Jump to content

The Big Bang Theory (CBS)


SagoniasSlutRose
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχε αστείες σκηνές το τελευταίο επεισόδιο, αλλά ο Σέλντον δεν μου άρεσε καθόλου. Μου θύμισε τον πιλότο που δεν βγήκε ποτέ στην τηλεόραση. Πληροφοριακά, στον πιλότο αυτό ο Σέλντον

είχε κάνει σεξ με μία συνάδελφό του

(!) και ήταν ένα από τα πολλά που έκαναν τη σειρά που βλέπουμε τώρα να μην έχει καμμία σχέση με το έκτρωμα που παραλίγο να δούμε.

 

ΥΓ.: Όμορφη η Πέννυ, αλλά την έχουν κάνει τόσο χαζή που καταντάει σπαστική !!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 337
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως πέρα από την πλάκα, και πέρα από την γενικά χλιαρή εικόνα που έχω για το συγκεκριμένο σήριαλ, το σωστό να λέγεται: Ο ηθοποιός που παίζει το Σέλντον πρέπει να είναι μεγάλη ταλεντάρα για να παίζει συνεχώς έναν τόσο μισόχαζο και συνέχεια σοβαρό και μουντρούχο άτομο, σαν αυτό που απαιτεί ο ρόλος του. Αυτό οφείλω να το παραδεχτώ. :bow:

 

Επίσης να τονίσω κι εγώ με τη σειρά μου ότι όντως η Penny είναι καρακούκλαρος, για να μην εκφραστώ καταλλήλως και φάω κανένα ban. :p

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
από όποια μερια και να τη δεις τη πέννυ είναι τούμπανο!

 

Την έχουνε κάνει όμως να φαίνεται τόσο χαζή που ώρες ώρες καταντάει εκνευριστική.

Link to comment
Share on other sites

Το αντίθετο! Δες την πρώτη σεζόν (ειδικά τα δυο πρώτα) να θυμηθείς. Είναι ΕΝΤΕΛΏΣ καθυστερημένη η Πένυ!

Σιγά σιγά με τον καιρό στροφαρει!

Link to comment
Share on other sites

με τον καιρο μαθαινει πραγματα, λιγο τουβλο παραμενει :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το αντίθετο! Δες την πρώτη σεζόν (ειδικά τα δυο πρώτα) να θυμηθείς. Είναι ΕΝΤΕΛΏΣ καθυστερημένη η Πένυ!

Σιγά σιγά με τον καιρό στροφαρει!

 

Έχω ξεκινήσει όλες τις σεζόν από την αρχή για 2435353η φορά (τώρα είμαι δύο επεισόδια πριν το τέλος της 2ης) και σ'αυτά, η Πέννυ φαίνεται χαζή μόνο στα πράγματα της φυσικής, ξέρει δηλαδή όσα και ο περιπτεράς της γειτονιάς π.χ, ενώ ειδικά σ'αυτό τον κύκλο το παίζει πιο χαζή και από παιδάκι του νηπιαγωγείου (π.χ δεν μπορεί να χρησιμοποιήσει την κόλλα, έλεος!).

 

ξέρουμε κανα άλλο σήριαλ ή εργο που παίζει και αξίζει να το δούμε?:rolleyes:

 

imdb is your friend. ;)

Link to comment
Share on other sites

από όποια μερια και να τη δεις τη πέννυ είναι τούμπανο!

 

Σε κάποια επισόδεια βέβαια τα έπαιρνε τα κιλάκια της, (ειδικά στα χέρια, πολύ μπράτσο ρε παιδί μου), αλλά γενικά είναι κόλαση. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Σημερα τελειωνει η Χριστουγεννιατικη διακοπη της σειρας και τα ξημερωματα βγαινει το πρωτο νεο επεισοδιο του 2014 Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

 

άλλαξε και το όνομά της στο Twitter, θα δούμε αν το αλλάξουν και στους τίτλους αρχής της σειράς. :p

Να ζήσουν (αν και φαίνεται ποιος θα χει το πάνω χέρι).. :cool:

 

Σημερα τελειωνει η Χριστουγεννιατικη διακοπη της σειρας και τα ξημερωματα βγαινει το πρωτο νεο επεισοδιο του 2014

 

επιτέλους! ας ελπίσουμε σε καλύτερα επεισόδια αυτή τη χρονιά. :rolleyes:

 

edit: επειδή πολλοί ιστότοποι με υπότιτλος είναι "εκτός", πατήστε εδώ για να "κατεβάσετε" τους ελληνικούς για το 7x12. Τους έχω φτιάξει εγώ οπότε, αν υπάρξει κάποιο πρόβλημα, στείλ'τε μου PM. Είναι συγχρονισμένοι για τις εκδόσεις HDTV LOL και mSD.

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Προχτες γιατι δεν βγηκε καινουριο επεισοδιο?Και στην wikipedia δεν γραφει ποτε θα προβληθει το επομενο καινουριο επεισοδιο.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τεράστιο το κενό τοσες μέρες, μεχρι και οι ξενοι αντιδρουν στις επαναλήψεις του cbs. Ας ελπισουμε να μας ανταμείψει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γνωρίζει κανείς ποια σεζόν προβάλλεται στην τηλεόραση αυτόν τον καιρό;

 

στο star δείχνει τον 5ο κύκλο .. αρκετά καλά σε σχέση με το εξωτερικό ..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

 

από την πρώτη σεζόν είναι οι φωτογραφίες? :p

πάντως, σεζόν με σεζόν υπάρχε μια αύξηση

Link to comment
Share on other sites

Λιγο αργα θυμηθηκαν την κοντρα μεταξυ ps4 και xbox one στο tbbt.Στο South park ειχε βγει απο τον Νοεμβριο τριλογια επεισοδιων με αυτο το θεμα.
Link to comment
Share on other sites

από την πρώτη σεζόν είναι οι φωτογραφίες? :p

πάντως, σεζόν με σεζόν υπάρχε μια αύξηση

 

τον πριν και το μετα. δεν εχω καμια τετοια φωτο

Link to comment
Share on other sites

Αντε να αποκασταθει και ο Ραζ για να τελειωνει το πραγμα.... ποσο πια να το τραβηξουν?

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...