Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τί εννοείς? Τότε σε ποιο μαγαζί έχεις την εγγύηση ?

τα κινητα μου τα εχω παρει απο το apiastos.

επισης εχω φερει κινητο απο την αγορασμενο απο την Γερμανια το sony ericsson D750i που εδω δεν ξερω αν εχει κυκλοφορισει και με την εγγυηση (update) δεν ειχα κανενα προβλημα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άλλο ρωτάω... Αν πάθει κάτι που το πας? Στην αντιπροσωπεια ή στο μαγαζί που στο πούλησε?
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Άλλο ρωτάω... Αν πάθει κάτι που το πας? Στην αντιπροσωπεια ή στο μαγαζί που στο πούλησε?

 

συνηθως η αντιπροσωπεια κανει την παπια οταν της πανε κινητο παραεισαγωγης,κατι που απαγορευεται κανονικα μιας και πρεπει να καλυπτεται κανονικα ενα κινητο που ειναι στην ευρωπη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η αντιπροσωπεία το αναλαμβάνει. Απλά όσον αφορά τα κινητά των παράλληλων εισαγωγών αναλαμβάνουν την κάλυψη της εγγύησης μόνο του hardware.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα σημερα απο cosmote με επιδοτηση συσκευης.Το κινητο τα σπαει ειναι πολυ καλο.Ευτυχως διαβαζοντας εδω με το προβλημα σε μερικα με το τζογο στο slider το ανοιξα μπροστα και ολα μια χαρα.Νομιζω για τα λεφτα του πολυ καλο αν και στην cosmote ειναι τσιμπημενη η τιμη του (357ε) anytime τι να κανουμε ας οψετε η επιδοτηση.Το συνιστω ανεπιφυλακτα.
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο..Οντως ειναι παρα πολυ καλο κινητο και "μαζεμενο" σε διαστασεις με πολυ καλη οθονη...:D
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Παντα μου εκανε ως μια αντιγραφη του Ν95 8gb (με καλυτερη ποιοτητα κατασκευης ομως)

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Και εγω φιλε μου του εκανα αναβαθμιση και ενω μου ελεγε οτι υπαρχει νεο λογισμικο τελικα μετα την αναβαθμιση εμεινε το παλιο 035.Θα προσπαθησω παλι μηπως περασει το καινουργιο που νομιζω ειναι το 036.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Και εγω φιλε μου του εκανα αναβαθμιση και ενω μου ελεγε οτι υπαρχει νεο λογισμικο τελικα μετα την αναβαθμιση εμεινε το παλιο 035.Θα προσπαθησω παλι μηπως περασει το καινουργιο που νομιζω ειναι το 036.

 

Οντως εβγαλε οτι υπαρχει διαθεσιμη ενημερωση αλλα και εγω που εκανα το Update η εκδοση παρεμεινε η ιδια.

Δοκιμασα και σημερα και το πρωι αλλα τιποτα παλι.

Κανα κολλημα του SEUS θα ειναι...

Οποτε σε αναμονη.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχτες αγορασε ενας φιλος την συσκευη και θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καμια εφαρμογη να κλειδωνει τα μην... Να μην μπορει οποιοσδηποτε περιεργος που το πιανει να τα κοιταει .. Υπαρχει για τα κινητα της Sony...Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχτες αγορασε ενας φιλος την συσκευη και θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καμια εφαρμογη να κλειδωνει τα μην... Να μην μπορει οποιοσδηποτε περιεργος που το πιανει να τα κοιταει .. Υπαρχει για τα κινητα της Sony...Ευχαριστω

οπως σου απαντησα και σε προηγουμενο θεμα,τετοιες εφαρμογες δεν υπαρχουν για τα κινητα της sony ericsson με κλειστο λειτουργικο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μηπως επειδη εμενα ειναι απο cosmote με το my view?

 

ναι και όμως αυτό φταιει..πρέπει πρότα να κάνεις debranding στην συσκευή σου με ένα πρόγραμμα που λέγετε A2 Uploader για να διόξεις το ενοχλιτικό myview και να γίνει η συσκευή σου κανονική..μετα κάνεις και την αναβάθμηση και όλλα μιά χαρα..μην ξεχάσεις να βάλεις απίσεις κανενα camdriver γιατι η κάμερα μόνο για 8mp δέν κανει. και φυσηκά να εγκαταστήσεις και κανα acoustics driver και θα δεις συμαντική βελτίωση και στην κάμερα αλλα καί στον ήχο..θα μου πεις πώς θα τα κάνω?? ειναι απλο και έυκολο..δες προηγούμενες σελίδες που μηλάμε εδω σε αυτό το forum και θα καταλάβεις..

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ το εκανα debrand καθαρισα απο το my view εκανα αναβαθμιση μου ειπε οτι υπαρχει νεο λογισμικο αλλα εμεινε στην 035 δεν ξερω γιατι.Παντως το κινητο εγινε πιο γρηγορο και εχει flash themes ομως δεν ξερω γιατι δεν με παει στην 036.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ το εκανα debrand καθαρισα απο το my view εκανα αναβαθμιση μου ειπε οτι υπαρχει νεο λογισμικο αλλα εμεινε στην 035 δεν ξερω γιατι.Παντως το κινητο εγινε πιο γρηγορο και εχει flash themes ομως δεν ξερω γιατι δεν με παει στην 036.

 

Απο οσα εχω διαβασει, η SE εχει κανει ενα degrade στα firmware...

Με αλλα λογια απο την 036 εχει διαθεσιμη την 035 πιθανον λογω bugs κλπ...

Δεν μπορω να πω διαφορες γιατι ειμαι στην 036...

Link to comment
Share on other sites

Απο οσα εχω διαβασει, η SE εχει κανει ενα degrade στα firmware...

Με αλλα λογια απο την 036 εχει διαθεσιμη την 035 πιθανον λογω bugs κλπ...

Δεν μπορω να πω διαφορες γιατι ειμαι στην 036...

 

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση μαλλον αυτο θα ειναι.

 

Να ρωτησω κατι ακομα οταν λαμβανω μυνημα μου το δειχνει επο τις συνομιλιες και οχι απο τα εισερχομενα μυνηματα ξερεις κανεις γιατι?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση μαλλον αυτο θα ειναι.

 

Να ρωτησω κατι ακομα οταν λαμβανω μυνημα μου το δειχνει επο τις συνομιλιες και οχι απο τα εισερχομενα μυνηματα ξερεις κανεις γιατι?

 

Πηγαινε μηνυματα-->Εισερχομενα και με τα αριστερα δεξια στο D-Pad το αλλαζεις...

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ξεκληδωσω ενα w995 μα δεν ξερω πως. Βοηθεια χριστιανοι :O

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=227205

.........................................................................

Σημερα πηγα στην R1HA035 απο την χχχχχχ36 ...

Διαβασα πιο πανω οτι εγινε τροπο τινα downgrade ,αλλα φαινεται παραξενο..

Ολα νορμαλ παντως ,κανενα θεμα..

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχει χρησιμοποιήσει κανείς στο W995 την sim Vodafone together που μπορείς να έχεις 2 γραμμές σε 1 sim; Θέλω να μάθω εαν λειτουργεί σωστά στο συγκεκριμένο τηλέφωνο. Εαν γνωρίζει κάποιος θα με βοηθούσε πολύ.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.. μετα απο επιδωτηση που ειχα παρηγγειλα το κινητο και αυριο ερχεται... αυτο που θελω να ρωτησω ειναι σχετικα με το gps... μετα τους 3 μηνες υπαρχει κατι που μπορουμε να κανουμε για να μην πληρωνουμε??
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.. μετα απο επιδωτηση που ειχα παρηγγειλα το κινητο και αυριο ερχεται... αυτο που θελω να ρωτησω ειναι σχετικα με το gps... μετα τους 3 μηνες υπαρχει κατι που μπορουμε να κανουμε για να μην πληρωνουμε??

δυστηχως οχι! δεν μπορεις να βαλεις π.χ. καποιο προγραμμα μεσα οπως (garmin,destinator)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο φορουμ, εκανα αναβαθμιση απο τη σελιδα της Sony Εricsson. Αφου δημιουργησα αντιγραφα ασφαλειας προηγουμενος. Ειχα δημιουργησει και κατα το παρελθον αλλα δυο αντιγραφα. Μετα την αναβαθμιση προσπαθησα να επαναφερω τα αρχεια αλλα οι επαφες δεν εισερχονται και αναφερονται ως σφαλμα. Ξερει κανεις γιατι μπορει να συμβαινει αυτο και καποια πιθανη λυση? Δυστυχως εμεινα χωρις τις επαφες. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...