Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6700 Classic


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
φυσικα ειναι και τα 2 το ιδιο ποιοτικα,προσωπικα εμενα μου αρεσει το ασημι,απλα ειναι θεμα γουστου και τιποτα αλλο:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 507
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

που μπορω να το βρω λαγουδακη?

 

εκτος και αν εργοτερα του αλλαξω τη μπροστιμη μουρη!! τι λετε?

απο που μπορω να την αγορασω?

Edited by grigoriso
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
που μπορω να το βρω λαγουδακη?

 

εκτος και αν εργοτερα του αλλαξω τη μπροστιμη μουρη!! τι λετε?

απο που μπορω να την αγορασω?

ζητας συσκευη σε ασημι η προσοψη;
Link to comment
Share on other sites

ζητας συσκευη σε ασημι η προσοψη;

δυστηχως η wind το εχει μονο σε μαυρο λεει! αρα θα του αλλαξω μια προσοψη αργοτερα που θα βαρεθω τη παλια και θα ειμαι οκ

 

σε ασημι δεν εχει ερθει στην ελλαδα??

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα τεχνικα χαρακτηριστικα τα εχει ολα! ο περιορισμος του 640 x 480 pixels στα 15 καρέ με χαλαει λιγο! αραγε στις νυχτερινες φωτο ειναι καλο οσο το κ750 μου? εχουμε αλλα μειονεκτηματα?

 

ανυπομονω να το παρω! απο αυριο ξεκιναει η διαθεσιμοτητα της wind και περιμενουμε!

Link to comment
Share on other sites

Στις νυχτερινες ειναι μια χαρα αν βγαζεις προσωπα απο κοντα. Τωρα αν ειναι καλυτερο απο το K750 δεν μπορω να σου πω με σιγουρια, αλλα ενα μειονεκτημα που εχει ειναι οτι δεν χρησιμοποιει το φωτακι για βιντεο οπως το K750. Παντως γενικα τραβαει ικανοποιητικο βιντεο και παρα πολυ καλες φωτογραφιες!

Προσωπικα το συστηνω ανεπιφυλακτα γιατι ειναι πανεμορφο, αφηνει τρομερη αισθηση ποιοτητας στο χερι και εχει αψογη οθονη απο θεμα ευκρινειας!

Τσιμπα το χωρις δισταγμο...:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

λοιπον μετα απο πολυ ημερη αναμονη το πηρα στα χερια μου! το οτι ειναι φοβερο και πολυ ωραιο το εχουν πει και αλλοι οποτε δεν θα το αναφερω ξανα! το κακο ειναι οτι το κουτι απο εξω το εχει ασημι και οταν το ανοιξα τελικα ηταν μαυρο και εκει χαλαστικα λιγο! τεσπα! λεπτομεριες θα πεις. ολα καλα ως τωρα αλλα εχω καποια ερωτηματα!

 

1 δεν εχει cd για το pc!

2 δεν μπορω να του χαλασω τις ρυθμισεις για να μην συνδεεται στο internet.

 

μου ειπαν οτι ειναι made in hungary και ειναι απο τα καλυτερα ισχυει?

το κλειδωμα του πληκτρολογιου με κωδικο ειναι φοβερο και απο μικρος θυμαμαι ηθελα να εχει το κινητο μου για να μην μπαινουν οι αλλοι. καλιο αργα παρα αργοτερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,πουλάει ένας φίλος μου το συγκεκριμένο τηλέφωνο σε μαύρο χρωμα σχεδόν

καινούργιο. Τι λέτε αξίζει να το αγοράσω 100€?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

το κλειδωμα του πληκτρολογιου με κωδικο ειναι φοβερο και απο μικρος θυμαμαι ηθελα να εχει το κινητο μου για να μην μπαινουν οι αλλοι. καλιο αργα παρα αργοτερα!

:)

αυτο παιζει στα κινητα της νοκια εδω και.....4-5 χρονια :)

Link to comment
Share on other sites

100 και σχεδον καινουργιο; Χα-λα-ρα!:D

 

ναι 100€ και μου άρεσε αρκετά το κινητό ως δεύτερο να το έχω,και ειδικά πολύ καλή εντύπωση μου έκανε η κατασκευή που έχει.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω σαν 2ο το΄χω, αλλα θα το χρησιμοποιουσα ανετα και για πρωτο.. ειναι πολυ ευχρηστο και βγαζει μια χαρα φωτογραφιες για τοσο μικρο!:happy:
Link to comment
Share on other sites

που βρισκω τα αρχικα του παιχνιδια ;

 

μονο αν τα κατεβασεις απο τη νοκια πιστευω!

 

τελικα το pc suite ηταν μεσα στη καρτα μνημης του κινητου. η οικονομικη κριση εχει χτυπησει για τα καλα τη νοκια!:lol::lol:

 

ρε παιδια οταν μου τελειωνει η μπαταρια τη δευτερη φορα που χτυπαει μου κλεινει δεν μου δινει πολλα περιθωρια! επισεις κανει ενα ανεπαισθητο θορυβο που μπορει να μην το ακουσεις

 

τελικα οι φωτογραφιες δεν ειναι για 5mp αλλα ειναι αρκετα ικανοποιητικες!

 

αυτα τα ολιγα!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μου λυθηκε η απορια γιατι δεν υπηρχε δισκακι οταν το πηρα, και η πλακα ειναι οτι εβαλα δικια μου καρτα μνημης 8GB απο την αρχη! Τι να το κανεις παντως το pc suite? Ποτε δεν με εξυπηρετησε ιδιαιτερα, και στα τελευταια μου κινητα δεν εκανα καμια εγκατασταση στο pc! Μεταφορα δεδομενων με usb/bluetooth και αναβαθμιση με Nokia Software Updater..ολα τ΄αλλα ειναι αχρειαστα!

Οσο αφορα τις φωτογραφιες, εχω να πω για πολλοστη φορα οτι δεν κανουν τα megapixel την ποιοτητα! Αυτο το κινητο δεν ειναι ιδανικο σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου, αλλα την ημερα βγαζει παρα πολυ καλες φωτο σε οποιαδηποτε αναλυση και να χρησιμοποιησεις!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τωρα μου λυθηκε η απορια γιατι δεν υπηρχε δισκακι οταν το πηρα, και η πλακα ειναι οτι εβαλα δικια μου καρτα μνημης 8GB απο την αρχη! Τι να το κανεις παντως το pc suite? Ποτε δεν με εξυπηρετησε ιδιαιτερα, και στα τελευταια μου κινητα δεν εκανα καμια εγκατασταση στο pc! Μεταφορα δεδομενων με usb/bluetooth και αναβαθμιση με Nokia Software Updater..ολα τ΄αλλα ειναι αχρειαστα!

Οσο αφορα τις φωτογραφιες, εχω να πω για πολλοστη φορα οτι δεν κανουν τα megapixel την ποιοτητα! Αυτο το κινητο δεν ειναι ιδανικο σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου, αλλα την ημερα βγαζει παρα πολυ καλες φωτο σε οποιαδηποτε αναλυση και να χρησιμοποιησεις!

 

Διαφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ με αυτό που λες!!! Ακόμα και σε απόλυτο σκοτάδι, μπορείς να το συγκρίνεις άνετα με κινητό που θεωρείς ότι βγάζει "καλές" φωτογραφίες την νύχτα.... Όταν ο φωτισμός είναι ελάχιστος (όχι μηδενικός) είναι σχεδόν τέλειες!!

 

 

Edit: Και επιπλέον το φλας αναβοσβήνει γρήγορα μερικές φορές σαν ψηφιακή φωτογραφίκη μηχανή....... Δεν το έχω ξαναδει σε κινητά που είχα ως τώρα! Στην αρχή περίμενα ότι δεν θα φωτίζει και τόσο καλά, αλλά τελικά......είχα άδικο!:D

Edited by Datum Processor
:)
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω κι εγω φιλε.

Το 6700, στο aino παντως, σε βραδυνες με λιγο φως, διπλα διπλα, στις ιδιες σκηνες, του ριξε κανονικοτατα στ'αυτια..!

Link to comment
Share on other sites

χωρις υπερβολες αυτο το μικρο φλασακι του 6700 τη νυχτα τη κανει μερα! ιδικα σε κοντινες αποστασεις χωρις πολυ βαθος χορου δουλευει αψογα!! το μονο μιωνεκτημα που διεκρινα ειναι οτι πολυ ευκολα μπορει να σου βγαλει μια φωτο κουνημενη. που σημαινει οτι δεν ειναι για βιαστικεσ φωτογραφιες π.χ σε καλοκαιρινες διακοπες κ.α!

 

επισεις κατι αλλο που παρατηρησα ειναι οτι οι φωτο στην οθονη του κινητου φαινονται απιστευτες οταν ομως τις βαλεις στο pc βλεπεις αλλη εικονα! μπορει σε ολα να ειναι ετσι αλλα εμενα με ξεγελασε!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ. Μπορεί να μην έχει την τεχνολογία του hazel που είχα, αλλα είναι άλλο πράγμα η συσκευή. Μακράν τα πιο ποιοτικά υλικά που έχω δεί σε τηλέφωνο. Δεν είναι τυχαίο που το λένε sirocco lite. Βρήκα να πάρω και ασημί στα ίδια λεφτά αλλα προτίμησα το μαύρο. Είναι λιγότερο show off. Και άλλο κινητό να πάρω, αυτό θα το κρατήσω. Τέτοια ποιότητα, δύσκολο να ξαναβρώ. Οι εταιρίες ρίχνουν το βάρος στην τεχνολογία. Οχι βέβαια οτι μου λείπει κάτι απο το 6700 για τη χρήση που το θέλω.

Αντώνη, ρε φίλε δεν άντεξα, το χτύπησα κι εγώ τελικά. Χαχα

Link to comment
Share on other sites

καλομιλητο φιλε Πανο! :D

Ειναι ολα τα λεφτα.. ακομα κι εγω που τα βαριεμαι ευκολα ολα, αυτο, σχεδον ενα χρονο τωρα, δεν το αλλαζω με κανενα!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μια απο τα ιδια:) το δουλευω μαζι με το hd2 που εχω και φυσικα με βολευει πιο πολυ οταν θελω να κανω μια γρηγορη κληση η ενα γρηγορο μηνυμα,οσο για την ποιοτητα ειναι οτι καλυτερο ειχα:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...