Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδες.λοιπον θελω πληροφοριες για τα εξης..

Νοκια 5800 βαση για gps δοκιμασμενη με βεντουζα για το αυτοκινητο υπαρχει?δηλαδη να καθεται καλα το κινητο,

και μια θηκουλα η κατι.δοκιμασα ενα screen protector του eshop αλλα δεν μπορεσα να το βαλω καλα πανω στην οθονη και γενικα δεν με ενθουσιασε...

ευχαριστω!

στο ebay βρηκα αυτο αλλα η βαση μου φαινετε πολυ μαπα!

http://cgi.ebay.com/10-ACCESSORY-PACK-BUNDLE-FOR-NOKIA-5800-XPRESSMUSIC_W0QQitemZ120470944936QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item1c0ca0bca8&_trksid=p3286.c0.m14

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 907
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδες.λοιπον θελω πληροφοριες για τα εξης..

Νοκια 5800 βαση για gps δοκιμασμενη με βεντουζα για το αυτοκινητο υπαρχει?δηλαδη να καθεται καλα το κινητο,

και μια θηκουλα η κατι.δοκιμασα ενα screen protector του eshop αλλα δεν μπορεσα να το βαλω καλα πανω στην οθονη και γενικα δεν με ενθουσιασε...

ευχαριστω!

στο ebay βρηκα αυτο αλλα η βαση μου φαινετε πολυ μαπα!

http://cgi.ebay.com/10-ACCESSORY-PACK-BUNDLE-FOR-NOKIA-5800-XPRESSMUSIC_W0QQitemZ120470944936QQcmdZViewItemQQptZPDA_Accessories?hash=item1c0ca0bca8&_trksid=p3286.c0.m14

 

Καλά φαίνονται! Δεν ξέρω τι ποιότητα θα έχει η βάση, αλλά δε νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα να την χρησιμοποιήσεις.

Εγώ έχω μια πάμφθηνη από τα Jumbo και κάνει μια χαρά δουλειά! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Καλά φαίνονται! Δεν ξέρω τι ποιότητα θα έχει η βάση, αλλά δε νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα να την χρησιμοποιήσεις.

Εγώ έχω μια πάμφθηνη από τα Jumbo και κάνει μια χαρά δουλειά! ;)

 

Την ίδια είχα πάρει και εγώ (3€) και μάλιστα 2 φορές αλλά και τις 2 ο αρθρωτός άξονας έσπασε κάποια στιγμή από τη βάση και γύριζε ανεξέλεγκτα. Καλό είναι οι όποιες αλλαγές να γίνονται πριν την τοποθέτηση για να μην ζορίζεται. Επίσης κάποιες φορές ξεκόλαγε και από το τζάμι αλλά προλάβαινα το τηλέφωνο πριν πέσει. Βέβαια ότι πληρώσεις παίρνεις αλλά για μεγάλα, βαριά και ακριβά τηλέφωνα δεν θα την συνιστούσα, έχεις μόνιμα μια αίσθηση ανασφάλειας.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

και http://shop.brando.com/bw-cellphone-screen-protector-nokia-n97-_p03397c1059d009.html τα έχει βάλει κανείς να πει εντυπώσεις; τα περιμένω απο βδομάδα να έρθουν.

skiace, τα έχεις παραλάβει; τι λένε; ειναι καλά;

 

Τωρα ειδα το μηνυμα σου αλλα ειμαι σιγουρος οτι μεχρι τωρα θα εχεις παραλαβει και θα εχεις μεινει και εσυ απολυτα ευχαριστημενος.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι τα καλητερα screen protector απο ebay κατα την γνωμη σας??Εγω ειχα παρει μια 6αδα αλλα δεν εμεινα ευχαριστημενος απο την ποιοτητα.Μαζι με την θηκη μου ειχε ερθει και ενα screen protector που ειχε κενο μονο για τον αισθητηρα και οχι και για την καμερα που ηταν πολυ καλο.Μηπως εχει αγορασει κανεις το συγκεκριμενο σε 6αδα και μπορει να μου στειλει Link?
Link to comment
Share on other sites

Τωρα ειδα το μηνυμα σου αλλα ειμαι σιγουρος οτι μεχρι τωρα θα εχεις παραλαβει και θα εχεις μεινει και εσυ απολυτα ευχαριστημενος.

 

το προστατευτικο οθονης πολυ καλο, η θηκη σιλικονης του πληκτρολογιου δεν με βολεψε και εχω βαλει μονο το πανω μερος για να μην γδερνεται το χρωμιωμενο στεφανι και να διατηρουνται καθαρα τα εικονικα πληκτρα (πρασινο-κοκκινο)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Ειδα στον ιστο οτι υπαρχουν 2 μπαταριες για ν97.

Μια με 1900 (στο μεγεθος της οριτζιναλ)

και μια με 3600!!!! και περιλαμβανει σταιλους και οπισθιο καλυμα αλλα προσθετει 1 εκατ παχος.

Να αγορασω κατι η αν ανατιναχτει θα χασω το ενα χερι και το μισο κεφαλι????

Ασε που δεν υπαρχρι θηκη για αυτο το μεγεθος...

Link to comment
Share on other sites

Ειδα στον ιστο οτι υπαρχουν 2 μπαταριες για ν97.

Μια με 1900 (στο μεγεθος της οριτζιναλ)

και μια με 3600!!!! και περιλαμβανει σταιλους και οπισθιο καλυμα αλλα προσθετει 1 εκατ παχος.

Να αγορασω κατι η αν ανατιναχτει θα χασω το ενα χερι και το μισο κεφαλι????

Ασε που δεν υπαρχρι θηκη για αυτο το μεγεθος...

 

Εντάξει, δεν παίζει αυτές οι μπαταρίες να έχουν πραγματική χωρητικότητα 1900 και 3600(!) mAh!!!

Θα σου έλεγα να μείνεις μακριά από αυτού του είδους τις "αλχημείες".

Αν έχεις πρόβλημα αυτονομίας, μπορείς να πάρεις μια δεύτερη original μπαταρία και ένα φορτιστή που θα τη φορτίζει εκτός τηλεφώνου, ώστε να την έχεις μαζί σου και να αλλάζεις όποτε χρειάζεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

http://images.e-shop.gr/images/TEL/BIG/TEL.006219.jpg

πως ακριβως δουλευει αυτος ο σατανας ρε παιδια????

Στη μία άκρη βάζεις ένα παλιό φορτιστή Νοκια και στην άλλη το Ν97 σου

Αλλαξε το βύσμα του φορτιστή και είναι για να έχεις συμβατότητα με τους παλαιούς. Ιδια τάση δίνουν εξάλλου.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

κάρτα μνήμης να πάρω νοκια ή καμία ΣανΝτίσκ ;
Άδραξε τη μέρα και μην άφησεις ούτε στιγμή της ζώης σου να περνάει χωρίς να της δίνεις την αξία που της αξίζει.
Link to comment
Share on other sites

Πολλοί από τους χρήστες έχουν sandisk και είναι απόλυτα ευχαριστημένοι. Και εγώ όσες κάρτες έχω είναι της snadisk και ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως δεν θα πάρεις κάρτες της Nokia. Η πλειοψηφία τους, δημιουργεί διάφορα προβλήματα. Οι sandisk είναι το ακριβώς αντίθετο. Ότι πιο αξιόπιστο υπάρχει αυτή την στιγμή σε microSD.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...Μολις πριν λιγο πηρα το καινοριο μου Ν97 και θελω αν ξερει καποιος να μου πει μπορω να βρω screenprotector για ολη την προσοψη (οχι δλδ αυτα που τα κοβεις οσο θες,κατι ακριβως για το Ν97)...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...Μολις πριν λιγο πηρα το καινοριο μου Ν97 και θελω αν ξερει καποιος να μου πει μπορω να βρω screenprotector για ολη την προσοψη (οχι δλδ αυτα που τα κοβεις οσο θες,κατι ακριβως για το Ν97)...

 

 

Παιδια για screenprotector ξερει κανεις κατι...Sorry που ξαναρωταω αλλα με εχει φαει το αγχος μη γινει καμια γρατζουνια!!!!:O

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για screenprotector ξερει κανεις κατι...Sorry που ξαναρωταω αλλα με εχει φαει το αγχος μη γινει καμια γρατζουνια!!!!:O

 

Σου απάντησαν ακριβώς από πάνω

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Με μπερδεψε αυτο το ''καλΗ'' και δεν καταλαβα οτι μιλουσαμε για screenprotector...Το παρηγγειλα ηδη απ'ευθειας απο το site της εταιρειας...Ευχαριστω για τη βοηθεια...
Link to comment
Share on other sites

Πειτε καμια ιδεα για θηκη για το 5530 αν εχει αγορασει κανεις..

Ειδα αυτο που προτεινετε

http://www.zagg.com/invisibleshield/nokia-5530-xpressmusic-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php

 

Το εχει δοκιμασει κανεις? Προστατευει καλα και κυριως να μην δημιουργει προβληματα στη χρηση?

Μπορω να το παρω απο καπου απο Ελλαδα? Η κατι αντιστοιχο?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια καλησπερα.μου ηρθε σημερα το screenprotector της zagg για το Ν97 που ειχα παραγγείλει αλλα η αποπειρα τοποθετησης ειχε τεραστια αποτυχια.Τοποθετηθηκε με απειρες φουσκαλες και αναγκαστηκα να το βγαλω,το ξανατοποθετησα πανω στο χαρτι που ειχε στη συσκευασια και αυτη τη στιγμη εχω ενα screenprotector γεματο χνουδακια σε αθλια κατασταση.Μπορω να κανω κατι να το καθαρισω και να το ξαναβαλλω στο τηλεφωνο η αχρηστευτηκε???
Link to comment
Share on other sites

Σιγα μην βαλει και νεφτι!:lol:

 

 

Παιδια καλησπερα.μου ηρθε σημερα το screenprotector της zagg για το Ν97 που ειχα παραγγείλει αλλα η αποπειρα τοποθετησης ειχε τεραστια αποτυχια.Τοποθετηθηκε με απειρες φουσκαλες και αναγκαστηκα να το βγαλω,το ξανατοποθετησα πανω στο χαρτι που ειχε στη συσκευασια και αυτη τη στιγμη εχω ενα screenprotector γεματο χνουδακια σε αθλια κατασταση.Μπορω να κανω κατι να το καθαρισω και να το ξαναβαλλω στο τηλεφωνο η αχρηστευτηκε???

Αχρηστευτηκε, παρε αλλο.

Link to comment
Share on other sites

αν τυχει και παραγγειλει κανεις screen protector απο zagg ας μου τοπει γιατι ενδιαφερομαι και προς το παρον δεν εχω καποια καρτα για να κανω τη συναλλαγη.

επισης απο το να παραγγειλει μια επειδη θελω 2 θα μας ερθει και στο καθενα πιο φτηνα...

Link to comment
Share on other sites

επισης να προσθεσω οτι επειδη ειμαι λιγακι απογοητευμενος απο την διαρκεια μπαταριας (φωτεινοτητα στο minimum ηδη) θελω να ρωτησω αν γνωριζετε να υπαρχει φορτιστης των μπαταριων μας σκετος ωστε να παρω μια backup και να τις εναλλασω...

καθε σκεψη ευπροσδεκτη...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι προστατευτικό οθόνης λέτε να πάρω? Καθρέφτη ή απλό? Στον ήλιο θα έχω πρόβλημα με τον καθρέφτη?

Ευχαριστώ.

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...