Jump to content

[Επίσημο] HTC Hero


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι ειναι αυτα? για hero?

hallogadgetman78 δωσε μια κατατοπιστικη απαντηση παρακαλω γιατι αυτη που πηρα δεν...

 

ο φιλος προτιμα αντι να μας δωσει ενα σωστο link , να μας προτρεψει να googlaρουμε...

 

ευχαριστουμε για την υποδειξη αλλα θα θελαμε κατι πιο συντομο και ουσιαστικο...

αν δεν μπορεις ...δεν πειραζει

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα σε πολύ καλή τιμή στο παρακάτω site crescent. Μίλησα μαζί τους και μου είπαν ότι στέλνουν Ελλάδα και αν θέλω μου στέλνουν το Hero που έχει τον ευρωπαικό φορτιστή στο κουτί του. Η τιμή του είναι 465 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά! :)
Link to comment
Share on other sites

hallogadgetman78 δωσε μια κατατοπιστικη απαντηση παρακαλω γιατι αυτη που πηρα δεν...

 

ο φιλος προτιμα αντι να μας δωσει ενα σωστο link , να μας προτρεψει να googlaρουμε...

 

ευχαριστουμε για την υποδειξη αλλα θα θελαμε κατι πιο συντομο και ουσιαστικο...

αν δεν μπορεις ...δεν πειραζει

 

Αυτά που αναφέρει είναι custom roms για Magic και Dream οι οποίες υποστήριζαν multitouch στον browser :)

Link to comment
Share on other sites

hallogadgetman78 δωσε μια κατατοπιστικη απαντηση παρακαλω γιατι αυτη που πηρα δεν...

 

ο φιλος προτιμα αντι να μας δωσει ενα σωστο link , να μας προτρεψει να googlaρουμε...

 

ευχαριστουμε για την υποδειξη αλλα θα θελαμε κατι πιο συντομο και ουσιαστικο...

αν δεν μπορεις ...δεν πειραζει

 

EDIT: οπα σορρυ, δεν ειχα διαβασει την ερωτηση σου σωστα. Νομιζα οτι ρωτουσες "τι ειναι το hero".

Πηγαινε εδω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=537365 να διαβασεις πως γινεται...

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που αναφέρει είναι custom roms για Magic και Dream οι οποίες υποστήριζαν multitouch στον browser :)

ευχαριστω αλλα εδω στο thread αυτο μιλαμε για hero ...νομιζω

 

βλεποντας το post νομιζα οτι ειναι κατι καινουριο που βγηκε για το hero...

 

op! τωρα ειδα την απαντηση σου ....οκ κανενα προβλημα geovass ευχαριστω

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δε μιλάω μόνο για Ελλάδα :) Γι αυτό ρωτάω. Στο XDA ήδη τό έχουν κάποιοι.
Link to comment
Share on other sites

Δε μιλάω μόνο για Ελλάδα :) Γι αυτό ρωτάω. Στο XDA ήδη τό έχουν κάποιοι.

 

Οι μονοι που το εχουν ειναι οι Αγγλοι, που το πηραν απο την orange!

Link to comment
Share on other sites

Εδω το HTC Sync 2.0.4 για το Hero...

 

http://www.htc.com/hero/m/files/downloads/HTCsync.zip

:D

 

thanks george :):)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

thanks george :):)

 

Ετοιμαζόμαστε πυρετωδώς Δημητρη για την αφιξη!

Αντε πια! ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ενημερωση ειναι για 31 Ιουλιου στην eXpansys!

Αντε μακαρι να ειναι ετσι, ωστε να το εχουμε 3 ή 4 Αυγουστου!

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμαζόμαστε πυρετωδώς Δημητρη για την αφιξη!

Αντε πια! ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ενημερωση ειναι για 31 Ιουλιου στην eXpansys!

Αντε μακαρι να ειναι ετσι, ωστε να το εχουμε 3 ή 4 Αυγουστου!

 

αν και στις 4 εχω τα γενεθλια μου..δεν θα με χαλαγε να ερχοταν και νωριτερα:lol::p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

http://phandroid.com/2009/07/24/htc-highlights-hero-in-video-series/

Δειτε τα 3 βιντεακια κια θα καταλαβετε...

 

Παντως το ψιλοσφιγγει και το hero το sense GUI.Τι να πω ....

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τα reviews μιλάνε για ανεπαρκές hardware....

Κρίμα γιατί ήθελα να ήταν το πρώτο Android κινητό μου.

 

 

The Hero represents a valiant effort from HTC -- though unfortunately, the company appears to have bitten off more than its last-generation hardware can chew. If this build of Android were to be loaded atop the guts of a 3GS or Pre, the performance would likely be astounding, but fused with the two-year old architecture of previous devices, it's mostly disappointing. We're not saying this isn't the best build of Android on the market -- we think it is. What we are saying is that this build is a bit too much for a device like the Hero to handle, and that makes for an uneven, sometimes frustrating experience. Going into the review, we desperately wanted to love this phone, but given the combination of a few poor hardware choices and an OS which outclasses the device it runs on, we can only recommend that you enter at your own risk. HTC has an explosive entry in the smartphone category with what its done on the software side... now it just needs the hardware to match.

 

http://www.engadget.com/2009/07/23/htc-hero-review/

Link to comment
Share on other sites

όντως κρίμα, το είδα και σε άλλα reviews και χαίρομαι που τλκ επέλεξα να πάω με το 3GS αντί του Hero. Ας ελπίσουμε το rachel να ανταποκριθεί καλύτερα στις προσδοκίες ή κάποια άλλη συσκευή της HTC
Link to comment
Share on other sites

όντως κρίμα, το είδα και σε άλλα reviews και χαίρομαι που τλκ επέλεξα να πάω με το 3GS αντί του Hero. Ας ελπίσουμε το rachel να ανταποκριθεί καλύτερα στις προσδοκίες ή κάποια άλλη συσκευή της HTC

 

ρε μάγκες, αυτό που λέει είναι ότι αν τρέχουν πολλές εφαρμογές μαζί είναι λογικό να πάει πιο αργά ;) Το iphone τρέχει μόνο μια εφαρμογή τη φορά.

Πάντως ψήνομαι άγρια για το HTC hero και δεν θα έπaιρνα ένα τηλέφωνο που δεν θα μπορούσα να του κάνω το πιο απλό σέρβις, να αλλάξω τη μπαταρία του. Ξέρεται ότι για να αλλάξετε μπαταρία στο iphone πρέπει να το πάτε για .. σερβις στην apple :wacko:

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι έτσι ακριβώς. Το 3GS μπορεί να κάνει background processes και το κάνει και καλά

H μπαταρία νταξ...δεν με απασχολεί προσωπικά. Το 2G μου ακόμα αντέχει

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι έτσι ακριβώς. Το 3GS μπορεί να κάνει background processes και το κάνει και καλά

H μπαταρία νταξ...δεν με απασχολεί προσωπικά. Το 2G μου ακόμα αντέχει

 

o συγκεκριμένος έκανε Jailbreak αν πρόσεξες. Επίσης φόρτωσε πέντε έξι παιχνίδια μαζί, εντυπωσιακό άλλα παντελώς άχρηστο γιατί κανείς δεν κάνει multitasking με παιχνίδια :p Αν είχε δέκα widgets να τραβάνε από το internet ταυτόχρονα θα βλέπαμε κάτι..

Link to comment
Share on other sites

ναι φυσικά με jailbreak. Τα widgets δεν νομίζω να είναι τόσο βαριά όσο τα games πάντως. Όταν πάρω το 3GS θα το δοκιμάσω με widgets αποκλειστικά και θα ποστάρω εντυπώσεις
Link to comment
Share on other sites

αν και στις 4 εχω τα γενεθλια μου..δεν θα με χαλαγε να ερχοταν και νωριτερα:lol::p

 

1.μαθαμε ποτε κλεινεις τα 55 ρεσυ.

2.καταφερες και με πηρες στον λαιμο σου

O κωδικός της παραγγελίας σας είναι 97E7-1516-863F. Θα χρειαστείτε

αυτόν τον αριθμό σε κάθε επικοινωνία μαζί μας.

3.θελω καιρο να πω κατι,καποτε πηρα το hd του Μητσου(Zaharakis σε ολους)

το πουλησα καθως αρρωστος και εγω και αλλαζω συχνα κινητα,αλλα αυτην την sd καρτα που ειχε την εχω βαλει σε θυριδα!!!!ποιο οργανομενη sd καρτα δεν εχω δει στην ζωη μου!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

1.μαθαμε ποτε κλεινεις τα 55 ρεσυ.

2.καταφερες και με πηρες στον λαιμο σου

O κωδικός της παραγγελίας σας είναι 97E7-1516-863F. Θα χρειαστείτε

αυτόν τον αριθμό σε κάθε επικοινωνία μαζί μας.

3.θελω καιρο να πω κατι,καποτε πηρα το hd του Μητσου(Zaharakis σε ολους)

το πουλησα καθως αρρωστος και εγω και αλλαζω συχνα κινητα,αλλα αυτην την sd καρτα που ειχε την εχω βαλει σε θυριδα!!!!ποιο οργανομενη sd καρτα δεν εχω δει στην ζωη μου!!!!!!!!!!!!

 

ειναι μια αρωστεια που δεν γινεται καλα Ακη φιλε μου :)

 

αντε καλως ηρθες και εσυ στην παρεα μας :happy:

 

οσο για την καρτα,προσπαθω να εχω οσο το δυνατον περισσοτερα πραγματα μαζι μου ..αν δεν τα εχω λιγο μαζεμενα χανεται η μπαλα :lol:

 

και ενα τιμιο review ετσι για να περναει η ωρα της αναμονης :happy:

http://www.engadget.com/2009/07/23/htc-hero-review/

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...