Jump to content

[Επίσημο] HTC Hero


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μολις το πηρα και εγω απο γουιντ με επιδοτηση 12ευρω.καφε.απιστευτη κατασκευη.μεταλο με αυτο το rubber.ακομα δεν το εχω ψαξει.πρωτη φορτιση μου ειπε 8 ωρες.ισχυει η μεχρι να γεμισει μπαταρια?θα σκασω αν χρειζεται 8 ωρες

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μολις το πηρα και εγω απο γουιντ με επιδοτηση 12ευρω.καφε.απιστευτη κατασκευη.μεταλο με αυτο το rubber.ακομα δεν το εχω ψαξει.πρωτη φορτιση μου ειπε 8 ωρες.ισχυει η μεχρι να γεμισει μπαταρια?θα σκασω αν χρειζεται 8 ωρες

 

μην ακους μλκιες!! αυτα ειναι για κινητα με μπαταριες 10χρονων πισω!!!!

 

σκιστο αμεσα :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αυτό κάνω!αν εξαιρεσεισ την κάμερα απίστευτο!

 

--η καμερα του θελει πολυ δυνατο φως για να βγαλει φωτο

--το σημα του δεν μου φανηκε πολυ δυνατο.δηλαδη εκει που εχω 3g με το storm η το 3gs αυτο 2g και πολλα λεω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

παιδες σε περιπτωση που προσθεσουμε yahoo email account στο κινητο υπαρχει η δυνατοτητα ελεγχου σε πραγματικο χρονο (push) οπως πχ στο iphone?
Link to comment
Share on other sites

παιδες σε περιπτωση που προσθεσουμε yahoo email account στο κινητο υπαρχει η δυνατοτητα ελεγχου σε πραγματικο χρονο (push) οπως πχ στο iphone?

 

εγω που έχω yahoo mail plus μου έρχονται αυτόματα...

...Εχω προβλημα και ξερω πως το ξερω...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οι εφαρμογες και τα παιχνιδια του συγκρινονται με αυτα το συμπιαν?

 

Γούστα είναι αυτά. Προσωπικά τα θεωρώ ανώτερα και σίγουρα ουσιαστικότερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

με τα μηνυματα τι παιζει?ειτε στειλω ελληνικα ειτε αγγλικα 70 χαρακτηρες στελνει.και οι αναφορες 1 στις 10 μου ερχονται

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά. Προσωπικά τα θεωρώ ανώτερα και σίγουρα ουσιαστικότερα.[/QUΟΤΕ]

περισσοτερα εiναι?

 

ποσο κοστιζει?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης

 

Το αστείο είναι πως σήμερα στα Κυριακάτικα έντυπα έπαιζαν ολοσέλιδες καταχωρίσεις για το HTC Hero από την ACE Hellas κλπ, αλλά στο site τους ακόμη τίποτα!

:happy::confused::worry:

Link to comment
Share on other sites

μια ακομα ερωτηση:

 

Υπαρχει καποιος λογος για τον οποιο θα επρεπε να το παρω απο Ελλαδα και οχι απο πχ Αγγλια που μου βγαινει λιγο πιο φθηνα;

Τελος εαν πχ παρω τη συσκευη απο το clove.co.uk, δυνατοτητα για Ελληνικα(ελληνικο πληκτρολογιο) θα μπορω να εχω με τη native rom ή με καποιο επισημο update?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
μια ακομα ερωτηση:

 

Υπαρχει καποιος λογος για τον οποιο θα επρεπε να το παρω απο Ελλαδα και οχι απο πχ Αγγλια που μου βγαινει λιγο πιο φθηνα;

Τελος εαν πχ παρω τη συσκευη απο το clove.co.uk, δυνατοτητα για Ελληνικα θα μπορω να εχω με τη native rom ή με καποιο επισημο update?

 

Βασικά ...όχι! Τα Ελληνικά υποστηρίζονται από το λειτουργικό του τηλεφώνου και δεν παρεμβαίνει η ace hellas κλπ! Το μόνο που δεν ξέρω ακριβώς είναι το τι παίζει με την εγγύηση (που κανονικά έχουν την υποχρέωση να στο δεχτούν από όπου και αν το αγόρασες)

:p

Link to comment
Share on other sites

μια ακομα ερωτηση:

 

Υπαρχει καποιος λογος για τον οποιο θα επρεπε να το παρω απο Ελλαδα και οχι απο πχ Αγγλια που μου βγαινει λιγο πιο φθηνα;

Τελος εαν πχ παρω τη συσκευη απο το clove.co.uk, δυνατοτητα για Ελληνικα(ελληνικο πληκτρολογιο) θα μπορω να εχω με τη native rom ή με καποιο επισημο update?

 

Δεν έχεις το παραμικρό πρόβλημα να το πάρεις από Αγγλία αφού σε καλύπτει η Ευρωπαική Εγγύηση. Το μόνο πρόβλημα που υπάρχει είναι αν από εκεί που θα το πάρεις δεν είναι Ευρωπαικής εταιρίας αλλά αγορασμένο πχ από την Ασία (κάτι τέτοια έκανε αν θυμάστε ένα φεγγάρι ο Παπασωτηρίου στην Αθήνα - ίσως τα κάνει ακόμα)

 

Μια παρατήρηση. Έχουμε γράψει τόσα πολλά, και υπάρχουν ακόμα χρήστες και ρωτάνε πόσο κάνει; Άντε δες στο skroutz, βαριέσαι; :!:

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ενδιαφέρομαι για την αγορά του hero

και θα ήθελα να κάνω ορισμένες ερωτήσεις μιας και έχω χαθεί στα τόσα πολλά post

 

1) ποια έκδοση android "φοράει" και έχει γίνει αναβάθμιση ?, αν αγοράσω το τηλ από πλαίσιο ή από εξωτερικό expansys υπάρχει διαφορά?

 

2) το market λειτουργεί για Ελλάδα ή είναι κλειδωμένο

 

3)ελληνικό πληκτρολόγιο παίζει?

 

4)θα κοιτάξω και youtube αλλά θα ήθελα ενα mini review από κάποιον για την ποιότητα video

 

:) ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ενδιαφέρομαι για την αγορά του hero

και θα ήθελα να κάνω ορισμένες ερωτήσεις μιας και έχω χαθεί στα τόσα πολλά post

 

1) ποια έκδοση android "φοράει" και έχει γίνει αναβάθμιση ?, αν αγοράσω το τηλ από πλαίσιο ή από εξωτερικό expansys υπάρχει διαφορά?

 

2) το market λειτουργεί για Ελλάδα ή είναι κλειδωμένο

 

3)ελληνικό πληκτρολόγιο παίζει?

 

4)θα κοιτάξω και youtube αλλά θα ήθελα ενα mini review από κάποιον για την ποιότητα video

 

:) ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Καλημέρα

1) Φοράει την 1.5, λογικά τις επόμενες εβδομάδες θα κυκλοφορήσει η 2.1 ή ίσως και πριν το τέλος της χρονιάς. Δεν έχεις το παραμικρό πρόβλημα να αγοράσεις από Expansys, εγώ από εκεί το έχω πάρει

2) Όχι είναι κλειδωμένο. Λένε πως θα ξεκλειδωθεί όταν θα κυκλοφορήσει επίσημα το κινητό στην χώρα μας. Ως τότε Warez είναι η μόνη λύση ή να κάνεις root ώστε να βάλεις το Market Enabler, υπάρχουν πάντως τρόποι

3) Παίζει, υποστηρίζει επίσημα τα Ελληνικά το κινητό

4) Τίποτα το ιδιαίτερο σε Video, Camera και μουσική. Μην περιμένει πολλά σε αυτούς τους 3 τομείς

 

Καλώς ήρθες :)

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

1) Φοράει την 1.5, λογικά τις επόμενες εβδομάδες θα κυκλοφορήσει η 2.1 ή ίσως και πριν το τέλος της χρονιάς. Δεν έχεις το παραμικρό πρόβλημα να αγοράσεις από Expansys, εγώ από εκεί το έχω πάρει

2) Όχι είναι κλειδωμένο. Λένε πως θα ξεκλειδωθεί όταν θα κυκλοφορήσει επίσημα το κινητό στην χώρα μας. Ως τότε Warez είναι η μόνη λύση ή να κάνεις root ώστε να βάλεις το Market Enabler, υπάρχουν πάντως τρόποι

3) Παίζει, υποστηρίζει επίσημα τα Ελληνικά το κινητό

4) Τίποτα το ιδιαίτερο σε Video, Camera και μουσική. Μην περιμένει πολλά σε αυτούς τους 3 τομείς

 

Καλώς ήρθες :)

 

ήμαρτον! αν έχουν κλειδωμένο το market είναι παντελώς άχρηστο για μένα

Link to comment
Share on other sites

από πότε το market είναι κλειδωμένο?αγόρασα το hero πρίν τρείς μήνες απο expansys και έχω ελληνικό μενού/πληκτρολόγιο και φυσικά market που λειτουργεί και έχω κατεβάσει ένα σωρό εφαρμογές .....
Link to comment
Share on other sites

από πότε το market είναι κλειδωμένο?αγόρασα το hero πρίν τρείς μήνες απο expansys και έχω ελληνικό μενού/πληκτρολόγιο και φυσικά market που λειτουργεί και έχω κατεβάσει ένα σωρό εφαρμογές .....

 

+1 μια χαρα μου λειτουργει το μαρκετ και τα παντα ελληνικα.το πηρα την πεμπτη απο γουιντ μολισ το ειχαν πρωτοφερει

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Σας κατεβαίνουν οι payed εφαρμογές; Αν ναι, μπράβο :blink:

 

Αυτό εννοώ κλειδωμένο, γενικότερα δουλεύει :cool:

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Το market δουλεύει άψογα... και έχει πάρα πάρα πολλές εφορμογές που κάνουν σχεδόν τα πάντα... Απλά η google δεν έχει ανοίξει τις εφαρμογές που είναι επι πληρωμή στην χώρα μας. Αυτό όμως δεν συμβαίνει μόνο στην χώρα μας.... Αλλά τι να τις κάνεις τις payed εφαρμογές όταν έχει τέτοια πληθώρα free?

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Άρα είναι κλειδωμένο, νόμιζα πως ο φίλος εννοόυσε σε payed εφαρμογές, αυτό εννοούμε κλειδωμένο άλλωστε. Γενικότερα δεν υπάρχει χώρα που δεν δουλεύει από όσο ξέρω.

 

Τώρα για το τι να τις κάνεις, καλά μην τρελαθούμε, οι πιο σωστές εφαρμογές είναι κυρίως οι payed :)

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Kαλά άμα θες οπωσδήποτε payed εφαρμογές νομίζω ξέρεις που και πως να τις βρεις...

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...