Jump to content

Samsung GT-i8910 HD


spazoklabanias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειχα αγορασει την invisible shield για το iphone 3g..

 

Η τοποθετηση της ειναι PITA αυτο ειναι σιγουρο και θελει προσοχη με το υγρο μην βαλετε πολυ και πεσει σε καποια τρυπα μεσα στο κινητο.

 

Τωρα σαν προστασια οντως ειναι μακραν οτι καλυτερο εχω δει σαν screen protector οτι αλλο εχω δει στην αγορα απλα ειναι κατωτερο του μακραν.

 

Και οχι δεν προσθετει ογκο στο κινητο και ουτε καν καταλαβαινεις οτι εχεις βαλει screen protector ή full body coverage..

 

Αν καποιος δεν θελει θηκη αλλα απλα προστασια απο γρατσουνιες ειναι η καλυτερη λυση. Εγω παρρηγειλα εχθες την δικια μου και πηρα και 5 ευρω εκπτωση απο κουπονι που ειχα λογω προηγουμενης αγορας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι εννοείς "τίποτα"; Λογικά, σου έχει κολλήσει η ένδειξη φόρτισης. Βγάλε το, κάνε του μια επανεκκίνηση και ξανασύνδεσέ το στον φορτιστή.
Link to comment
Share on other sites

ποσο πρεπει να κραταει η φορτιση;

εχει 2 ωρες και η μπαρα φορτισης ξεκιναει απο την αρχικη γραμμη

ο φορτιστης οπως και η μπαταρια του ειναι ζεστα ακομα

 

EDIT: τελικα κρατησε 2 ωρες και 45 λεπτα

Ένας φτωχός και μόνος cowboy!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω οσους απαντησαν για την επιλογη της θηκης:happy:

Καταληγω οτι θα ηταν καλο να μη μπλεξω με full coverage για να απλουστευσω τα πραγματα..

και με λιγη προσοχη θα αποφευχθούν οι γρατζουνιες στο πισω μερος:)

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος που εχει συσκευη απο vodafone να μου τι ROM φοραει? Ειναι ιδια με του πλαισιου?(Ι8910XXIFB - I8910VGRIF1)
Απλώς....Κωστας
Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω σημερα.

πρωτες εντυπωσεις λιγο που το

επεξεργαστηκα αρκετες καλες.

για σερφαρισμα ομως αισχος.

ειχα συνηθισει το iphone:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το πηρα και εγω σημερα.

πρωτες εντυπωσεις λιγο που το

επεξεργαστηκα αρκετες καλες.

για σερφαρισμα ομως αισχος.

ειχα συνηθισει το iphone:O

 

Πλην ολοκληρωτικης εμπειριας στον ηχο και σερφαρισματος το κινητο ειναι πολυ μπροστα.. Αν ηταν windows mobile θα ειχε γονατισει την high end αγορα σιγουρα..Και οχι μονο της samsung..

Αλλα και σαν symbian φυσικα δεν παει πισω.. ;)

Link to comment
Share on other sites

γενικα εχω συνηθισει την ευκολια του

iphone.παντως η οθονη του ειναι το κατι αλλο

και υπακουει αμεσσα στο πατημα.

δεν προλαβα να δω και πολλα.

αυριο τα υπολοιπα....:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι ακριβως παιζει με το καινουριο firmware IG2 που ανακοινωσε η ιταλικη samsung?διορθωνει το προβλημα με τον ηχο (AMR) στην καταγραφη βιντεο?επισης μηπως γινεται ταχυτερος ο ιντερνετ browser?μπορει να γινει αυτο το update στα κινητα που δινει η vodafone στην ελλαδα?και τελος επειδη δεν το εχω παρει ακομα στα χερια μου το κινητο αλλα το εxω παραγγειλει,μηπως οσα κινητα προερχονται απο vodafone εχουν λογοτυπο και κοκκινο μενου vodafone?
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει κανενα λογοτυπο ουτε εχει μενου της vodafon.σαν να το παρεις απο την samsung.με την αναβαθμιση απο οτι λενε με τον ηχο δεν εχουν γινει και πολλα ουτε με το σερφαρισμα.:(
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω οσους απαντησαν για την επιλογη της θηκης:happy:

Καταληγω οτι θα ηταν καλο να μη μπλεξω με full coverage για να απλουστευσω τα πραγματα..

και με λιγη προσοχη θα αποφευχθούν οι γρατζουνιες στο πισω μερος:)

βαλε μεμβρανη στην οθονη και εχε το μεσα σε θηκη. εισαι οκ και δεν θα παθει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις συμβουλές και τις γνώσεις στο θέμα φορτισης μπαταρίας.

Κάτι άσχετο με τη συσκευή.

Έχω πάρει δώρο το NDRIVE και θα ήθελα πληροφορίες στο πως να βρώ και εισάγω τα σημεία με μπλόκα τροχαίας & φωτογραφικά ραντάρ ταχύτητας.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις συμβουλές και τις γνώσεις στο θέμα φορτισης μπαταρίας.

Κάτι άσχετο με τη συσκευή.

Έχω πάρει δώρο το NDRIVE και θα ήθελα πληροφορίες στο πως να βρώ και εισάγω τα σημεία με μπλόκα τροχαίας & φωτογραφικά ραντάρ ταχύτητας.

 

1ον: Πετάς το NDRIVE στα σκουπίδια

2ον: Βάζεις το GARMIN

3ον: Πας εδω και κατεβάζεις POI

4ον:Για λοιπές απορίες δες εδω

The Sailor Man! ;-P
Link to comment
Share on other sites

Μια συλλογή με κόλπα και κρυφά μενού για το HD :)
Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Το εχω και γω από χτες στα χέρια μου,αλλά θέλω λίγο χρόνο ακόμη να το περιεργαστώ και μετά να εκφέρω άποψη.Το θέμα της όλης υπόθεσης είναι ότι αξίζει σαν τηλέφωνο και θα αξίζει ακόμη περισσότερο αν και όταν προστεθούν οι απαραίτητες λειτουργίες του λειτουργικού που του λείπουν προς το παρόν.
Link to comment
Share on other sites

1ον: Πετάς το NDRIVE στα σκουπίδια

2ον: Βάζεις το GARMIN

3ον: Πας εδω και κατεβάζεις POI

4ον:Για λοιπές απορίες δες εδω

 

ποτε δεν πεταμαι κατι και ιδικα οταν εχουμαι και αδεια χρησεις καλο ειναι να τα εχεις ολα

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Όχι,κανονικά αποθηκεύονται σε μένα.Κοίταξες την ώρα ζώνης πού την έχεις ρυθμισμένη;Πρέπει να είναι στο GMT 2+ . Ερώτηση:μπορώ να αντιγράψω τα αρχεία με το πρόγραμμα της NDRIVE από την κάρτα που προυπήρχε στο κινητό σε μια άλλη κάρτα μεγαλύτερης χωρητικότητας,ε;Εννοώ,δε θα υπάρχει πρόβλημα στη λειτουργία του προγράμματος,σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Όχι,κανονικά αποθηκεύονται σε μένα.Κοίταξες την ώρα ζώνης πού την έχεις ρυθμισμένη;Πρέπει να είναι στο GMT 2+ . Ερώτηση:μπορώ να αντιγράψω τα αρχεία με το πρόγραμμα της NDRIVE από την κάρτα που προυπήρχε στο κινητό σε μια άλλη κάρτα μεγαλύτερης χωρητικότητας,ε;Εννοώ,δε θα υπάρχει πρόβλημα στη λειτουργία του προγράμματος,σωστά;

 

Ναι μπορεις κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις ιδεα πόσες ώρες θελει να φορτισει με το data καλωδιο απο τον υπολογιστη...το έχω 6 ωρες και ακομα φορτίζει...
The Sailor Man! ;-P
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8910 HD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...