Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παντως πολλοι που βρηκα στο νετ δεν βρηκε τιποτα στο SW update. Εσεις μπορειτε να το κανετε κανονικα? διοτι εγω δεν μπορω. τι στο καλο?

 

Είχα και γω το ίδο το πρόβλημα άλλα το έλυσα αλλάζοντας την γλώσσα του τηλεφώνου στα αγγλικά και κάνοντας επανεκκίνηση. Μετά μπήλα στο SW Update και τα βρήκε κανονικά :)

 

Παιδιά βρήκα ένα πολύ ενοχλητικό firmware???/hardware??? bug. Ακόμα δεν ξέρω αν είναι firmware ή hardware, ελπίζω πάντως να είναι firmware. Δοκίμαστε το και σεις στο δικό σας Ν97 γιατί διάβασα σε ξένα φόρουμς ότι το έχουν πολλές συσκευές.

Δοκιμάστε να πάρετε σε ένα φίλο σας τηλέφωνο και να του μιλήσετε κανονικά και να τον ρωτήσετε αν σας ακούει χωρίς διακοπές όπως κάνουμε ένα συνηθισμένο τηλεφώνημα. Μετά, χωρίς να κλείσετε, περάστε στην ανοικτή ακρόαση και από μικρη απόσταση (20 cm) ρωτήστε του το ίδιο, αν σας ακούει με διακοπές. Το έχω δοκιμάσει σε 3 Ν97 και σε όλα ακούγεται με διακοπές. Πιστεύω ότι είναι πρόβλημα firmware, γιατί το μικρόφωνο συμπεριφέρεται κανονικά στις κλήσεις από το ακουστικό. Το ζητούμενο όμως είναι ότι επειδή χρησιμοποιώ το Vito Audio Notes, με το συγκεκριμένο πρόβλημα γράφει με διακοπές όταν του πειράξω την ευαισθησία του μικροφώνου. Παρατήρησα και σε άλλα recording προγράμματα το ίδιο. Για πείτε μου το παρατήρησε κανείς αυτό;

Είμαι και γω ένας Freemuser...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστω φιλε να σαι καλα..εντομεταξυ εγκατεστησα μερικες απο τις παραπανω εφαρμογες και οταν κλεινω το κινητο μολις παταω το κουμπι για να κλεισει κανει κατι παραξενα..περναει γρηγορα απο μερικες καρτελες..κραταει μερικα δευτερολεπτα και κλεινει..καπως ετσι μπορω να το περιγραψω..το εχει παρατηρηση κανεις αλλος αυτο??
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε να σαι καλα..εντομεταξυ εγκατεστησα μερικες απο τις παραπανω εφαρμογες και οταν κλεινω το κινητο μολις παταω το κουμπι για να κλεισει κανει κατι παραξενα..περναει γρηγορα απο μερικες καρτελες..κραταει μερικα δευτερολεπτα και κλεινει..καπως ετσι μπορω να το περιγραψω..το εχει παρατηρηση κανεις αλλος αυτο??

 

πιθανον να κλεινει τις εφαρμογες που είναι ανοιχτες και επειτα κλεινει η συσκευή.

Πλέον και εγώ κάτοχος του πολυσυζητημένου Ν97.

Σαν πρώτη εντύπωση μεγάλη διαφορά ποιοτητα κατασκευής απο το 5800,επειτα είναι made in Finland.

Το bug με το κλειδωμα-ξεκλειδωμα σε εμενα ακόμα τουλάχιστον δεν εμφανιστικε.

Έκανα αναβάθμιση πολύ έυκολα μέσω pcsuite όπως επίσης πολύ έυκολα αναβαύμιση και τους maps κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Με την καινούργια ανβάθμηση προγραμμάτων προστίθονται

νέοι χάρτες OVI

υποστήριξη Ngage (επιτέλους)

και το πιο βασικό Phone memory update.

Δεν μπορώ να κάνω την αναβάθμηση over the air , μπορεί κάποιος να ανεβάσει τα ngage installer και Phone memory update αν είναι εφικτό?

Μέσω pc souite δεν είναι εφικτό.

Περισσότερα παρακάτω..

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/10091_N97_updates-N-Gage_Ovi_Maps_3_.php

 

Καλημέρα , αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι την εφαρμογή " Phone memory update " την τρέχουμε μετα απο κάπου ? την διαχειριζώστε με κάποιο τρόπο ? ή την διαχειρίζεται εσωτερικά το τηλέφωνο ? . Πιστεύω ότι συμβαίνει το τελευταίο , το λέω αυτό γιατί δεν εμφανίζεται καπου στίς εγκατεστημένες εφαρμογές .

Επίσης δεν μπορώ να κατανοήσω τι σημαίνει η παρακάτω πρόταση " Nokia have made this update a dependency for the install of N-Gage and Maps 3.1 (i.e. you must install it, before installing them). This is because both of these applications require significant space on the C: drive (around 5MB each)" . Δηλαδή θα πρέπει να περάσουμε πάλι Maps 3.1 για να υπάρχει κάποιο κέρδος ? . Θέλω να σημειώσω ότι το OVI maps (3.0 ) και τους χάρτες τους έβαλα πρίν κάνω SW Update απο το κινητό για αυτό και μου εμφάνισε 3 επιλογές μόνο (memory , N-Gage , Ovi contacts .. )

 

Eυχαριστώ εκ των προτέρων .

Link to comment
Share on other sites

κατι που δεν εχει αναφερθει. οσοι εχουν γνησιο φορτιστη αυτοκινητου νοκια,με το λεπτο η το χοντρο βισμα, δεν χρειαζεται να παρουν καινουριο φορτιστη αυτοκινητου για το n97. αν συνδεσετε τον παλιο φορτιστη αυτοκινητου με τον ανταπτορα που περιλαμβανεται μεσα στην συσκευασια του n97 και εν συνεχεια με το n97 το κινητο φορτιζεται κανονικα. αρα δεν χρειαζεται να ξοδεψετε λεφτα για καινουριο φορτιστη αυτοκινητου. οσοι εχετε ηδη καποιον μπορειτε να κανετε μια χαρα την δουλεια σας.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι με τη RAM, εκεί δεν υπάρχει κάποιο άλλο κολπάκι που θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει κάποιος. Θα έπρεπε να είχαν βάλει το γνωστό δοκιμασμένο τσιπάκι των 128MB που υπήρχε σε N95-8GB, N82 κλπ, ή έστω την δυνατότητα χρήσης κάποιας ποσότητας της μνήμης μαζικής αποθήκευσης ως RAM, δυνατότητα που είχε μια παλιότερα μία συσκευή της Nokia που αυτή τη στιγμή μου διαφεύγει (κάποιο internet tablet νομίζω).

Πάνο, μάλλον αναφέρεσαι στα N800 και Ν810 τα οποία δεν είναι symbian αλλά Maemo. Μάλλον θα δούμε τέτοια κόλπα στην νέα ναυαρχίδα της Nokia, στο Ν900. Περισσότερα στο ανάλογο θέμα.

 

Όσον αφορά το τσιπάκι της RAM, το 128άρι φοράει και το Ν97 αλλά, το λειτουργικό έχει άλλες απαιτήσεις στην συγκεκριμένη συσκευή. Δες και εδώ.

 

Memory Functions

Mass Storage Memory - 32 GB

NAND Memory - 256 MB

SDRAM Memory - 128 MB

Link to comment
Share on other sites

μολις ανακαλυψα κατι πολυ ενδιαφερον, τουλαχιστον για τον τροπο που χρησιμοποιω εγω το κινητο. αν επιλεξεις το προφιλ εκτος συνδεσης εχεις την δυνατοτητα να ακους ραδιοφωνο. αν ηδη ακους ραδιοφωνο και αλλαξεις το προφιλ σε εκτος συνδεσης σε ρωταει αν θελεις να συνεχισεις να ακους ραδιοφωνο. πολυ καλο για μενα, που καποιες ωρες θελω να ακουω ραδιοφωνο και να μην δεχομαι κλησεις. πραγματικα πολυ καλο
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είχα και γω το ίδο το πρόβλημα άλλα το έλυσα αλλάζοντας την γλώσσα του τηλεφώνου στα αγγλικά και κάνοντας επανεκκίνηση. Μετά μπήλα στο SW Update και τα βρήκε κανονικά :)

 

Παιδιά βρήκα ένα πολύ ενοχλητικό firmware???/hardware??? bug. Ακόμα δεν ξέρω αν είναι firmware ή hardware, ελπίζω πάντως να είναι firmware. Δοκίμαστε το και σεις στο δικό σας Ν97 γιατί διάβασα σε ξένα φόρουμς ότι το έχουν πολλές συσκευές.

Δοκιμάστε να πάρετε σε ένα φίλο σας τηλέφωνο και να του μιλήσετε κανονικά και να τον ρωτήσετε αν σας ακούει χωρίς διακοπές όπως κάνουμε ένα συνηθισμένο τηλεφώνημα. Μετά, χωρίς να κλείσετε, περάστε στην ανοικτή ακρόαση και από μικρη απόσταση (20 cm) ρωτήστε του το ίδιο, αν σας ακούει με διακοπές. Το έχω δοκιμάσει σε 3 Ν97 και σε όλα ακούγεται με διακοπές. Πιστεύω ότι είναι πρόβλημα firmware, γιατί το μικρόφωνο συμπεριφέρεται κανονικά στις κλήσεις από το ακουστικό. Το ζητούμενο όμως είναι ότι επειδή χρησιμοποιώ το Vito Audio Notes, με το συγκεκριμένο πρόβλημα γράφει με διακοπές όταν του πειράξω την ευαισθησία του μικροφώνου. Παρατήρησα και σε άλλα recording προγράμματα το ίδιο. Για πείτε μου το παρατήρησε κανείς αυτό;

 

Κι εγω εχω ακριβως το ιδιο προβλημα

 

Καλημέρα , αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι την εφαρμογή " Phone memory update " την τρέχουμε μετα απο κάπου ? την διαχειριζώστε με κάποιο τρόπο ? ή την διαχειρίζεται εσωτερικά το τηλέφωνο ? . Πιστεύω ότι συμβαίνει το τελευταίο , το λέω αυτό γιατί δεν εμφανίζεται καπου στίς εγκατεστημένες εφαρμογές .

Επίσης δεν μπορώ να κατανοήσω τι σημαίνει η παρακάτω πρόταση " Nokia have made this update a dependency for the install of N-Gage and Maps 3.1 (i.e. you must install it, before installing them). This is because both of these applications require significant space on the C: drive (around 5MB each)" . Δηλαδή θα πρέπει να περάσουμε πάλι Maps 3.1 για να υπάρχει κάποιο κέρδος ? . Θέλω να σημειώσω ότι το OVI maps (3.0 ) και τους χάρτες τους έβαλα πρίν κάνω SW Update απο το κινητό για αυτό και μου εμφάνισε 3 επιλογές μόνο (memory , N-Gage , Ovi contacts .. )

 

Eυχαριστώ εκ των προτέρων .

 

Εχω κ εγω την ιδια απορια. Ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

προβλημα με το gps στο μπαλκονι με το ν82 σε 30'' λοκαρε! μα το ν97 το εχω κανα 5 λεπτο και μου πεταει το gps δεν πιανει σε κλειστους χωρους! εχω ενεργο και το υποβοθουμενο και το βασει δικτιου! το πηρα εχθες ελληνικο και με την 11 περασμενη απο την νοκια!:wacko:
Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για την έλλειψη του kinetic scrolling από το μενού της συσκευής. Για ποιον λόγο το περιόρισαν μόνο στον browser; Χρησιμοποιώντας το Satio, το οποίο περιλαμβάνει kinetic scrolling σε όλα τα multimedia υπομενού του, είδα πως μπορεί να μεταμορφωθεί μια συσκευή με μια απλή software υλοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορειτε να μου πειτε τι ειναι το kinetic scrolling?ειμαι σιγουρος οτι το χρησιμοποιω, οτι κανω αυτη την διαδικασια αλλα μπορει να μου πει καποιος τι ακριβως ειναι?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα το απόγευμα είμαι κι εγώ κάτοχος ενός πανέμορφου άσπρου N97. Το τηλέφωνο (ή μήπως υπολογιστής; ) είναι εξαιρετικό, με άπειρες δυνατότητες. Όσοι μιλούν εναντίον του Symbian, χωρίς μάλιστα να έχουν την παραμικρή εμπειρία απ' αυτό, δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Δεν ξέρω αν είναι λίγο δύσκολο στην αρχή για τους αρχάριους (μάλλον είναι, σε σχέση με fashion-phone τύπου iPhone, αλλά αυτό είναι το τίμημα των πολύ περισσότερων δυνατοτήτων), ως χρήστης όμως του N95 (και του Ν80 ακόμη πιο παλιά) ένιωσα αμέσως σαν στο σπίτι μου.

 

Όσοι θέλετε να το πάρετε, τρέξτε όσο προλαβαίνετε σε κάποιο κατάστημα Cosmote. Δεν ξέρω αν έχουν κάνει κάποιο λάθος στο μηχανογραφικό τους σύστημα ή το κάνουν εκουσίως (υποπτεύομαι πως συμβαίνει μάλλον το πρώτο), αλλά το πουλάνε στα καταστήματα στην τιμή των €605 (!!!!!), τη στιγμή που στο site τους γράφει €665 (Nokia N97 White). Συγκεκριμένα, είχα επιδότηση €80 και το πήρα μόλις €520!!! Και ρώτησα μάλιστα σε τρία καταστήματα, όλοι μου είπαν την ίδια τιμή (τη στιγμή που ο Γερμανός το δίνει €665). Το έχουν και στα δύο χρώματα, τρέξτε πριν πάρουν χαμπάρι το λάθος τους και το διορθώσουν.

 

Και επίσης κάτι σημαντικό που ίσως κάποιοι δεν προσέξετε, από συνήθεια. Το τηλέφωνο δεν πρέπει να το βάλετε για φόρτιση μόλις το πάρετε. Η μπαταρία είναι ήδη φορτισμένη, χρησιμοποιήστε το κατευθείαν και φορτίστε το μόνο όταν ξεφορτίσει τελείως. Το γράφει και στο (φτωχό ομολογουμένως) manual, στις πρώτες σελίδες, εκεί που λέει για τη φόρτιση της μπαταρίας. Χρήση κατευθείαν, για καλύτερο στρώσιμο της μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

...Το τηλέφωνο (ή μήπως υπολογιστής; ) είναι εξαιρετικό, με άπειρες δυνατότητες. Όσοι μιλούν εναντίον του Symbian, χωρίς μάλιστα να έχουν την παραμικρή εμπειρία απ' αυτό, δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Δεν ξέρω αν είναι λίγο δύσκολο στην αρχή για τους αρχάριους (μάλλον είναι, σε σχέση με fashion-phone τύπου iPhone, αλλά αυτό είναι το τίμημα των πολύ περισσότερων δυνατοτήτων), ως χρήστης όμως του N95 (και του Ν80 ακόμη πιο παλιά) ένιωσα αμέσως σαν στο σπίτι μου......

 

 

Οντως αρτια συσκευη. Ακομα κι εγω που με το touch εχω ενα θεμα... δεν δυσκολευτηκα πολυ στην αρχη.

Αλλα εκει που επαθα, ειναι με το βιντεο του. Εν κινηση με το αυτοκινητο, ουτε ενα πιξελιασμα...!!:D

Link to comment
Share on other sites

παιδια μπορειτε να μου πειτε τι ειναι το kinetic scrolling?ειμαι σιγουρος οτι το χρησιμοποιω, οτι κανω αυτη την διαδικασια αλλα μπορει να μου πει καποιος τι ακριβως ειναι?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=h67Mr-kY-0I]YouTube - Nokia N97 widgets (Facebook) and kinetic scrolling[/ame]

Δες από το 0:58 και μετά.

Αναφέρεται στο kinetic scrolling.

 

 

οταν περναω με το usb σε μαζικη μεταφορα και μετα το αποσυνδεω τρωει τρελα κωλυματα! θελει επανεκκινηση!!!!:mad:

Να λες και ευχαριστώ...:p

Στο 5800 παρουσιάζει πρόβλημα με την οθόνη αναμονής (δεν ανταποκρίνεται) σε σημείο που να χρειάζεται hard format η συσκευή για να επανέλθει.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δες από το 0:58 και μετά.

Αναφέρεται στο kinetic scrolling.

 

 

 

Να λες και ευχαριστώ...:p

Στο 5800 παρουσιάζει πρόβλημα με την οθόνη αναμονής (δεν ανταποκρίνεται) σε σημείο που να χρειάζεται hard format η συσκευή για να επανέλθει.

 

επιτελους καταλαβα τι ειναι. το χρησιμοποιω συνεχεια οταν σερφαρω αλλα δεν ηξερα πως λεγεται.

πραγματικα εντυπωσιακη η τιμη, τα 605 ευρω, πολυ δελεαστικη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα η πληροφορηση που ειχα απο vodafone, λεει πως, το λευκο - εαν καποτε ελθει - θα ειναι πολυ αργοτερα αφου μεχρι στιγμης η εταιρεια εχει επιλεξει για τις παραγγελιες της μονο το μαυρο χρωμα.

Ετσι λοιπον με την επιδοτηση παρηγγειλα ενα ροζακι για την γυναικα μου (την εριξα παλι ομως) και περιμενω απο Δευτερα ποτε θα ειναι διαθεσιμο το λευκο σε ονλαιν καταστημα. Και απο τιμη μην νομιζετε οτι υπαρχει καμμια διαφορα. Το αντιθετο μαλιστα, ετσι οπως κατρακυλα καθημερινα η τιμη του, πιο φτηνα το παιρνω τελικα απο καταστημα απο την vodafone με επιδοτηση.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Ειμαι νεος στην παρεα,αν και πολυ συχνα διαβαζω τις αποψεις σας στο Φορουμ για διαφορα θεματα και κυριως οτι αφορα τα Νοκια!Κανετε πολυ καλη ''δουλεια''εδω!

 

Επι του θεματος...Μετα απο αρκετο καιρο χρησης του Ν95_8gb (ειχα και το Ν95-1 το οποιο,μαλλον σαν ''δοκιμη'' μου φανηκε σε σχεση με το Ν95-2) και ενω εκανα υπομονη περιμενωντας να μπει η ΝΟΚΙΑ ενεργα στο παιχνιδι των touch κινητων,(αργησε η αληθεια ειναι...) ηρθε η ωρα να αποκτησω κι εγω μετα απο παρα πολυ ψαξιμο το Ν97 το οποιο ελπιζω να εχω στα χερια μου την τριτη...δεν θελω αλλα να σας κουρασω και ζητω συγνωμη αν ηδη το εκανα...

 

Ασχολουμαι αρκετα με το ''θεμα'' smartfhone,ομως καπου διαβασα κατι το οποιο δεν φανταστηκα οτι θα γινοταν και ζητω την γνωμη ή την εμπειρια σας πανω σε αυτο.

Και εξηγω....εχω μια συνδεση wind adsm,υπαρχει τροπος να εκμεταλευτω την συνδεση αυτη ''σερφαροντας'' απ'αυθειας απο το κινητο (Ν97) ή και καποιο αλλο? Υπαρχει πιθανοτητα να ισχυει κατι τετοιο ή ανηκει στην Φαντασια μου και μονο?!!;)

 

Ευχαριστω πολυ....και ειναι βεβαιο πως θα τα λεμε συχνοτερα απο δω και περα με λιγοτερο μακροσκελη και ουσιατηκοτερα μηνυματα....:)

 

Ρε παιδιά από Wind καμια πληροφόρηση εάν θα το διαθέσουν?

 

Φιλε μου δεν θελω να πω μεγαλα λογια αλλα το παραλαμβανω απο WIND την Τριτη.....και απο δικο μου λαθος δεν το παρελαβα χθες....

Συνεπως νομιζω εχουν ερθει κομματια...τσεκαρε το!:)

Link to comment
Share on other sites

Που είναι η επιλογή για να βλέπω φωτογραφία αυτού που με καλεί ή που καλώ εγώ? Έχω περάσει μερικές, αλλά δε τις βγάζει όλες και όσες βγάζει όχι σε fullscreen αλλά σαν μικρογραφίες στο κέντρο..
Link to comment
Share on other sites

το βρηκα,υπαρχει η επιλογη στην εφαρμογη "γραφειο".

να ρωτησω κατι αλλο,του περασα 3 βιντεο μεγαλης διαρκειας αφου πρωτα τα μετετρεψα σε ΜΡ4 και απο τα οποια μονο το ενα εγκατεσταθηκε και μπορει να αναπαραχθει τα αλλα 2 ενω μπηκαν κανονικα στην καρτα μνημης,δεν τα δειχνει πουθενα.

ξερει κανεις τιποτα επι του θεματος;

Link to comment
Share on other sites

το βρηκα,υπαρχει η επιλογη στην εφαρμογη "γραφειο".

να ρωτησω κατι αλλο,του περασα 3 βιντεο μεγαλης διαρκειας αφου πρωτα τα μετετρεψα σε ΜΡ4 και απο τα οποια μονο το ενα εγκατεσταθηκε και μπορει να αναπαραχθει τα αλλα 2 ενω μπηκαν κανονικα στην καρτα μνημης,δεν τα δειχνει πουθενα.

ξερει κανεις τιποτα επι του θεματος;

Γιατί δεν δοκιμάζεις να τα βρεις με τη διαχείριση αρχείων;:happy:

Link to comment
Share on other sites

καπου ειχα βρει χθες απο που κανουμε αντιγραφα ασφαλειας,αλλα το ξεχασα και τωρα ψαχνω και μπορει να ειναι μπροστα μου και δεν το βλεπω.

εαν εχει καποιος την ευγενη καλοσυνη ας μου πει να μην παιδευομαι αδικα.

Μην παιδεύεσαι άδικα...

Μια ματιά στο Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 5th Edition Platform FAQ και είσαι έτοιμος!

 

 

Που είναι η επιλογή για να βλέπω φωτογραφία αυτού που με καλεί ή που καλώ εγώ? Έχω περάσει μερικές, αλλά δε τις βγάζει όλες και όσες βγάζει όχι σε fullscreen αλλά σαν μικρογραφίες στο κέντρο.

Ή θα πας στη φωτογραφία που θέλεις μέσα από την Έκθεση και θα πατήσεις Επιλογές > Χρήση αρχείου > Ορ. ως εικόνα κλήσης ή θα πας στην επαφή που θέλεις να της επισυνάψεις φωτογραφία και θα πατήσεις Επιλογές > Προσθήκη εικόνας.

 

 

περασα 3 βιντεο μεγαλης διαρκειας αφου πρωτα τα μετετρεψα σε ΜΡ4 και απο τα οποια μονο το ενα εγκατεσταθηκε και μπορει να αναπαραχθει τα αλλα 2 ενω μπηκαν κανονικα στην καρτα μνημης,δεν τα δειχνει πουθενα.

ξερει κανεις τιποτα επι του θεματος;

Αν πας και τα βρεις μέσω της Διαχείρισης αρχείων, μπορείς να τα αναπαράγεις;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση "της μνήμης C:" παρατήρησα ότι το μενού πήγαινε πιο γρήγορα....:D

 

 

Άντε μα έρθει και το Skype!;)

 

εγω δεν καταλαβα καποια διαφορα Μετά την αναβάθμιση "της μνήμης C:". ασε που η διαθεσιμη μνημη εχει γινει και μικροτερη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι ζητούμενο και βασικό. Καλό είναι όμως να γνωρίζουμε αν υπάρχει κάποιος "λάκος" πχ έλλειψη ελληνικών στο πληκτρολόγιο.

Το πιθανότερο είναι να είναι κανονικά Ελληνικό αλλά θα πρεπει να τσεκαριστεί.

 

Αν κάποιος συνειδητά αγοράζει απο παράλληλη εισαγωγή (το έχω κάνει 2-3 φορές) τότε μεγειά του με χαρά του!

 

Σε οτι αναφερθηκα το εχω ελεγξει τηλεφωνικα και με διαβεβαιωσαν για την "ελληνικοτητα" του. Τωρα αν λενε ψεμματα..............:O

 

Σε οτι με αφορα παντως εχω επιλεξει να το αγορασω απο αλλο καταστημα, (απο το λινκ που ενδεικτικα ανεφερα), αφου μου κανει ακομη καλυτερη τιμη σαν πελατη.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...