Jump to content

[iBlueNova] iPhone Bluetooth Unlocked


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 393
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βγήκε αλλά εγώ με Sony erricson δεν έχω καταφέρει να ολοκληρώσω μεταφορά. Με iPhone όλα καλά!

 

Μπορείτε να διαβάσετε και την σχετική παρουσίαση εδώ : IblueNova

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Εγω εστειλα σε SE P1 τα παντα χωρις προβλημα, αλλα δεν μπορεσε ποτε να μου δωσει τιποτα..

 

Το δοκιμασα με το iPhone 3GS, και με το iPod 3G..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

επιτελους. ολοκληρωσαν μια πολυ καλη συσκευη.medievil να σαι καλα.συναδελφοι κ φιλοι που κοροιδευατε το μηλοφωνο και με αποκαλουσατε apple victim να σας δω αυριο στη δουλεια πως θα σας πεσουν τα μουτρα...

το δοκιμασα με νετμποοκ,και δουλευει μια χαρα. μολις αγορασα κ το licence.χαρα που εχω...

 

ρε παιδια το αγορασα.το κακο ειναι οτι δεν μπορει το μηλοφωνο να δεχτει αρχειο απο το windows xp netbook αλλα και με το imac δεν γινεται απολυτως τιποτα.τι στο καλο.μονο να στειλω μπορω στο νετμποοκ αρχεια.να λαβω δεν γινεται...μουλεει οτι η συνδεση δεν ηταν επιτυχης.αναβαθμισα μεσω cydia κ το bt stack αλλα κ παλι τιποτα.

 

μετα κοπων καταφερα να δεκτω αρχειο απο το νετμπουκ.με μακ τιποτα...αδυνατον να γινει pairing.

μικρα αρχεια ερχονται.μεγαλα πχ βιντεο με τιποτα.to iphone στελνει τα παντα χωρις περιορισμους...οχι ομως κ το αντιστροφο...επισης αν κανει κανεις το λαθος να ανοιξει bluetooth απο τις ρυθμισεις και οχι απο την εφαρμογη τα σκατωσε...μετανοιωσα που απο τον ενθουσιασμο μου μολις ειδα οτι μπορω να στειλω αρχειο στο νετμποοκ αγορασα την αδεια.επρεπε να δοκιμασω κ αντιστροφα...και να το δω γενικοτερα μεχρι τη 15 ημερα που ειναι το demo...απογοητευση μεχρι στιγμης εκτος αν προκειται να κυκλοφορησει συντομα κατι bug free

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

πως το αγοραζουμε ρε παιδια εκτος απο το cydia ...

 

το update θα ειναι ετοιμο σε λιγακι μετα απο πληροφοριες

Link to comment
Share on other sites

δεν δουλεύει σε iphone 2G σε μένα και απότι διαβάζω σε κανένα:(

 

ούτε και σ'εμένα

δεν ανοίγει το bluetooth με τίποτα μετα την εγκατάσταση.

 

το έβγαλα και μπορώ να το ανοίξω/κλείσω

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

ο medevil γραφει στο twitter του

 

Found the bug that causes iphones 2g not to work. Now fixing compatibility with other devices...

 

about 20 hours ago from web

 

 

αυριο θα ειναι ετοιμο το update παιδια

Link to comment
Share on other sites

παιδια καταφερε κανεις να λαβει και να στειλει απο apple υπολογιστη?

 

 

 

τελικα ολα λειτουργουν ρολοι...ηθελε reboot k respring...

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αναγνωριζει καμια συσκευη ουτε με βλεπουν και δεν ξερω τι φταιει
Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατεβάζεις update αρχείο, κατεβάζεις το πρόγραμμα σε πιο νέα έκδοση ;) Και ναι αν το κατεβάσεις τώρα στην 2.0.1 θα είναι!
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

τελικα δουλει οκ με ολα τα κινητα...εαν ειναι να το αγορασω ????

 

Φίλε μου το με όλα είναι κάτι το σχετικό. Δεν νομίζω ότι κάποιος μπορεί να σου απαντήσει για ένα τόσο μεγάλο εύρος κινητών τηλεφώνων.

Πάντως εγώ προσωπικά με ένα sony erricson που δοκίμασα (συγκεκριμένα το μοντέλο w715) είχα πρόβλημα. Με iphone αλλά και mac υπολογιστή δουλεύει ρολόι. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το με όλα είναι κάτι το σχετικό. Δεν νομίζω ότι κάποιος μπορεί να σου απαντήσει για ένα τόσο μεγάλο εύρος κινητών τηλεφώνων.

Πάντως εγώ προσωπικά με ένα sony erricson που δοκίμασα (συγκεκριμένα το μοντέλο w715) είχα πρόβλημα. Με iphone αλλά και mac υπολογιστή δουλεύει ρολόι. ;)

 

OK Ευχαριστω :)

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι με SE P1 πήρα και έδωσα κανονικά...

 

Dj βάφτο μπλε, πόσες φορές θα σου το πω....:p:lol:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι με SE P1 πήρα και έδωσα κανονικά...

 

Dj βάφτο μπλε, πόσες φορές θα σου το πω....:p:lol:

 

Και δεν βγαίνει και το ρημάδι σε μπλε χρώμα, να γλυτώσω και τα έξοδα..... :p

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Εγώ πάλι με SE P1 πήρα και έδωσα κανονικά...

 

Dj βάφτο μπλε, πόσες φορές θα σου το πω....:p:lol:

 

Καλά ρε ακόμα το έχεις το Ρ1 :respect: :respect:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

την εφαρμογη αυτη μπορω να την εγκαταστησω εαν δεν εχω κανει την συσκευη jailbreak???

(την αγορασα απο τον δημιουργο του)

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Αφού είπαμε ότι βρίσκεται στο Cydia, πάλι ρωτάτε αν βρίσκεται πουθενά άλλου; Αν ακόμα δεν κατάλαβες, ναι χρειάζεται jailbroken συσκευή ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Αφού είπαμε ότι βρίσκεται στο Cydia, πάλι ρωτάτε αν βρίσκεται πουθενά άλλου; Αν ακόμα δεν κατάλαβες, ναι χρειάζεται jailbroken συσκευή ;)

 

το που βρισκεται το ξερω..:D.εξάλλου οπως αναφερω το εχω:O...λεω μηπως υπαρχει καποιο tip:cool: να το περασουμε ..:ninja:.??!?!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...