Jump to content

Samsung S8000 Jet


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

-=Προσοχή=-

 

Αν επιθυμείτε να επικοινωνήσετε με οποιονδήποτε χρήστη, ώστε να λάβετε διευκρινήσεις σχετικά με κάποιο μήνυμά τους ή να ζητήσετε πληροφορίες για οτιδήποτε, μπορείτε να το κάνετε απευθείας χρησιμοποιώντας τα προσωπικά μηνύματα. Δεν πρέπει να κοινοποιείτε δημόσια την πρόθεσή σας για προσωπική επικοινωνία, ούτε όμως και οι αποδέκτες των προσωπικών μηνυμάτων αυτών δεν θα πρέπει να κοινοποιούν στους υπόλοιπους για το γεγονός ότι δέχθηκαν / έστειλαν / προώθησαν PM. Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

FAQ: Πληροφορίες για τα Προσωπικά Μηνύματα (PM)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους. :)

Πρόσφατα φίλος μου πήρε το εν λόγω κινητό και του παρουσιάζει το εξής πρόβλημα. Όταν μιλάει με κάποιον και εκείνη την στιγμή τον καλέσει και κάποιος άλλος, το κινητό κάνει επανεκκίνηση.

Το έχει παρουσιάσει και σε κάποιον άλλον αυτό;

Να υποθέσω ότι είναι κάποιο bug της συγκεκριμένης έκδοσης λογισμικού που έχει; :O

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση, έχω εγκαταστήσει το NPS 1.3.0II4 (download from site) αλλά έχει μια περίεργη συμπριφορά, τα εικονίδια στο mouse over εξαφανίζονται... και κάτι τέτοια περίεργα.... έχω δοκιμάσει και το PC suite 7 αλλά δεν αναγνωρίζει το JETάκι... τι μπορείτε να με πείτε? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

@sothoms η απαντηση του darkforest admin (ο ιδιος) για Ελληνικη νεα ROM

 

I currently do not have any new Greek firmwares.

It is one of the hardest to find.

When I locate one, I will post it asap! hope it won't be late.

The best firmware out now is the XP if you do not mind using English.

 

@ipal φουσκα ? ποια φουσκα?

 

@fox ναι μπορει

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Εχω windows 7 και εχω ακολουθήσει τις οδηγιες απο εδω http://www.66.com/samsung/index.php?cid=GR&act=2&cat=2&scat=1 για το GPS αλλα οταν συνδεω το κινητο με το PC το route66 δεν το βλεπει, ενω εχω επιλεξει συνδεση για συσκευη αποθηκευσης και το PC το βλεπει. Καμια λυση; Θα πρεπει να εχω εγκαταστησει και το CD που εχει το κουτι του;

 

Καποια απαντηση;

Ακομα, για να εκγαταστησω java παιχνιδια πρεπει να τα κανω .jad ;

Γιατι εχω βαλει καποια .jar στο κινητο και μου λεει οτι δεν υποστηριζει τη μορφη αρχειου.

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να περάσεις και το αντίστοιχο jad αρχείο το οποίο θα το δημιουργήσεις με το jadmaker.

 

Παλι το ιδιο μου λεει, εχω ενα αρχειο jad και ενα jar στο φακελο 'Αλλα αρχεια αλλα παλι μου λεει μη υποστηριζομενος τυπος αρχειου. Πρεπει να τα βαλω καπου αλλου μηπως;

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος τροπος να κατεβαζουμε βιντεο απο το you tube?εκτος απο τον Bolt. εχω ψαξει ολο το ιντερνετ αλλα τιποτα,καμια ιδεα?
:whistle:
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος τροπος να κατεβαζουμε βιντεο απο το you tube?εκτος απο τον Bolt. εχω ψαξει ολο το ιντερνετ αλλα τιποτα,καμια ιδεα?

 

Κατέβασε το yourtube από εδώ http://sourceforge.net/projects/yourtube/ . Εγώ αυτό χρησιμοποιώ και είμαι ερκετά ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Οταν προσπαθώ να ανοίξω ελληνικές ιστοσελίδες, μου τις βγάζει με χαρακτήρες #j%@& (κινέζικα...). Κάτι πρέπει να αλλάξω....;

 

Ευχαριστώ

Fiat justitia et pereat mundus.
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το yourtube από εδώ http://sourceforge.net/projects/yourtube/ . Εγώ αυτό χρησιμοποιώ και είμαι ερκετά ευχαριστημένος.

 

Το δοκίμασα αλλά δεν κάνει download.

 

Κάτι άλλο. Του έβαλα ένα divx να παίξει και μου έβγαλε μήνυμα "μη υποστηριζόμενη ανάλυση"

Πρέπει να μετατρέπω όλα τα video;

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά κι από μένα παιδιά. Ήθελα να πάρω το ΟMNIA 2 αλλά για διάφορους λόγους (κυρίως επειδή ήταν μεγαλύτερο και ακριβότερο) προτίμησα το τζετ. Πήγα πρώτα στον Κωτσόβολο (στην Πάτρα) αλλά μου είπαν ότι δεν υπάρχει και ότι έχει σταματήσει να το βγάζει η Samsyng.

Φυσικά, και μετά από όσα έχω διαβάσει εδώ, δεν τους πίστεψα και πήγα και αλλού. Στο Πλαίσιο, είπαν, θα το φέρουν σε μερικές μέρες, ενώ στα Μούλτιράμα το έχουν, χωρίς όμως με πολλές δόσεις (4-6). Το σκέφτομαι...

Παίζει να υπάρχει έλλειψη λόγω της "περιβόητης" φούσκας; (λέω εγώ τώρα)

Για νεότερα θα σας πω. Θα χρειαστώ άλλωστε τις πολύτιμες γνώσεις σας για τους χάρτες του route 66 κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά κι από μένα παιδιά. Ήθελα να πάρω το ΟMNIA 2 αλλά για διάφορους λόγους (κυρίως επειδή ήταν μεγαλύτερο και ακριβότερο) προτίμησα το τζετ. Πήγα πρώτα στον Κωτσόβολο (στην Πάτρα) αλλά μου είπαν ότι δεν υπάρχει και ότι έχει σταματήσει να το βγάζει η Samsyng.

Φυσικά, και μετά από όσα έχω διαβάσει εδώ, δεν τους πίστεψα και πήγα και αλλού. Στο Πλαίσιο, είπαν, θα το φέρουν σε μερικές μέρες, ενώ στα Μούλτιράμα το έχουν, χωρίς όμως με πολλές δόσεις (4-6). Το σκέφτομαι...

Παίζει να υπάρχει έλλειψη λόγω της "περιβόητης" φούσκας; (λέω εγώ τώρα)

Για νεότερα θα σας πω. Θα χρειαστώ άλλωστε τις πολύτιμες γνώσεις σας για τους χάρτες του route 66 κλπ...

 

Ναι υπαρχει ελλειψη φαιας ουσιας στον Κωτσοβολο

Link to comment
Share on other sites

επειδή σκέφτομαι να πάρω το κινητό έχει καλό internet browser,οθόνη , μπαταρία,

ο browser ειναι αρκετα καλος,η οθονη ειναι η καλυτερη της αγορας, μπαταρια πολυ καλη.

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα όλες τις σελίδες του θέματος επιτέλους... :wacko:

Για να δουλέψει το gps είπατε ότι πρέπει να φορτώσουμε τους χάρτες σε εξωτερική κάρτα μνήμης. Θυμάμαι καλά;;; Άρα όταν το πάρω πρέπει να πάρω και μια micro sd τουλάχιστο 2 γίγα;;;

Link to comment
Share on other sites

Οταν ανοίγω ένα αρχείο word ή pdf και το μεγεθύνω, δεν το προσαρμόζει στα πλαίσια της οθόνης αλλά το μεγεθύνει και πρέπει να μετακινώ το κείμενο για να το διαβάσω όλο. Υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνεται αυτή η προσρμογή του κειμένου στην οθόνη όπως στα smartphones ;
Fiat justitia et pereat mundus.
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεματακι και χρειαζομαι μια βοηθεια.

ενω εχω επιλεξει απο το μενου "προεπιλεγμενη μνημη" να πηγαινουν ολα στην Memorycard,μετα απο καποιο χρονικο διαστημα,αλλαζουν ολα και ειναι επιλεγμενο το "μνημη τηλεφωνου".

γιατι?

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν υπάρχει. Με την έννοια ότι ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ... :down:

Ο "Κωτσόβολος" δεν το έχει και δεν πρόκειται να το φέρει. Το "Πλαίσιο" είπε τα ίδια. Ο "Μουλτιράμας" έψαξε στα υποκαταστήματα όλης της Ελλάδας και είχε μόνο της βιτρίνας... :down::down:

Τώρα είναι καλό αυτό ή κακό; οέο;

Link to comment
Share on other sites

Στο http://www.skroutz.gr υπαρχει διαθεσιμο το βρηκα σε 2 με 3 καταστηματα..Οποιος ενδιαφερεται να ψαξει θα το βρει συγουρα

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S8000 Jet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...