Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond 2 (Topaz)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
1) Από που με συμφέρει να το πάρω τελικά? Από ότι κατάλαβα expansys (υπάρχει κάποιος κωδικός προσφοράς?) Επίσης, ποσο επιπλέον θα είναι τα μεταφορικά και πως γίνετε η πληρωμή? Αντικαταβολή κλπ.. ?

 

2) Η εγγύηση που θα έχει το κινητό είναι από HTC η από την expansys. θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα εδώ?

 

3) Το κινητό θα έχει menu αγγλικό (αυτό δεν με πειράζει) θα μπορώ όμως να γράφω ελληνικά?

 

4) Θα δέχεται οποιαδήποτε sim. Είναι ξεκλείδωτο?

 

5) Τελος, θέλω να αγοράσω κάποια θήκη μαζί

 

1) Από το expansys θα σου βγει πιο φτηνό γιατί το ελληνικό πάει πάντα παραπάνω. Το αγοράζεις με κάρτα ή κατάθεση στο λογαριασμό τους. Είναι αξιόπιστοι δεν υπάρχει φόβος. Εκπτωτικούς κωδικούς θα βρεις εδώ.

2) Η συσκευή έχει πανευρωπαική εγγύηση και σε καλύπτει κανονικά σε θέματα hardware η ACE Hellas.

3) Μπορείς.

4) Ναι και στα δύο.

5) Εξαρτάται από εσένα. Προτείνω θήκη σιλικόνης που είναι διακριτική και κάνει μια χαρά τη δουλειά της.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φοβερό το διαμαντάκι..:)

Αν και το έχω μόνο μια μέρα μ έχει αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις σε όλα τα θέματα.. Δεν ήξερα ότι μπορεί το destinator να λειτουργήσει και μέσα στο σπίτι έχοντας κανονικό σήμα από δορυφόρο.:lol:

Link to comment
Share on other sites

μόνο εκεί λειτουργεί γιατί έξω το φοβάται
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια δεν μας είπατε πως τα πάει με το θέμα GPS. Ακούω απόψεις (όχι δεν σκέφτομαι να το αγοράσω).
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

μόνο εκεί λειτουργεί γιατί έξω το φοβάται

 

Όχι και έξω μια χαρά είναι . και σχετικά γρήγορα βρίσκει δορυφόρο + πιάνει δυνατό σήμα κ δν αποσυνδέετε κα8ε λίγο κ λιγάκι σε εμένα τουλαχιστον:ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν ήξερα ότι μπορεί το destinator να λειτουργήσει και μέσα στο σπίτι έχοντας κανονικό σήμα από δορυφόρο.:lol:

 

Μη στηρίζεσαι σε αυτό. Θέλει ανοιχτό ουρανό το GPS για να κάνει σωστά τη δουλειά του αν και αυτό δείχνει ότι έχει δυνατό δέκτη!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

κανα καλο calculator γιατι αυτο που εχει διαθετει τα απολυτως βασικα?
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια μοιαζει στο αδερφακι του?daimond 1?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

για την μπαταρια δεν μπορουν να βγουν ασφαλη συμπερασματα ακομα καθως εγω τουλαχιστον το σκιζω,βαλε βγαλε προγραμματα ολη μερα,wifi συνεχεια ανοιχτο κτλπ.

μπορω παντως να πω με σιγουρια οτι ειναι καλυτερη απο το 1 χωρις βεβαια να εντυπωσιαζει με την αυτονομια της.

πιστευω οτι 2 μερες τις βγαζει με νορμαλ χρηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!τελικά το αποφάσισα θα το παραγγείλω!:cool:Η expansys δεν δέχεται paypal?όταν είμαι στην ολοκλήρωση της αγοράς δεν μου εμφανίζει πληρωμή μέσω paypal παρά μόνο μέσω πιστωτικής ή κατάθεσης σε λογαριασμό

:(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!τελικά το αποφάσισα θα το παραγγείλω!:cool:Η expansys δεν δέχεται paypal?όταν είμαι στην ολοκλήρωση της αγοράς δεν μου εμφανίζει πληρωμή μέσω paypal παρά μόνο μέσω πιστωτικής ή κατάθεσης σε λογαριασμό

:(

 

και cash on delivery με ups.που πληρώνεις όταν στο φέρουν αλλά δίνεις κάτι παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

και cash on delivery με ups.που πληρώνεις όταν στο φέρουν αλλά δίνεις κάτι παραπάνω

 

Με paypal με ενδιαφέρει,αλλά από ότι είδα πρέπει να είναι διαθέσιμο αυτό που θα αγοράσεις για να έχεις την επιλογή του paypal,το diamond τώρα διατίθεται μόνο αν το παραγγείλεις οπότε για αυτό δεν έχει paypal,θα περιμένω να παραλάβουν κανα τεμάχιο:(

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω στεναχωρεθει πολυ...

οντως δεν εχει φωνητικη κληση?

ηταν ο τροπος που εκανα το 80% των κλησεων μου με το diamond 1 μεσω blueT.

πολυ κριμα εαν ειναι ετσι.

Link to comment
Share on other sites

ενα ερωτημα για κατι πιστευω σημαντικο.

εστω οτι θελουμε να παρακολουθουμε ποσο εχουμε μιλησει.

χρειαζομαστε λοιπον προγραμματα του τυπου homescreen++ η phonedashboard.

το θεμα ειναι οτι αυτα για να δουλεψουν πρεπει να τρεχουν στο background που σημαινει οτι πρεπει να βαλουμε second today γιατι αλλιως με το manila ΔΕΝ.

αν δεν θελουμε να μπει second today δεν υπαρχει καποια αλλη λυση?

Link to comment
Share on other sites

ορίστε και το cab για να αποκτήσετε φωνητική εντολή στο Diamond 2. άντε σας έσωσα πάλι (βασικά την HTC)

 

ΥΣ. ρε συ γιάννη μιας και είσαι "Mod" πες καμιά κουβέντα να μας αφήσουν να ανεβάζουμε cab. Μου έχει σπάσει τα νεύρα η υπόθεση.

Link to comment
Share on other sites

είμαι σίγουρος ότι το πόσο έχεις μιλήσει σώζεται στην registry, το θυμάμαι απο παλιά αλλά δεν ξέρω που.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

είμαι σίγουρος ότι το πόσο έχεις μιλήσει σώζεται στην registry, το θυμάμαι απο παλιά αλλά δεν ξέρω που.

 

πρεπει να υπαρχει και αλλος τροπος γιατι με την registry δεν μπορει να υπολογιστει με ακριβεια.

ισως πρεπι να κανω το ερωτημα στο χωρο του HD

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μας πει καποιος πως παιζει τις avi ταινιες οπως κατεβαινουν απο ιντερνετ και ειναι για το PC? Οχι χωρις καμια μετατροπη. Παιζουν κανονικα, η με κοψιματα; Μεχρι στιγμης μονο το Asus P525 και το Omina τις επαιζε κανονικα.

Και κατι ακομη. Δοκιμασε κανενας ηχογραφιση συνομιλιας πχ με το Audio notes? Ο συνομιλητης ακουγετε δυνατα; Το ICR (InCall Recorder) το δοκιμασε κανενας; Παιζει;

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

πόσο χώρο αποθήκευσης έχει το d2?

 

οκ thx. Να πάρω το valuepack από expansys μαζί και microSD που έχει? ή να πάρω από ελλάδα την καρτα μνήμης? πόσο έχουν περίπου?

 

Edit: στο valuepack δεν μπαίνει discount κουπόνι άρα άκυρο

Link to comment
Share on other sites

WebViRuS

εισαι τεραστιος...

αλλα?????????????

θα παιζει με ασυρματο ακουστικο ? γιατι κατι διαβασα!!!

αν ο γιαννης που λες στο μηνυμα σου ειμαι εγω δεν καταλαβα τιποτα

Link to comment
Share on other sites

νομίζω παίζει με το ακουστικό ναι. δεν είσαι εσύ ο γιάννης μιλάω για τον athanaso
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...