Jump to content

[S60 3rd Edition] NDrive


basildits
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ας τα παρουμε λιγο απο την αρχη. Εσυ την 3.4 unsigned εκδοση περασες?

Ποιο αρχειο φωνων εβαλες? Εισαι σιγουρος οτι ειναι για την δικη σου εκδοση?

Ακομη στα 3rd edition κινητα η εκδοση 3.4 δεν σου επιτρεπει την αναζητηση στα Ελληνικα αλλα μονο στα Αγγλικα. Γιαιτ δεν περνας την 3.5?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 544
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ναι την 3,4 εχω αλλα οι φωνες δεν ξερω αν ειναι για αυτην την εκδοση,,,ισως δεν ειμαι σιγουροσ..... αλλα πως να την περασω? να βαλω μονο αυτην και να κρατησω τους χαρτες οπως ειναι ? και να κανω απεγκατσταση την 3,4 και να βαλω την 3,5? μπορεις να με βοηθησεις? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Aν κανεις απεγκατασταση την 3.4 και διαγραψεις τον φακελο μπορεις μετα να βαλεις την καινουρια ακριβως οπως και την παλια. Ασε που απο κει που θα την κατεβασεις υπαρχουν οδηγειες πως να την περασεις και ειναι πανευκολο. Δεν ειναι οπως πχ το garmin που θελει διαδικασια.
Link to comment
Share on other sites

ok φιλε μου,,καταλαβα...να σαι καλα για την βοηθεια σου!!!!

 

εβαλα την 3,5 αλλα μου βγαζει κατι ακαταλαβιστικα

(εκανα τα εξης,,,εβαλα την εκδοση και τον σχετικο ndrive φακελο,,,αλλα εβαλα μεσα κατι speedcams και κατι αλλα που βρηκα απο μια εκδοση αγγλικη....λες να ειναι αυτο>?

 

και τους χαρτες που ειχα ξεκλειδωσει απο την προηγουμενη εκδοση τους εβαλα στο φακελο maps...μηπως πρεπει να τους ξεκλειδωσω ξανα με αυτην την εκδοση?

 

 

http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif

Link to comment
Share on other sites

Oταν λες ακαταλαβιστηκα εννοεις μηπως ερωτηματικα?

Τους χαρτες ναι θα τους ξαναξεκλειδωσεις αλλα δεν ειναι τιποτα. Εκει που σου ζηταει κωδικο βαζεις οτι θες και ξεκλειδωνει.

 

Υ.Γ. Οταν θες να προσθεσεις κατι μην κανεις νεο ποστ αλλα πατα τροποποιηση στο προηγουμενο σου.

Link to comment
Share on other sites

θα περιμενω απαντηση σου αν μπορεις!!!!

 

συγνωμη πρωτα απο ολα για τα συχνα μηνυματα μου φιλοι του φορουμ!!! αλλα ξερετε πως εινια οταν καποιος θελει την λυση του εδω και τωρα....

 

δουλευει κανονικα,,,μονο που στο μενου δειχνει ερωτηματικα....(παντου ,,,μενου επιλογες γενικα )και δουλευει και φωνη και χαρτης....τι προτεινετε

 

εχασα την μπαλα με τις φωνες!!!! παλι βγαζει ερωτηματικα!

 

εβαλα 6 φωνες,,αλλα ακομα βγαζει ερωτηματικα!

 

καιιιιιι τελικα καταφερα να το κανω να δουλεψει!!! με την εκδοση 3,5 και τις καταλληλες φωνες!!!σας ευχαριστω που με ανεχτηκατε(thanks stefanw595)

εχω σκασει!!!

Link to comment
Share on other sites

Eιναι το γνωστο λαθος που γινεται. Προφανως δεν κατεβασες νεες φωνες και εβαλες τις προηγουμενες που ειχες.

Απο κει που κατεβασες την 3.5 μπες και κατεβασε τις καταληλες φωνες και θα λειτουργησει κανονικα..:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Θα μπορούσατε να μου πείτε και εμένα που μπορώ να βρώ τα links για να κατεβάσω τα αρχεία να το βάλω και εγώ?

Είμαι κάτοχος ενός n85. Λέτε να κάνει?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

κατεβαζωτωρα την 3.5 και ελπιζω να τα καταφερω να το κανω να δουλεψει γιατι στην 3.4 μου εβγαζε ερωτηματικα παντου οταν το ανοιγα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

Θα μπορούσατε να μου πείτε και εμένα που μπορώ να βρώ τα links για να κατεβάσω τα αρχεία να το βάλω και εγώ?

Είμαι κάτοχος ενός n85. Λέτε να κάνει?

Ευχαριστώ

Δυστυχως απαγορευεται η αναρτηση λινκ που περιεχουν παρανομο περιεχομενο.

 

παιδια βοηθεια!!!Που μπορω να βρω το NDrive_App_Symbian.exe.Εχω το N958GB εχω τα αλα δυο αρχεια αλα μου λειπει αυτο.Εχω ψαξει στα γνωστα μαγαζακια αλα τιποτα.

Και γω το εψαχνα μια μερα αυτο αλλα πουθενα!

Περνα την unsigned εκδοση. Και αυτη μια χαρα λειτουργει!

Link to comment
Share on other sites

Eνταξει φαινεται το εγκατεστησα.Τωρα θα το δοκιμασω και θα σας πω αν δουλευει καλυτερα απο το garmin xt που εχω
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα οταν την εγκατεστησα στο Ν86 μου,εβγαζε ερωτηματικα αντι για γραμματα και το απεγκατεστησα...:mad:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα οταν την εγκατεστησα στο Ν86 μου,εβγαζε ερωτηματικα αντι για γραμματα και το απεγκατεστησα...:mad:

 

Αναφερεσαι στην 3.5.19;Κατεβασες τις φωνες που πανε πακετο με αυτη την εκδοση;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και μου εβγαζε στην αρχη αρχειο φωνης κατεστραμμενο και αναγκαστηκα να χρησιμοποιησω Ελληνικα απο την προηγουμενη εκδοση...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Τους χαρτες πως τους εγκαθιστουμε?προσπαθω με τον extractor του προγραμματοσ,αλλα δεν με αφηνει να τον βαλω σε αλλο drive περαν του c γιατι μου λεει οτι ολοι οι αλλοι ειναι φουλ!!ενω εγω το προγραμμα το εχω στην f με αποτελεσμα να μην βλεπει τουσ χαρτεσ...καμμια ιδεα?ευχαριστω..
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε καινουργια εκδοση NDrive 3.5.19

 

Πέρασα τη καινούρια έκδοση με τις σωστές φωνές στο Ν82 και δουλεύει άψογα

 

Τους χαρτες πως τους εγκαθιστουμε?προσπαθω με τον extractor του προγραμματοσ,αλλα δεν με αφηνει να τον βαλω σε αλλο drive περαν του c γιατι μου λεει οτι ολοι οι αλλοι ειναι φουλ!!ενω εγω το προγραμμα το εχω στην f με αποτελεσμα να μην βλεπει τουσ χαρτεσ...καμμια ιδεα?ευχαριστω..

 

Σε τι μορφή είναι ο χάρτης που έχεις; Βρες τον σε μορφή *.map και απλά αντέγραψέ τον στο κατάλληλο φάκελο

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Αμάν με αυτόν το σειριακό. Δεν μπορώ να τον εισάγω με τίποτα. Λειτουργούν μόνο 3 πλήκτρα και μόνο κρατώντας τα πατημένα. Κάποια λύση;
Link to comment
Share on other sites

μαγκες καλησπερα. εβαλα το τελευταιο προγραμμα τον τελευταιο χαρτη και τις ελληνικες φωνες τις σωστες οπως υπαρχουν δηλαδη στο στο θρεντ στο μαγαζακι. οταν κανω προσομοιωση μιας διαδρομης, μου εχει φωνες ελληνικες κανονικα. πχ στριψτε δεξια κτλ κτλ. οταν ομως οδηγαω σε ριαλταιμ, δεν ακουω τιποτα. τι συμβαινει ξερετε?

επισης επειδη μονο μια διαδρομη προλαβα να κανω, θελει ειδικους χαρτες για να φαινονται τα κτηρια σε θριντι? (ραστερμαπς αν θυμαμαι καλα?)

 

ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οταν οδηγεις αν δεν ορισεις προορισμο απλα σου δειχνει που κινησαι. Εσυ εβαλες προορισμο και δεν μιλουσε?

 

Για να βλεπεις τον χαρτη με αεροφωτογραφιες θα πρεπει να βρεις τους χαρτες (ναι rastermaps λεγονται) και να τους περασεις ετην συσκευη σου.

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου ειχα βαλει προορισμο. αλλα δε μιλαγε

εδειχνε που επρεπε να στριψω κτλ αλλα δε μιλαγε

 

στο τοπικ στο μαγαζακι, δεν ειδα πουθενα να εχει λινκ για ραστερμαπς ****το...παω να κανω παλι σερτς να δω...

 

 

δε βρηκα καπου να μιλαει ειδικα για ραστερ μαπσ. οι χαρτες στο μαγαζι που ειναι στο θρεντ του ντραιβ δεν ειναι ραστερ μαπς? αν δεν ειναι που τους βρισκω? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Xμ δεν ξερω γιατι στο κανει αυτο.Εκανες 2-3 διαδρομες και δεν ειπε τιποτα?

Γιαιτ θυμαμαι και γω οταν εκανα την πρωτη μου διαδρομη στα μεσα αρχισε να μιλαει ενω στην αρχη τιποτα.

Τα rastermaps υπαρχουν στο μαγαζακι αλλα τα λινκ στο rapidshare τα εχουν ριξει οποτε αδικα θα ψαξεις.

Εχω ακουσει οτι υπαρχουν σε καποια τορενταδικα αλλα δεν τα εχω βρει.

Link to comment
Share on other sites

φιλε θα ξαναδοκιμασω σε διαδρομη αυριο να σου πω. μηπως ρε ****το απλα ειχε κολλησει.

 

αν καποιος βρει τα ραστερ μαπσ ασ το πει ε. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...