρα ψάχνω για android εφαρμογή.

Φίλε μου δοκίμασε το race ace από το market. Είναι δωρεάν. Σου μετράει αρκετά πράγματα. Μπορείς να μετρήσεις πόση απόσταση έκανες και μετά να δεις στο αυτοκίνητο σου πόσα λίτρα στα 100 είχες καταναλώσει, οπότε μετά το υπολογίζεις πολύ εύκολα.

 

 

Sent from my Samsung Galaxy S I-9000

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Ακούγεται πολύ ενδιαφέρον, θα το δοκιμάσω.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδεια τελικα απο εδω http://appbucket.net/listapps.php εχει να μας πει καποιος τις εντυπωσεις του αν λεοτουργουν καλα οι εφαρμογες κτλ.
Link to comment
Share on other sites

παιδεια τελικα απο εδω http://appbucket.net/listapps.php εχει να μας πει καποιος τις εντυπωσεις του αν λεοτουργουν καλα οι εφαρμογες κτλ.

εχω γραφει εγω Paid apps μονο και συνεχη ανανεωση

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου στειλει καποιοσ με π.μ. το παιχνίδι guns?εχω το μινι και λογο οθονης δεν μπορω να το κατεβασω.επισης μπορει καποιοσ να μου πει απο που να κατεβασω χαρτες για το ndrive, το εχω σπασει αλλα δεν μπορω να κατεβασω χαρτες μονο με πληρωμη πλεων ενω πριν ειχα κατεβασει κανονικα το ειχα σπασει μετα και ιμουνα οκ.τωρα επειδη εκανα επαναφορα δεν εχω επιλογη για τριαλ ωστε να κατεβασω τουσ χαρτες και μετα να την σπασω.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Ψαχνω καποιες εφαρμογες για το xperia 10 mini

1.Υπάρχει καποιο προγραμμα για gps χωρις συνδεση στο internet? ειναι δυσκολο οταν το χρειαζεσαι να εχεις συνδεση στο inernet?

2.Υπάρχει καποια εφαρμογη για να συγκεντρώσω όλα τα γενεθλια των φιλων μου?

3.Υπάρχει κάποια εφαρμογή εορτολογίου χωρις σύνδεση στο internet ειχα βρει μια αλλα ήθελε σνδεση

4.Υπάρχει εφαρμογή που οταν χτυπάει κλήση αν το γυρισεις ανάποδα σταματαει να χτυπα? την έχω δει σε iphone... προσ το παρον αυτα.... ας με βοηθήσει κάποιος αν μπορεί! ευχαριστώ

 

Για το 2 ψάξε το eboBirthday.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

εχω γραφει εγω Paid apps μονο και συνεχη ανανεωση

 

σε ποια κατηγορια εισαι γραμενος γιατι εχει 4 εγω σκεφτομαι για αρχη στο Basic Monthly με 5 δολαρς για δοκιμη, ειναι για εναν μηνα.ειναι ασφαλες?και πως γινονται updates?πρεπει να ειναι root η συσκευη δωσε τα φωτα σου παρακαλω λιγο πιο αναλυτικα

Edited by artemios
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τον ΚΑΙΡΟ, πώς μπορώ να προσθέσω μια τοποθεσία την οποία δεν βρίσκει η αναζήτηση;

Έχω το Desire.

 

Ευχαριστώ.

Edited by eleley
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή με την οποία να μπορείς να ηχογραφήσεις μια συνομιλία ;;

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή με την οποία να μπορείς να ηχογραφήσεις μια συνομιλία ;;

 

recoroid

...

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

recoroid

...

 

Σε ευχαριστώ πολύ

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

πατω recoroid και δεν μου βγαζει τιποτα, μηπως ονομαζετε καπος διαφορετικα?

 

Είναι paid ,γι αυτό δεν φαίνεται.

Για ψάξε στον γούγλη για recoroid apk.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις εαν το WidgetLocker Lockscreen v1.2.4 απαιτει root συσκευή...;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω πολλες εφαρμογες θα γραψω αυτες που χρησιμοποιω ποιο πολυ

1.FREEdi κατεβαζει τα βιντεο απο το youtube και τα τα μετατρεπει και σε mp3 ακομα

2.SleepTimer μπορεις να ρυθμισεις σε ποση ωρα θες να κλεισει το wifi η το bluetooth οπως και αλλες λειτουργιες του τηλεφωνου

3.Backgrounds αμετρητα και πανεμορφα wallpaper με πολυ καλη αναλυση

4.Ringroid κοβεις τα mp3 που εχεις στο κινητο σου στα σημεια που θελεις για να μπορεις να τα χρησιμοποιησεις σαν rigtone

5.Zougla η καλητερη εληνικη εφαρμογη ενημερωσης

6.SwiFTP ειναι εφαρμογη με την οποια μπορεις να συνδεσεις το κινητο με το pc χωρις καλωδιο αλλα χρειαζεται μονο συνδεση στο internet.Eδω ειναι (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=284103&highlight=swiftp) ενας πολυ καλος και πολυ απλος οδηγος για την διαδικασια της συνδεσης

 

Αυτα προς το παρων!

Edited by georbap
Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις εαν το WidgetLocker Lockscreen v1.2.4 απαιτει root συσκευή...;

 

Οχι δε θελει.

 

Sending, sending... sent from my Desire

Link to comment
Share on other sites

Οχι δε θελει.

 

Sending, sending... sent from my Desire

ευχαριστω πολυ...μαρεσει αρκετα η εφαρμογη αυτη...βεβαια τι επιδραση εχει στην μπαταρια δεν ξερω......:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να κατεβάσετε την εφαρμογή για τον Η/Υ από εδώ http://www.fjsoft.at/en/downloads.php και τον client Myphone explorer από το market.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι...

υπαρχει καποια εφαρμογη στο μαρκετ που να κανει τον τηλεφωνικο καταλογο τρισδιαστατο σαν το 360 Η1 της vodafone ? Ακουγεται χαζο αλλα το ειχα και μου αρεσε αρκετα.

Unbox Your Phone
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...