Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond 2 (Topaz)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι ομως το πιστευεις δεν το πιστευεις ο δικος μου ο dialer εχει δονηση.Σε ευχαριστω για το αρχειο Γιαννη!

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατί να δώσεις προγραμματάκι για το disable του vibr? Όταν γράφεις κάτι ( κείμενο ) πατάς το βελάκι δίπλα από το εικονίδιο του πληκτρ. και στις ρυθμίσεις βάζεις/βγάζεις τον ήχο ή/και την δόνηση στο πάτημα.

 

btw, και ο δικός μου dialer έχει δόνηση.

 

edit: Ρε παιδιά το net.framework είναι σαν στον υπολογιστή? Δηλαδή, πρέπει να εγκαταστίσεις όλες τις εκδόσεις ή αρκεί η τελευταία? Προτείνετε να την βάλω ή να την αποφύγω? Έχει κάτι αρνητικό για το σύστημα μου? Πιστεύω θα την βρώ στην σελίδα της micrοsoft ε?

Thanks!

Edited by Totos
no sig...
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα εγώ μιλάω για την 16 όχι για την 13...

 

 

βάζεις αυτό που θές (π.χ. Mp3 ) χύμα στον φάκελο windows.., πάς το επιλέγεις κανονικά απο τις ρυθμίσεις και είσαι έτοιμος.. ;)

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Ευχαριστώ πολύ. Το δοκίμασα και δούλεψε.

Για τη λίστα στις επαφές που τη βγάζει με ελληνικό αλφάβητο μήπως γνωρίζεις πως γίνεται αγγλικό αλφάβητο?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Το δοκίμασα και δούλεψε.

Για τη λίστα στις επαφές που τη βγάζει με ελληνικό αλφάβητο μήπως γνωρίζεις πως γίνεται αγγλικό αλφάβητο?

απο ότι έχω καταλάβει, έχεις την αγγλική του energy και της έχεις περάσει Ελληνικά εσύ? με αλλαγή απο 409 σε 408 και τα λοιπα?

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια ξερει κανεις πως μπορω να κανω rotation αυτοματο,

δηλαδη με το που γυριζω το τηλ στην rom του energy?

θελω να το κανω στα μηνυματα, οταν παω για εισαγωγη νεου μηνυματος.

εχω προσπαθησει και με το bsb tweaks και με το g-config αλλα τιποτα.

ξερω για το παρατεταμενω πατημα του πληκτρου αποδοχής κλησης αλλα το αυτοματο βολευει περισσοτερο.:happy:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, η gtx themed έκδοση της energy περιέχει το cookie home tab?,

τότε γιατι λένε ότι η cookie home tab είναι καλύτερη???:S

 

Η GTX είναι η cookie έκδοση, με το Gtx theme. πιστεύω ότι ίσως το gtx είναι πιο βαρύ, και μέχρι πρόσφατα είχε παλιά έκδοση του cookie.

 

προσωπικά η GTX δεν μ'αρέσει

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
βρε παιδια ξερει κανεις πως μπορω να κανω rotation αυτοματο,

δηλαδη με το που γυριζω το τηλ στην rom του energy?

θελω να το κανω στα μηνυματα, οταν παω για εισαγωγη νεου μηνυματος.

εχω προσπαθησει και με το bsb tweaks και με το g-config αλλα τιποτα.

ξερω για το παρατεταμενω πατημα του πληκτρου αποδοχής κλησης αλλα το αυτοματο βολευει περισσοτερο.:happy:

 

TX_Total_Landscape.cab

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δυστυχως δεν δουλεψε αυτο..:(

 

Δεν δουλεύει παντού και δεν φταίει αυτό, αλλά το κατά πόσο υποστηρίζεται από την εκάστοτε εφαρμογή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ξέρουμε γιατι ο energy δεν έβαλε την 10 (opera) στην καινούργια rom?

 

γιατί είναι για τα κλάματα. σέρνεται όταν πληκτρολογείς την διεύθυνση. το zoombar ούτε καν. απο θέμα ταχύτητα, σιγά την τεράστια διαφορά. και τραβάει πολύ μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

γιατί είναι για τα κλάματα. σέρνεται όταν πληκτρολογείς την διεύθυνση. το zoombar ούτε καν. απο θέμα ταχύτητα, σιγά την τεράστια διαφορά. και τραβάει πολύ μνήμη.

λεπτομέρεις..:P, η 9.7 περιέχει flash η πρέπει να το βάλω εγω?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

είναι ήδη ρυθμισμένο γιάννη στην ρομ.
Link to comment
Share on other sites

είναι ήδη ρυθμισμένο γιάννη στην ρομ.

 

Πήγαινε Θοδωρή μια στην σελίδα αυτη να μου πεις αν παίζει flash γιατί σε εμένα δεν....:blink:

είναι μια σελίδα που την εχω δει πολλές φορές να την δοκιμάζουν για να δουν αν έχουν flash....;)

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε Θοδωρή μια στην σελίδα αυτη να μου πεις αν παίζει flash γιατί σε εμένα δεν....:blink:

είναι μια σελίδα που την εχω δει πολλές φορές να την δοκιμάζουν για να δουν αν έχουν flash....;)

ούτε εμένα... : S (Δεν με λένε Θοδωρή απλώς είπα και εγώ την γνώμη μου :p:p:p)

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν μου φορτώνει. κάποια άλλα μου ανοίγουν όμως. φαίνεται ότι κάτι διαφορετικό έχουν.

 

μπορείτε να δοκιμάσετε και το Opera Flash Που έχω μέσα στα cab μου. ίσως αυτό παίζει

Edited by WebViRuS
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Πως μπορώ να βάλω shortcuts στα programs το igo8 που αυτή την στιγμή μπορώ και το ανοίγω μόνο από τη storage card οπού είναι και αποθηκευμένο?

Edited by bretsos
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Πως μπορώ να βάλω shortcuts στα programs το igo8 που αυτή την στιγμή μπορώ και το ανοίγω μόνο από τη storage card οπού είναι και αποθηκευμένο?

βεβαίος, θα σου εξηγήσω με τον total comander που υπάρχει στις energy roms, τον ανοίγεις, πάς στο αρχείο που θέλεις (π.χ. IGO8.exe) το επιλέγεις, πατάς τέρμα κάτω αριστερά στο File, πατάς την πρώτη επιλογή ">>>>>" μετά Create shortcut, πατάς tree>windows>start menu>programs επιλέγεις τον φάκελο που θέλεις, και πατάς οκ. Καλημέρα. :)

edit: Προσπαθώ να αλλάξω τα εικονίδια απο το slide στο diamond 2 αλλά δεν αλλάζουν, προσπαθώ απο εδώ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=503511

αλλά εγκαθιστώ το cab και δεν αλλάζει τίποτα, έφτιαξα και δικό μου cab και πάλι τίποτα, το έχει δοκιμάσει κανένας άλλος??

Edited by scarface5323
Link to comment
Share on other sites

ούτε εμένα... : S (Δεν με λένε Θοδωρή απλώς είπα και εγώ την γνώμη μου :p:p:p)

 

όχι δεν μου φορτώνει. κάποια άλλα μου ανοίγουν όμως. φαίνεται ότι κάτι διαφορετικό έχουν.

 

μπορείτε να δοκιμάσετε και το Opera Flash Που έχω μέσα στα cab μου. ίσως αυτό παίζει

 

Oκ παιδιά :) απλώς από περιέργεια ρώτησα....

θα το ψάξω αν παίζει με άλλα tweaks στον opera και θα σας πω...:p

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει παντού και δεν φταίει αυτό, αλλά το κατά πόσο υποστηρίζεται από την εκάστοτε εφαρμογή.

 

μα δε δουλευει πουθενα σε καμια εφαρμογη, μονο σε opera και int explorer, οπως ηταν πριν ετσι και τωρα.

πριν που ειχα την prime γυρναγε αυτοματα στα μηνυματα και νομιζω το ιδιο γινοταν και στην official.

ευχαριστω παντος.

Edited by djivo
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη για το spam, θα μου την χαρίσετε όμως επειδή είμαι εγώ, αλλά είχε γέλιο και είπα να το μοιραστώ μαζί σας.

 

λοιπόν κάντε μια γρήγορη εγγραφή σε αυτό το λινκ, και πάρτε δώρο άντε :)

 

http://www.viva.gr/dominos/joingame.aspx?ref=6160000

Edited by WebViRuS
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...