Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...............Nα πω οτι ειμαι εντελως ασχετος απο gps etc..τεσπα ρωτησα ενα φιλο και μου ειπε να βγω στο μπαλκονι ..ενω εγω το δοκιμαζα σε μαγαζι μεσα χαχα..

 

Ακόμη στο μπαλκόνι είσαι;:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ακόμη στο μπαλκόνι είσαι;:lol:

 

Ουπς...:lol:..οχι ακομη σε κανα μισαωρο ..:ninja:

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

αν το αγορασω απο multirama ηλεκτρονικη κοτσοβολο πχ θα εχει το vodafone live και το my view ?εγω δεν θελω να τα εχει επισης ειναι το ιδιο κινητο με αυτο που πουλουν στο γερμανο και στη vodafone? πιστευω να το παρω και να μου βγει καλο!!παντως μου αρεσει παρα πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites

αν το αγορασω απο multirama ηλεκτρονικη κοτσοβολο πχ θα εχει το vodafone live και το my view ?εγω δεν θελω να τα εχει επισης ειναι το ιδιο κινητο με αυτο που πουλουν στο γερμανο και στη vodafone? πιστευω να το παρω και να μου βγει καλο!!παντως μου αρεσει παρα πολυ!!!

Καλυτερα να παρεις κινητο κανονικο.δηλαδη να μην εχει τροποποιημενο μενου.

στα multirama & kotsovolo που εχω παει τα κινητα ειναι σωστα.

εγω θα σου προτεινα να το παρεις απο καποιο ηλεκτρονικο καταστημα που θα το βρεις και πολυ φθηνοτερο απο εκει που εχεις ψαξεις εσυ εως τωρα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς γιατί οταν παω να καταχωρήσω γενέθλια στο ημερολόγιο μου τα εμφανίζει εκτός από την κανονική μέρα και στην επόμενη;
Link to comment
Share on other sites

Κάποιες ερωτήσεις σχετικά με το συγκεκριμένο τηλέφωνο, αφού σκέφτομαι σοβαρά την αγορά του. Κατ` αρχήν, θα ήθελα εντυπώσεις από κάποιο που χρησιμοποιεί το τηλέφωνο για internet browsing και ειδικότερα με χρήση Opera Mini 5 (ή αλλη, παλιότερη έκδοση). Επιπλέον τα ακουστικά που περιλαμβάνονται στη συσκευασία είναι ικανοποιητικά ως προς την απόδοσή τους ή καλύτερα να τα αντικαταστήσω ? Τέλος, υπάρχουν διαθέσιμες εκδόσεις Skype, MSN, SIP client, σε java έκδοση για χρήση στο W995 με το Wi-Fi ? :worry:
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το browsing, η εμπειρία από τη χρήση του Opera Mini είναι γρήγορη, απολαυστική και κατά πολύ ανώτερη του προεγκατεστημένου browser.

Για skype, msn και άλλα instant messaging δίκτυα (ακόμα και facebook chat) μια από τις κορυφαίες all-in-one java λύσεις είναι το eBuddy.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

+1 ^^

 

Να προσθέσω επίσης ότι τα ακουστικά που έχει η συσκευασία είναι πάρα πολύ καλά και όμορφα. Θα μείνεις απόλυτα ικανοποιημένος αρκεί να τα προσέχεις.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το browsing, η εμπειρία από τη χρήση του Opera Mini είναι γρήγορη, απολαυστική και κατά πολύ ανώτερη του προεγκατεστημένου browser.

Για skype, msn και άλλα instant messaging δίκτυα (ακόμα και facebook chat) μια από τις κορυφαίες all-in-one java λύσεις είναι το eBuddy.

 

Από SIP client υπάρχει κάτι διαθέσιμο (για χρήση VoipDiscount κλπ) ? Φαντάζομαι σε διάρκεια μπαταρίας, το τηλέφωνο πρέπει να είναι κορυφαίο... :)

Link to comment
Share on other sites

Από SIP client υπάρχει κάτι διαθέσιμο (για χρήση VoipDiscount κλπ) ? Φαντάζομαι σε διάρκεια μπαταρίας, το τηλέφωνο πρέπει να είναι κορυφαίο... :)

εχει πολυ καλη αποδοση η μπαταρια.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ξέρει κανείς να μου πει πια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού...;;; :worry:

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ξέρει κανείς να μου πει πια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού...;;; :worry:

 

Ευχαριστώ.

 

Είναι η R1HA036.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

πηρα προχτες την συσκευη και οταν περασα κατι flash themes δεν υπηρξε καμια ανταποκριση σκεφτηκα να κανω debrad το κινητο αλλα ειδα οτι το κινητο στην πληροφορια του λογισμικου αντι για cosmote ελεγε adriatic οποτε λογικα δεν χρειαζετε διαβασα ολα τα θεματα σας αλλα δεν εβγαλα καποια ακρη οποτε θελω την βοηθεια σας να μου εξηγισετε πως να βαλω το flash για ν εχω flash themes

 

 

 

σας ευχαριστω εκ τον προτερων

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι καινουργια κ θα ηθελα να σας ρωτησω κ εγω πως βαζεις φλασ θεματα..εχω το w995.εχω κοιταξει ολα σας τα θεματα αλλα δν εχω καταλαβει αν πρεπει να κανω το κινητο debrand για να δεχτει φλασ θεματα η αν υπαρχει αλλος τροπος. θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια σας γιατι πολεμαω να βγαλω ακρη μερες :p

 

σας ευχαριστω πολυ κ να εχετε ενα ομορφο ξημερομα !! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα. Διαβάζω παραπάνω ότι η τελευταία έκδοση λογισμικού είναι η 36.

Εγώ έχω την 35 και όταν ψάχνω για ενημέρωση μου λέει ότι έχω την τελευταία έκδοση.

Καμμιά ιδέα κανείς.....

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη οσοι αγορασουν το κινητο αυτη την εποχη θα εχουν αυτη την εκδοση?

 

Δεν είναι στάνταρ αυτό. Μπορεί να είναι η R1HA035 μέσα, ανάλογα το πότε κατασκευάστηκε.

 

-------------

Αν δεν δείτε στο πρόγραμμα αναβάθμισης την προτροπή για Update, σημαίνει ότι ακόμα δεν μπορείτε να αναβαθμίσετε. Σαν σειρά, η R1HA036 είναι η τελευταία. Δεν έχει δωθεί προφανώς ακόμα η δυνατότητα update σε εμας.

-------------

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

Αντιμετοπιζω ενα προβλημα με τον προεγκατηστεμενο browser,βλεπω βιντεο μεγαλης διαρκειας(απο 8-10 λεπτα) στο utube και αρκετες φορες ο browser κολαει κλεινει η οθονη και ο φωτισμος της,ταυτοχρονα ανοιγει ο φωτισμος των πληκτρων και τα πορτοκαλι ledακια, και ο μοναδικος τροπος να "νιωσει" το κινητο ειναι να βγαλω την μπαταρια,αυτο γινετε και με την προεγκαστημενη εφαρμογη του youtube...

Καμια ιδεα?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

Αντιμετοπιζω ενα προβλημα με τον προεγκατηστεμενο browser,βλεπω βιντεο μεγαλης διαρκειας(απο 8-10 λεπτα) στο utube και αρκετες φορες ο browser κολαει κλεινει η οθονη και ο φωτισμος της,ταυτοχρονα ανοιγει ο φωτισμος των πληκτρων και τα πορτοκαλι ledακια, και ο μοναδικος τροπος να "νιωσει" το κινητο ειναι να βγαλω την μπαταρια,αυτο γινετε και με την προεγκαστημενη εφαρμογη του youtube...

Καμια ιδεα?

Ευχαριστω

φιλε δοκιμασε με τον mini opera 5.

παντως αν στο ξανακανει..κανε μια αναβαθμιση λογισμικου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλε δοκιμασε με τον mini opera 5.

παντως αν στο ξανακανει..κανε μια αναβαθμιση λογισμικου.

 

και εγω το σκεφτηκα, αλλα με προβληματισε το γεγονος οτι αυτο γινετε και με την εφαρμογη του youtube, θα το δοκιμασω και θα σας πω...ευχαριστω για τον χρονο σου :)

 

Edited: και με τον οπερα ακριβως το ιδιο πραγμα :/

Edited by Aimar
Link to comment
Share on other sites

ξερετε καποιο site για να κατεβαζεις κανα προγραμμα και παιχνιδια?για το 995 ευχαριστω

πατα στην υπογραφη μου ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το κινητό στις 13/5/10

 

Τώρα βλέπω στην αναλυτική κατάσταση του λογαριασμού μου πώς έχει στείλει εν άγνοιά μου 2 sms στο +46737494040 στην Σουηδία.

 

Καλά!!! και η SonyEricsson στα ρουφιανιλίκια;

Galaxy Note 2 , Galaxy tab s 10.5
Link to comment
Share on other sites

Βρικά αυτό το πρόγραμα για gps για τα κινητά αλά δεν μπορώ να το εγκαταστήσω

http://www.amazegps.com/

 

Δοκιμασαι το we travel! ΔΕν ειναι οτι καλυτερο σε GPS ΑΛΛΑ ειναι αρκετα καλο και δοκιμασμενο, δουλευει!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...