Jump to content

Samsung S8000 Jet


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kι εμένα το ίδιο..η θήκη δεν βολεύει με τιποτα..

wallpapers φυσικά και μπαίνουν!! οσο για το chat του fb..κι εγω θέλω να μάθω πώς γίνεται!

 

το route 66 δεν είναι δωρεάν έτσι δεν είναι?δεν χρειάζεται πιστωτική κάρτα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά το πήρα και το κινητό είναι άψογο. Ούτε φούσκες ούτε τίποτα.. Το μόνο κακό είναι οτι μου το έφαγε η γυναίκα μου και εγώ θα πάρω το LG Arena που έχει παραγγείλει :rolleyes:... Οπότε τα λέμε σε εκείνο το τόπικ...
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να αλλάξει η ταξινόμηση των επαφών; Δηλαδή να τις έχει ταξινομημένες με βάση το επώνυμο και όχι το όνομα; Και επίσης πως αλλάζει ο ήχος όταν έρχεται ένα SMS;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να αλλάξει η ταξινόμηση των επαφών; Δηλαδή να τις έχει ταξινομημένες με βάση το επώνυμο και όχι το όνομα; Και επίσης πως αλλάζει ο ήχος όταν έρχεται ένα SMS;

 

Για την ταξινόμηση δεν ξέρω. Για τον ηχο SMS πας Ρυθμίσεις->Προφιλ και αφού μπεις στο προφιλ που θες έχει ένα drop down menu πάνω δεξιά που επιλέγεις ποιού γεγονότος τον ήχο θες να αλλάξεις (κλήση, μήνυμα, ήχοι).

 

Εμφανίστηκε και σε μένα η φούσκα μετά από 2 μήνες που έχω το κινητό. Δεν την είχε εξαρχής και μου κάνει εντύπωση έτσι στα καλά καθούμενα.

 

ΕΠίσης είδα ότι φέραν invisible shield και σε ελληνικό κατάστημα. Να τους εμπιστευτώ ή θα φέρουν σπίτι καμιά απομίμιση; χμμμμ...

All you have to decide is what to do with the time that is given to you...
Link to comment
Share on other sites

Kι εμένα το ίδιο..η θήκη δεν βολεύει με τιποτα..

wallpapers φυσικά και μπαίνουν!! οσο για το chat του fb..κι εγω θέλω να μάθω πώς γίνεται!

 

το route 66 δεν είναι δωρεάν έτσι δεν είναι?δεν χρειάζεται πιστωτική κάρτα?

 

Η θήκη και εμένα τις πρώτες μέρες με δυσκόλευε αλλά μετά ανοίγει και μπαίνει και βγαίνει πανέυκολα. Γενικότερα, αν εξαιρέσεις το γεγονός οτι για να δείς ποιός σε παίρνει πρέπει να το βγάλεις, με έχει βολέψει πάρα πολύ.

 

Για το chat του fb βάζεις το ebuddy και έχεις και msn.

 

Το route 66 είναι δωρεάν και δεν θέλει πιστωτική, εκτός της φωνητικής πλοήγησης που θέλει 60 ε. Οδηγίες θα βρείς στο topic άμα κάνεις μια αναζήτηση.

 

εγώ εβαλα το ebuddy, μια χαρά λειτουργεί. το skype ομως δεν έχει το jet στα συμβατα. καμια ιδέα ρε παιδία?

 

Για skype μετά απο πολύ ψάξιμο έχω καταλήξει οτι δεν υπάρχει καμμία εφαρμογή προς το παρόν. Λογικά θα βγεί όμως μιας και πολλά μοντέλα της σαμι έχουν βγεί με το ίδιο UI.

 

ΕΠίσης είδα ότι φέραν invisible shield και σε ελληνικό κατάστημα. Να τους εμπιστευτώ ή θα φέρουν σπίτι καμιά απομίμιση; χμμμμ...

 

Μιάς και λέει οτι είναι της ZAGG που είναι η εταιρία που βγάζει τα αυθεντικά invisible shields δεν έχεις να φοβηθείς κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , ξερει κανεις πως μπορουμε να αλλαξουμε πολη στο accuWeather.com

εμενα μου δειχνει Αθηνα και θελω νατο αλλαξω σε θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

κανε κλικ πανω στην πολη νομιζω και βαζεις οποια πολη θελεις!

φιλε makois, σχετικά με το route 66 αφου το κατεβάσεις στο p.c και του κανεις εγκατάσταση, μετα ποιο αρχειο περνας στο κινητο?απο τις οδηγιες δεν μπορεσα να βγαλω άκρη!

και οσο για το ebuddy, τι ειναι το e-buddy id που ζηταει για την εγγραφή?δημιουργούμε κάποιο δικό μας έτσι δεν είναι?και μετα στη φόρμα ccount που συμπληρωνουμε, λέει please make sure you sign in with at least one account..ε και μετα δεν προχωραει τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Για την ταξινόμηση δεν ξέρω. Για τον ηχο SMS πας Ρυθμίσεις->Προφιλ και αφού μπεις στο προφιλ που θες έχει ένα drop down menu πάνω δεξιά που επιλέγεις ποιού γεγονότος τον ήχο θες να αλλάξεις (κλήση, μήνυμα, ήχοι).

 

Σε ευχαριστώ πολύ :) Τώρα αν κάποιος ξέρει και για την ταξινόμηση των επαφών θα με έσωζε :)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έμενα όταν κλείνω το κινητό σε σκοτεινό περιβάλλον μένει φως στην κάτω δεξιά πλευρά της οθόνης. το κάνει σε κανέναν? είναι φυσιολογικό? ευχαριστώ

 

φιλε xristosz13^^ εγώ ακολουθησα τις οδηγίες που δώσανε τα παιδιά εδώ http://www.66.com/samsung/index.php?cid=UK&act=2&cat=2&scat=1 και πήγε μια χαρά. Αφού κάνεισ install στο pc το route 66, βγάζει μυνήματα να συνδέσεις το κινητό και τι να κάνεις ακριβώς. όταν το έχεις συνδέσει και δημιουργήσεις έναν λογαριασμό σε βγάζει στο "μαγαζί" όπου επιλέγεις τι θες να κατεβάσεις. Βάζεις τα δωρεάν (χάρτες ελλάδας κτλ) και τους κατεβάζει πρώτα στο pc και μετά στο κιν. Εγώ τους έβαλα χθές και είναι κομπλέ. Μάλιστα όταν ήμουν στο αμάξι εντόπισε και θέση κάποια στιγμή. Το θέμα είναι ότι δεν το κάνει πάντα....

Πάντως οι χάρτες έχουν τα πάντα πάνω. ΑΤΜ's, εστιατόρια, βενζινάδικα. Πολύ καλοί.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έμενα όταν κλείνω το κινητό σε σκοτεινό περιβάλλον μένει φως στην κάτω δεξιά πλευρά της οθόνης. το κάνει σε κανέναν? είναι φυσιολογικό? ευχαριστώ

σε ολους το κανει αυτο.δεν ειναι παντος προβλημα.

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ρε epi_kritikos. Και κάτι άλλο, στο route 66 δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση. Βάζω Athens, athina και δεν βγάζει τίποτα. ξέρει κανείς κάτι. επίσης γιατί λοκάρει μερικές φορές και άλλες όχι?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ :) Τώρα αν κάποιος ξέρει και για την ταξινόμηση των επαφών θα με έσωζε :)

Εμένα τις ταξινομεί μόνο του με τη σειρά!!!!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για το s 8000, που να ηχογραφεί την τηλεφωνική συνομιλία ?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρει κανείς πώς λοκάρει το route 66? Μόνο μια φορά έχει βρεί τη θέση μου. Που συνδέεται? Χρεώνει όταν συνδέεται?

Όποιος ξέρει ας δώσει ένα χεράκι.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα !

Απο προχθές είμαι ευτυχής κάτοχος του κινητού. Τα θετικά πολλά και τα προαναφέρατε. Με το motion gate δεν εχω καταλάβει πως γίνονται οι κινήσεις ?

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει ?

Ευχαριστώ πολυ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα απολυτως. Μην ασχολεισαι

Αφού δεν είναι τπτ η φούσκα γιατί στο service μου άλλαξαν οθόνη και το δέχτηκαν ως βλάβη?

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για το s 8000, που να ηχογραφεί την τηλεφωνική συνομιλία ?

 

Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάτι ?:confused:

Link to comment
Share on other sites

κανε κλικ πανω στην πολη νομιζω και βαζεις οποια πολη θελεις!

φιλε makois, σχετικά με το route 66 αφου το κατεβάσεις στο p.c και του κανεις εγκατάσταση, μετα ποιο αρχειο περνας στο κινητο?απο τις οδηγιες δεν μπορεσα να βγαλω άκρη!

και οσο για το ebuddy, τι ειναι το e-buddy id που ζηταει για την εγγραφή?δημιουργούμε κάποιο δικό μας έτσι δεν είναι?και μετα στη φόρμα ccount που συμπληρωνουμε, λέει please make sure you sign in with at least one account..ε και μετα δεν προχωραει τίποτα!

 

Δεν περνάς εσύ κανένα αρχείο. Όταν κάνεις εγκατάσταση το πρόγραμμα στο pc έχεις συνδεδεμένο το κινητό και το κάνει εγκατάσταση και στο κινητό.

 

Στο ebuddy φτιάχνουμε ένα ebuddy account και αφού κάνουμε sign in στο ebuddy μετά μπορούμε να μπούμε και msn,fb κτλ

 

παιδιά ξέρει κανείς πώς λοκάρει το route 66? Μόνο μια φορά έχει βρεί τη θέση μου. Που συνδέεται? Χρεώνει όταν συνδέεται?

Όποιος ξέρει ας δώσει ένα χεράκι.

 

Ευχαριστώ

 

Το route 66 συνδέεται μέσω gps με δορυφόρο και βρίσκει το στίγμα σου. Δεν χρεώνεσαι για αυτό. Για βρεί όμως σήμα το gps πρέπει να είσαι σε εξωτερικό χώρο και με ευνοηκές συνθήκες.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τις ταξινομεί μόνο του με τη σειρά!!!!!!!!!!:)

 

Και εμένα τις ταξινομεί αλλά με βάση το μικρό όνομα και όχι το επίθετο. Αυτό μπορεί να αλλάξει;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάτι ?:confused:

δεν υπαρχει εφαρμογη για αυτο που ζητας.οχι ακομα τουλαχιστον.

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα τις ταξινομεί αλλά με βάση το μικρό όνομα και όχι το επίθετο. Αυτό μπορεί να αλλάξει;

βαλε προτα το επιθετο και πατα αποθηκευση.τοσο απλα.

:whistle:
Link to comment
Share on other sites

βαλε προτα το επιθετο και πατα αποθηκευση.τοσο απλα.

 

Αν είναι να πιάσω μια μια επαφή και να βάζω στη θέση του ονόματος το επίθετο, άστο καλύτερα.. Μια χαρά είναι και έτσι.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S8000 Jet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...