Jump to content

[Επίσημο] Samsung OmniaLITE (B7300)


NTROPIC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ αυτό που έκανα είναι να πάω: έναρξη->ρυθμίσεις->προχωρημένες ρυθμίσεις->συνδέσεις->συνδέσεις->για προχ.->επιλογή δικτύων κι εκεί να κάνω επεξεργασία όλων των προφίλ και συγκεκριμένα αφαίρεσα κάθε σύνδεση στο internet που γίνεται μέσω της εταιρείας κινητής.

Έτσι πλέον όταν π.χ. ανοίξω τον opera και δώσω ένα link, μου βγάζει μήνυμα ότι δε μπορεί να συνδεθεί, εκτός κι αν έχω ενεργοποιημένο το WiFi και βρίσκομαι συνδεδεμένος με ασύρματο δίκτυο. Δεν ξέρω αν είναι η καλύτερη μέθοδος, πάντως δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 549
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερωτηση παιδια...Μολισ αγορασα το 7300 ....εχω μια ερωτηση...δεν ειμαι καν εξοικιωμενος με WM και θελω να ρωτησω πως μπορω να απενεργοποιησω να κανει οποια δηποτε συνδεση ιντερνετ κοινως να μην χρεωνομαι....αν υπαρχει ρυθμιση σας παρακαλω πειτε μου

 

Το καλυτερο που χρειαζεσαι ειναι το : NoData !!

ειναι πολυ μικρο και δεν πρεπει να λειπει απο κανεναν...!!

:):)

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το καλυτερο που χρειαζεσαι ειναι το : NoData !!

ειναι πολυ μικρο και δεν πρεπει να λειπει απο κανεναν...!!

:):)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=266958

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω αρκετες εφαρμογες που παιζουν με αισθητηρα π.χ : shootme 2.6 , dise (οχι του κινητου), seismo , resco snakes .......!!

αλλα με κανενα δεν λειτουργει ο αισθητηρας .......!!

 

EDIT : Οκ,τελικα λυθηκε ....!! :))

1. Πως λύθηκε δηλαδή; Δεν μας φωτίζεις κι εμάς του υπόλοιπους;

Βρήκα και αυτό http://www.modaco.com/content/b7300-omnia-lite-b7300-modaco-com/295564/accelerometer/. Δεν το έχω προσπαθήσει, βασικά γιατί δεν το κατάλαβα καλά. Θα παρακαλέσω όποιον το δοκιμάσει να φτιάξει οδηγίες για βλάκες και να τις ποστάρει. 1-2-3 δηλαδή.

 

2. Μια νέα ερώτηση. Χθες, πήρα το τηλέφωνο το πρωί στις 6:00 φορτισμένο 100% και πριν τις 1:00 το μεσημέρι η μπαταρία είχε έξαντληθεί και το τηλέφωνο έσβησε. Λιγώτερο από 7 ώρες δηλαδή. Το πρόβλημα που μου δημιούργησε ήταν μεγάλο γιατί δεν είχα μαζί φορτιστή αυτοκινήτου. Θα προσπαθήσω να περιγράψω τη χρήση του.

α. Δεν έκανα ούτε πήρα καμμία κλήση αυτό το διάστημα.

β. Με μετρημένες μικρές διακοπές, το τηλέφωνο είχε την οθόνη σβηστή (ή τουλάχιστον έτσι νομίζω γιατί το τηλέφωνο ήταν στη τσέπη).

γ. Όταν ήταν ενεργοποιημένο, η φωτεινότητα ήταν στο μέγιστο. Δεν γινόταν αλλιώς λόγω της ηλιοφάνειας.

δ. Βρισκόμουν στον Παρνασσό, περιοχή με καλή λήψη τηλεφώνου αλλά όχι δίκτυο wifi. Υπήρχε ένα κλειδωμένο δίκτυο που το έβρισκε κάθε τόσο.

ε. Υπήρχε ανοιχτή στο background μια εφαρμογή που χρησιμοποιεί το gps. Υπήρχε καλή λήψη του gps.

στ. Στην οθόνη Σήμερα δεν έχω αλλάξει ταπετσαρία

ζ. Τράβηξα 2-3 φωτογραφίες και 2-3 μικρά βίντεο

 

Ζητώ τη βοήθεια σας για το τι μπορώ να κάνω για να επεκτείνω τη διάρκεια της μπαταρίας. Θα κάνω και ορισμένες υποθέσεις και θέλω τη γνώμη σας.

Υποψιάζομαι ότι το τηλέφωνο άνοιξε κατά λάθος. Είναι εύκολο να πατηθεί κατα λάθος το πλαινό κουμπί. Η οθόνη τότε ανάβει. Πως μπορώ να κάνω πιό δύσκολο το άναμα της οθόνης;

Η αναζήτηση δικτύου wifi καταναλώνει ενέργεια; Απενεργοποιώντας το wifi λύνεται το πρόβλημα;

Η αναζήτηση δορυφόρων καταναλώνει ενέργεια; To gps δουλεύει ακόμη κι αν δεν υπάρχει καμμία εφαρμογή που να το χρησιμοποιεί; Αν ναι, πως μπορώ να απενεργοποιήσω το gps; Το μόνο που βρήκα είναι στην επιλογή gps των Γενικών Ρυθμίσεων να πάω και να κάνω μη αυτόματη τη Διαχείριση GPS και συγχρόνως, στις επιλογές θυρών προγράμματος και υλικού, να επιλέξω "καμμία". Και πάλι δεν ξέρω αν αυτό αρκεί για την απενεργοποίηση του gps. Μήπως υπάρχει καμμιά απλούστερη επιλογή του τύπου on-off;

Επηρεάζει με κάποιο τρόπο η ταπετσαρία την κατανάλωση ενέργειας. Τι πρέπει να προσέξω σ' αυτό το σημείο για τη μείωση της κατανάλωσης; Πχ μικρότερα αρχεία;

Ευχαριστώ

Edited by PANKAN
Link to comment
Share on other sites

1. Πως λύθηκε δηλαδή; Δεν μας φωτίζεις κι εμάς του υπόλοιπους;

Βρήκα και αυτό http://www.modaco.com/content/b7300-omnia-lite-b7300-modaco-com/295564/accelerometer/. Δεν το έχω προσπαθήσει, βασικά γιατί δεν το κατάλαβα καλά. Θα παρακαλέσω όποιον το δοκιμάσει να φτιάξει οδηγίες για βλάκες και να τις ποστάρει. 1-2-3 δηλαδή.

 

2. Μια νέα ερώτηση. Χθες, πήρα το τηλέφωνο το πρωί στις 6:00 φορτισμένο 100% και πριν τις 1:00 το μεσημέρι η μπαταρία είχε έξαντληθεί και το τηλέφωνο έσβησε. Λιγώτερο από 7 ώρες δηλαδή. Το πρόβλημα που μου δημιούργησε ήταν μεγάλο γιατί δεν είχα μαζί φορτιστή αυτοκινήτου. Θα προσπαθήσω να περιγράψω τη χρήση του.

α. Δεν έκανα ούτε πήρα καμμία κλήση αυτό το διάστημα.

β. Με μετρημένες μικρές διακοπές, το τηλέφωνο είχε την οθόνη σβηστή (ή τουλάχιστον έτσι νομίζω γιατί το τηλέφωνο ήταν στη τσέπη).

γ. Όταν ήταν ενεργοποιημένο, η φωτεινότητα ήταν στο μέγιστο. Δεν γινόταν αλλιώς λόγω της ηλιοφάνειας.

δ. Βρισκόμουν στον Παρνασσό, περιοχή με καλή λήψη τηλεφώνου αλλά όχι δίκτυο wifi. Υπήρχε ένα κλειδωμένο δίκτυο που το έβρισκε κάθε τόσο.

ε. Υπήρχε ανοιχτή στο background μια εφαρμογή που χρησιμοποιεί το gps. Υπήρχε καλή λήψη του gps.

στ. Στην οθόνη Σήμερα δεν έχω αλλάξει ταπετσαρία

ζ. Τράβηξα 2-3 φωτογραφίες και 2-3 μικρά βίντεο

 

Ζητώ τη βοήθεια σας για το τι μπορώ να κάνω για να επεκτείνω τη διάρκεια της μπαταρίας. Θα κάνω και ορισμένες υποθέσεις και θέλω τη γνώμη σας.

Υποψιάζομαι ότι το τηλέφωνο άνοιξε κατά λάθος. Είναι εύκολο να πατηθεί κατα λάθος το πλαινό κουμπί. Η οθόνη τότε ανάβει. Πως μπορώ να κάνω πιό δύσκολο το άναμα της οθόνης;

Η αναζήτηση δικτύου wifi καταναλώνει ενέργεια; Απενεργοποιώντας το wifi λύνεται το πρόβλημα;

Η αναζήτηση δορυφόρων καταναλώνει ενέργεια; To gps δουλεύει ακόμη κι αν δεν υπάρχει καμμία εφαρμογή που να το χρησιμοποιεί; Αν ναι, πως μπορώ να απενεργοποιήσω το gps; Το μόνο που βρήκα είναι στην επιλογή gps των Γενικών Ρυθμίσεων να πάω και να κάνω μη αυτόματη τη Διαχείριση GPS και συγχρόνως, στις επιλογές θυρών προγράμματος και υλικού, να επιλέξω "καμμία". Και πάλι δεν ξέρω αν αυτό αρκεί για την απενεργοποίηση του gps. Μήπως υπάρχει καμμιά απλούστερη επιλογή του τύπου on-off;

Επηρεάζει με κάποιο τρόπο η ταπετσαρία την κατανάλωση ενέργειας. Τι πρέπει να προσέξω σ' αυτό το σημείο για τη μείωση της κατανάλωσης; Πχ μικρότερα αρχεία;

Ευχαριστώ

 

Λοιπον για τον αισθητηρα θα εγκαταστησεις αυτον τον emulator : τον κανεις εγκατασταση και εισαι ΟΚ.

**Αν ειχες περασει πιο πριν τιποτα αρχεια .dll μεσα στον φακελο windows του κινητου,σβηστα και μετα κανετο εγκατασταση...!!

 

Για την μπαταρια που αναφερεις...να πω οτι και εμενα δεν με κραταει πολυ,μαξιμουμ μία με μιαμιση μερα....!!

 

το Wifi οταν δεν το δουλευεις καλυτερα να το απενεργοποιεις...γιατι τρωει μπαταρια στο ψαξιμο....

και το GPS τρωει αρκετη μπαταρια... !

για το GPS απ'οτι ξερω αν δε το δουλευεις με κανενα προγραμα δεν ειναι ενεργοποιημενο!!

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το Wifi οταν δεν το δουλευεις καλυτερα να το απενεργοποιεις...γιατι τρωει μπαταρια στο ψαξιμο....

και το GPS τρωει αρκετη μπαταρια... !

για το GPS απ'οτι ξερω αν δε το δουλευεις με κανενα προγραμα δεν ειναι ενεργοποιημενο!!

 

Ορθά όλα αυτά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το Wifi οταν δεν το δουλευεις καλυτερα να το απενεργοποιεις...γιατι τρωει μπαταρια στο ψαξιμο....

και το GPS τρωει αρκετη μπαταρια... !

για το GPS απ'οτι ξερω αν δε το δουλευεις με κανενα προγραμα δεν ειναι ενεργοποιημενο!!

 

Το GPS καταναλώνει πολύ μπαταρία

Απ' τις Ρυθμίσεις -> Βασικές Ρυθμίσεις -> Ασύρματη διαχείριση και μετά Μενού -> Ρυθμίσεις Wi Fi και μετά Μενού -> Ρύθμιση Παραμέτρων μπορείς να απενεργοποιήσεις το Wi-Fi όταν δεν υπάρχει σύνδεση για 30 δεύτερα έως και 30 λεπτά. Εγώ το έχω στο ένα λεπτό. Η μπαταρία μου - με λίγα καθημερινά τηλέφωνα και χωρίς χρήση gps ή wi-fi μου κρατάει πάνω από 3 μέρες (ανοιχτό μέρα-νύχτα)

mind is like parachute...it works better when it's open....
Link to comment
Share on other sites

Το GPS καταναλώνει πολύ μπαταρία

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις. Θα εφαρμόσω τις προτάσεις σας αν και πιστεύω ότι το πρόβλημα της μικρής διάρκειας της μπαταρίας δημιουργήθηκε επειδή άναψε κατά λάθος η οθόνη της συσκευής σε συνδυασμό με την υψηλή φωτεινότητα. Δυστυχώς ένα τυχαίο πάτημα του πλαινού κουμπιού αρκεί για να ανάψει η οθόνη. Έπρεπε να είχαν βάλει συνδυασμό πλήκτρων.

Link to comment
Share on other sites

Μα και κατα λαθος να πατηθηκε το κουμπακι και να αναψε η οθονη,μετα απο καποιο χρονικο διαστημα σβηνει και ο φωτισμος και η συσκευση (μαξιμουμ χρονος 5λεπτα που μπορει να μεινουν ανοιχτα)...!!

 

Θελω να ρωτησω εγω τωρα κατι αλλο,υπαρχει κανενα προγραματακι η καποιος τροπος ... στο μητρωο κλησεων να βλεπουμε και πια ωρα εγινε η κληση (αναπαντητη/εισερχομενη/εξερχομενη)??

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

........υπαρχει κανενα προγραματακι η καποιος τροπος ... στο μητρωο κλησεων να βλεπουμε και πια ωρα εγινε η κληση (αναπαντητη/εισερχομενη/εξερχομενη)??

 

Για προγραμματάκι δεν γνωρίζω. Το spb mobile shell που χρησιμοποιώ, χρησιμοποιεί το πρόγραμμα του τηλεφώνου. Εκεί φαίνεται η ώρα μόνο για τις κλήσεις που έγιναν την τελευταία ημέρα - ΄την ημέρα δηλαδή που κοιτάμε το μητρώο. Για όλες τις άλλες η ώρα αντικαθίσταται από την ημερομηνία.... δυστυχώς.

Edited by Salty
mind is like parachute...it works better when it's open....
Link to comment
Share on other sites

thnx για την απαντηση....!! :):)

 

Ξερει κανεις κανα καταστημα στην Θεσσαλονικη που να εχει mirror screen protector για τις διαστασεις του κινητου μας...?!

 

** η μπορω να παρω για αλλο κινητο (π.χ omnia i800) και να το κοψω εγω για τις διαστασεις του κινητου...?!

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Καλύτερα να βρεις ένα αποκλειστικά για τη συσκευή σου γιατί όσο και να "πιάνει" το χέρι σου, αν το κόψεις δεν θα καθίσει το ίδιο σωστά.

 

Για τέτοιες αγορές συστήνω ανεπιφύλακτα το ebay.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να βρεις ένα αποκλειστικά για τη συσκευή σου γιατί όσο και να "πιάνει" το χέρι σου, αν το κόψεις δεν θα καθίσει το ίδιο σωστά.

 

Για τέτοιες αγορές συστήνω ανεπιφύλακτα το ebay.

 

Καλα ε, στο ebay δεν ειχα κοιταξει....εχει πολυ πραμα....και σε καλες τιμες απ'οτι βλεπω....!!

 

ωραια,θα κοιταξω εκει και για καμια θηκη και θα γινει παραγγελια...!!!

 

Thnx !! :):):p

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

μόλις αγόρασα και εγώ το εν λόγο κινητό αλλά έχω ένα πρόβλημα με το gps.

Ποιο είναι το πρόβλημα μου τώρα…. έχω βάλει 3-4 GPS (Destinator 7, Destinator 9 και Garmin) τα έβαλα στην κάρτα μνήμης όπως και στη συσκευή (όχι και τα 3 μαζί :p:p) και όταν πάω να τρέξω το πρόγραμμα φορτώνει στην αρχή δηλ. φορτώνει η οθόνη εκκινήσεις και μετά με πετά έξω.

Ερώτηση 1η : Πρέπει να γίνει κάποια εγκατάσταση του προγράμματος GPS ???

Ερώτηση 2η : Μήπως έχει να κάνει με το λειτουργικό που είναι WM 6.5 PRO (αν και κάπου διάβασα ότι έτρεχε το iGO).

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

μόλις αγόρασα και εγώ το εν λόγο κινητό αλλά έχω ένα πρόβλημα με το gps.

Ποιο είναι το πρόβλημα μου τώρα…. έχω βάλει 3-4 GPS (Destinator 7, Destinator 9 και Garmin) τα έβαλα στην κάρτα μνήμης όπως και στη συσκευή (όχι και τα 3 μαζί :p:p) και όταν πάω να τρέξω το πρόγραμμα φορτώνει στην αρχή δηλ. φορτώνει η οθόνη εκκινήσεις και μετά με πετά έξω.

Ερώτηση 1η : Πρέπει να γίνει κάποια εγκατάσταση του προγράμματος GPS ???

Ερώτηση 2η : Μήπως έχει να κάνει με το λειτουργικό που είναι WM 6.5 PRO (αν και κάπου διάβασα ότι έτρεχε το iGO).

Ευχαριστώ

 

Εμενα παντως με το iGO που εχω με τρεχει μια χαρα....!

 

δες αν εχεις την τελευταια εκδοση του net framework (3.7)

και αν εχεις περασμενο το flash lite ....!

 

ειναι δυο απαραιτητα ..για να τρεξουν αρκετες εφαρμογες/παιχνιδια......!!

 

Τωρα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αυτα που σε λεω...αλλα τσεκαρετα λιγο να δεις...!!

:)

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως με το iGO που εχω με τρεχει μια χαρα....!

 

δες αν εχεις την τελευταια εκδοση του net framework (3.7)

και αν εχεις περασμενο το flash lite ....!

 

ειναι δυο απαραιτητα ..για να τρεξουν αρκετες εφαρμογες/παιχνιδια......!!

 

Τωρα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αυτα που σε λεω...αλλα τσεκαρετα λιγο να δεις...!!

:)

 

Επωδή είμαι λίγο άσχετος από πού θα δω αν έχω τις τελευταίες εκδόσεις?? Και από που γίνετε να τις κατεβάσω???

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δες αν εχεις την τελευταια εκδοση του net framework (3.7)

 

Το 3.7 δεν το συνιστώ. Εμφανίζει προβλήματα ασυμβατότητας. Συνιστώ όμως ανεπιφύλακτα το 3.5.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους.

Μπαίνοντας στο ψητό...

 

Καταρχήν εξαιρετικό κινητό για τα λεφτα του. Δε νομιζω οτι υπαρχουν πολλα στην αγορα σε αυτη την τιμη και αυτα τα χαρακτηριστικα.

 

Θα ηθελα να ρωτησω και γω με τη σειρα μου τους πιο εμπειρους της παρεας μηπως και μπορεσουν να με διαφωτισουν, καθως τυχαινει να ειναι και το πρωτο win mobile που πιανω στα χερια μου...! :)

 

1. Αυτο το ταλαιπωρο GPS ειναι ΑΥΤΟΝΟΜΟ τελικα? Ειναι A-GPS. Που σημαινει οτι μπορει να παιρνει πληροφορια απο τις κυψελες. Οκ. Η πληροφορια αυτη χρεωνεται?

 

2. Αντε και ισχυουν τα παραπανω, υπαρχει τροπος να δουλεψεις ΧΩΡΙΣ να συνδεεται στο ιντερνετ? Με τον παραδοσιακο καλο τροπο!???? Τα λεω ολα αυτα γιατι καθοτι νιουφης, πηγα και κατεβασα ετσι για αρχη το google maps, το οποιο καλο, χρυσο, αλλα συνδεεται για καθε σου κινηση. ΑΝ βαλω πχ το destinator θα μπορει να δουλευει το GPS ΧΩΡΙΣ συνδεση?

 

Εκτος εαν βεβαια η πληροφορια των κυψελων (και οχι οτι αφορα βεβαια χαρτες, pop, κλπ του googlemaps πχ) ειναι κατι που δε χρεωνεται.

 

Θα παρακαλουσα πολυ για τα φωτα σας, καθως οσο κι αν εψαξα, οσο κι αν διαβασα απο wiki μεχρι οτι να ναι, δεν εβγαλα ακρη!!! :mad:

 

Κατι τελευταιο, το SPB wireless monitor, το οποιο οντως φαινεται πολυ ενδιαφερουσα εφαρμογουλα, θα πρεπει να τρεχει ΜΟΝΙΜΑ σαν background service ή on demand οταν σερφαρει καποιος?

 

Και γενικοτερα τι γινεται με ολες αυτες τις συμπληρωματικες εφαρμογες που μπορει κανεις να βαλει και τρεχουν απο πισω? Ποσο "τρωνε" απ τους πορους του συστηματος?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Η συσκευή έχει ενσωματωμένο αυτόνομο GPS δέκτη που λειτουργεί χωρίς την απαίτηση ύπαρξης internet. Δέχεται κανονικά όλα τα προγράμματα πλοήγησης που προορίζονται για windows mobile συσκευές.

 

To Spb wireless monitor το εγκαθιστάς και δεν ξανασχολέισαι. Τρέχει στο background ένα instance για τη δουλειά για την οποία προορίζεται. Δεν βαραίνει τη συσκευή, όλοι αυτό χρησιμοποιούμε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επωδή είμαι λίγο άσχετος από πού θα δω αν έχω τις τελευταίες εκδόσεις?? Και από που γίνετε να τις κατεβάσω???

 

Για να τις κατεβασεις....με μια αναζητηση στο φιλο μας google... θα τα βρεις...!!

ειναι δωρεαν και τα 2....!!

 

 

Το 3.7 δεν το συνιστώ. Εμφανίζει προβλήματα ασυμβατότητας. Συνιστώ όμως ανεπιφύλακτα το 3.5.

 

αυτο δεν το ηξερα...!

παντως εμενα μεχρι τωρα με αυτα που δουλευω...ειναι μια χαρα...!!

αν παρουσιαστει κατι....το πεταω και βαζω 3.5 :):)

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως με το iGO που εχω με τρεχει μια χαρα....!

 

δες αν εχεις την τελευταια εκδοση του net framework (3.7)

και αν εχεις περασμενο το flash lite ....!

 

ειναι δυο απαραιτητα ..για να τρεξουν αρκετες εφαρμογες/παιχνιδια......!!

 

Τωρα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αυτα που σε λεω...αλλα τσεκαρετα λιγο να δεις...!!

:)

 

κάναμε εγκατάσταση στο net framework 3.5 και του flash lite αλλά και πάλι εξακολουθεί να κλείνουν όλα τα GPS πριν ακόμα ξεκινήσουν.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
κάναμε εγκατάσταση στο net framework 3.5 και του flash lite αλλά και πάλι εξακολουθεί να κλείνουν όλα τα GPS πριν ακόμα ξεκινήσουν.

 

Πες μας λίγο πιο αναλυτικά τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις μιας και δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο. Κανένα πρόγραμμα πλοήγησης δεν προαπαιτεί netcf3.5 για να δουλεύει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πες μας λίγο πιο αναλυτικά τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις μιας και δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο. Κανένα πρόγραμμα πλοήγησης δεν προαπαιτεί netcf3.5 για να δουλεύει.

 

πατώ το exe αρχείο του destinator ξεκινά και μετά κλείνει και με ξαναγυρνά στην κάρτα μνήμης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...