Jump to content

[Επίσημο] Nokia E72


Werra
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μενου -> Πινακας Ελέγχου -> Ρυθμίσεις -> Γενικές -> Προσωπικές Ρυθμίσεις -> Πληκτ. Ταχ. Επιλ. -> Πληκτρο Επαφών

 

Και εκεί επιλέγεις τι θέλεις να κάνει αμα το πατάς στιγμιαία ή παρατεταμένα.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Όμως σε αυτή την ρύθμιση δεν υπάρχει στο Παρατεταμένο πάτημα η επιλογή νέα επαφή. Εαν αφήσω την ρύθμιση στο Προεπιλογή και πάω μια οθόνη πίσω τότε γράφει νέα επαφή. Εαν ξαναμπώ αμέσως στο μενού αλλάζει και μου δείχνει το επαφές.

Πάραταύτα όμως απλώς ανοίγει τον τηλεφωνικό κατάλογο.

Για οποιαδήποτε διευκρύνηση πείτε μου....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για την απάντηση. Όμως σε αυτή την ρύθμιση δεν υπάρχει στο Παρατεταμένο πάτημα η επιλογή νέα επαφή. Εαν αφήσω την ρύθμιση στο Προεπιλογή και πάω μια οθόνη πίσω τότε γράφει νέα επαφή. Εαν ξαναμπώ αμέσως στο μενού αλλάζει και μου δείχνει το επαφές.

Πάραταύτα όμως απλώς ανοίγει τον τηλεφωνικό κατάλογο.

Για οποιαδήποτε διευκρύνηση πείτε μου....

 

Στο παρατεταμένο πατας και σου βγάζει τις πιθανές ενεργειες Επιλέγεις "Επαφές" και εκεί μέσα έχει υπομενού που γράφει "Νεα Επαφή" το επιλεγεις και μετά σε πάει αυτόματα πίσω και γράφει "Νεα Επαφή" στο παρατεταμένο πάτημα.Εάν πάλι δεν γινετε αυτό τοτε πιθανολογώ ότι έχει να κάνει με το firmware της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτή η επιλογή στο υπομενού μου δεν υπάρχει.

Αν και ξαναλέω ότι εαν βάλω το προεπιλογή στην προηγούμενη καρτέλα δείχνει το νέα επαφή όμως δεν ισχύει και το καταλαβαίνει με το που ξαναμπαίνεις στο μενού.

Εαν έχει και κανένας άλλος firmware της Cosmote μπορούμε να το τσεκάρουμε...

 

Στο παρατεταμένο πατας και σου βγάζει τις πιθανές ενεργειες Επιλέγεις "Επαφές" και εκεί μέσα έχει υπομενού που γράφει "Νεα Επαφή" το επιλεγεις και μετά σε πάει αυτόματα πίσω και γράφει "Νεα Επαφή" στο παρατεταμένο πάτημα.Εάν πάλι δεν γινετε αυτό τοτε πιθανολογώ ότι έχει να κάνει με το firmware της Cosmote.

Και όπως και να έχει ευχαριστώ για τις απαντήσεις...

Edited by stendor
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα.

Είμαι και εγώ κάτοχος του Ε 72 και το τηλέφωνο αν και δεν το επιθυμούσα είναι με λογισμικό της Cosmote.

Αυτό που με απασχολεί είναι πως πατώντας παρατεταμένα το πλήκτρο επαφών δεν μου δημιουργεί καινούρια επαφή όπως γράφει στο βιβλίο χρήσης και όπως θα έπρεπε, απλώς ανοίγει το τηλεφωνικό ευρετήριο. Υπάρχει κάποια λύση? Έχει παρατηρήσει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα?

 

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω κι εγώ με cosmote...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω κι εγώ με cosmote...

Ωραία. Άρα δεν είμαι ο μόνος... Μήπως έχεις βρεί τρόπο να απενεργοποιήσεις την εικόνα της Cosmote που φαίνετε κατά την απενεργοποίηση και ενεργοποίση? Γιατί κατά τα άλλα δεν έχει πολλά που να μου το θυμίζει... :)

 

Επίσης σήμερα βρήκα 2 ενημερώσεις διαθέσιμες, η μια για OVI maps και η μια για Microsoft Communicator και το κινητό Crashάρει και δεν ολοκληρώνει... Πιό συγκεκριμένα βγαίνει μήνυμα αποτυχίας λήψης ενημέρωσεων και καθώς προσπαθώ να επανέλθω στην αρχική οθόνη βγαίνει ένα μήνυμα που γράφει σφάλμα συστήματος και δεν φεύγει με τίποτα εκτός και εαν βγάλω την μπαταρία.... :(

Edited by nervous
Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Άρα δεν είμαι ο μόνος... Μήπως έχεις βρεί τρόπο να απενεργοποιήσεις την εικόνα της Cosmote που φαίνετε κατά την απενεργοποίηση και ενεργοποίση? Γιατί κατά τα άλλα δεν έχει πολλά που να μου το θυμίζει... :)

 

Επίσης σήμερα βρήκα 2 ενημερώσεις διαθέσιμες, η μια για OVI maps και η μια για Microsoft Communicator και το κινητό Crashάρει και δεν ολοκληρώνει... Πιό συγκεκριμένα βγαίνει μήνυμα αποτυχίας λήψης ενημέρωσεων και καθώς προσπαθώ να επανέλθω στην αρχική οθόνη βγαίνει ένα μήνυμα που γράφει σφάλμα συστήματος και δεν φεύγει με τίποτα εκτός και εαν βγάλω την μπαταρία.... :(

 

Καλό είναι να βρείς ένα Nokia Store και να πας εκεί να βάλεις μια έκδοση λογισμικού που δεν ειναι τροποποιημένη για τον εκάστοτε πάροχο. Νομίζω αυτό θα σου λύσει μερικά από τα "προβλήματα" (καλά δεν είναι προβλήματα..αλλα πολλές φορές είναι σπαστικα) :)

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι να βρείς ένα Nokia Store και να πας εκεί να βάλεις μια έκδοση λογισμικού που δεν ειναι τροποποιημένη για τον εκάστοτε πάροχο. Νομίζω αυτό θα σου λύσει μερικά από τα "προβλήματα" (καλά δεν είναι προβλήματα..αλλα πολλές φορές είναι σπαστικα) :)

 

Πόσο κοστίζει κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

Περίπου 15 ευρωπαικά.Αν θέλεις όμως μπορείς να αλλάξεις μόνος σου το product code

Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής

(αλλαγή product code)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Από την παρασκευή είμαι πλέον και εγώ κάτοχος ενός Ε72.

Αρχικά οι εντυπώσεις είναι πολύ θετικές από άποψη κατασκευής. Το καπάκι της μπαταρίας είναι πολύ σταθερό και ελπίζω να μη χαλαρώσει στην πορεία.

 

Σήμερα αντιμετώπισα ένα πρόβλημα καθώς θέλησα να δοκιμάσω το gps με την πλοήγηση που παρέχεται δωρεάν. Πήγα να το δοκιμάσω χωρίς A-GPS και περίμενα αρκετή ώρα για να βρεί σήμα καθώς ξέρω ότι καθυστερεί. Μετά από αρκετή όμως ώρα και ενώ παρέμενε η ένδειξη "αναμονή GPS" το κινητό κόλλησε και δεν ανταποκρινόταν σε κανένα πάτημα πλήκτρου. :cry: Αναγκάστηκα να βγάλω την μπαταρία και να το ξανανοίξω. Έχει συμβεί σε κανέναν; Να αρχίσω να ανησυχώ; :confused:

 

Επίσης έχω και το εξής θεματάκι. Εγκατέστησα το windows live messenger και δουλεύει κανονικά. Δημιούργησε όμως και ένα γραμματοκιβώτιο hotmail στα μηνύματα το οποίο όμως δε το θέλω γιατί θα ρυθμίσω και το hotmail μου στην υπηρεσία ΝΟΚΙΑ messaging. Δυστυχώς προσπαθώ όλη μέρα και δεν έχω βρεί τρόπο να το αφαιρέσω. Ξέρει κανένας πως να το αφαιρέσω; Ούτε η απεγκατάσταση της εφαρμογής βοήθησε.:( Έχετε να προτείνεται κάποιο καλύτερο προγραμματάκι για instant messaging με Hotmail;

Link to comment
Share on other sites

Από την παρασκευή είμαι πλέον και εγώ κάτοχος ενός Ε72.

Αρχικά οι εντυπώσεις είναι πολύ θετικές από άποψη κατασκευής. Το καπάκι της μπαταρίας είναι πολύ σταθερό και ελπίζω να μη χαλαρώσει στην πορεία.

 

Σήμερα αντιμετώπισα ένα πρόβλημα καθώς θέλησα να δοκιμάσω το gps με την πλοήγηση που παρέχεται δωρεάν. Πήγα να το δοκιμάσω χωρίς A-GPS και περίμενα αρκετή ώρα για να βρεί σήμα καθώς ξέρω ότι καθυστερεί. Μετά από αρκετή όμως ώρα και ενώ παρέμενε η ένδειξη "αναμονή GPS" το κινητό κόλλησε και δεν ανταποκρινόταν σε κανένα πάτημα πλήκτρου. :cry: Αναγκάστηκα να βγάλω την μπαταρία και να το ξανανοίξω. Έχει συμβεί σε κανέναν; Να αρχίσω να ανησυχώ; :confused:

 

Ίσως μια αναβάθμιση του λογισμικού θα βοηθούσε να λύσεις το πρόβλημα σου.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως μια αναβάθμιση του λογισμικού θα βοηθούσε να λύσεις το πρόβλημα σου.

 

Το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν update τόσο στο λογισμικό του κινητού όσο και σε χάρτες/εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλησπέρα.

Αν και εκανα εκταταμένη αναζητηση στο forum δε μπορεσα να βρώ λύση για το προβλημα που αντιμετωπίζω καιρό τώρα. Πριν που είχα το Ε52 και τωρα με το Ε72 δε μπόρεσα με τίποτα να δημιουργήσω λογαριασμό Yahoo e-mail έχοντας συνδεση Cosmote. Αντιθέτως στο Ε72 του αδερφού μου με σύνδεση Vodafon το δημιούργησα κατευθείαν.

Έχει κάτι να κάνει με τη σύνδεση μου όλο αυτό?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλησπέρα.

Αν και εκανα εκταταμένη αναζητηση στο forum δε μπορεσα να βρώ λύση για το προβλημα που αντιμετωπίζω καιρό τώρα. Πριν που είχα το Ε52 και τωρα με το Ε72 δε μπόρεσα με τίποτα να δημιουργήσω λογαριασμό Yahoo e-mail έχοντας συνδεση Cosmote. Αντιθέτως στο Ε72 του αδερφού μου με σύνδεση Vodafon το δημιούργησα κατευθείαν.

Έχει κάτι να κάνει με τη σύνδεση μου όλο αυτό?

Ευχαριστώ.

 

Οπωσδήποτε όχι.Τι σχέση να έχει η σύνδεσή σου?

Προσπάθησε μέσω wifi.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Νεότερα από το μέτωπο. :p:p

 

Σχετικά με το gps δε μου ξανακόλλησε το κινητό. Αλλά με κλειστό το AGPS που έκανα μία δοκιμή με το αυτοκίνητο, 45 λεπτά διαδρομή και δε βρήκε σήμα:shock: :(

Έριχνα καμία ματιά στην κατάσταση δορυφόρου και εμφάνιζε 7-8 μπάρες αλλά δεν γέμιζε καμία. Να αρχίσω να ανησυχώ;;;:cry: Έχει δοκιμάσει κανείς χωρίς AGPS; Περίπου πόση ώρα κάνει για να κλειδώσει;

 

To hotmail γραμματοκιβώτιο που έχει ανοίξει από την εφαρμογή windows live ακόμα να βρώ πώς σβήνεται :angry::angry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλησπέρα.

Αν και εκανα εκταταμένη αναζητηση στο forum δε μπορεσα να βρώ λύση για το προβλημα που αντιμετωπίζω καιρό τώρα. Πριν που είχα το Ε52 και τωρα με το Ε72 δε μπόρεσα με τίποτα να δημιουργήσω λογαριασμό Yahoo e-mail έχοντας συνδεση Cosmote. Αντιθέτως στο Ε72 του αδερφού μου με σύνδεση Vodafon το δημιούργησα κατευθείαν.

Έχει κάτι να κάνει με τη σύνδεση μου όλο αυτό?

Ευχαριστώ.

 

Σου βγάζει κάποιο μήνυμα? Πώς και δεν δημιουργείται? Φαντάζομαι πας εκεί που λέει δημιουργία email, βάζεις το email και τον κωδικό και κανονικά θα 'πρεπε να ολοκληρώνεται έτσι?

 

Από την παρασκευή είμαι πλέον και εγώ κάτοχος ενός Ε72.

Αρχικά οι εντυπώσεις είναι πολύ θετικές από άποψη κατασκευής. Το καπάκι της μπαταρίας είναι πολύ σταθερό και ελπίζω να μη χαλαρώσει στην πορεία.

 

Σήμερα αντιμετώπισα ένα πρόβλημα καθώς θέλησα να δοκιμάσω το gps με την πλοήγηση που παρέχεται δωρεάν. Πήγα να το δοκιμάσω χωρίς A-GPS και περίμενα αρκετή ώρα για να βρεί σήμα καθώς ξέρω ότι καθυστερεί. Μετά από αρκετή όμως ώρα και ενώ παρέμενε η ένδειξη "αναμονή GPS" το κινητό κόλλησε και δεν ανταποκρινόταν σε κανένα πάτημα πλήκτρου. :cry: Αναγκάστηκα να βγάλω την μπαταρία και να το ξανανοίξω. Έχει συμβεί σε κανέναν; Να αρχίσω να ανησυχώ; :confused:

 

Επίσης έχω και το εξής θεματάκι. Εγκατέστησα το windows live messenger και δουλεύει κανονικά. Δημιούργησε όμως και ένα γραμματοκιβώτιο hotmail στα μηνύματα το οποίο όμως δε το θέλω γιατί θα ρυθμίσω και το hotmail μου στην υπηρεσία ΝΟΚΙΑ messaging. Δυστυχώς προσπαθώ όλη μέρα και δεν έχω βρεί τρόπο να το αφαιρέσω. Ξέρει κανένας πως να το αφαιρέσω; Ούτε η απεγκατάσταση της εφαρμογής βοήθησε.:( Έχετε να προτείνεται κάποιο καλύτερο προγραμματάκι για instant messaging με Hotmail;

 

Εγώ, σ'ένα παρόμοιο προβληματάκι έκανα reset (*#7370#) και επανήλθαν οι αρχικές ρυθμίσεις.Μετά ξαναέβαλα το hotmail.

Edited by nervous
Link to comment
Share on other sites

Σου βγάζει κάποιο μήνυμα? Πώς και δεν δημιουργείται? Φαντάζομαι πας εκεί που λέει δημιουργία email, βάζεις το email και τον κωδικό και κανονικά θα 'πρεπε να ολοκληρώνεται έτσι?

 

Δε μου βγάζει τίποτα. Απλα από ένα σημείο και μετά δε κανει τίποτα και ξαναγυρίζει στο μενου δημιουργείας. Παντως στο Ε72 του αδερφού μου με σύνδεση Vodafon γίνεται κατευθείαν.

Link to comment
Share on other sites

Οπωσδήποτε όχι.Τι σχέση να έχει η σύνδεσή σου?

Προσπάθησε μέσω wifi.

 

Ούτε μέσω wifi γίνεται. Ενώ έχω συνδεθεί με το wifi δίκτυο παρόλα αυτά χρησιμοποιεί τη σύνδεση Cosmote. Αυτό το πρόβλημα το είχα και με το Ε52 μου και από ένα σημείο και μετά παράδωσα τα όπλα. Δε ξέρω τι κάνω λάθος. Πάντως 2 άλλους λογαριασμούς e-mail που έχω (έναν client και ένα Gmail) δε μου παρουσιάζουν κανένα πρόβλημα.

Ένα θέμα ακόμη που θα ήθελα την αρωγή σας είναι το γιατί με ρωτάει συνεχώς ποια σύνδεση να χρησιμοποιήσει για την ανανέωση εφαρμογών (e-mail, traveler κτλ.) μιας και έχω επιλέξει ήδη την προεπιλεγόμενη (διαδίκτυο)…… :O

 

Τέλος κάτι ακόμη. Με το Nokia Messenger τι γίνεται? Το έχω τελικά προεγκατεστημένο ή όχι? Όταν προσπάθησα να το κατεβάσω από το site της Nokia μου έγραψε ότι υπάρχει ήδη στο κινητό μου η νεότερη έκδοση αλλά δε μπορώ να τη βρω…. Δε μπορώ να καταλάβω τι γίνεται…

 

Ευχαριστώ.

 

Nokia E72 firmware updated to version v31.023 ... θέλεις update..

 

 

Και εγώ την 021.χχχ έχω αλλά δε μου βγάζει αναβάθμιση....:O

Edited by stendor
Συνεχόμενα μηνύματα. Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την 021.χχχ έχω αλλά δε μου βγάζει αναβάθμιση....:O

 

Θα πρέπει να περιμένεις...τα Branded κινητά συνήθως αργούν να εμφανίσουν αναβαθμίσεις κυρίως γιατί γίνεται τροποποιήσεις προκειμένου να μπουν τα logos της εκάστοτε εταιρίας.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, είμαι κι εγώ κάτοχος ενός Ε72 από τον Μάρτιο. Πριν είχα το Ε52 από το οποίο ήμουν πολύ ευχαριστημένος. Αν εξαιρέσουμε λοιπόν την ποιότητα κατασκευής (σε σχέση με το Ε71), το Ε72 είναι ένα πολύ καλό κινητό σε όλους τους τομείς. Το μόνο μου παράπονο είναι η διάρκεια ζωής της μπαταρίας μετά την τελευταία αναβάθμιση του firmware. Συγκεκριμένα πριν το update η μπαταρία κρατούσε διπλάσιες ώρες λειτουργίας με ακριβώς τις ίδιες ρυθμίσεις. Μήπως έχει κανείς παρατηρήσει κάτι παρόμοιο;

Ευχαριστώ

nokia e51, e72, x6, e5, 701, htc one s, Lumia 830, galaxy s7
Link to comment
Share on other sites

Ούτε μέσω wifi γίνεται. Ενώ έχω συνδεθεί με το wifi δίκτυο παρόλα αυτά χρησιμοποιεί τη σύνδεση Cosmote. Αυτό το πρόβλημα το είχα και με το Ε52 μου και από ένα σημείο και μετά παράδωσα τα όπλα. Δε ξέρω τι κάνω λάθος. Πάντως 2 άλλους λογαριασμούς e-mail που έχω (έναν client και ένα Gmail) δε μου παρουσιάζουν κανένα πρόβλημα.

Ένα θέμα ακόμη που θα ήθελα την αρωγή σας είναι το γιατί με ρωτάει συνεχώς ποια σύνδεση να χρησιμοποιήσει για την ανανέωση εφαρμογών (e-mail, traveler κτλ.) μιας και έχω επιλέξει ήδη την προεπιλεγόμενη (διαδίκτυο)…… :O

 

Τέλος κάτι ακόμη. Με το Nokia Messenger τι γίνεται? Το έχω τελικά προεγκατεστημένο ή όχι? Όταν προσπάθησα να το κατεβάσω από το site της Nokia μου έγραψε ότι υπάρχει ήδη στο κινητό μου η νεότερη έκδοση αλλά δε μπορώ να τη βρω…. Δε μπορώ να καταλάβω τι γίνεται…

 

Ευχαριστώ.

 

 

Και εγώ την 021.χχχ έχω αλλά δε μου βγάζει αναβάθμιση....:O

 

 

Για να μην σε ρωταει συνεχεια, πήγαινε πινακα ελέγχου, ρυθμίσεις,σύνδεση,προορισμοί,και στο "διαδίκτυο" πατα επιλογές.Πάτα "προεπιλεγμένη σύνδεση" και διάλεξε "ερώτηση μία φορά".Τώρα για το emai σου απορώ.Εγώ που έχω cosmote σύνδεση έβαλα το hotmail μέσα σε 2 λεπτά. Τώρα για το messenger να σου πω την αληθεια κι εγω έχω λίγο μπερδευτεί.Το Ε72 βγήκε αρχικά UNBRANDED και τώρα τελευταία βγήκε με λογισμικό cosmote.Ευτυχώς πρόλαβα τα πρώτα κομμάτια, αν και δε νομίζω ότι υπάρχουν σοβαρές αλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

Για να μην σε ρωταει συνεχεια, πήγαινε πινακα ελέγχου, ρυθμίσεις,σύνδεση,προορισμοί,και στο "διαδίκτυο" πατα επιλογές.Πάτα "προεπιλεγμένη σύνδεση" και διάλεξε "ερώτηση μία φορά".Τώρα για το emai σου απορώ.Εγώ που έχω cosmote σύνδεση έβαλα το hotmail μέσα σε 2 λεπτά. Τώρα για το messenger να σου πω την αληθεια κι εγω έχω λίγο μπερδευτεί.Το Ε72 βγήκε αρχικά UNBRANDED και τώρα τελευταία βγήκε με λογισμικό cosmote.Ευτυχώς πρόλαβα τα πρώτα κομμάτια, αν και δε νομίζω ότι υπάρχουν σοβαρές αλλαγές.

 

 

Με το Hotmail και Gmail δεν έχω προβλημα. Το Θέμα είναι με το Yahoo.

Πραγματικά δε μπορω να καταλάβω τι φταιει.....:mad:

Όσον αφορα τώρα τη σύνδεση παρόλο που επέλεξα το 'ερώτηση μια φορά' συνεχίζει να μη συγχρονίζει τα mail χωρίς να επιλέξω εγώ τη σύνδεση.... :mad:

 

Για το τέλος θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι: Αυτό το Communicator τι φάση ειναί?

 

Τί θα γίνει επιτέλους με αυτά τα Νοκιa...? Πόσο ακόμη θα μας κάνουν τη ζωή μας δύσκολη?....

Edited by aris1976
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτή η επιλογή στο υπομενού μου δεν υπάρχει.

Αν και ξαναλέω ότι εαν βάλω το προεπιλογή στην προηγούμενη καρτέλα δείχνει το νέα επαφή όμως δεν ισχύει και το καταλαβαίνει με το που ξαναμπαίνεις στο μενού.

Εαν έχει και κανένας άλλος firmware της Cosmote μπορούμε να το τσεκάρουμε...

 

 

 

Τελικά με την αναβάθμιση που του έκανα σήμερα λύθηκε το πρόβλημα με το πλήκτρο της νέας επαφής! Επίσης έγινε πολύ γρήγορο το μενού!

Link to comment
Share on other sites

πολύ χρήσιμο Linκ για όσους άλλαξαν product code με NSS και το έκαναν τούβλο...

 

http://www.css-networks.com/2010/02/nss-product-code-change-on-nokia-e72-caused-bricked-device.html

 

βλέπω ότι ακόμα και στο ε72 της cote έβγαλαν το v31 firmware...για voda ακόμα...

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι ισχύει με την πλοήγηση στο E72?

Μετά από 10 χρήσεις δε θα ακούω τη φωνή καθοδήγησης ή γενικά δε θα έχω καθόλου πλοήγηση?

 

Υπάρχει καμια λύση γιαυτό??

Link to comment
Share on other sites

Η πλοήγηση συνοδευόμενη από φωνητικές οδηγίες είναι δωρεάν για πάντα.

S60 3rd Edition Platform FAQ :: GPS, A-GPS, Nokia Maps και η πρώτη χρήση

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...