Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ thanks, αυτο με την μνημη ομως δεν μπορω να το καταλαβω, κατεβαζω καποιες εφαρμογρες απο το ovi store, και αλλες αυτοματα μου τις αποθηκευει στην μνημη τηλεφωνου και αλλες αυτοματα στην μνημη που ειναι τα 32gb.

δηλαδη δεν μου δινεται η επιλογη να επιλεξω σε ποια μνημη θελω να αποθηκευτουν.

 

για παραδειγμα κατεβασα το whatsapp εχει μπει στην μνημη C η οποια ειναι 3mb(ελευθερη) και οταν παω να την κανω unistall μου λεει, μνημη πληρης, τι μνημη πληρης αφου unistall θελω να κανω... θελω να την βγαλω και δεν μπορω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια..ειχα βαλει κλειδωμα οθονης και τωρα δεν μπορω να το ξεκλειδωσω.υπαρχει τροπος???
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα κουμπάκι στο πλάι αριστερά για το ξεκλέιδωμα. Σύρε το προς τα κάτω και θα ξεκλειδώσει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kαλησπερα κ χρονια πολλα σε ολους!!Μου επεσε ενα n97 στα χερια σχεδον καινουριο,γινεται να απεγκετασταθει το symbian κ να τρεξει με android??Ευαριστω κ καλη χρονια σε ολους!!
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν υπάρχει περίπτωση να μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

μετα απο αλλαγη product code σε 0576474,προσπαθησα να ξανα εγκαταστησω την 21 εκδοση αλλα το Phoenix μου εβγαλε σφαλμα (δεν μπορει λεει να το κανει downgrade)κ το κινητο εμεινε νεκρο...γνωριζεται καποιον τροπο για να το επαναφερω;

 

Y.Γ. το κινητο δεν ειναι δικο μου...το πηρα για να του βαλω τα ελληνικα...(ο εξυπνος :/)

Link to comment
Share on other sites

μετα απο αλλαγη product code σε 0576474,προσπαθησα να ξανα εγκαταστησω την 21 εκδοση αλλα το Phoenix μου εβγαλε σφαλμα (δεν μπορει λεει να το κανει downgrade)κ το κινητο εμεινε νεκρο...γνωριζεται καποιον τροπο για να το επαναφερω;

 

Y.Γ. το κινητο δεν ειναι δικο μου...το πηρα για να του βαλω τα ελληνικα...(ο εξυπνος :/)

Η τελευταία διαθέσιμη έκδοση είναι η 22.0.110, οπότε γι αυτό σου είπε ότι δεν μπορεί να κάνει downgrade. Δοκίμασε τον παρακάτω οδηγό Επαναφορά νεκρής Symbian συσκευής.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία διαθέσιμη έκδοση είναι η 22.0.110, οπότε γι αυτό σου είπε ότι δεν μπορεί να κάνει downgrade. Δοκίμασε τον παρακάτω οδηγό Επαναφορά νεκρής Symbian συσκευής.

 

1o προβλημα...πριν "πεθανει" το κινητο νομιζω πως αλλαξα product code να δοκιμασω να βαλω αυτο ή το original;

το original απ'οτι καταλαβα το γραφει κατω απο την μπαταρια,αλλα για εναν ανεξηγητο λογο δεν βρισκω με αυτο το product code το firmware...

 

2o προβλημα...για καποιον ανεξηγητο λογο παλι δεν μπορω να τσεκαρω το κουτακι Dead phone USB flashing...

 

1o προβλημα...πριν "πεθανει" το κινητο νομιζω πως αλλαξα product code να δοκιμασω να βαλω αυτο ή το original;

το original απ'οτι καταλαβα το γραφει κατω απο την μπαταρια,αλλα για εναν ανεξηγητο λογο δεν βρισκω με αυτο το product code το firmware...

 

2o προβλημα...για καποιον ανεξηγητο λογο παλι δεν μπορω να τσεκαρω το κουτακι Dead phone USB flashing...

 

τελικα εφταιγε η εκδοση του φοινικα...το θεμα ειναι οτι φτανει μεχρι το 100% αλλα μετα μου βγαζει οτι προσπαθει να επικοινωνησει με το κινητο...και δεν μπορει...εχει σημασια ποια εκδοση product code βαζω;

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
Καλημέρα σε όλους! Αν και έχει εγκαταληφθεί το θέμα πριν χρόνια, υπάρχει μήπως κάποιος να έχει κρατήσει ελληνικό λογισμικό για πέρασμα στη συσκευή;

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...