Jump to content

Η wind με έχει ταράξει στο spam!


ChaniaMania
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έκανα μπαμ δεν πάει άλλο!

 

Η Wind με έχει ταράξει με μηνύματα τύπου στείλε μπλαμπλά στο τάδε νούμερο για να κερδίσεις μπλα μπλα κτλ...

 

είναι δυνατόν να με spammάρει η εταιρία που πληρώνω?

 

Αυτό γίνετε και στη Q card μου και στο freetogo

 

Τι να κάνω ρε παιδιά? Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα?

Ευχαριστώ

Τα Χανιά Online! chaniatown.gr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα μπαμ δεν πάει άλλο!

 

Η Wind με έχει ταράξει με μηνύματα τύπου στείλε μπλαμπλά στο τάδε νούμερο για να κερδίσεις μπλα μπλα κτλ...

 

είναι δυνατόν να με spammάρει η εταιρία που πληρώνω?

 

Αυτό γίνετε και στη Q card μου και στο freetogo

 

Τι να κάνω ρε παιδιά? Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα?

Ευχαριστώ

 

παιρνω πανω απο 5 με 7 μηνυματα καθημερινα. και δεν εχω στειλει μηνυμα πουθενα, ειναι ολα διαφημιστικα για να στειλω. ειναι πραγματικα πολυ ενοχλητικο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρε τηλεφωνο και πες τους να μην σου ξαναστειλουν.

Το μονο θετικο με αυτα τα spam ειναι οτι καθε φορα που σου στελνουν κερδιζεις ποντους στο wind club, αλλα ειναι οντως πολυ σπασιμο.

Link to comment
Share on other sites

Το μονο θετικο με αυτα τα spam ειναι οτι καθε φορα που σου στελνουν κερδιζεις ποντους στο wind club, αλλα ειναι οντως πολυ σπασιμο.

Δηλαδή,οι κάτοχοι κατοκινητής τηλεφωνίας Wind περιμένουν πως και πως τα spam μηνύματα της Wind για να μαζέψουν πόντους;Τώρα που έκανα συμβόλαιο,στέλνουν spam;:p:lol:Πέρα από την πλάκα,είναι πολύ σπαστικά αυτά τα μηνύμα.Σήμερα που έστειλαν δύο φορές μήνυμα για να παίξω στο διαγωνισμό με το αυτοκίνητο.Και το χειρότερο είναι ότι αν παίξω στο διαγωνισμό,αυτό,δεν θα σταματήσουν τα spam αλλά πιστεύω ότι θα διπλασιαστούν :p.Άντε,να τελειώσει ο διαγωνισμός και μαζί και τα spam.:)

Link to comment
Share on other sites

παιρνω πανω απο 5 με 7 μηνυματα καθημερινα.

 

Τόσα πολλά???Και γω λαμβάνω αρκετά αλλά όχι και έτσι!

4-5 την εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή,οι κάτοχοι κατοκινητής τηλεφωνίας Wind περιμένουν πως και πως τα spam μηνύματα της Wind για να μαζέψουν πόντους;Τώρα που έκανα συμβόλαιο,στέλνουν spam;:p:lol:Πέρα από την πλάκα,είναι πολύ σπαστικά αυτά τα μηνύμα.Σήμερα που έστειλαν δύο φορές μήνυμα για να παίξω στο διαγωνισμό με το αυτοκίνητο.Και το χειρότερο είναι ότι αν παίξω στο διαγωνισμό,αυτό,δεν θα σταματήσουν τα spam αλλά πιστεύω ότι θα διπλασιαστούν :p.Άντε,να τελειώσει ο διαγωνισμός και μαζί και τα spam.:)

 

Καμια σχεση με αυτο που ειπα, ισα ισα ανεφερα οτι και για μενα ειναι πολυ σπαστικο.

Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση με αυτο που ειπα, ισα ισα ανεφερα οτι και για μενα ειναι πολυ σπαστικο.

Ναι,το κατάλαβα.Απλώς,σε πειράζω.:p:happy:

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο προβλημα εχω κι εγω εδω και καιρο.

Αηδια καταντησε. Νομιζω πριν την αγορασει ο Αιγυπτιος δεν ειχαμε τετοιο προβλημα. Τουμπερλεκια μας τα εκανε.

Πηγα στην Cosmote να ρωτησω για να κανω μετακομιση, αλλα οπως μου ειπαν θελει περιπου 15 μερες για να ολοκληρωθει η μετακινηση μου σ`αυτους.

Και σωστα μαντεψατε. Αιτια ηταν τα μηνυματα της wind.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πραγματικα αθλιοι , και εγω λαμβανω αρκετα μηνυματα απο αυτους..Αλλα τι να κανουμε..Περιμενω να τελειωσει τα 1000 το δεκεμβριο που εχω την προσφορα και θα παω κοσμοτε και την καρτα
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

θα παρετε το 1260 και θα ζητησετε εξαιρεση απο διαφημιστικα μηνυματα.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Τι να πούμε και εμείς που μας spammarei σε νούμερα που έχουν φύγει με φορητοτητα από το δίκτυό της... :Ρ

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Εγω που τα λαμβανω Χ2 μιας και εχω και καρτα και συβολαιο τι να πω???Βεβαι στο συμβολαιο οχι τοσο πολυ αλλα και παλι ειναι τελειως εκνευριστικο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι να πούμε και εμείς που μας spammarei σε νούμερα που έχουν φύγει με φορητοτητα από το δίκτυό της... :Ρ

 

Ότι να'ναι δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και στέλνουν και σε άκυρες ώρες. Προχθές είχα ξεχάσει ανοιχτό το κινητό και σκάει sms κατά τις 3 το βράδυ!:wacko:

Ήμαρτον...

 

Αυτό δεν είναι τίποτα! Εμένα η Wind μου έστελνε καθημερινά spam, ενώ έλειπα στο εξωτερικό!!! :shock: Και χρέωνε και την κάρτα μου! :mad:

Θα καλέσω στο 1260 μήπως και το διορθώσουν, αλλιώς... :kill:

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι τίποτα! Εμένα η Wind μου έστελνε καθημερινά spam, ενώ έλειπα στο εξωτερικό!!! Και χρέωνε και την κάρτα μου!

Θα καλέσω στο 1260 μήπως και το διορθώσουν, αλλιώς...

 

Νομίζω ότι δε χρεώνεσαι για λήψη μηνυμάτων στο εξωτερικό! :)

 

 

 

Καλά, το καλύτερο με τα spam μηνύματα το έπαθα εγώ χθες.

Ήταν μεσημέρι και είχα ξαπλώσει κι ότι με έπαιρνε ο ύπνος...

Σκάει μήνυμα, πετάγομαι, το ανοίγω και πριν διαβάσω τον αποστολέα, διαβάζω τις πρώτες λέξεις: "ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ." και τα παίζω!

Κοιτάω τον αποστολέα, WIND, και διαβάζω και το υπόλοιπο: "σήμερα είναι η τελευταία μέρα του διαγωνισμού, μπλα μπλα μπλα μπλα"

 

:lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι δε χρεώνεσαι για λήψη μηνυμάτων στο εξωτερικό! :)

 

 

 

Καλά, το καλύτερο με τα spam μηνύματα το έπαθα εγώ χθες.

Ήταν μεσημέρι και είχα ξαπλώσει κι ότι με έπαιρνε ο ύπνος...

Σκάει μήνυμα, πετάγομαι, το ανοίγω και πριν διαβάσω τον αποστολέα, διαβάζω τις πρώτες λέξεις: "ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ." και τα παίζω!

Κοιτάω τον αποστολέα, WIND, και διαβάζω και το υπόλοιπο: "σήμερα είναι η τελευταία μέρα του διαγωνισμού, μπλα μπλα μπλα μπλα"

 

:lol::lol::lol:

 

εμενα αυτο το μηνυμα μου ηρθε 4 φορες.:ninja::ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Καλά, το καλύτερο με τα spam μηνύματα το έπαθα εγώ χθες.

Ήταν μεσημέρι και είχα ξαπλώσει κι ότι με έπαιρνε ο ύπνος...

Σκάει μήνυμα, πετάγομαι, το ανοίγω και πριν διαβάσω τον αποστολέα, διαβάζω τις πρώτες λέξεις: "ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ." και τα παίζω!

Κοιτάω τον αποστολέα, WIND, και διαβάζω και το υπόλοιπο: "σήμερα είναι η τελευταία μέρα του διαγωνισμού, μπλα μπλα μπλα μπλα"

 

:lol::lol::lol:

 

Και εγώ όταν μου είχε έρθει αυτό το μήνυμα το ίδιο έπαθα.

Δεν πρόσεξα τον αποστολέα,είδα στην αρχή που έλεγε το ''ΜΕΤΑ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ'' και λέω από μέσα μου: Ουπς,τι γίνεται εδώ?

:D

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εαν εχουμεσυνδεση που πρεπει να παρουμε τηλεφωνο???

μας τα εχουν κανει πεπονια με τα μνμ τους..

ελεος.δεν μας αφηνουν να κοιμηθουμε το μεσημερι

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εαν εχουμεσυνδεση που πρεπει να παρουμε τηλεφωνο???

μας τα εχουν κανει πεπονια με τα μνμ τους..

ελεος.δεν μας αφηνουν να κοιμηθουμε το μεσημερι

Κάλεσε στο 1260.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Νομίζω ότι δε χρεώνεσαι για λήψη μηνυμάτων στο εξωτερικό! :)

 

 

 

Καλά, το καλύτερο με τα spam μηνύματα το έπαθα εγώ χθες.

Ήταν μεσημέρι και είχα ξαπλώσει κι ότι με έπαιρνε ο ύπνος...

Σκάει μήνυμα, πετάγομαι, το ανοίγω και πριν διαβάσω τον αποστολέα, διαβάζω τις πρώτες λέξεις: "ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΜΕΤΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ." και τα παίζω!

Κοιτάω τον αποστολέα, WIND, και διαβάζω και το υπόλοιπο: "σήμερα είναι η τελευταία μέρα του διαγωνισμού, μπλα μπλα μπλα μπλα"

 

:lol::lol::lol:

:lol::lol:Μιλάμε έλιωσα στο γέλιο!!!!

κάτι τέτοιο έπαθα και εγώ...

Πάντως ήμαρτον με τα μυνηματάκια της WIND. παλιά νομίζω είχαμε την Vodafone με τα Smart που έδινε...

Link to comment
Share on other sites

αυτος ο διαγωνισμος με την bmw και το σπιτι ποτε τελειωνει επιτελους?

 

τελος του μηνα νομιζω, εχουν ταραξει και την γυναικα μου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...