Jump to content

LG Crystal (GD900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλο ηχειο οχι βεβαια σαν τα διπλα στερεοφωνικα nokia η sony αλλα καλη ποιοτητα,στη τιμουλα πρεπει να εχει γινει λαθος γιατι οταν πατησεις αναζητηση στο skroutz σου λεει γυρω στα 324 και οταν πατας στο πλαισιο σου λεει 230 ! την πιο φτηνη τιμη την εχει ο κωτσοβολος 299 !

 

http://www.skroutz.gr/s/80948/LG-GD900-Crystal.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 210
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλο ηχειο οχι βεβαια σαν τα διπλα στερεοφωνικα nokia η sony αλλα καλη ποιοτητα,στη τιμουλα πρεπει να εχει γινει λαθος γιατι οταν πατησεις αναζητηση στο skroutz σου λεει γυρω στα 324 και οταν πατας στο πλαισιο σου λεει 230 ! την πιο φτηνη τιμη την εχει ο κωτσοβολος 299 !

 

http://www.skroutz.gr/s/80948/LG-GD900-Crystal.html

 

καλησπερα η τιμη δεν ειναι λαθος το πηρα σημερα 229!!!!!!!

 

Νεα τιμη για το CRYSTAL GD900 http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/LG-GD900-Crystal-GD900-CRYSTAL.htm

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο ειναι για τα 40 χρονια πλαισιο προσφορα !!! οσοι βιαστηκαμε την πατησαμε 100 ευρω πανω!παιδια εχει καταπληκτικεσ προσφορες ! το crystal θα το εχει τοσο μεχρι 29 του μηνος ! και καθε βδομαδα θα κανουν προσφορες σε 40 αντικειμενα!
Link to comment
Share on other sites

βιντεο γραφει σε mpeg h 3gp?το slide ειναι σταθερο η εχει καθολου τσογο?

 

Για το slide πρεπει να περαση λιγος καιρος φενεται πολυ σταθερο για το βιντεο σε 3gp γραφει

Link to comment
Share on other sites

 

Μονο???Κινητο με s-class και το εριξαν τοσο χαμηλα?Και ειναι σχετικα καινουριο μοντελο...

Homtom HT7
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση : Εχει fm transmitter οπως το arena ?

 

Από ότι διάβασα σε διάφορα site ναι έχει .

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

το τσιμπησα το κινητακι!!!!!! πολυ ομορφο!!! απο plaisio με 229!!!!!

 

καμια εφαρμογη?? η κανα game?? καμια μαγκια η ριθμηση??

ARIS K DEN EIMAI KALA!!!! SUPER -3- FAMILIA
Link to comment
Share on other sites

με την μπαταρια του πως τα παει?

 

μην περιμενης πολλα πραγματα απο μπαταρια μια μερα και κατι με βαρια χρηση-3 με 4 ωρες ομιλιας και καμια 10αρια sms

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά στο πλαίσιο μέχρι ποτε είναι, η είναι η κανονική τιμή που θα έχει? ρωτάω επειδή θέλω να το αγοράσω αργότερα επειδή μου άρεσε.

 

Από θέμα ήχου, αφής, και αναπαραγωγή βιντεου πως τα παει ?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Προσφορά στο πλαίσιο μέχρι ποτε είναι, η είναι η κανονική τιμή που θα έχει? ρωτάω επειδή θέλω να το αγοράσω αργότερα επειδή μου άρεσε.

 

Από θέμα ήχου, αφής, και αναπαραγωγή βιντεου πως τα παει ?

 

τη κυριακη ειναι η τελευταια μερα της προσφορας!αξιζει αυτη η τιμη οποιος προλαβει για αυτα που προσφερει το τηλ αξιζει...

Link to comment
Share on other sites

Track ID Από την Motorola για όλα τα κινητά που υποστηρίζουν JAVA platform. Υποστηρίζει wifi connection.

Download MotoID. (drop)

Download MotoID. (rapidshare)

 

Σε Renoir.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, απέκτησα κι εγω το GD900 μεσω της προσφοράς του Πλαισιου, αλλα αντιμετοπίζω ενα πρόβλημα. Σχεδόν κάθε φορά που επιχειρώ να στείλω sms αμέσως αφότου σταλεί το μήνυμα το κινητό κάνει restart από μόνο του. Το έχω πάθει κι αλλες 3-4 φορές χωρίς κάποιον λόγο. Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να διορθωθεί ή να πάω αύριο στο Πλαίσιο και να ζητήσω αντικατάσταση συσκευής?
Link to comment
Share on other sites

Κανε 2 με 3 φορές επαναφορες το κινητό μήπως και γίνει, αν πάλη δεν γίνετε θέλει αντικατάσταση.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

αξιζει στα 229? (αν ισχυει ακομα) Η καμερα-(&video) χειροτερη απο arena?

Η πλατη γινεται χαλια απο γρατζουνιες οπως γραφουν?

 

Σε μαγαζι μου ειχαν πει οτι μαλλον θα καταργηθει απο την LG

Eχει μηπως σχεση με τα κολληματα?

Link to comment
Share on other sites

αξιζει στα 229? (αν ισχυει ακομα) Η καμερα-(&video) χειροτερη απο arena?

Η πλατη γινεται χαλια απο γρατζουνιες οπως γραφουν?

 

Σε μαγαζι μου ειχαν πει οτι μαλλον θα καταργηθει απο την LG

Eχει μηπως σχεση με τα κολληματα?

 

 

εμενα προσωπικα δουλευει αψογα !!! δε πιστευω να βρεις πολλα κινητα με touchscreen κτλ κτλ με wIfi 8mp κτλ κτλ στα 229 που πλεον σταματησε η προσφορα !!! εγω παντως ειμαι ικανοποιημενος!

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά σταμάτησε εχθές πλέον δεν το έχει στο site το πλαίσιο.

Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω, αναπαραγωγή βιντεου μουσικής, αλλά και στο ιντερνετ πως τα παει? περισσότερο θέλω αναπαραγωγή βιντεου να έχει περίπου σαν το iPhone.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αντικατέστησα το GD900 με άλλο αλλά μετά απο 20 λεπτά χρήσης έκανε 2 φορές επανεκκινηση απο μόνο του. Η τιμή του τώρα στο πλαίσιο είναι 345ευρώ. Αύριο θα πάρω την lg, κι αν δε βγει άκρη θα το επιστρέψω μια και κάλη.
Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις..αρχικα πηρα το lg crystal για τον πατερα μου αλλα δεν τον βολευει...λοιπον μου το εδωσε αλλα θελω να το ανοιξω τα χριστουγεννα...λοιπον το εχω βαλει στο κουτι του κλειστο με μεσα την μπαταρια... 1 ερωτηση)θα παθει τιποτα που το εχω μεσα με μπαταρια κλειστο η να το κανω κατι 2) το φορτωσα 16 ωρες καλα ειναι 3)το χρησιμοπιησα 1 ωρα το λου για να δει αμα βολευει τον πατερα μου....θεωρειται καινουριο 4) sos μου κολλησε λιγο στην αρψη εφαρμογες κτλ δηλαδη αργουσε να παει πισω...

 

please answer:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...