Jump to content

Φήμες και μελλοντικά μοντέλα Maemo/Meego


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεγάλη ξαφνική αγάπη από όλους για το maemo-meeego. Νομίζω ότι σε ένα τέτοιο λειτουργικό θα είναι και εύκολο να τρέχουν τα προγράμματα του android. Πιστεύω το μόνο που χρειάζετε θα είναι η έκδοση της google για την java.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 589
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρέπει να χρησιμοποιήσω την επιδότησή μου μέχρι τέλη Σεπτεμβρίου , λέτε να φανούμε τυχεροί και να κυκλοφορήσει μέχρι τότε στην Ελληνική Αγορά ;
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ισχύει η υπόσχεση ότι από δω κάτι στο εξής οι συσκευές θα κυκλοφορούν άμεσα από την ημερομηνία παρουσίασης τους, αλλά είναι μάλλον απίθανο να το έχουμε στα ελληνικά καταστήματα μέχρι τον Σεπτέμβριο.
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=t-KfxrI1NXg#at=27

Teaser της Nokia που κυκλοφόρησε σήμερα στο διαδίκτυο για το υποτιθέμενο Nokia N9 .

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Στο καρέ που δείχνει τον φακό της κάμερας επιβεβαιώνεται ότι είναι 12 mpixels! Εξαιρετικό το βίντεο. Η συσκευή όπως όλα δείχνουν θα έρθει τον επόμενο μήνα επίσημα.
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Στο καρέ που δείχνει τον φακό της κάμερας επιβεβαιώνεται ότι είναι 12 mpixels! Εξαιρετικό το βίντεο. Η συσκευή όπως όλα δείχνουν θα έρθει τον επόμενο μήνα επίσημα.

 

12 mpixels AF Camera !!!! Yay !! Θα είναι Hybrid ανάμεσα στο Ν8 και το Ε7 σε στυλ και χρώμα macbook air ...

Ανυπομονώ για κάποια ανακοίνωση (ή leak , ας μην κολλάμε στις λεπτομέρειες) .

Edited by tsamo
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον με αναδιπλουμενο πληκτρολογιο ε?

 

Έτσι φαίνεται . Θα είναι qwerty σε στυλ Ε7 .

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Sorry δεν θα παρω τοτε

Καλυτερα. Ετσι θα υπαρχει ενα αποθεμα παραπανω οταν θα το παρω εγω σε ενα χρονο...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα. Ετσι θα υπαρχει ενα αποθεμα παραπανω οταν θα το παρω εγω σε ενα χρονο...
καλοριζικο:lol:
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Sorry δεν θα παρω τοτε

 

σε χαλαει το φυσικο πληκτρολογιο ?:confused:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Sorry δεν θα παρω τοτε

 

Τετοια συσκευη χωρις πληκτρολογιο δεν εχει νοημα.

 

Για iphone 4 σε κοβω

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=78376&catid=14

Τελικά όχι με meego αλλά με symbian το Ν9;

 

Καλα...το ειπε το...newsit και κατι εγινε.

:shifty:

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλα...το ειπε το...newsit και κατι εγινε.

:shifty:

Όχι βέβαια!!! Με καλύπτει η ανάρτηση της πρώτης σελίδας του myphone. Απλά κι αυτοί από κάπου το πήραν και όπου υπάρχει καπνός ίσως να υπάρχει και φωτιά...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Προφανώς ανέφεραν στο βίντεο ότι θα έχει symbian anna, γιατί είδαν τα εικονίδια τα οποία είναι ίδια με αυτά που θα έχει η νέα έκδοση symbian.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Τις ίδιες λαλακίες έγραψε και ένα "παιδί" εδώ. Του άφησα ένα σχόλιο βέβαια:lol:
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Τις ίδιες λαλακίες έγραψε και ένα "παιδί" εδώ. Του άφησα ένα σχόλιο βέβαια:lol:

 

:lol::lol:

 

Μολις το διαβασα.

 

Well said duder

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Και μία trimmed έκδοση του βίντεο για αυτούς που απλά θέλουν να βλέπουν την συσκευή χωρίς το υπόλοιπο διαφημηστικό (αν και αξίζει):http://www.youtube.com/watch?v=ycf8n5Tngk4 . Και αυτό με το symbian πρέπει να ξεκίνησε από το gizmodo (έχουν έναν πολύ ωραίο τρόπο να εκφράζουν την άποψή τους by the way) και από εκεί τα έγραψαν και άλλοι .... Και επίσης κυκλοφορούν re-uploaded βίντεο στο youtube που το αναφέρουν ως symbian belle PR 3.0 οπότε κάποιος μπορεί να μπερδευτεί . Edited by tsamo
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Όλα δείχνουν ότι θα υπάρξουν 2 συσκευές. Δυστυχώς όμως μόνο η dev device θα έχει hardware keyboard (με χειρότερα specs πιθανόν) ενώ αυτή που θα βγει στην αγορά θα είναι καλύτερη εξωτερικά και θα έχει δυνατότερο hardware. Κάτι σαν το E7 χωρίς πληκτρολόγιο μυρίζομαι. Μεγάλο λάθος αυτή η κίνηση πάντως.
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

ποτε θα ανακοινωθει επισημα;ας απαντησει καποιος.

 

Αν ξεραμε νομιζεις δεν θα λεγαμε?

:wacko:

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...