Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia II (I8000)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
βρε παιδιά το πρόγραμμα που ψάχνεις οδούς το έχει τελικά μόνο η cosmote δωρεάν υπάρχει κάπου στο site να το κατεβάσω για να μην πληρώνω;:(:cry: νόμισα ότι θα το έχει ενσωματωμένο το τηλέφωνο ( έτσι μου είπαν αλωστε ):mad: βέβαια όταν το πήρα μου το αλαξανε και μου είπαν ότι το έχει μόνο η cosmote .το τηλέφωνο μου είναι το ομνια 2.:cry:

 

Υπάρχουν πολλά προγράμματα πλοήγησης που μπορείς να δοκιμάσεις. Διάβασε λίγο όμως και εδώ αλλά και στο Windows Mobile Navigation για να βγάλεις άκρη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Βοήθεια αύριο είναι να φύγω ταξίδι στο εξωτερικό και έχω βάλει στο όμνυα τους χάρτες igo8 & destinator7 και μου δούλευαν κανονικά σήμερα έκανα την βλακεία να κατεβάσω αυτό Navigon MN7.4.3 Build 793 für den PDA (ab WM 5.0) Q4 2009 το οποίο το έτρεξα και μου έγραφε error storage card κ.τ.λ. και το παράτησα το άφησα μέσα στην κάρτα χωρίς να κάνω διαγραφεί τίποτα. Προηγουμένως που πήγα να ανοίξω το destinator πήγα αμέσως να αλλάξω χάρτη για να τσεκάρω της διαδρομές για το ταξίδι που θα πάω και από εκείνη τη στιγμή μπλοκάρισε πάω να το ανοίξω μου βγάζει μαύρη οθόνη και error.σας παρακαλώ κανείς που γνωρίζει να με βοηθήσει τη μπορώ να κάνω και εάν χιαστή reset,format η οτιδήποτε άλλο.οσο γίνετε πιο αναλυτικά να μου πει εάν γίνεται. συγνωμη που σας κούρασα αλλά καίγομαι……
Link to comment
Share on other sites

Μην σβήσεις τίποτα από την κάρτα μνήμης και κάνε ένα hard reset τη συσκευή σου.

 

Σε ευχαριστώ πολλή όλα ο.κ

Link to comment
Share on other sites

Να με συγχωρείτε για την ερώτηση,

αλλά η Samsung με αναβαθμίσεις, υποστήριξη, servis,

και σε συνεργασία με τα Vista, πως τα πάει;

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Η Samsung στην Ελλάδα ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ τί θα πεί SERVICE - ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ - ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ...! (τουλάχιστον μέχρι σήμερα!)

Δυστυχώς... :(

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχουμε νεα για το touchFlo? πως τρεχει δηλαδη στο S200 και το ΟΜΝΙΑ ΙΙ δεν μπορει?

και εχει και μεγαλυτερη υποστηριξη? μηπως αδυναμια hardware ? (drivers,cpu κλπ)

τα windows ιδια ειναι...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχουμε νεα για το touchFlo? πως τρεχει δηλαδη στο S200 και το ΟΜΝΙΑ ΙΙ δεν μπορει?

και εχει και μεγαλυτερη υποστηριξη? μηπως αδυναμια hardware ? (drivers,cpu κλπ)

τα windows ιδια ειναι...

 

Εχει βγει, δες εδω.

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει, δες εδω.

ΩΡΑΙΑ!

 

Σε ευχαριστω φιλε μου!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει, δες εδω.

 

Καλή προσπάθεια φαίνεται, είναι μόλις beta 1 και βλέπω να έχει αρκετά προβλήματα...

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Καλή προσπάθεια φαίνεται, είναι μόλις beta 1 και βλέπω να έχει αρκετά προβλήματα...

 

Ναι πράγματι, έχει αρκετά προβληματάκια, την έχω δοκιμάσει. Καλύτερα να περιμένουμε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω προχθες μετα απο 3 htc και μπορω να πω πως μου αρεσει παραπανω ,ειδικα η παραμετροποιηση που εχει γινει πανω στα mobile με στοχο να μην χρησιμοποιεις τοσο την γραφιδα ..

 

τελος να μην ξεχασω οτι για αυτα που προσφερει εχει παρα πολυ προσιτη τιμη σε σχεση με τον ανταγωνισμο .!

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν μπορώ με κάποιον τρόπο να αυξήσω την ένταση του μικροφώνου για να ακούγομαι καλύτερα?
Link to comment
Share on other sites

καλσπερα μετα απο 4 htc ειπα να το παρω αλλα ενω σε ολα με εχει βολεψει και το βλεπω πολυ καλο,εχω τρελαθει με το θεμα του gps,εχω δοκιμασει ολα τα προγραμματα και δεν λεει με τιποτα κλειδωσει σε δορυφορους
Link to comment
Share on other sites

Εγω του εβαλα το destinator 7 και το gps αμέσως κλείδωσε και δουλεψε...απλά το ρύθμισα στην θυρα com 7 όπως έκαναv και άλλα παιδιά εδω μεσα!!Μήπως πρέπει να κάνεις κάποια τέτοια ρύθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να ορίσεις ένα κουμπί να κάνει περιστροφή της οθόνης όποια στιγμή και σε όποιο πρόγραμμα θέλεις!

Δες εδώ πως θα το κάνεις στο 8 tip!!! :)

 

Νεος Κατοχος του καλυτερου κινητου της αγορας!!!

Φιλε EchiDNA,

στα Tips &Treaks στο βημα 8 γραφεις για την περιστροφη οθονης

Ακολουθω την διαδικασια που περιγραφεις χρησιμοποιωντας το .cab αρχειο αλλα

οταν παω στην αντιστοιχηση προγραμματος μου δινει 4 επιλογες:Κουμπι 1,1αναμονη,2,2αναμονη και οπου κι αν μπω δεν βρισκω πουθενα στην λιστα των προγραμματων την περιστροφη οθονης.Κανω κατι λαθος??

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλσπερα μετα απο 4 htc ειπα να το παρω αλλα ενω σε ολα με εχει βολεψει και το βλεπω πολυ καλο,εχω τρελαθει με το θεμα του gps,εχω δοκιμασει ολα τα προγραμματα και δεν λεει με τιποτα κλειδωσει σε δορυφορους

 

Βάλε το GPS Test, βγες σε ανοιχτό ουρανό και άστο μόνο του να βρει τη θύρα αυτόματα και περίμενε μέχρι να κλειδώσει δορυφόρους. Μετά δούλεψε το πρόγραμμα πλοήγησης της επιλογής σου.

 

οπου κι αν μπω δεν βρισκω πουθενα στην λιστα των προγραμματων την περιστροφη οθονης.Κανω κατι λαθος??

 

Επανεκκίνηση έκανες μετά την εγκατάσταση του .cab;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Περασα απο Γερμανο και η τιμη του απο την ερχομενη εβδομαδα πεφτει στα 493 Ευρω.

 

Μπορείς να το βρεις ήδη πολύ φθηνότερα.

http://www.skroutz.gr/s/88886/Samsung-I8000-Omnia-II-8GB.html

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το GPS Test, βγες σε ανοιχτό ουρανό και άστο μόνο του να βρει τη θύρα αυτόματα και περίμενε μέχρι να κλειδώσει δορυφόρους. Μετά δούλεψε το πρόγραμμα πλοήγησης της επιλογής σου.

 

καλησπερα ευχαριστω για την απαντηση σου,ποση ωρα μπορει να κανει για να κλειδωσει ? εχει βρει την θυρα αλλα ακομα στην οθονη του δεν διχνει καποιο σημα οτι εχει κλειδωσει σε καποιον δορυφορο

 

 

 

]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...