Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond 2 (Topaz)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ΜΟΝΟ προβλημα είναι ότι το gps ρουφάει τη μπαταρία με το καλαμάκι.

 

ναι...

 

btw δώστε κανα πρόγραμμα για να clear ram γιατί δεν βλέπω το rar με τα καμπάκια να ρχετε σύντομα οπότε δώσε ένα τέτοιο προγραμματάκι σκετο . :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι θα γινει;Ποτε επιτελους θα ερθει και επισημα στην Ελλαδα;:mad:

Εχω ξενερωσει απο το να περιμενω :mad::mad:

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

ναι...

 

btw δώστε κανα πρόγραμμα για να clear ram γιατί δεν βλέπω το rar με τα καμπάκια να ρχετε σύντομα οπότε δώσε ένα τέτοιο προγραμματάκι σκετο . :p

 

Εγω χρησιμοποιω το Clean RAM: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=514333

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ορίστε τα περισσότερα cabs Μου

 

http://rapidshare.com/files/242944547/Diamond2.rar

 

ωραίος :D

 

το skype δεν μου δουλεύει πάντως δεν με συνδέει με το account μου...το fix αυτό που έχεις το τρέχω και δεν κάνει τπτ απλά βγάζει ένα ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

ωραίος :D

 

το skype δεν μου δουλεύει πάντως δεν με συνδέει με το account μου...το fix αυτό που έχεις το τρέχω και δεν κάνει τπτ απλά βγάζει ένα ΟΚ.

 

το fix, μεταφέρει τον ήχο του skype απο το μεγάφωνο στο ακουστικό

Link to comment
Share on other sites

πάντως ρε παιδιά να σας πω την αλήθεια πρώτη φορά δεν με νοιάζει να βάλω cooked rom. δηλαδή το τηλέφωνο είναι άψογο όπως είναι. δεν κολάει δεν κάνει τίποτα. έχω κάνει και ένα σωρό ρυθμίσεις......

 

το gps όντως είναι πάρα πολύ καλό. 1-2 φορές μόνο μου έκανε κάτι νερά αλλά έστρωσε.

 

το ΜΟΝΟ προβλημα είναι ότι το gps ρουφάει τη μπαταρία με το καλαμάκι.

 

Πραγματικά συμφωνώ απόλυτα!!είνα τόσο άψογο σαν τηλέφωνο που δεν θές να ψάξεις για cooked rom με τίποτα!:)

Link to comment
Share on other sites

μόλις το είδα στην τηλεόραση, απο την wind. χάλια φαίνεται στη διαφήμιση.
Link to comment
Share on other sites

600 ευρώ μπροστά στα 380 που το πήρα είναι τεράστια διαφορά. (δεν πλήρωσα και φπα)

 

έστω όμως μπροστά στα 460 ευρώ που το δίνει η expansys, είναι 140 ευρώ διαφορά. και όλα αυτά για να έχει κάποιος ελληνικά στη συσκευή του? ότι να ναι!

Link to comment
Share on other sites

Αν και ακριβουτσικο,καλως μας ηρθε......!!!!!!!!.....Μολις βρω ευκαιρεια παω να το παρωω.......ξερει κανεις αν θα εχει logo πανω η κατι στο μενου απο wind..?

Πανω στην ωρα,και οτι τα εφτησε το ν95 μου....:rocket:

Link to comment
Share on other sites

έστω όμως μπροστά στα 460 ευρώ που το δίνει η expansys, είναι 140 ευρώ διαφορά. και όλα αυτά για να έχει κάποιος ελληνικά στη συσκευή του? ότι να ναι!

 

ουτε καν 460

445 το δινει πλεον το expansys

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=179083

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/DIAMOND2-LON.../dp/B002AANPYG

 

1350 μπαταρία χωρίς επιπλέον πάχος. περιμένω κάποιον απο τους xda να μου πει, αν όντως είναι οκ η μπαταρία, και την πήρα σίγουρα. με αυτή τη μπαταρία πρέπει το D2 να μου βγάζει το λιγότερο μισή μέρα ακόμα άρα θα μου βγάζει 3 μέρες άνετα πλέον.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το gps του παρουσιαζει ενα προβλημα που ειχε και το diamond 1

μετα απο αρκετη χρηση κατω απο τον ελληνικο ηλιο του καλοκαιριου υπερθερμενεται η συσκευη και σταματαει την φορτιση.

το αποτελεσμα ειναι οτι σε μακρινες διαδρομες υπαρχει ο κινδυνος να μεινει κανεις απο μπαταρια.

οποτε κρινεται απαραιτητη η χρηση του με βαση στηριξης στον αεραγωγο με παραλληλη χρηση κλιματισμου.

ξερει κανεις καμμια καλη τετοια βαση?(εκτος απο αυτη της brodit η οποια δεν πιανει στον αεραγωγο ακριβως)

Link to comment
Share on other sites

εγώ χρειάζομαι μια καλή βάση για το τζάμι, και δεν μπορώ να βρώ. άσε που έχω και ψυχολογικά απο τότε που έπεσε η προηγούμενη μαζί με το Touch Pro μαζί. ήθελα να "φάω" το κόσμο εκείνη τη μέρα.
Link to comment
Share on other sites

για το τζαμι ειναι σχετικα ευκολο να βρεις καλη.

εγω πηρα μια απο το πλαισιο και ειναι πολυ καλη.

Link to comment
Share on other sites

Αυτες που πιανουν στον αεραγωγο ειναι πιο σιγουρες μου φαινεται συν το οτι το κινητο ψυχεται απο το a/c. Εγω εχω μια που τη χρησιμοποιουσα και στο προηγουμενο κινητο μου και ειναι μια χαρα. Την ειχα παρει απο το Media markt, φτηνη και καλη! :)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Αν και ακριβουτσικο,καλως μας ηρθε......!!!!!!!!.....Μολις βρω ευκαιρεια παω να το παρωω.......ξερει κανεις αν θα εχει logo πανω η κατι στο μενου απο wind..?

Πανω στην ωρα,και οτι τα εφτησε το ν95 μου....:rocket:

Οχι δεν θα εχει κανενα logo απο Wind. Τα pda συνηθως δεν πειραζονται (εκτος απο την ξυπνια την voda)

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν θα εχει κανενα logo απο Wind. Τα pda συνηθως δεν πειραζονται (εκτος απο την ξυπνια την voda)

Ευχαριστω για την πληροφορια.....

Link to comment
Share on other sites

Κατι ακουσα οτι θα ειναι διαθεσιμο απο της 15/6 απο wind.

Φανταζομαι με ελληνικο μενου, ή μηπως οχι;

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

παιδια πήγα σε ενα καταστημα της telefone που το διαμαντακι μας πουλιεται 530ε. Εκει ο πωλητής μου είπε ότι το πουλαει 250ε μεταχειρισμενο 2 εβδομαδων επειδη δεν βολευεται με touch. Αξίζει να το παρω ή κρυβει μπελαδες??
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

250 ευρώ μου φαίνονται πολύ λίγα. κλεμένο θα το έχει :)

 

κοίτα το, παίξε λίγο. δες για χτυπήματα και αν είναι πάρτο. 250 είναι τζάμπα. εγώ ούτε μεταχειρισμένο ενός έτους δεν θα το έδινα τόσο.

Link to comment
Share on other sites

ΗΤC DIAMOND 2 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ VODAFONE

 

Τώρα με κάθε νέα σύνδεση ή φορητότητα από τo πρόγραμμα Vodafone Οικονομικό/Ευέλικτο 35 και πάνω ισχύει επιπλέον επιδότηση 154,70€ (με ΦΠΑ) για το νέο HTC Diamond2.

Ειδικά στο Vodafone Οικονομικό/Ευέλικτο 35 η συσκευή προσφέρεται 50% φθηνότερα από την τιμή λιανικής.

 

Η προσφορά ισχύει από τη Παρασκευή 12/06/2009 μέχρι τέλος Ιουνίου για νέες συνδέσεις, φορητότητες και μετατροπές καρτοκινητού σε συμβόλαιο.

H προσφορά δεν ισχύει για απλή αγορά συσκευής.

Στη προσφορά συμμετέχουν τα προγράμματα από Vodafone Οικονομικό/Ευέλικτο 35 και άνω και τα V300 Parent, V500Parent και V900Parent.

Δεν ισχύει για Επαγγελματικά προγράμματα και Καρτοπρόγραμμα 35.

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...