Jump to content

[Επίσημο] Nokia E52 (Pre-Release)


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και ελπιζω να μην εχει τα γνωστα προβληματα του Ε66 με το πληκτρο κλησης.:mad:
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 355
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πάντως το play247.gr με ενημερωσε οτι το Ε52 θα ειναι διαθεσιμο στο καταστημα τους στο τελος Αυγούστου ενω το Ε55 την επόμενη εβδομάδα μάλλον.
Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο που ρώτησα το Σάββατο αν έχει έρθει, είδαμε με τον υπάλληλο στο σύστημά του Πλαισίου ότι αναμένεται 30 Αυγούστου. Πόσο απόλυτο είναι αυτό δε γνωρίζω.
Link to comment
Share on other sites

όλες οι ενδειξεις για τελος Αυγουστου λενε. τωρα πως μονο τα nokia shop θα το ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΥΤΉ ΤΗΝ εβδομαδα οπως γραφουν μερικοι φίλοι δεν ξέρω...
Link to comment
Share on other sites

όλες οι ενδειξεις για τελος Αυγουστου λενε. τωρα πως μονο τα nokia shop θα το ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΥΤΉ ΤΗΝ εβδομαδα οπως γραφουν μερικοι φίλοι δεν ξέρω...

 

Έχει ξανασυμβεί αυτό, όπως όταν πρωτοκυκλοφόρησε το Ε51, ήμουν από τους πρώτους που το αγόρασα σε Αλφα Κόπυ, δεν υπήρχε πουθενά αλλού....;)

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Έχει περάσει κανείς από Nokia shop να δει αν όντως ήρθε ή απλά είναι άσχετοι;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Έχει περάσει κανείς από Nokia shop να δει αν όντως ήρθε ή απλά είναι άσχετοι;

 

Το e52 δεν νομίζω να έχει πάει σε Nokia Shop.

Πάντως όταν με είχαν ειδοποιήσει για την άφιξη του e75 (στο Nokia Shop της Κηφισίας) πήγα την επομένη και ήταν όντως εκεί. Είμαι 99% σίγουρος ότι είναι και το e55 εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος, στο Ε51 είναι μεταλλική και η μπροστινή πρόσοψη (το γύρω-γύρω στην οθόνη και το πληκτρολόγιο). Η πλάτη είναι πλαστικό.

 

ειναι το faceplate stainless steel οπως το καπακι? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά! Περνώντας από το nokia shop της Καμάρας στη Θεσσαλονίκη, είδα το e52 στη βιτρίνα! Πριν λίγες μέρες που είχα μπει και ρωτήσει δεν υπήρχε. Ήταν όμως κλειστό αυτή τη στιγμή το κατάστημα. Λέτε να ήρθε; Στο πλαίσιο διατίθεται σύντομα το ε55 στην πολύ καλή τιμή των 319ευρώ! Αν κάποιος μάθει κάτι ας μας ενημερώσει...
Link to comment
Share on other sites

το παρηγγειλα απο vodafone 295€, αυριο θα ειναι στην αθηνα και θα αρχισει η διανομη στα καταστηματα.
Link to comment
Share on other sites

πηγα σε ενα καταστημα, ειπα τον αριθμο μου, και παραγγειλα το τηλεφωνο. μου ειπαν οτι μολις ερθει θα με παρουν τηλεφωνο. δεν εδωσα χρηματα ουτε μου ειπαν συγκεκριμενη ημερομηνια παραδοσης. απλα μου ειπαν οτι αυριο παραλαμβανουν στην αθηνα.
Link to comment
Share on other sites

Αφού ήρθε το Ε55 (Πλαίσιο), λογικά το Ε52 δεν αργεί. Το θεωρώ best value for money κινητό, όπως το εξαιρετικό για την εποχή του Ε50 και το διάδοχό του Ε51 !!!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πέρασα απο το nokia shop στην Πολυτεχνείου στην Θεσσαλονίκη κ είδα το dummie!ειναι τέλειο πολύ καλή κατασκευή πολύ λεπτό με μεγάλη οθόνη .απλα τέλειο !! Εν αναμονή λοιπόν !!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος εχει πληροφορηση για αφιξη της συσκευης σε καταστημα ας την παραθεσει γιατι το θελω για αμμεση αγορα!
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα...

Απο καμερα τι εχει;

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

 

Ειναι ιδια με του ν78;

Μπορει να μου πει καποιος;

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είναι η ίδια διότι δεν είναι auto focus.

Διάβασε τα τεχνικά χαρακτηριστικά...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Όχι, νομίζω αλουμίνιο είναι.

 

τοτε τι λες? :p

 

για stainless steel μιλουσα. οποτε ειναι το ιδιο με το Ε51 οπως σου ειπα

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...