Jump to content

Sony Ericsson W995


nikos_se
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πιο εννοεις 'εω λογω site'?

sorry για την ασχετοσυνη μου!

 

το κινητο θα υπαρχει στα καταστηματα απο τις 12 Ιουνιου!

 

οποιος το επιθυμει τωρα μπορει να το κανει προ-παραγγελια στα 540 ευρο :cold:

 

http://www.expansys.com.gr

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

540?! Ουτε γι'αστειο.. δεν υπαρχει λογος να βιαστει κανεις! Αφηστε το λιγο να κυκλοφορησει να δουμε αν θα'χει και προβληματα...
Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε! Ασε που με 100 ευρω λιγοτερα παιρνεις Samsung Ultra Touch που ειναι μαμω τα κινητα με καλυτερη οθονη, ισως και καμερα!
Link to comment
Share on other sites

Μην κοιτάτε βρε παιδιά τα διάφορα ηλεκτρονικά καταστήματα!Πάντα μα πάντα οι τιμές τους είναι 100+ ευρώ παραπάνω απ'ότι η κανονική τιμή του κινητου!Και προπαντώς,μην αγοράζετε από εκεί διότι απλά κοροιδεύουν με τις τιμές αυτές!Δεν υπάρχει λόγος να βιαστείτε να το αγοράσετε!Αφήστε που σίγουρα δε θα τό΄χουν διαθέσιμο την αναγραφόμενη ημερομηνία,100% σίγουρο!Κάθε φορά που βγαίνει ένα καινούριο μοντέλο τα ίδια κάνουν!:)

 

Υ.Γ.:Μην υποτιμάτε τη χώρα μας ως προς την κυκλοφορία νέων μοντέλων!Ειμαστε γενικά απ'τις πρωτες χώρες στις οποιες κυκλοφορούν τα νέα μοντέλα ολων των εταιριων(και κυριως της SE,με εξαίρεση το Χ1 )!

 

Να είστε σίγουροι ότι το Πλαίσιο θα το φέρει την ίδια ημερομηνία που θα κυκλοφορήσει και σε άλλες ευρωπαικές χώρες(όπως κάνει πάντα ;) )

 

 

@Conception,

 

το Samsung είναι απ΄τις πλέον δύσχρηστες "πατάτες" που κυκλοφορούν δυστυχώς..Επιπλέον,έχει μηδενική υποστήριξη της Java,κανένα πρόγραμμα για GPS(Το Wayfinder που εχει το W995 μπορεί να μην έχει την ίδια ευχρηστια με προγράμματα για WM συσκευες,αλλά για συσκευή κλειστού λειτουργικού είναι απ'τις καλύτερες εφαρμογές).Επισης,το W995 έχει πάρα πολύ καλή ηχητική ποιότητα και είναι απ'τα λίγα Walkman κινητά που αξίζουν τον τίτλο αυτό.Έχε υπόψη σου επίσης,ότι η οθόνη του Samsung στον ήλιο είναι τρομερά δυσανάγνωστη.Συν την απειρία της Samsung ως προς την αναβάθμιση απ'το σπίτι και κάποια άλλα προγράμματ τύπου MyPhoneExplorer!Οπότε,αν σκεφτείς ότι το W995 θα λανσαριστεί στην τιμή του Samsung,μάλλον υπερτιμημένο είναι το 2ο..

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε! Ασε που με 100 ευρω λιγοτερα παιρνεις Samsung Ultra Touch που ειναι μαμω τα κινητα με καλυτερη οθονη, ισως και καμερα!

 

Αν και δεν ειναι του παροντος αλλα μιας και το ειχα το κινητο επετρεψε μου να αμφιβαλω ΠΟΛΥ...

 

Το σιγουρο ειναι οτι το 995 αν δε βγαλει ανουσια προβληματα θα ειναι πολυ μα ΠΟΛΥ πιο ευχρηστο,γρηγορο και πρακτικο..τουλαχιστον!!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το συγκεκριμενο Samsung μου αρεσε πολυ αν και δεν ειμαι φαν της εν λογω εταιριας. Δεν το βρηκα δυσχρηστο και μου φανηκε πολυ καλη η ευκρινεια της οθονης του.. βεβαια δεν το ειδα και κατω απο νταλα ηλιο! Αλλα μην ξεφευγουμε απ'το θεμα.

Συμφωνω στο οτι δεν πρεπει να βιαζεται καποιος και να προπαραγγελνει καποιο κινητο απο το ιντερνετ γιατι καποιοι το εκμεταλλευονται και βαρανε στο ψαχνο τις τιμες! Επειδη θα ειναι ενα κινητο που τα περιλαμβανει ολα δικαιολογω κατα καποιο τροπο την υψηλη τιμη του αλλα και παλι θεωρω οτι δεν πρεπει να ξεπερναει τα 400 ευρω. Καλο θα ειναι να μπορει μια μεγαλη μεριδα καταναλωτων να το αποκτησει και να εχει τη σωστη υποστηριξη απο τη S.E. για να γινει best seller!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια εχουμε και λεμε..Πηγα πριν λιγο στο πλαισιο να ρωτησω για το εν λογω κινητο και η απαντηση που πηρα ηταν η εξης.

Το κινητο δεν εχει ερθει ακομη στην Ελλαδα(το ξερα αυτο...:p) αναμενεται να ερθει στις αρχες Ιουλιου.

Και συνεχιζει λεγοντας: πες καλυτερα τελος Ιουλιου για να σαι μεσα...:X

Οχι βεβαια οτι παιρνω τις μετρητοις οτι μου λεν σαυτα τα καταστηματα γιατι μπορει να το δουμε να ρχεται νωριτερα...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια εχουμε και λεμε..Πηγα πριν λιγο στο πλαισιο να ρωτησω για το εν λογω κινητο και η απαντηση που πηρα ηταν η εξης.

Το κινητο δεν εχει ερθει ακομη στην Ελλαδα(το ξερα αυτο...:p) αναμενεται να ερθει στις αρχες Ιουλιου.

Και συνεχιζει λεγοντας: πες καλυτερα τελος Ιουλιου για να σαι μεσα...:X

Οχι βεβαια οτι παιρνω τις μετρητοις οτι μου λεν σαυτα τα καταστηματα γιατι μπορει να το δουμε να ρχεται νωριτερα...

 

Aυτο ηταν μια πραγματικη μαχαιρια....:(:(:(:(

Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Μην τα παιρνεις ολα τις μετρητοις!!

Μπορει να το δουμε πολυ συντομοτερα απο το τελος Ιουλιου.

Ουτε και αυτοι στο πλαισιο ξερουν πως και τι...Απλα μια εκτιμηση κανουν.

Μπορει να πεσουν μεσα μπορει ομως και οχι!

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν καποιος παει διακοπες τον Αυγουστο θα το εχει σιγουρα για τις καλοκαιρινες εξορμησεις του!:D

(Το καινουργιο Green Day δεν μου πολυαρεσε..ασχετο αλλα ειδα τη φωτο!:p)

Link to comment
Share on other sites

Παντως μεχρι την εξεταστικη του Σεπτεμβριου θα χει βγει...:p

Σοβαρα τωρα πιστευω οτι το πρωτο 10ημερο του Ιουλιου θα χει βγει...Οψωμεθα!!

(Εμενα παλι μου αρεσε παρα πολυ το νεο τους αλμουμ;))

Link to comment
Share on other sites

Ο κοτσοβολος λεει μεσα Ιουνιου( επισης μου πεταξε μια σποντα '' ΕΧΟΥΜΕ και ασημενιο και μαυρο'', και λεω μηπως το εχει αλλα δεν το βγαζει για αγορα ακομα.?? )

Η Sony Ericsson Hellas λεει θα ξερει σιγουρα την αλλη βδομαδα

Η wind εγω που πηρα λεει δεν ξερω

:(

 

Με αυτα που σου λεει ο καθενας δεν ξερεις τι να πιστεψεις ομως...

Μακαρι να ειναι το 12 Ιουνιου!

 

Aυτο ηταν μια πραγματικη μαχαιρια....:(

 

Εχεις 10000% δικιο..:(

 

Μην τα παιρνεις ολα τις μετρητοις!!

Μπορει να το δουμε πολυ συντομοτερα απο το τελος Ιουλιου.

Ουτε και αυτοι στο πλαισιο ξερουν πως και τι...Απλα μια εκτιμηση κανουν.

Μπορει να πεσουν μεσα μπορει ομως και οχι!

 

Μακαρι εξω!! ΜΑΚΑΡΙ!!

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

SelectivePants[/member]

Για πολλαπλή παράθεση χρησιμοποιούμε το κουμπάκι http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/multiquote_off.gif που βρίσκεται τέρμα δεξιά. Οδηγίες χρήσης

Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση": http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

μην βιαζεστε παιδια 500 ευρω ειναι πολλα.ασ μην γινομαστε εμεισ beta testers των εταιρειων.γιατι οπωσ βλεπετε δεν αφουγκραζονται την οικονομικη δυστοκια των πελατων τους και συνεχιζουν να μασ δινουν ιδιες τιμεσ.δεν κατεβαινουν καθολου.υπομονη λοιπον

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

εγω εστειλα e-mail στο e-shop και κατα πασα πιθανοτητα θα εχω απαντηση αυριο
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

μην βιαζεστε παιδια 500 ευρω ειναι πολλα.ασ μην γινομαστε εμεισ beta testers των εταιρειων.γιατι οπωσ βλεπετε δεν αφουγκραζονται την οικονομικη δυστοκια των πελατων τους και συνεχιζουν να μασ δινουν ιδιες τιμεσ.δεν κατεβαινουν καθολου.υπομονη λοιπον

 

Δικιο εχεις αλλα εγω δεν μπορω να περιμενω...Μολις βγει το πηρα!

Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

nikolas εμεις τα λεμε εμεις τ'ακουμε. Οσο κυριευει καποιους η καταναλωτικη μανια τοσο θα την εκμεταλλευονται οι εταιριες και οι εμποροι. Ευχομαι μονο σ'αυτους που θα τα σκασουν απο τωρα να μην εχουν προβληματα και να μην βλεπουμε χιλιαδες παραπονα οπως οταν βγηκε το Κ850. Για να δουμε...
Link to comment
Share on other sites

Να κοιταξουν εκει στην SE να τους βγουν απροβληματιστα τσ W995 γιατι αν γινει η στραβη τοτε η μπαλα θα παρει και το Satio και τοτε η κατα ταλλα συμπαθης εταιρια ας ετοιμαστει να βαρεσει κανονι..:rocket:
Link to comment
Share on other sites

Να κοιταξουν εκει στην SE να τους βγουν απροβληματιστα τσ W995 γιατι αν γινει η στραβη τοτε η μπαλα θα παρει και το Satio και τοτε η κατα ταλλα συμπαθης εταιρια ας ετοιμαστει να βαρεσει κανονι..:rocket:

δεν νομιζω να δουμε καμια στραβη.εχει βελτιωθει πολυ η se σε σχεση με το παρελθον,αλλες ονομαστες εταιρειες ας προσεχουν περισσοτερο καλυτερα.

οσο για το satio???μια χαρα θα τα παει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να δουμε καμια στραβη.εχει βελτιωθει πολυ η se σε σχεση με το παρελθον,αλλες ονομαστες εταιρειες ας προσεχουν περισσοτερο καλυτερα.

οσο για το satio???μια χαρα θα τα παει.

 

Η αληθεια ειναι οτι μετα το Κ850 τα παει καλα

Για το Satio και γω πιστευω οτι θα τα παει πολυ καλα και αν του δωσουν μια καλη πρωτη τιμη ακομη καλυτερα!

Οσο για το W995 ελπιζω να μην εχει προβληματα. Ειναι πολυ ωραιο κινητο και θα ταν κριμα!

Link to comment
Share on other sites

το K850 μονο μια χαρα δεν τα πηγαινε σε μενα ουτε χρονο δεν ειχα κλησει μαζι του και το ειχα παει 4 φορες για service :mad: αν και απο τι βλεπω στο φορυμ τ C905 λενε οτι το λογισμικο ειναι απο τα πιο σταθερα που εχει βγαλει η σονυ μακαρι να συνεχισει ετσι και στο Satio :rolleyes:

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Παιδακια 19 Ιουνίου ερχεται το κινητο Ελλάδα (Μου το είπαν στο Πλαισιο οτι τοτε το εχουν για παραδοση)
Link to comment
Share on other sites

Na pw kai egw kati sxetika me ton R.I.P an vasizotan h SE sta test tote gia poio logo na kanei kai h idia h etaireia toso ntoro gia to kinhto?gia na to passarei se mas pou eimaste oi kyrioi krites me tetoio "dynato" tropo simainei pws oi kataskevastes einai arketa,isws kai ypervolika,sigouroi gi'afto!!!Kamia etaireia den tha epaize etc to kefali ths..gi'afto as perimenoume thn syskevh sthn epishmh kykloforia ths:);)

 

 

@Xritsa: :!:Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish:!:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W995

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...