Jump to content

[Επίσημο] Samsung M8910 Pixon 12


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mηπως ξερει κανεις κανενα site οπου καποιος ασχετος να μπορει ευκολα κι απλα να κατεβασει κανενα παιχνιδι;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 899
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν... Το θέμα με την μπαταρία με ενημέρωσαν ότι ενδέχεται να οφείλεται στο λογισμικό της συσκευής... ΩΣΤΟΣΟ, το ίδιο και το θόλωμα του βίντεο σε νυχτερινή λήψη, πρόβλημα που δεν παρουσιάζει η συσκευή μου...

 

Θα πρότεινα για να βγάλουμε μια άκρη εδώ μέσα να πούμε ποιά έκδοση έχει και αν έχει πρόβλημα Α) στην μπαταρία και Β) στο βίντεο, για να καταλήξουμε σε ένα χρήσιμο για όλους συμπέρασμα στο ποιά έκδοση είναι η απροβλημάτιστη...

 

Την έκδοση του λογισμικού την βλέπουμε πληκτρολογώντας *#1234#.

 

Έχω:

<SW VER> M8910 XXIH2

<CSC VER> Μ8910 OXCIH2

 

Α)Πρόβλημα θολωμένου βίντεο : όχι

Β) Γρήγορη αποφόρτιση μπαταρίας: ναι

 

SW VER = SoftWare Version

CSC VER = Client Server Communication Version

Edited by SoKoFLiKo
:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... Το θέμα με την μπαταρία με ενημέρωσαν ότι ενδέχεται να οφείλεται στο λογισμικό της συσκευής... ΩΣΤΟΣΟ, το ίδιο και το θόλωμα του βίντεο σε νυχτερινή λήψη, πρόβλημα που δεν παρουσιάζει η συσκευή μου...

 

Θα πρότεινα για να βγάλουμε μια άκρη εδώ μέσα να πούμε ποιά έκδοση έχει και αν έχει πρόβλημα Α) στην μπαταρία και Β) στο βίντεο, για να καταλήξουμε σε ένα χρήσιμο για όλους συμπέρασμα στο ποιά έκδοση είναι η απροβλημάτιστη...

 

Την έκδοση του λογισμικού την βλέπουμε πληκτρολογώντας *#1234#.

 

Έχω:

<SW VER> M8910 XXIH2

<CSC VER> Μ8910 OXCIH2

 

Α)Πρόβλημα θολωμένου βίντεο : όχι

Β) Γρήγορη αποφόρτιση μπαταρίας: ναι

 

SW VER = SoftWare Version

CSC VER = Client Server Communication Version

 

τα ίδια έχω και εγώ και δεν έχω πρόβλημα ως γνωστό και στο βίντεο και στην μπαταρία

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αποκλειεται να μην εχεις προβλημα με το video το βραδι...Ολες oi Firmware εχουν προβλημα με το video δεν εχει βρεθει λυση ακομα φιλος..

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Αποκλειεται να μην εχεις προβλημα με το video το βραδι...Ολες oi Firmware εχουν προβλημα με το video δεν εχει βρεθει λυση ακομα φιλος..

 

ε τι να σου πω τώρα? Αφού δεν έχω, τι να πω ???? Θα αρχίσω μου φαίνεται να τραβάω κάθε βράδυ βίντεο μπας και βρώ πρόβλημα :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ε τι να σου πω τώρα? Αφού δεν έχω, τι να πω ???? Θα αρχίσω μου φαίνεται να τραβάω κάθε βράδυ βίντεο μπας και βρώ πρόβλημα :)

 

Μπορει να εχει αλλα να μη το βλεπεις,δεν ειπαμε οτι θολωνει συνεχεια αλλα κατα διαστηματα για λιγο

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχει αλλα να μη το βλεπεις,δεν ειπαμε οτι θολωνει συνεχεια αλλα κατα διαστηματα για λιγο

τι τραβάω Χριστέ μου:blink::blink: ούτε για ΄΄ δεν μου θολώνει!!!!!

Δεν αλλάζουμε κουβέντα? Εχει βγει καμιά αναβάθμιση?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

τραβα ενα videaki για 1μισι λεπτο στο ιδιο συμειο και βαλτο στο internet na δουμε πως εστυαζει ο φακος του για να σε πιστεψουμε:lol:

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

τραβα ενα videaki για 1μισι λεπτο στο ιδιο συμειο και βαλτο στο internet na δουμε πως εστυαζει ο φακος του για να σε πιστεψουμε:lol:

μα την Παναγία θα τραβήξω και θα βάλω, αν όχι απόψε αύριο σίγουρα!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

τελικα εχει ακουστει τιποτα για καμια αναβαθμιση?
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα που είχα παλαιότερα με τις επαννεκινήσεις ήτο θέμα πλακέτας. Το πήραν πίσω και μου την αλλάξανε.

 

Μου βγάζει κι εμένα αρκετές φορές το "Ανεπαρκείς Πόροι"... Ειδικά όταν είμαι στις φωτός... Αλλά και σε άσχετες στιγμές... Ξέρει κανείς τι παίζει ? plz.....

 

Το λογιμικό του είναι:

 

<SW VER>

M8910XXIH2

 

<CSC VER>

M8910OXCIH2

LIVE TO DIVE , DIVE TO LIVE!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα που είχα παλαιότερα με τις επαννεκινήσεις ήτο θέμα πλακέτας. Το πήραν πίσω και μου την αλλάξανε.

 

Μου βγάζει κι εμένα αρκετές φορές το "Ανεπαρκείς Πόροι"... Ειδικά όταν είμαι στις φωτός... Αλλά και σε άσχετες στιγμές... Ξέρει κανείς τι παίζει ? plz.....

 

Το λογιμικό του είναι:

 

<SW VER>

M8910XXIH2

 

<CSC VER>

M8910OXCIH2

 

αυτό που συμπεραίνω είναι ότι όλοι μας μάλλον έχουμε την ίδια έκδοση λογισμικού, άρα δεν έχει βγάλει κάποια νέα :confused:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον μπορεί να ενδιαφέρεται.... με την απενεργοποίηση του δικτύου 3G η ζωή της μπαταρίας διπλασιάζεται... Κράταγε 1,5 μέρα και αισίως μετά την εν λόγω απενεργοποίηση οδεύω με 3 παύλες στο δείκτη μπαταρίας στην 3η...
:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον μπορεί να ενδιαφέρεται.... με την απενεργοποίηση του δικτύου 3G η ζωή της μπαταρίας διπλασιάζεται... Κράταγε 1,5 μέρα και αισίως μετά την εν λόγω απενεργοποίηση οδεύω με 3 παύλες στο δείκτη μπαταρίας στην 3η...

Ε καλα αυτο ειναι δεδομενο..σε ολα τα κινητα η λειτουργια GSM μονο παρατεινει τους χρονους αναμονης και ομιλιας της μπαταριας;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια ερώτηση... Θέματα μπορώ να κατεβάσω απο το ιντερνετ και να τα ενεργοποιήσω ή έχει μόνο τα στανταρ εργοστασιακά?

Ελληνικά Video Tutorials για το ποδήλατο!:dance:

Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UC9h7j8yHKezJf-9XVq8CTXQ

Facebook Page: https://www.facebook.com/thebikeguruchannel

Link to comment
Share on other sites

Όταν βρίσκω στο κινητό μηνύματα ή αναπάντητες έχω παρατηρήσει ότι ενώ η οθόνη "ακούει" όταν πατάω το σχετικό εικονικό κουμπί για να ανοίξουν, αυτά ανοίγουν με το 3ο ή 5ο κλπ πάτημα του κουμπιού... Συμβαίνει γενικά αυτό?
:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Όταν βρίσκω στο κινητό μηνύματα ή αναπάντητες έχω παρατηρήσει ότι ενώ η οθόνη "ακούει" όταν πατάω το σχετικό εικονικό κουμπί για να ανοίξουν, αυτά ανοίγουν με το 3ο ή 5ο κλπ πάτημα του κουμπιού... Συμβαίνει γενικά αυτό?

 

kai εμένα μου το είχε κανει στην αρχή αυτό κάποιες φορές αλλά εδώ και μηνες πλέον δεν το κάνει, τα ανοίγει με την μία

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια ερώτηση... Θέματα μπορώ να κατεβάσω απο το ιντερνετ και να τα ενεργοποιήσω ή έχει μόνο τα στανταρ εργοστασιακά?

προς το πρόν δεν παίζουν θέματα στο διαδίκτυο , δηλ. δεν δέχεται το τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη αν γινομαι κουραστικος,αλλα μηπως ξερει κανεις καποιο site οπου μπορουμε να κατεβασουμε με ευκολο και σιγουρο τροπο παιχνιδια;
Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη αν γινομαι κουραστικος,αλλα μηπως ξερει κανεις καποιο site οπου μπορουμε να κατεβασουμε με ευκολο και σιγουρο τροπο παιχνιδια;

 

Kάνε ένα search στις σελίδες εδώ , έχει απαντηθεί :D

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

kai εμένα μου το είχε κανει στην αρχή αυτό κάποιες φορές αλλά εδώ και μηνες πλέον δεν το κάνει, τα ανοίγει με την μία

 

Μάλλον θα θέλει το χρόνο του να μου τα ανοίγει κι εμένα αμέσως... :D

 

Κανείς άλλος που πατάει πολλές φορές για να ανοίξουν τα μηνύματα ή οι αναπάντητες να μην τρέχουμε τσάμπα στα service? :O

:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα θέλει το χρόνο του να μου τα ανοίγει κι εμένα αμέσως... :D

 

Κανείς άλλος που πατάει πολλές φορές για να ανοίξουν τα μηνύματα ή οι αναπάντητες να μην τρέχουμε τσάμπα στα service? :O

 

θα σου προτείνω κάτι χαζό ίσως.....κάνε του επανεκίνηση βγάζοντας την μπαταρία

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα που είχα παλαιότερα με τις επαννεκινήσεις ήτο θέμα πλακέτας. Το πήραν πίσω και μου την αλλάξανε...

 

 

φιλε gathanas1 ποσο καιρο σου κρατησαν το κινητο στο σερβις?εχω στειλει το δικο μου στο σερβις (ειναι η δευτερη φορα που το στελνω απανωτα γιατι μου το επεστρεψαν πισω την πρωτη με την ιδια βλαβη να παραμενει)μεσω της wind και βρισκεται εκει πανω απο μηνα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι ακόμα... Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το gps για να πάει κάπου? Σου δείχνει την διαδρομή που πρέπει να ακολουθήσεις ή μόνο σου λέει το σημείο όπου βρίσκεσαι? Π.χ. αν είμαι σπίτι και βάλω μια οδό θα μου βγάλει διαδρομή αυτόματα ή πρέπει μόνος μου να την ορίσω? Σόρρυ αλλά είμαι πολύ άσχετος με τα gps..

Ελληνικά Video Tutorials για το ποδήλατο!:dance:

Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UC9h7j8yHKezJf-9XVq8CTXQ

Facebook Page: https://www.facebook.com/thebikeguruchannel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...