Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως μπορεις να προσθεσεις μια λεξη στο λεξικο του Τ9 χωρις πρωτα να σου βγαλει θαυμαστικο???

δηλαδη χωρις πρωτα να γραψεις κατι που δεν υπαρχει!!!

στα SE πατουσες προσθηκη λεξης ή κατι παρόμοιο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να σου πω... Τι είναι? VL ή unbranded?

 

Είναι myview.

Κατάφερα να περάσω στην internal μνήμη 369 κομμάτια, είναι άψογα τοποθετημένα σε φακέλους μετά τον συγχρονισμό και με τα tags τους complet! Όλα;....Όχι όλα 36 συνεχίζουν να αντιστέκονται και παρότι είναι πλήρη (και χωρίς καμία διαφορά απ' τα άλλα) στα tags τους, παρότι κατά τον συγχρονισμό τοποθετήθηκαν στους κατάλληλους φακέλους (από μόνα τους) ο player όταν πατάω albums ή καλλιτέχνες τα ταξινομεί ως άγνωστα (με τίτλους βέβαια).

 

Τώρα περνάω όλο τον φάκελο music στο pc και θα δοκιμάσω μετακίνηση, αν δεν πιάσει τότε πάω μέσω card reader. Αλλά μου φαίνεται ότι το κινητό θα πάει στον Γερμανό!

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ! Νέα έκδοση Open German V10O_02!!! Πολλές βελτιώσεις στην ταχύτητα ΚΑΙ youtube μέσω wi-fi! Όποιος θέλει ας την κατεβάσει να μας πεί εντυπώσεις γιατί ακόμη δεν πρόλαβα να την βάλω. Πάντως, έχω ακούσει τα καλύτερα απο forum του εξωτερικού. Άν πάντως θέλετε να είστε πιο σίγουροι, μπορείτε να περιμένετε την νέα open europe που πλέον είναι ζήτημα ημερών μιας που βγήκε η Open German. Το αρχείο της V10O_02, είναι σε kdz μορφή. link

 

(Credits go to The_King and Handy-Faq.de)

Link to comment
Share on other sites

το βραδακι θα τη δοκιμασω κ θα πω εντυπωσεις...το tag it δε με ενδιαφερει κ τοσο οποτε τη βαζω κ βλεπουμε
Link to comment
Share on other sites

Άντε, επιτέλους! Δεν θα την βάλω μιας και είμαι πολύ ευχαριστημένος από την V10b, αλλά καιρός ήταν. Θα περιμένω την καινούργια open Europe,. finaldestiny περιμένουμε το test drive. Περισσότερο εμένα με ενδιαφέρει η σταθερότητα, η ταχύτητα, και το να φτιαχτούν κάποια ψιλοbugs. Τώρα το tagit και μένα με αφείνει αδιάφορο. Θα προτημούσα με 1000 κάτι σαν το trackId των SE.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι όλοι πολύ ευχαριστημένοι καθώς η ταχύτητα zoom-browsing και γενικά η απόκριση είναι πάρα πολύ ταχύτερη από τις τωρινές εκδόσεις. Επίσης υποστηρίζεται και το πολυπόθητο youtube via wifi! Υπομονή λίγο ακόμη. Κι εγώ θα περιμένω τη νέα Open Europe ;)
Link to comment
Share on other sites

το βραδακι θα τη δοκιμασω κ θα πω εντυπωσεις...το tag it δε με ενδιαφερει κ τοσο οποτε τη βαζω κ βλεπουμε

 

και πως θα την βαλουμε? παλι με διαδικασια φλασαρισματος?

Link to comment
Share on other sites

Στάνταρ. Για μένα το flash είναι η σωστή αναβάθμιση.

 

PS: Κάτι ξέρω από τα SE.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Είναι myview.

Κατάφερα να περάσω στην internal μνήμη 369 κομμάτια, είναι άψογα τοποθετημένα σε φακέλους μετά τον συγχρονισμό και με τα tags τους complet! Όλα;....Όχι όλα 36 συνεχίζουν να αντιστέκονται και παρότι είναι πλήρη (και χωρίς καμία διαφορά απ' τα άλλα) στα tags τους, παρότι κατά τον συγχρονισμό τοποθετήθηκαν στους κατάλληλους φακέλους (από μόνα τους) ο player όταν πατάω albums ή καλλιτέχνες τα ταξινομεί ως άγνωστα (με τίτλους βέβαια).

 

Τώρα περνάω όλο τον φάκελο music στο pc και θα δοκιμάσω μετακίνηση, αν δεν πιάσει τότε πάω μέσω card reader. Αλλά μου φαίνεται ότι το κινητό θα πάει στον Γερμανό!

 

 

My View ήταν και το δικό μου, το ξήλωσα και ηρέμησα:happy:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Η νέα έκδοση δεν έχει tag-it και αναγνώριση γραφής ΑΛΛΑ έχει ΜΕΓΑΛΗ βελτίωση στη σταθερότητα, την ταχύτητα και στα χαρακτηριστικά. Αναμένουμε τώρα τον finaldestiny να μας πει εντυπώσεις! (Θα έκανα κι εγώ αλλά προτιμώ την open europe και θα περιμένω λίγο ακόμη!) Επίσης το GPS κλειδώνει πολύ πιο γρήγορα, η απόκριση της αφής είναι καλύτερη και έχει προστεθεί και η λειτουργία "shuffle" στο media player. Προτείνω, με την έλευση της νέας open europe όσοι δεν δοκίμασαν το φλασάρισμα είτε επειδή φοβόντουσαν μην χαλάσει το κινητό είτε πιστεύουν ότι είναι όλα οκ, να φλασάρουν. Πραγματικά δεν ξέρουν τι χάνουν.

Offtopic: Τι μου θύμησες fanatikos... XS++ κι'έτσι. ε?

Link to comment
Share on other sites

Η νέα έκδοση δεν έχει tag-it και αναγνώριση γραφής ΑΛΛΑ έχει ΜΕΓΑΛΗ βελτίωση στη σταθερότητα, την ταχύτητα και στα χαρακτηριστικά. Αναμένουμε τώρα τον finaldestiny να μας πει εντυπώσεις! (Θα έκανα κι εγώ αλλά προτιμώ την open europe και θα περιμένω λίγο ακόμη!)

Offtopic: Τι μου θύμησες fanatikos... XS++ κι'έτσι. ε?

 

:vava::baby::this::sick::cry:

 

Α ρε τι τράβηξα με το Κ800!! Ωχ Παναγία μου. Έκανα το λάθος και πήρα από τα πρώτα που βγήκαν. Του Ιησού τα πάθη. Από τότε ορκίστηκα ποτέ ξανά SE.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

κ μενα σας παρακαλω μη μου θυμιζετε XS++...!!!:lol:

παιδια το βραδακι κατα τις 12 θα σας πω τι παιζει....

μια απορια σε οποιον εχει φλασαρει με kdz αρχεια...στο dos αντι για cab θα βαλω kdz στη δευτερη εντολη ε??

Link to comment
Share on other sites

κ μενα σας παρακαλω μη μου θυμιζετε XS++...!!!:lol:

παιδια το βραδακι κατα τις 12 θα σας πω τι παιζει....

μια απορια σε οποιον εχει φλασαρει με kdz αρχεια...στο dos αντι για cab θα βαλω kdz στη δευτερη εντολη ε??

 

Nαι έτσι ακριβώς

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Έχεις αλλάξει και τα dll έτσι? Αλλιώς δεν έχει άλλη διαφορά.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Έχεις αλλάξει και τα dll έτσι? Αλλιώς δεν έχει άλλη διαφορά.

 

Τα άλλαξα, αλλά δεν κάνει τίποτα και δε μου βγάζει και error... Το ψάχνω τωρα..

Μου ξαναβγάζει από την αρχή, choice κλπ κλπ

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Ουπςς! Για δες το!

Την 10b_02 την φλάσαρα με kdz αρχείο. Έκανα ότι έλεγε ο τύπος στο άλλο forum και όλα πήγαν άψογα. Σαν να ήταν cab αρχείο. Θες να βρω το link για τον οδηγό του?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά από που βλέπετε τις νέες εκδόσεις για το Arena; Εγώ που έχω το Viewty smart που μπορώ να δω αν βγαίνουν νέες εκδόσεις;

 

 

Για το arena από το mylgarena.com

 

Για το Viewty, εγώ τουλάχιστον δεν ξέρω.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Για το arena από το mylgarena.com

 

Για το Viewty, εγώ τουλάχιστον δεν ξέρω.

 

Μάλλον θέμα drivers, βρήκα ίδιο πρόβλημα άλλου χρήστη,παράξενο, γιατί όταν φλάσαρα με cab αρχείο, δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.Το ψάχνω...:)

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θέμα drivers, βρήκα ίδιο πρόβλημα άλλου χρήστη,παράξενο, γιατί όταν φλάσαρα με cab αρχείο, δεν είχα τέτοιο πρόβλημα.Το ψάχνω...:)

 

 

 

Δες στο http://www.mylgarena.com/index.php?topic=822.0' Κάνε ότι λέει ακριβώς. Έκανα ότι έλεγε και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά από που βλέπετε τις νέες εκδόσεις για το Arena; Εγώ που έχω το Viewty smart που μπορώ να δω αν βγαίνουν νέες εκδόσεις;

Μπορείς να παρακολουθείς εδώ. Προς το παρών δεν υπάρχουν εξελίξεις. Αναμένουμε τώρα τον finaldestiny και τον Spidey* για εντυπώσεις από την νέα open German

 

* χαχα τώρα πρόσεξα ότι θα φλασάρεις κι εσύ (άν δεν τελείωσες ακόμη)

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να παρακολουθείς εδώ. Προς το παρών δεν υπάρχουν εξελίξεις. Αναμένουμε τώρα τον finaldestiny για εντυπώσεις από την νέα open German

 

Και τον Spidey.;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δες στο http://www.mylgarena.com/index.php?topic=822.0' Κάνε ότι λέει ακριβώς. Έκανα ότι έλεγε και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

 

κ εγω απο εκει το εκανα,βοηθαει πολυ κ δεν ειχα κανενα προβλημα!

μια ερωτηση προς jimdem ή οποιον αλλον ξερει,

στο we travel στο city name βαζω "ιω" και "io" για ιωαννινα κ δεν τo βρισκει.το αφηνω κενο κ στις επιλογες που εχει μετα ειναι μονο γυρω στις 12 πολεις(agia triada,agios giorgis κτλ.)

τι να κανω;

Samsung Galaxy S4

Xiaomi redmi 3 note

Xiaomi redmi 3

Lenovo K3 note

Link to comment
Share on other sites

κ εγω απο εκει το εκανα,βοηθαει πολυ κ δεν ειχα κανενα προβλημα!

 

Δηλαδή έχεις βάλει την καινούργια German version? Αν ναι τότε περιμένουμε και από εσένα εντυπώσεις. Προφανώς είναι προάγγελος της open Europe, οπότε...

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...