Jump to content

[Επίσημο] HTC Hero


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν νομίζω μέχρι τον Σεπτέμβριο, αλλά μια μικρή καθυστέρηση παίζει σοβαρά για κάποιους λόγους, ήδη το clove που είναι από τους πρώτους που φέρνουν τα htc γενικά άλλαξε την ημερομηνία παραλαβής άπό 3 του Ιουλίου και το πήγε 16-21 Ιουλίου σε περιορισμένες ποσότητες. Ο χρόνος θα δείξει :) Υπομονή
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άρα καλά λέω εγώ :p... Με βάση αυτά που λες, επίσημα από την HTC Hellas θα παραλειφθεί μέσα-τέλη Ιουλίου οπότε στην καλύτερη μέσα-τέλη Αυγούστου θα το δούμε σε Cosmote, Πλαίσιο κτλ..
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η Ελλάδα δεν περιλαμβάνεται στο google checkout για αυτό και η μη εμφάνιση εφαρμογών επί πληρωμή. Πάντως με το market hack εμφανίζεται και αν εξαιρέσεις κάποια προβλήματα activation η εφαρμογή παίζει μια χαρά.

 

Για την ώρα βλέπω μόνο Αθήνα και είναι στυλ navigon δηλαδή την αναζήτηση μπορείς να την κάνεις με λατινικούς και ελληνικούς χαρακτήρες, οι δρόμοι είναι με λατινικούς χαρακτήρες. Για περισσότερα όταν το δουλέψω στον δρόμο, πάντως φαίνεται πολύ καλή προσπάθεια.

 

χαρτες που βρηκες? τους αγορασες? αλλιως δεν εμφανιζει τιποτα.

το copilot το χρησιμοποιουσα σε windows mobile και ειναι απλα εξαιρετικο. Οι αλγοριθμοι για επαναυπολογισμο διαδρομης που έχει ειναι φοβεροι, πολυ γρηγορα αποτελεσματα. Εφοσον το εγκαταστησαμε και λειτουργει κανονικα, αν αγορασω τους χαρτες για Ευρωπη λογικα δεν θα ειναι οκ? Μπορω να τους αγορασω απο το copilot central (εφαρμογη για desktop pc). Γενικα το προγραμμα ειναι απαιχτο. Καλα ειναι δυνατον να μην μπορουμε να αγορασουμε εφαρμογες απο το market? ποτε προβλεπεται αυτο? μηπως να στειλουμε ομαδικο eimail στην google?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι θα το καθυστερήσουν για αυτό το λόγο τουλάχιστον μέχρι Σεπτέμβριο...

Αν είναι να έρθει σεπτέμβριο τότε εγώ θα κοντραριστώ ανάμεσα σε αυτό και το pre.Ήδη είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο αλλά αν ερχόταν τώρα το καλοκαίρι το hero τότε ίσως λόγω ανυπομονησίας το έπαιρνα.Αλλά αν έρθει σεπτέμβρη δεν ξέρω..Πάντως διάβασα ότι μέσα στο επόμενο έτος θα κυκλοφορήσουν περίπου 20 νέα μοντέλα με λειτουργικό android.Υπομονή:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιωμένο δυστυχώς :( ότι τα αγγλικά eshops θα το έχουνε μετά τα μέσα Ιουλίου. Για να δούμε όμως το γαλλικό expansys μπορεί να το φέρει ενωρίτερα, καμιά φορά στην Γαλλία παραλαμβάνουνε ενωρίτερα.
Link to comment
Share on other sites

γιατι το iPhone δεν κανει;

 

:p

 

Κάνει και παρακάνει.

Απλά δεν έχει δωρεάν push email. Το mobile me θέλει συνδρομή (αν και σου δίνει ένα μήνα δοκιμής νομίζω)

Link to comment
Share on other sites

ποτε προλαβες!;;;;

 

ωραια θα σε γεμισουμε με ερωτησεις...

 

αμα ερθει ...οτι θέλετε!

 

HTC Hero: The first Android device with Flash :D

http://www.adobe.com/devnet/devices/articles/htchero.html

Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχεις και θα δεις ερωτηματολογιο ετοιμο που θα σου εχω!

 

ετσι για να σε

μια που θα εισαι ο πρωτος...

 

βρε παιδες παει μια χαρα και γρηγορα η μου φαινεται;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδες παει μια χαρα και γρηγορα η μου φαινεται;

 

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα δείχνει τελικά. Ένα από τα πιο σπαστικά πράγματα στο iPhone 3G μου είναι η ταχύτητα. Lagάρει αρκετά εύκολα. Σίγουρα δεν μπορεί να χειριστεί multitasking. Το 3GS δεν ξέρω πως τα πάει σε αυτόν τον τομέα βέβαια.

Αλλά αν το Hero είναι έτσι όπως φαίνεται θα το τσιμπήσω στάνταρ :O Είμαι ήδη πολύ ενθουσιασμένος:O

Link to comment
Share on other sites

παιδία ξέρει μήπως κανένας αν και πότε θα το φέρει η vodafone????

 

εχω επιδότηση και καίγομαι...και κλασσικά στη vodafone με κοιτάνε σαν εξωγήινο όπου ρωτάω για... κάποιο... Htc hero..!!!

myPhones: Ericsson GF768, SE k700i, Sharp V902, sharp V903, Qtek S200, Motorola V3, SE P910i, Nokia 8800 sirocco, SE k810, Sharp 770SH, Nokia N95, Samsung U900 soul, LG kU990 viewty, SE W910, Nokia 5000, Samsung innov8, Apple iphone 3GS, Nokia N82, HTC wildfire, Blackberry bold 9700, Nokia C3-01, Apple iphone 4 16gb, Apple iphone 5 16gb...
Link to comment
Share on other sites

Καλα είναι αν είναι Σεπτέμβριος.

 

Πέρα από κάποιους εδώ που θα το πάρουν τώρα, νομίζω ο κύριος όγκος θα περιμένει λίγο ,να δει αποδόσεις και προβλήματα. Μιλάμε για μισό χιλιάρικο σε λεφτά, οπότε δεν είναι κάτι που τα δίνεις τόσο εύκολα (εκτός και αν εδώ απαντάει και κάποιος συγγενής του Μαρινάκη (που είναι και επίκαιρο πλέον) οπότε πάσο !!

 

Σίγουρα δείχνει πως είναι σούπερ τηλέφωνο αλλά αν δεν αλλάζετε συσκευές κάθε χρόνο δίνοντας 500 €, τότε θα έλεγα να κάνετε υπομονή :)

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ σεπτέμβρη πιστεύω θα έρθει..... οπότε μάλλον αλλάζουν τα πλάνα μου γιατί χρειάζομαι επειγόντως άμεσα κινητό....
myPhones: Ericsson GF768, SE k700i, Sharp V902, sharp V903, Qtek S200, Motorola V3, SE P910i, Nokia 8800 sirocco, SE k810, Sharp 770SH, Nokia N95, Samsung U900 soul, LG kU990 viewty, SE W910, Nokia 5000, Samsung innov8, Apple iphone 3GS, Nokia N82, HTC wildfire, Blackberry bold 9700, Nokia C3-01, Apple iphone 4 16gb, Apple iphone 5 16gb...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...