Jump to content

Samsung S8000 Jet


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σας

δεν ξερω τι συμβαινει ακριβως αλλα... που και που λαμβανω κληση απο αγνωστο αριθμο, απανταω αλλα δεν ακουγεται τπτ , (εχει ακουστικη διαφορα απτις αλλες κλησεις... που αργουν να σε απαντησουν... ;) ) σημερα ετυχε 2 φορες στις 7 το πρωι και στις 14:45 το μεσημερι...

υπαρχει περιπτωση να ναι καποιο bug του κινητου? σας εχει συμβει ποτε?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω διαβασει οτι εχει επιλογη ανεπιθύμητηςκλησης. και καλα οτι αμα κρατησεις πατημενο το αριστερο πληκτρο (νομιζω) μετα απο λιγη ωρα σε παιρνει το τηλ. μονο του (μουφα κληση). Αλλα πρεπει να το ρυθμισεις και δεν εχω ασχοληθει.

 

Παιδια κανά καλό παιχνίδι δεν υπάρχει. Ειναι δυνατον με τετοια οθονη να ειναι ολα τα παιχνιδια μουφες? Κάπου καποιο καλο δεν εχει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Θα ήθελα πολύ να μάθω αν το συγκεκριμένο κινητό ανοίγει και (αν ειναι δυνατόν) επεξεργάζεται αρχεία τύπου word(.doc ή .txt) και αν ανοίγει αρχεία τύπου powerpoint(.ppt). Αν όχι, έχετε να μου προτείνετε κανένα ανάλογο κινητό που να έχει αυτές τις εφαρμογές(πάνω-κάτω στην ίδια τιμή)?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας

δεν ξερω τι συμβαινει ακριβως αλλα... που και που λαμβανω κληση απο αγνωστο αριθμο, απανταω αλλα δεν ακουγεται τπτ , (εχει ακουστικη διαφορα απτις αλλες κλησεις... που αργουν να σε απαντησουν... ;) ) σημερα ετυχε 2 φορες στις 7 το πρωι και στις 14:45 το μεσημερι...

υπαρχει περιπτωση να ναι καποιο bug του κινητου? σας εχει συμβει ποτε?

 

μάλλον ενεργοποίησες τη λειτουργία fake call. διάβασε και το manual για τα σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

παιδια pls..Μπορεί καποιος σας παρακαλώ να μου πει βήμα βήμα πως μπορω να τοποθετήσω μια διευθυνση και να με καθοδηγήσει το route 66??

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα... ενδιαφέρομαι και εγώ για το τηλέφωνο, για την ακρίβεια είμαι ανάμεσα σε αυτό και σε ένα lg, γι αυτό θα ήθελα να μου απαντήσετε ειλικρινά στην παρακάτω ερώτηση... αν μπορούσατε να γυρίσετε τον χρόνο πίσω :p έχοντας τις γνώσεις που έχετε τώρα για το τηλέφωνο θα το ξανααγοράζατε?

 

Παιδιά καλησπέρα! Θα ήθελα πολύ να μάθω αν το συγκεκριμένο κινητό ανοίγει και (αν ειναι δυνατόν) επεξεργάζεται αρχεία τύπου word(.doc ή .txt) και αν ανοίγει αρχεία τύπου powerpoint(.ppt). Αν όχι, έχετε να μου προτείνετε κανένα ανάλογο κινητό που να έχει αυτές τις εφαρμογές(πάνω-κάτω στην ίδια τιμή)?

 

και επίσης αν διαβάζει pdf... είναι σημαντικό και για μένα αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα... ενδιαφέρομαι και εγώ για το τηλέφωνο, για την ακρίβεια είμαι ανάμεσα σε αυτό και σε ένα lg, γι αυτό θα ήθελα να μου απαντήσετε ειλικρινά στην παρακάτω ερώτηση... αν μπορούσατε να γυρίσετε τον χρόνο πίσω :p έχοντας τις γνώσεις που έχετε τώρα για το τηλέφωνο θα το ξανααγοράζατε?

 

 

 

και επίσης αν διαβάζει pdf... είναι σημαντικό και για μένα αυτό...

 

εγω οχι μονο θα το ξανααγοραζα αλλα οπου βρεθω και οπου σταθω του κανω και διαφημιση:happy:και ναι διαβαζει και PDF.

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

μάλλον ενεργοποίησες τη λειτουργία fake call. διάβασε και το manual για τα σχετικά.

 

μάλλον... το διάβασα κι είναι μια (ακόμα) ωραία λειτουργία του (αν και σπαστική)

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω την invisible shield απο zagg. Mαλλον θα προτιμησω την full body. Αν την εχει παρει κανεις μπορει να μου πει αν ερχεται σε 2 κομματια; ταιριαζει καλα στο κινητο και αξιζει να την βαλεις ή τζαμπα κοπος και χρημα;
Link to comment
Share on other sites

1)πως επιλέγουμε να αποθηκεύει τα sms στη μνήμη του κινητού και όχι στη sim;

2)αμα γεμίσει η μνήμη μπορούμε να σώσουμε/μεταφέρουμε τα sms σε άλλο φάκελο ή πρέπει να τα σβήσουμε;μπορούμε να δηιουργήσουμε άλλους φακέλους;

 

Κανείς δεν μπορεί να μου απαντήσει σε αυτά τα δύο?

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω την invisible shield απο zagg. Mαλλον θα προτιμησω την full body. Αν την εχει παρει κανεις μπορει να μου πει αν ερχεται σε 2 κομματια; ταιριαζει καλα στο κινητο και αξιζει να την βαλεις ή τζαμπα κοπος και χρημα;

 

Τζαμπα κοπος και χρημα δεν ειναι (για μενα)

την φοραω απο τη 1η βδομαδα και πριν ειχα και στο Ν82 ...

για το JET ειναι λιγο μπελαλιδικη η πισω μερια αλλα ειχα μια πλαστικη θηκη απο ebay και το εχωσα εκει σαν καλουπι...

ενα κομματι η οθονη , ενα η πισω οψη και αλλα 3 μικρα για τα 3 κουμπια κατω... (απορριψης ,αποδοχης κλησης και μενου)

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω την invisible shield απο zagg. Mαλλον θα προτιμησω την full body. Αν την εχει παρει κανεις μπορει να μου πει αν ερχεται σε 2 κομματια; ταιριαζει καλα στο κινητο και αξιζει να την βαλεις ή τζαμπα κοπος και χρημα;

 

ειναι 2 κοματια ενα μπροστα και ενα για το καπακι της μπαταριας , εγω θα προτηνα να βαλεις μονο μπροστα, πισω αμα χαλαση παρε αλλο καπακι (το ιριδιζον ) πχ ;)

 

Καλησπερα παιδια!Σκεφτομαι να παρω το κινητο αυτο.Αξιζει?Πηγα και μου ειπαν οτι εχει σταματησει η παραγωγη του.Γιατι?

 

παραμηθια :wacko: κάτι αλλο θα θελαν να σου πασαρουν, δε γηνεται να σταματησουν την παραγωγη τοσο γρηγορα σε ενα μοντελο που πουλαει .:shifty:

 

τελικα το gps λοκαρι πολυ γρηγορα αν το ανοιγουμε καπου ανοικτα . σημερα στη παραλιακη σε 30 δευτερα. οταν το ανοιγο σε στενακια μου αργη χαρακτηρηστηκα .

 

Mε το θεμα των ελληνικων στο route66 εγινε τιποτα ;

 

οχι και ουτε προκηται για αρκετο καιρο ακομα , σουαχιλη δεν ξερεις ? :lol: :lol: :lol:

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ανοίγοντας το πρόγραμμα στον υπολογιστή σου royter66 έχει και ελληνικές φωνές και χάρτες !! Στις ρυθμίσεις στο κινητό σου έχει επιλογή γλώσσας (τοπική) άσχετα αν το γραφεις στα αγγλικά βρίσκει τις ελληνικές τοποθεσίες!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Μην χρησιμοποιείς greeklish. Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, τα μηνύματα με greeklish διαγράφονται. Χρησιμοποίησε πεζούς ελληνικούς χαρακτήρες ώστε τα μηνύματά σου να είναι πιο ευανάγνωστα. Διάβασε και την σχετική ανακοίνωση:

-= Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish =-

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Υπάρχει ρύθμιση για τις φωτογραφίες με φλας???? Είναι υπερβολικά φωτισμένες...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Υπάρχει ρύθμιση για τις φωτογραφίες με φλας???? Είναι υπερβολικά φωτισμένες...

 

να κατεβαζεις φιλε μου την τιμη στο αιζο κατα μια μοναδα , εκει σε εσωτερικο χωρο βγενουν πολυ πιο καλες , μαλων η αυτοματη ληψη εχει λαθος τιμη .

Link to comment
Share on other sites

και ναι διαβαζει και PDF.

 

Έισαι σίγουρος γι αυτό? Το έχεις δοκιμάσει?

Κανένας άλλος που να ξέρει σίγουρα αν διαβάζει έγγραφα ( pdf, doc ) γιατί έχω σχεδόν καταλήξει να το πάρω και είναι το μοναδικό μου κόλλημα....

Γιατί στην επίσημη σελίδα της samsung http://www.samsung.com/gr/consumer/detail/spec.do?group=mobilephone&type=mobilephone&subtype=smartphone&model_cd=GT-S8000TKAEUR&fullspec=F αν κοιτάξετε εκεί που λέει Επιχείρηση & Γραφείο ---> Λειτουργία προβολής εγγράφων λέει ΟΧΙ...

Όποιος έχει δοκιμάσει ας μου απαντήσει please...

Link to comment
Share on other sites

Έισαι σίγουρος γι αυτό? Το έχεις δοκιμάσει?

Κανένας άλλος που να ξέρει σίγουρα αν διαβάζει έγγραφα ( pdf, doc ) γιατί έχω σχεδόν καταλήξει να το πάρω και είναι το μοναδικό μου κόλλημα....

Γιατί στην επίσημη σελίδα της samsung http://www.samsung.com/gr/consumer/detail/spec.do?group=mobilephone&type=mobilephone&subtype=smartphone&model_cd=GT-S8000TKAEUR&fullspec=F αν κοιτάξετε εκεί που λέει Επιχείρηση & Γραφείο ---> Λειτουργία προβολής εγγράφων λέει ΟΧΙ...

Όποιος έχει δοκιμάσει ας μου απαντήσει please...

το εχω δοκιμασει ναι και ξερω.για επεξεργασια δεν ξερω αλλα ο φιλος απο πανο λεει δεν οποτε...και φαντασου οτι η σαμυ εχει και δικοτης εγγραφο στο κινητο.

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Καλά η επεξεργασία δεν χρειάζεται... ζουμ υποθέτω ότι μπορείς να κάνεις ε?

αν δεν μπορουσε να κανει :wacko:θα ηταν σαν να μην διαβαζε

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

αν δεν μπορουσε να κανει :wacko:θα ηταν σαν να μην διαβαζε

 

δεν έχεις και άδικο... αλλά ήθελα να είμαι σίγουρος :D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S8000 Jet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...