Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia II (I8000)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Μολις αγόρασα ένα ΟΜΝΙΑ ΙΙ και εγω και ειμαι ενθουσιασμένος. Μπορεί να μου πει καποιος ομως...επειδη οταν ανοιγω το ΟΠΕΡΑ μπαινει στο ιντερνετ μεσω gprs...πως μπορω να το απενεργοποιησω αυτό για να χρησιμοποιω μόνο wifi?

 

Βάλε το NoData... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=266958

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τροποποιώ το μήνυμά μου μιας και απάντησε νωρίτερα ο athanaso.. Το πρόβλημα λοιπόν με το spb radio δεν είναι ότι χάνει το στίγμα του, το wifi όπως έγραψα παραπάνω, αλλά παγώνει ο ήχος και κλείνει ο σταθμός του SPb radio μόλις σβήσει η οθόνη... Στο wifi έχω ενεργοποιήσει τη ρύθμιση να μην χάνει το wifi όταν κλείνει η συσκευή...
Link to comment
Share on other sites

Τι πρέπει να κάνω για να μην ακούγεται ο ήχος στα widgets της samsung καθώς και για να παίξει το ραδιόφωνο πρέπει να έχω ανοικτό το κινητό? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξες στις ρυθμίσεις του εν λόγω προγράμματος μήπως υπάρχει κάτι σχετικό;

 

ναι δεν υπάρχει κάποια ρύθμιση. ίσως είναι θέμα προγράμματος επειδή είναι beta νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.. Στο 3D Carousel του SPB Mobile Shell σας το εμφανίζει κανονικά τρισδιάστατα με τον τρόπο που δείχνει στο βίντεο-παρουσίαση του προγράμματος? Δηλαδή όταν γέρνεις την οθόνη γέρνει και το Carousel?? Εμένα δεν το κάνει αυτό! Υπάρχει κάποια ρύθμιση?? Edited by tsomby
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.. Στο 3D Carousel του SPD Mobile Shell σας το εμφανίζει κανονικά τρισδιάστατα με τον τρόπο που δείχνει στο βίντεο-παρουσίαση του προγράμματος? Δηλαδή όταν γέρνεις την οθόνη γέρνει και το Carousel?? Εμένα δεν το κάνει αυτό! Υπάρχει κάποια ρύθμιση??

 

Για ποια εκδοση του SPB μιλας?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro kate -->> Xiaomi Mi 10T
Link to comment
Share on other sites

για την 3.5.3, νομίζω είναι η τελευταία κ όλας.

Αφού ανοίξεις το καρουζέλ, πάτα τις επιλογές και ενεργοποίησε τον αισθητήρα κίνησης, αν κατάλαβα τι εννοείς...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αφού ανοίξεις το καρουζέλ, πάτα τις επιλογές και ενεργοποίησε τον αισθητήρα κίνησης, αν κατάλαβα τι εννοείς...

 

Ανοίγω το καρουζέλ, πατάω το δεξί πλήκτρο που λογικά είναι οι επιλογές και το μόνο που έχει είναι το εικονίδιο που λέει Προβολή Πλακιδίων. Που είναι η ενεργοποίηση του αισθητήρα κίνησης? Αυτό ψάχνω κ εγώ.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγω το καρουζέλ, πατάω το δεξί πλήκτρο που λογικά είναι οι επιλογές και το μόνο που έχει είναι το εικονίδιο που λέει Προβολή Πλακιδίων. Που είναι η ενεργοποίηση του αισθητήρα κίνησης? Αυτό ψάχνω κ εγώ.. :wacko:

Στο hd εκεί ακριβώς υπάρχει μια επιλογή για το G - SENSOR

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Στο hd εκεί ακριβώς υπάρχει μια επιλογή για το G - SENSOR

 

Πφφφ.....Τί να πώ? Δεν πιστεύω να μην το υποστηρίζει το OMNIA II... κανείς που να έχει αυτή τη συσκευή δεν μπορεί να βοηθήσει??

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως με το spb 3.5.3 το carousel δουλευει μια χαρα,δεν χρειαζεται καμμια επιλογη δηλαδη ειναι ρυθμισμενο απο μονο του.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να βλέπω στην οθόνη του κινητού όταν με καλούν την εταιρεία που έχω δηλώσει στις επαφες . ευχαριστω εκ των προτερων .
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως με το spb 3.5.3 το carousel δουλευει μια χαρα,δεν χρειαζεται καμμια επιλογη δηλαδη ειναι ρυθμισμενο απο μονο του.

Δηλαδή, κουνάς τη συσκευή και κουνιέται και αυτό?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

οχι,απλα με σκλοραρισμα πανω στην οθονη κουνιεται και αυτο με την φορα που εχει το χερι,αριστερα-δεξια-πανω-κατω.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν μπαίνω στο εμαιλ μου μέσω windowslive (την εφαρμογή στα προγράμματα) και κατεβάζω π.χ. αρχεία που μου στέλνουν όπως powerpoint, videos etc. που ακριβώς αποθηκεύονται ώστε να μπορώ να τα σβήσω;
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχω ενεργοποιημένο το bluetooth στην όθόνη πάνω που δείχνει τα μικρά εικονίδια (σημα, μπαταρία κλπ) εμφανίζεται 2 φορές το λογότυπο του bluetooth. Ειναι φυσιολογικό? Μερικες φορες εμφανίζεται μόνο ένα εικονίδιο αλλα δεν ξέρω ποτε και γιατι.
Link to comment
Share on other sites

οχι,απλα με σκλοραρισμα πανω στην οθονη κουνιεται και αυτο με την φορα που εχει το χερι,αριστερα-δεξια-πανω-κατω.

Άλλο πράγμα είναι αυτό. Εμείς λέμε για αισθητήρα κίνησης.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

δεν πρεπει να δουλευει στο ομνια2 αισθητηρας κινησης.

 

τοτε το ενσωματωμενο παιχνιδακι με αυτοκινητα που εχει πως παιζεται?αφου απαιτει να κουνας περα δωθε το κινητο για να στριψεις.Λεω εγω τωρα... :O

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτό
στου youtube όπου δουλεύει αυτό που λέμε.. Αλλά ίσως το έχει κάνει μόνος του τελικά.. Το ψάχνω...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...