Jump to content

[S60 3rd Edition] NDrive


basildits
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οδηγίες εγκατάστασης

 

Μηπως υπαρχει καποιος καινουριος τροπος να εγκαταστησω το ndrive γιατι ουτε συμβατους με την NDrive_3.5.18 χάρτες μπορω να βω αλλα και ούτε ελληνικη πλοηγηση.ευχαριστω εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 544
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα,

μπορει καποιος να μου δωσει οδηγιες για το πως μπορω να δημιουργησω φακελο μεσα στις εικονες στα πολυμεσα στο vivaz μου για να βαλω τις εικονες απο το ndrive που εχω περασει?

Απ'οτι διαβασα σε προηγουμενα posts καποιο παιδι το καταφερε. Ρωτησα και στο vivaz section αλλα δεν εχω παρει ακομη απαντηση.

Ευχαριστω

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επειδή το garmin κάνει αρκετά λάθη σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω το NDRIVE.

Έχω την 3.5.27 και χάρτη GRV v2.14-2009.06

Τι νεότερο υπάρχει και τι βελτιώσεις υπάρχουν?

Ευχαριστώ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα με το ndrive ενω το εχω εγκαταστησει κανονικα οταν παψ να βαλω το κλειδι για να ξεκλειδωσω το χαρτη δεν μπορω να γραψω καθολου γραμματα μονο αν πατησω το καθε πληκρο συνεχομενα εμφανιζεται ο αντιστοιχος αριθμος .το κιν μου ειναι το Ν82 εχει εμφανιστει κ σε καπιον αλλο το προβλημα αυτο;
Link to comment
Share on other sites

πάτησε γρήγορα τα πλήκτρα και θα εμφανιστούν.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας παιδια,χρειαζομαι βοηθεια για το που θα βρω τα αρχεια...

NDrive_App_Symbian.exe

NDrive_EEUR_Map.exe

NDrive_KG.exe....

Ευχαριστω εκ τον προτερον...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο forum.:)

Για ότι χρειάζεσαι για το συγκεκριμένο πρόγραμμα πλοήγησης μπορείς να απευθυνθείς στην επίσημη ιστοσελίδα:http://www.ndriveweb.com/

Να υπενθυμίσω πως μέσα από τις σελίδες του forum απαγορεύεται η αναφορά και η δημοσίευση συνδέσμων που παραπέμπουν σε παράνομο περιεχόμενο.

Για ότι άλλο χρειαστείς εδώ ήμαστε.

Καλή παραμονή και καλή συνέχεια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα τη βοήθειά σας , σχετικά με το ξεκλείδωμα του χάρτη.

Κατ'αρχάς αγόρασα πρόσφατα το nokia E5 , εγκατέστησα την έκδοση 9.3.15 με χάρτη GRC v2.14 -2009.06 . Λοιπόν το πρόβλημα είναι στο πληκτρολόγιο του κινητού . Δεν μπορώ να γράψω τους χαρακτήρες, δηλ σε κάθε πλήκτρο αντιστοιχεί ένας χαρακτήρας είτε γράμμα είτε αριθμός. Δηλαδή αν ο κωδικός που μου δίνει το kgen περιέχει το G ή το J π.χ και πάω μετά να το βάλω στο κινητό εισάγει το 5 και το # αντίστοιχα.

Όσο και να πατάω τα πλήκτρα δεν αλλάζει.Κάπου είδα μες στο φορουμ ένα screenshot που εμφανίζεται ένα πληκτρολόγιο μπλε κατά τη διάρκεια ενεργοποίησης .

Παρακαλώ τη βοήθειά σας.

Edited by jamman
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα τη βοήθειά σας , σχετικά με το ξεκλείδωμα του χάρτη.

Κατ'αρχάς αγόρασα πρόσφατα το nokia E5 , εγκατέστησα την έκδοση 9.3.15 με χάρτη GRC v2.14 -2009.06 . Λοιπόν το πρόβλημα είναι στο πληκτρολόγιο του κινητού . Δεν μπορώ να γράψω τους χαρακτήρες, δηλ σε κάθε πλήκτρο αντιστοιχεί ένας χαρακτήρας είτε γράμμα είτε αριθμός. Δηλαδή αν ο κωδικός που μου δίνει το kgen περιέχει το G ή το J π.χ και πάω μετά να το βάλω στο κινητό εισάγει το 5 και το # αντίστοιχα.

Όσο και να πατάω τα πλήκτρα δεν αλλάζει.Κάπου είδα μες στο φορουμ ένα screenshot που εμφανίζεται ένα πληκτρολόγιο μπλε κατά τη διάρκεια ενεργοποίησης .

Παρακαλώ τη βοήθειά σας.

 

Όλα εντάξει . Λύθηκε . Γι'αυτούς που μπορεί να έχουν το ίδιο πρόβλημα , απλά αλλάξτε τη γλώσσα σε αγγλικά , μία επανεκκίνηση το κινητό και όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
κυκλοφόρησε το νέο ndrive 10 v 10.1.15

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα το εγκατεστησα (ndrive 10 v 10.1.15 ) και δουλευει οκ το μονο μειον δεν μπορω να επιλεξω,ενω την εχω περασμενη τη ελληνικη φωνη της φιλεναδας Ματινας:lol: το καταφερε κανεις?
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα το εγκατεστησα (ndrive 10 v 10.1.15 ) και δουλευει οκ το μονο μειον δεν μπορω να επιλεξω,ενω την εχω περασμενη τη ελληνικη φωνη της φιλεναδας Ματινας:lol: το καταφερε κανεις?

Τους χαρτες πως τους ενεργοποιησες?

Link to comment
Share on other sites

Τους χαρτες πως τους ενεργοποιησες?

 

Περασα το χαρτη που ειχα στην παλια μου καρτα δεν χρειαστηκε ξεκλειδωμα,αλλα αν χρειαστεις ενεργοποιηση υπαρχει σχετικο κλειδακι,στο magazaki:)

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια χαρά... Πρόκειται να πάω ένα ταξίδι στην Ιταλία, για 3 μέρες.. Κατέβασα τον χάρτη της, όμως βγάζει ότι είναι κλειδωμένος... Αν πατήσω "Ξεκλείδωτο" τότε με πάει σε μια οθόνη όπου υποτίθεται ότι φορτώνει κάτι, αλλά δεν φορτώνει τίποτα.. Τα κουμπιά "Αγορά" και "Προσπάθεια" είναι απενεργοποιημένα...

Προσπάθησα να βρω trial χάρτη, αλλά δεν βρίσκω πουθενά! Όταν είχα πρωτοεγκαταστήσει το Ndrive κι έβαλα τον Ελληνικό χάρτη, έλεγε ότι είναι trial..

(μου τον έκανε δώρο η htc, οπότε ήμουν κομπλέ μετά)

Τώρα γιατί δεν έχω την δυνατότητα του trial χάρτη;;;

Ξέρετε που μπορώ να βρω;;

Τσ Πάντα Ξει.....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

πριν λιγο εγκατεστησα και το ndrive αλλα μου γραφει αναμονη για στιγμα GPS

Ειναι σαν το garmin που εχω αυτο το προγραμμα δλδ δουλευει με τον ανταπτωρα gps της συσκευης ή μονο με agp που χρεωνεσαι? Η πως γυριζει σε κλασικο gps σημα. Δν το εβγαλα εξω απο το σπιτι στο μπαλκωνι το αφησα λιγο αλλα μονο αναονη για στιγμα gps λεει τι να κανω???

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
προσπαθησα να εγκαταστησω την εκδοση 9.3.15 σε ενα c5-00 συγγενη και οταν παω να το ανοιξω μου ζηταει ιντερνετ. αν επιλεξω το yes (δεν εχω καν την καρτα σιμ μεσα) μου λεει οτι δεν υπαρχει ιντερνετ και κλεινει. αν επιλεξω no κλεινει απευθειας. γιατι;;
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πως γραφω "κωδικο" για ξεκλειδωμα χαρτη σε κινητο νοκια 6220c αφου γραφει μονο νουμερα και οχι γραμματα?:wacko::wacko::wacko:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μηπως μπορεις να μου πεις κ πως θα κατεβασω αυτα τα τ3 πρωτα αρχεια..?εψαξα google αλλα δυσκολευομαι
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...