Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποο φιλε 10000000 ευχαριστω :D το εκανα και αλλη μια τελευτεα ερωτηση. μπωρω να βαλω msn στο αρενα?

Θα κατεβάσεις το e buddy και θα μπορείς να κάνεις chat με τις επαφες σου.Πάντα μέσω wifi για να μη χρεώνεσαι.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Glx90 σου προτεινω ανεπιφυλακτα να το παρεις απο wind.

Ειναι οπως πρεπει κανονικα απο την LG , και δεν ειναι παραεισαγωγης.

Πλαισιο , media κ.λ.π , εχω ακουσει για πολλες παραεισαγωγες.

Nikolaos_I , νομιζω οτι η διαφορες , με το αλλο σου κινητο , δεν αφορουν το topic του arena , υπαρχουν οι διαξιφισμοι γι'αυτο.

Ευχαριστω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Glx90 σου προτεινω ανεπιφυλακτα να το παρεις απο wind.

Ειναι οπως πρεπει κανονικα απο την LG , και δεν ειναι παραεισαγωγης.

Πλαισιο , media κ.λ.π , εχω ακουσει για πολλες παραεισαγωγες.

Nikolaos_I , νομιζω οτι η διαφορες , με το αλλο σου κινητο , δεν αφορουν το topic του arena , υπαρχουν οι διαξιφισμοι γι'αυτο.

Ευχαριστω.:)

 

Έχεις δίκαιο , αλλά εγώ δεν θέλω να δείξω τις διαφορές που έχουν.

Θέλω να επισημάνω ότι με μερικές προσθήκες software το ARENA μπορεί να γίνει ΑΧΤΎΠΗΤΟ.

το iphone θα φάει σκόνη....

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ LG KM 900 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΦΟΝΤΟ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ..ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:D:D
Link to comment
Share on other sites

παιδιά τα wifi μου έχουν πρόβλημα.. δηλαδη παω να μπω σε ενα δικτιο χωρις ασφάλεια και λεει "αποτυχια συνδεσης". πρεπει να κανω τπτ στις ρυθμισεις?

και επισης οταν το σινδεο με τον υπολογιστη για να παρει ιντερνετ δεν του δεινει ιντ. καποια βοηθεια?

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να έχω το σπαστικό (πολύ ομως) πρόβλημα με τις συντομεύσεις των επαφών. έχω την γερμανική ROM εγκατεστημένη.

Μήπως έχει βρεί κανένας λύση για αυτο το πρόβλημα;;;

My Phone Samsung Note 9

My Tablet Ipad Mini 4 4G, Samsung Tab S7 11'' 4G

My Notebook MICROSOFT SURFACE BOOK 2, HP elitebook x360

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Λοιπον εχο το 900 απο την πρωτη μερα που ηρ8ε ολα καλα ολα ωραια..

εχω ομως ενα προβημα.

εδω και κατι μερες δεν δουλευει το πανω μερος της ο8ονης στο touch

μεχρι την sortcut bar κανονικα απο εκει κ πανω τπτ.(τονιζω προβλημα touch οχι View:))

το κινητο ειναι αγορασμενο απο vodafone ειναι ακομα στιν εγγυηση.υπαρχει τπτ αλλο που μου εχει ξεφιγει η πρεπει να παει για service?επισεις το παω σε καταστημα vodafone η κατευθειαν lg?..

Ξεχασα να αναφερω δεν εχει πεσει ωστε ν πω οτι ειναι απο χτυπημα,επισεις εκανα και μια αναβα8μιση μηπως ηταν κατι τετοιο αλλα τπτ..

ευχαριστω εκ τον προτερων.

Link to comment
Share on other sites

παιδια επιτελους το πηρα μετα απο σχεδον 2 εβδομαδες τρελης υπομονης.φοραω τν ΚΜ900 ΑΤ_V10 b.. το τηλ αργει λιγο να ανταπεξελθει στις "εντολες" και εχει το κλασικκο προβλημα με το youtube.προτεινετε να παω καρφι για αναβαθμηση λογισμικου?
Link to comment
Share on other sites

παιδια επιτελους το πηρα μετα απο σχεδον 2 εβδομαδες τρελης υπομονης.φοραω τν ΚΜ900 ΑΤ_V10 b.. το τηλ αργει λιγο να ανταπεξελθει στις "εντολες" και εχει το κλασικκο προβλημα με το youtube.προτεινετε να παω καρφι για αναβαθμηση λογισμικου?

 

φιλε πως εβαλες to AT_V10 b? επειδη θελω και εγω

Link to comment
Share on other sites

παιδια η τελευταια εκδοση που αν δεν κανω λαθος ειναι η KM 900 AT_V10d ειναι καλη,την εχει δοκιμασει κανεις?

που τιν βρισκω να τιν δοκιμασω γιατι εχο την αρχικη. (ΑΤ_V10v)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να ανβαθμίσω την έκδοση του τηλεφώνου μου, ώστε να μπορώ να λειτουργώ το fm transmiter και άλλες λειτουργίες του. Μπορεί καποιος να μου πει τα βήματα. Ευχαριστώ:)
Link to comment
Share on other sites

παιδια διαβαζω τα ποστς και εχω ψιλομπερδευτει.για να κανω αναβαθμιση λογισμικου μεσο pc suite πρεπει να το κλεισο και να βγαλω την μπαταρια?

 

που τιν βρισκω να τιν δοκιμασω γιατι εχο την αρχικη. (ΑΤ_V10v)

 

φιλε αυτην μου ειχε απο την αρχη αλλα αν εχει βγει καποια καλητερη ελεγα να την εβαζα

Link to comment
Share on other sites

εκανα analysis και μ ειπε οτι εχω την τελευτεα εκδοση και ειναι καλα. αλλα το wifi γιατι δεν δουλευει? μηπως πρεπει να κανω τιποτα στις ρυθμησεις? εχει κανεις ιδεα? (οταν ανοιγω το WiFi πανω το σηματακι του wifi εχει μια γραμμη στιν μεση που το κοβει αυτο ειναι φυσιολογικο η το εχει και σε εσας?)
Link to comment
Share on other sites

εκανα analysis και μ ειπε οτι εχω την τελευτεα εκδοση και ειναι καλα. αλλα το wifi γιατι δεν δουλευει? μηπως πρεπει να κανω τιποτα στις ρυθμησεις? εχει κανεις ιδεα? (οταν ανοιγω το WiFi πανω το σηματακι του wifi εχει μια γραμμη στιν μεση που το κοβει αυτο ειναι φυσιολογικο η το εχει και σε εσας?)

 

πρέπει απλά να συνδεθείς σε κάποιο δίκτυο WiFi. Από το κεντρικό menu πάτα WiFi και συνδέσου σε κάποιο δίκτυο.

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera eimai kainourgia apo edo pera ....exo ena provlima me to kainourgio mu arena km900....vsk exo mperdeftei....thelo mprosta na valo kapoia fotografia kai dn mporo....mipos dn ginetai i dn kano tous sostous programatismous...??????????:(:(:(:(:(:(

 

Καταρχήν καλώς ήρθες! Θα πρέπει να γράφεις στα ελληνικά και όχι greeklish σε αυτό το forum. Όσον αναφορά το πρόβλημα σου, μπορείς να έχεις μια εικόνα/φωτογραφία για φόντο αλλά θα φαίνεται μόνο όταν κλειδώνεις το κινητό. Αυτό μπορείς να το κάνεις είτε κατευθείαν από την εικόνα, είτε από τις ρυθμίσεις οθόνης.

One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ΟΚ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΧΤΗΡΕΣ....ΚΡΙΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΘΕΩΡΟ ΛΙΓΟ ΧΑΖΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΩΑΛΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ....
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ΟΚ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΧΤΗΡΕΣ....ΚΡΙΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΘΕΩΡΟ ΛΙΓΟ ΧΑΖΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΩΑΛΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ....

Καλώς ήρθες.Το ποστ σου που ήταν στα greeklish διεγράφη (εφόσον απαντήθηκε και η απορία σου).Μη γράφεις όμως με κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και ελεος.δεν στελνει μηνυματα(sms)μου βγαζει ολο αποτυχεια αποστολης.ξερει κανεισ τι παιζει με αυτο?και οσο αφορα την αναβαθμηση λογισμικου αν την κανω με πιο καινοθρια θα αλλαξει κατι?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και ελεος.δεν στελνει μηνυματα(sms)μου βγαζει ολο αποτυχεια αποστολης.ξερει κανεισ τι παιζει με αυτο?και οσο αφορα την αναβαθμηση λογισμικου αν την κανω με πιο καινοθρια θα αλλαξει κατι?

 

δοκιμασε να κλεισεις το κινητο και να βγαλεις την μπαταρια....επισης μηπως δεν εχεις καρτα;;;;

BECK23
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση ?

Το gmaps που εχει πλοηγηση μεσω gps το εχει δοκιμασει κανεις γτ ειναι οφφλινε και αμα δεν το αφησεις δεν συνδεετε στο ιντερνετ .

Περιμενω το καινουργιο μου αρενα και εγω την δευτερα και θα το δοκιμασω .

Εχει και προγραμα για touch κινητα το gmaps απλως θελει καποια ωριτσα μεχρι να κατεβασεις τους χαρτες ειδικα αμα θες και κοντινο ζουμ.

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να κλεισεις το κινητο και να βγαλεις την μπαταρια....επισης μηπως δεν εχεις καρτα;;;;

 

το προβλημα λυθηκε.εκανα επαναφορα ρυθμησεων και ειναι ολα οκ.επεισης

περασα την εκδοση ΚΜ900ΑΤ_V 10e και ειναι ενα κλασμα πιο γρηγορο.

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα λυθηκε.εκανα επαναφορα ρυθμησεων και ειναι ολα οκ.επεισης

περασα την εκδοση ΚΜ900ΑΤ_V 10e και ειναι ενα κλασμα πιο γρηγορο.

 

Καλησπέρα. Το ιδιο προβλημα εχω και εγω. Θελω να σε ρωτησω αν με την επαναφορα ρυθμισεων σβηνονται τα αρχεια που εχεις περασει όπως μουσικη, φωτογραφιες, we travel κτλ. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το ιδιο προβλημα εχω και εγω. Θελω να σε ρωτησω αν με την επαναφορα ρυθμισεων σβηνονται τα αρχεια που εχεις περασει όπως μουσικη, φωτογραφιες, we travel κτλ. Ευχαριστω!

 

φιλε δεν ειχα προλαβει να περασω τιποτα μεσα πριν την επαναφορα αλλα απο οτι εχω δει σε μερικα posts απο αλλα παιδια τα σβηνει.καλυτερα κανε ενα back up πριν τιν επαναφορα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...εχω παρατηρησει οτι κατα περιοδους αχνοφαινονται απο πισω η ωρα,κάποια buttons κλπ ενω ειμαι σε αλλο μενου...επίσης ενω τροποποιω πχ το προφιλ ''Σιγαση'' , μου γραφει πανω πανω οτι ειμαι στο ''Κανονικο''! και οταν φτιαχνω καινουριο προφιλ δεν μετονομαζεται αλλα ούτε και μπορω να το σβησω...και τελος κανει καμια φορα επανεκκινηση πιο πολυ οταν ειμαι youtube η για emails.. :( Η έκδοση λογισμικού μου είναι η ΑΤ_v10c κάποια βοήθεια?Πρεπει να το παω για service η μπορω να το φτιαξω μονος μου?Κρίμα και το εχω 2 βδομάδες :(
LG Optimus Black P970 (RIP) ----->LG G2 :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...