Jump to content

[Επίσημο] Samsung M8910 Pixon 12


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είπα κάτι διαφορετικό.Χρησιμοποιεί το λειτουργικό της Samsung με το νέο GUI που έχει,παραδείγματος χάρη,το Omnia HD.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 899
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το θεμα ειναι να μπορεις να περασεις εφαρμογες οπως στο symbian 3rd που εχει παρα πολλες..Αλλα αν μου λετε κλειστο λειτουργικο τοτε παπαλα δεν το περνω..
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι να μπορεις να περασεις εφαρμογες οπως στο symbian 3rd που εχει παρα πολλες..Αλλα αν μου λετε κλειστο λειτουργικο τοτε παπαλα δεν το περνω..

Μπορείτε να το δείτε live στο κατάστημα της Depsi

η εδώ

http://www.e-click.gr/index.php

Link to comment
Share on other sites

Πλαίσιο

 

Αναμένεται σύντομα

 

τιμή: 525,00 ευρώ

 

Link: Plaisio.gr

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι αναμεσα σε αυτο το κινητο και το ομνια hd ,με τρομαζει αρκετα η μπαταρια ,ακουσα οτι ειναι μονο 3 ωρες και με προβληματιζει ,δηλαδη καθε μερα φορτιση, και αργοτερα πρωι απογευμα!!! το εχει παρει κανεις να μας πει?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να έχει πάρει το κινητό για να μας πει εντυπώσεις;

Σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά θα πρέπει να έχω αποφασίσει ως την Τετάρτη!

Με ενδιαφέρει κυρίως το GPS, η φωτογραφική θα είναι λογικά η καλύτερη!

Στο gsmarena λέει ότι είχε 1 χρόνο άδεια χρήσης του Route 66, ισχύει κάτι τέτοιο εδώ;

Και αν δεν έχει πρόγραμμα πλοήγησης και χάρτες τι μπορεί να κάνει κανείς;

Είναι "άχρηστο" το GPS σε αυτή την περίπτωση;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

ετυχε και πηγα απο vodafone και το ειδα απο κοντα(οχι ανοιχτο,dummy) αρκετα ομορφο και αρκετα μικρο μου φανηκε,μια χαρα δηλαδη το κινητακι ;) 525 στην voda
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα την προηγούμενη παρασκευή(500)...

πολύ όμορφο κινητό,αρκετα πιο μικρό και μαζεμένο σε σχέση με τα Nok και τα Appl που εχω,αρκετά γρήγορο και δεν εχει να ζηλέψει τίποτα απο άλλα touch.

Όσο για την καμερίτσα του...μόνο αν το δείτε οι ίδιοι θα μπορέσετε να καταλάβετε για τι διαφορές μιλάμε είτε ειναι μέρα είτε νύχτα.

Πολύ καλο λοιπόν,αλλά είμαι σε αναμονή και του 3Gs για να αποφασίσω ποιο θα κρατίσω....:D

Link to comment
Share on other sites

πες μας φιλε ,εσυ που το πηρες απο μπαταρια ποσο κραταει?θελω να το παρω αλλα με προβληματιζει αρκετα!
Link to comment
Share on other sites

μετά την πρώτη μεγάλη φόρτιση μου κράτισε σχεδόν δυο μέρες χωρίς όμως να το αφήσω σε ησυχία,δούλευα συνεχώς το μενού του και τις λειτουργίες του ασταμάτητα.

Πάντως χτές και σήμερα παραμένει στο full η μπαταρία σε normal λειτουργία,δηλαδή μερικά τηλ,μερικά μνμ,και λίγες φώτο.

Link to comment
Share on other sites

ακουσα 3 ωρες ομιλιας μονο και απογοητευτικα αλλα αν κραταει 2 -3 μερες που λες καλα ειναι,αν εχει ωρα πες μας και καμια αλλη λεπτομερεια,αν ειναι γρηγορο αν κολλαει,και 2 μερες με μπλουτουθ? γενικα πες μας για το κινητο γιατι απο τι φαινεται μονο εσυ το πηρες και εχεις αποψη,σε ευχαριστω εκ τω προταιρων!
Link to comment
Share on other sites

το αγορασα και εγω εχθες. το κινητο ειναι παρα πολυ καλο.η οθονη ειναι παρα πολυ καλη με εντονα χρωματακαι τελεια αναλυση.ειναι γρηγορο στην αλλαγη μεταξυ των επιλογων του μενου.ολα τα λεφτα ομως ειναι η καμερα και το flash xenon καθαρες και με ολη την λεπτομερια φωτογραφιες μερα και νυχτα.οσο για την μπαταρια απο το πρωι που το εβγαλα απο τον φορτιστη και με καμια 30ρια φωτο βιντεο 20 λεπτα ομιλιας και αρκετο ψαχουλεμα εχουν πεσει 2 απο τις 5 γραμμες μεχρι τωρα
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο σε οσους το πηραν!

Ερωτηση,η οθονη του μερα & κατω απ`το φως του ηλιου τι λεει,φαινετε καθολου?

Επισεις το τατς & το scroling "ακουνε"??

Και τελος εχει ευχρηστο κλειδωμα οθονης[λογο τατς]?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

δημήτρη δεν ξέρω για αντοχή σε χρήση bluetooth,πάντως οτι λειτουργία και να κάνεις σίγουρα κρατάει απο 2 μέρες και πάνω...

manan στον ήλιο η οθόνη φαίνεται αρκετά καλά μην φανταστείς ομως και τίποτα το τρομακτικό,το touch και scroling ακούνε μια χαρά χωρίς κανένα κόλλιμα ή παρενέργια,και το κλείδωμα οθόνης γίνεται αυτόματα ή με πλαινό πλήκτρο του κινητού,ξεκλείδωμα επίσης με το πλαινό πλήκτρο ή με ενα πλήκτρο touch της οθόνης για 1 δευτερ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με την μπαταρία τι γίνεται τελικά?? Ελπίζω να μην είναι σαν το lg viewty ku990 που έχω και πλεον καθε μέρα θέλει τον φορτιστή του και στην αρχη άντεχε μόνο 2 μέρες με μέτρια χρήση... Απο gps τι λέει?? Το δοκίμασε κανείς να μας πει αν έχει καλούς χάρτες??

 

Οσο για τα θέματα που ρωτα ο φίλος απο πάνω δεν νομίζω να παίρνει θέματα αυτό το κινητό... Νομίζω και η samsung ακολουθεί το χαζοσύστημα της lg και δεν επιτρέπει την εγκατάσταση θεμάτων... Αν κάνω λάθος διορθώστε με...

Ελληνικά Video Tutorials για το ποδήλατο!:dance:

Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UC9h7j8yHKezJf-9XVq8CTXQ

Facebook Page: https://www.facebook.com/thebikeguruchannel

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση για κατοχους του εξαιρετικου κινητου.στις ρυθμισεις της καμερας πως ενεργοποιουμε το anti-shake;δεν μπορω ουτε να το ενεργοποιησω ουτε να το απενεργοποιησω.
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση για κατοχους του εξαιρετικου κινητου.στις ρυθμισεις της καμερας πως ενεργοποιουμε το anti-shake;δεν μπορω ουτε να το ενεργοποιησω ουτε να το απενεργοποιησω.

φιλε μου για το να ενεργοποιησεις πρεπει πρωτα να απενεργοποιηησεις το φλας

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω που το δουλεψα 2 μερες εχω να πω πως η φωτο ειναι φανταστικη με το φλασ.... η αφη του δεν μου αρεσε.... εχοντας βεβαια το omnia hd.... αλλο ενα τραγικο για φωτοκινητο ειναι να μην εχει νυχτερινη ληψη στο βιντεο και να μην μπορεις να ενεγοποιησεις το φλας στη νυχτερινη φωτογραφια.... οταν δε κανεις πλοηγηση με αυτη την αφη σου σπαει τα νευρα μεχρι να ακουσει η οθονη τις εντολες σου.... ειδικα αν ειναι βαρια σελ. την ξεχνας... επισεις δυσκολευεται αρκετα να ζουμαρει μια φωτο δεν ξερω αν το κανει και σε εσας αυτο....
Link to comment
Share on other sites

Το δουλεψα λιγο σημερα στο Πλαισιο και επιβεβαιωνο και εγω οτι δεν sclrolari ουτε ακουει καλα η οθονη του!

Το ιδιο περιπου προβλημα ειχα και με το S8300 που ειχα αγορασει και γενικα ΔΕΝ ειμαι υπερ τετοιων τατς οθονων οταν προκειτε για καθημερινη εξωτερικη χρηση. ας εχουν και 20ΜΡ καμερα!!

 

Ισως φταιει και η προτερη εμπειρια μου με το iphone αλλα και το HD που εχω αλλα το τατς του μου φανηκε καπως..

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...